Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5027 TC MAASEIK G 0-3 / 2-6 / 19-24 Afgerond
za 14/04/2018 5069 T.C. AS B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 1-2 / 2-4 / 11-18 Afgerond
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK G 5069 T.C. AS B 2-1 / 4-2 / 19-10 Afgerond
za 21/04/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5057 TC O - TC IRIS A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS B 5068 TENNIS CLUB DILSEN 2-1 / 4-4 / 27-18 Afgerond
za 28/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5027 TC MAASEIK G 0-3 / 1-6 / 15-26 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5069 T.C. AS B 3-0 / 6-1 / 27-10 Afgerond
za 05/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK G 5068 TENNIS CLUB DILSEN 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 12/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5057 TC O - TC IRIS A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5069 T.C. AS A 5057 TC O - TC IRIS E 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
za 14/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 21/04/2018 5057 TC O - TC IRIS E 5027 TC MAASEIK A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 21/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5069 T.C. AS A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 28/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5057 TC O - TC IRIS E 1-2 / 2-5 / 16-22 Afgerond
za 05/05/2018 5069 T.C. AS A 5027 TC MAASEIK A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 05/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 12/05/2018 5057 TC O - TC IRIS E 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 1-6 / 9-25 Afgerond
za 12/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5069 T.C. AS A 2-1 / 4-3 / 22-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5069 T.C. AS C 5057 TC O - TC IRIS F 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 14/04/2018 5027 TC MAASEIK E 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
za 21/04/2018 5057 TC O - TC IRIS F 5027 TC MAASEIK E 1-2 / 3-4 / 12-21 Afgerond
za 21/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5069 T.C. AS C 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK E 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 28/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5057 TC O - TC IRIS F 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 05/05/2018 5069 T.C. AS C 5027 TC MAASEIK E 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 05/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 12/05/2018 5057 TC O - TC IRIS F 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 12/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5069 T.C. AS C 1-2 / 2-5 / 17-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. A 1-2 / 3-4 / 19-18 Afgerond
za 14/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5015 ACHEL T.C. 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
za 14/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5027 TC MAASEIK D 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 21/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-1 / 4-2 / 20-12 Afgerond
za 21/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5027 TC MAASEIK D 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 21/04/2018 5015 ACHEL T.C. 5087 T.C. BOCHOLT 2-1 / 4-3 / 22-16 Afgerond
za 28/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5021 LOMMELSE T.C. A 1-2 / 2-4 / 17-21 Afgerond
za 28/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5041 NEERPELTSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK D 5015 ACHEL T.C. 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 05/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5027 TC MAASEIK D 1-2 / 3-4 / 18-22 Afgerond
za 05/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5015 ACHEL T.C. 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 05/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5087 T.C. BOCHOLT 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
za 12/05/2018 5015 ACHEL T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 12/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5021 LOMMELSE T.C. A 1-2 / 3-5 / 21-29 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK D 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5018 T.C. HAMONT B 2-1 / 5-3 / 25-21 Afgerond
za 14/04/2018 5057 TC O - TC IRIS D 5041 NEERPELTSE T.C. C 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 21/04/2018 5018 T.C. HAMONT B 5057 TC O - TC IRIS D 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK F 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 1-2 / 3-5 / 22-22 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS D 5027 TC MAASEIK F 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 28/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. C 5018 T.C. HAMONT B 1-2 / 2-5 / 18-26 Afgerond
za 05/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5057 TC O - TC IRIS D 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK F 5041 NEERPELTSE T.C. C 2-1 / 4-2 / 17-17 Afgerond
za 12/05/2018 5018 T.C. HAMONT B 5027 TC MAASEIK F 1-2 / 2-5 / 15-25 Afgerond
za 12/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 1-2 / 2-4 / 14-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 3-0 / 6-1 / 26-6 Afgerond
za 14/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5097 T.C. DE BONEPUT 2-1 / 4-3 / 19-19 Afgerond
za 21/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5057 TC O - TC IRIS B 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5027 TC MAASEIK B 1-2 / 2-4 / 9-17 Afgerond
za 28/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 3-0 / 6-1 / 25-14 Afgerond
za 05/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5057 TC O - TC IRIS B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK B 5097 T.C. DE BONEPUT 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 12/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 12/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 0-3 / 1-6 / 15-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5027 TC MAASEIK C 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 3-0 / 6-1 / 25-13 Afgerond
za 14/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5057 TC O - TC IRIS C 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 21/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5041 NEERPELTSE T.C. B 3-0 / 6-2 / 30-15 Afgerond
za 21/04/2018 5018 T.C. HAMONT A 5027 TC MAASEIK C 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 28/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5018 T.C. HAMONT A 3-0 / 6-2 / 28-20 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 3-0 / 6-1 / 26-12 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK C 5041 NEERPELTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
za 05/05/2018 5018 T.C. HAMONT A 5057 TC O - TC IRIS C 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 12/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5018 T.C. HAMONT A 1-2 / 2-5 / 17-26 Afgerond
za 12/05/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5027 TC MAASEIK C 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 1-2 / 2-4 / 11-20 Afgerond
za 14/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5007 K. TONGERSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 21/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 21/04/2018 5063 T.C. BEUKENHOF 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 1-2 / 3-4 / 21-20 Afgerond
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5063 T.C. BEUKENHOF 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 2-1 / 5-3 / 25-19 Afgerond
za 05/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 05/05/2018 5063 T.C. BEUKENHOF 5007 K. TONGERSE T.C. A 1-2 / 3-5 / 22-24 Afgerond
za 12/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5063 T.C. BEUKENHOF 3-0 / 6-1 / 25-13 Afgerond
za 12/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 14/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5046 T.C. DE BORN A 1-2 / 3-4 / 20-23 Afgerond
za 21/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5050 T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-1 / 26-18 Afgerond
za 21/04/2018 5049 LOONSE T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5049 LOONSE T.C. 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
za 28/04/2018 5046 T.C. DE BORN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 3-0 / 6-1 / 26-8 Afgerond
za 05/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5050 T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 05/05/2018 5049 LOONSE T.C. 5046 T.C. DE BORN A 2-1 / 4-3 / 18-19 Afgerond
za 12/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5049 LOONSE T.C. 1-2 / 2-4 / 10-17 Afgerond
za 12/05/2018 5046 T.C. DE BORN A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 1-2 / 2-5 / 15-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 0-3 / 0-6 / 0-24 Niet aangevangen
za 14/04/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5035 T.C. TENKIE HASSELT 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 21/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5028 T.C. LANAKEN A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 21/04/2018 5037 T.C. DE ALK 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 28/04/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5037 T.C. DE ALK 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
za 28/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 0-3 / 0-6 / 0-24 Niet aangevangen
za 05/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E 5028 T.C. LANAKEN A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 05/05/2018 5037 T.C. DE ALK 5035 T.C. TENKIE HASSELT 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 12/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5037 T.C. DE ALK 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 12/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT E 0-3 / 0-6 / 0-24 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 5028 T.C. LANAKEN B 2-1 / 5-3 / 24-20 Afgerond
za 14/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5044 T.C. ROOSENDAEL 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 21/04/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5047 T.C. SMASH KERMT 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 21/04/2018 5031 LANDEN T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 28/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5031 LANDEN T.C. 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 28/04/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5028 T.C. LANAKEN B 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
za 05/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 5047 T.C. SMASH KERMT 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 05/05/2018 5031 LANDEN T.C. 5044 T.C. ROOSENDAEL 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 12/05/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5031 LANDEN T.C. 1-2 / 3-5 / 21-25 Afgerond
za 12/05/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-1 / 5-2 / 25-11 Afgerond
za 14/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5023 TENNIS PAAL A 2-1 / 5-2 / 25-13 Afgerond
za 21/04/2018 5001 KTC BERINGEN 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 28/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5001 KTC BERINGEN 2-1 / 5-4 / 30-28 Afgerond
za 28/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-1 / 4-3 / 22-13 Afgerond
za 05/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5023 TENNIS PAAL A 3-0 / 6-1 / 27-17 Afgerond
za 05/05/2018 5001 KTC BERINGEN 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5001 KTC BERINGEN 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 12/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5026 T.C. LUMMEN A 2-1 / 4-3 / 21-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5048 G.T. TESSENDERLO E 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 14/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5003 K.T.C. DIEST B 3-0 / 6-1 / 25-10 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO E 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 3-0 / 6-2 / 28-20 Afgerond
za 21/04/2018 5085 T.C. KOERSEL 5026 T.C. LUMMEN B 1-2 / 2-5 / 11-24 Afgerond
za 28/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5085 T.C. KOERSEL 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 28/04/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5048 G.T. TESSENDERLO E 1-2 / 2-4 / 16-19 Afgerond
za 05/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 3-0 / 6-1 / 26-10 Afgerond
za 05/05/2018 5085 T.C. KOERSEL 5003 K.T.C. DIEST B 2-1 / 4-2 / 20-14 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO E 5085 T.C. KOERSEL 0-3 / 2-6 / 17-28 Afgerond
za 12/05/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5026 T.C. LUMMEN B 1-2 / 3-4 / 19-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5048 G.T. TESSENDERLO C 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 14/04/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5023 TENNIS PAAL B 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5003 K.T.C. DIEST A 2-1 / 4-2 / 19-15 Afgerond
za 21/04/2018 5052 T.C. ZELEM 5026 T.C. LUMMEN C 2-1 / 4-2 / 20-11 Afgerond
za 28/04/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5052 T.C. ZELEM 2-1 / 5-2 / 26-14 Afgerond
za 28/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5048 G.T. TESSENDERLO C 1-2 / 4-4 / 25-20 Afgerond
za 05/05/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5003 K.T.C. DIEST A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 05/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5023 TENNIS PAAL B 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5052 T.C. ZELEM 3-0 / 6-1 / 27-8 Afgerond
za 12/05/2018 5023 TENNIS PAAL B 5026 T.C. LUMMEN C 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5034 T.C. BASVELD C 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-0 / 6-1 / 26-10 Afgerond
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO D 5096 T.C. HAM B 2-1 / 4-2 / 17-13 Afgerond
za 21/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5048 G.T. TESSENDERLO D 1-2 / 2-4 / 10-20 Afgerond
za 21/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5034 T.C. BASVELD C 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO D 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 28/04/2018 5096 T.C. HAM B 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 05/05/2018 5034 T.C. BASVELD C 5048 G.T. TESSENDERLO D 1-2 / 3-4 / 18-19 Afgerond
za 05/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5096 T.C. HAM B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 12/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-1 / 4-2 / 19-13 Afgerond
za 12/05/2018 5096 T.C. HAM B 5034 T.C. BASVELD C 3-0 / 6-1 / 26-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5048 G.T. TESSENDERLO G 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 14/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5024 T.C. HEUSDEN A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO G 5034 T.C. BASVELD B 2-1 / 4-3 / 22-21 Afgerond
za 21/04/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 28/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5058 T.C. BOLDERBERG 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 28/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5048 G.T. TESSENDERLO G 1-2 / 3-4 / 22-23 Afgerond
za 05/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5034 T.C. BASVELD B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 05/05/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5024 T.C. HEUSDEN A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO G 5058 T.C. BOLDERBERG 1-2 / 2-4 / 10-20 Afgerond
za 12/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5034 T.C. BASVELD A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-1 / 4-3 / 19-16 Afgerond
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5096 T.C. HAM A 2-1 / 4-3 / 21-20 Afgerond
za 21/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-2 / 4-4 / 25-24 Afgerond
za 21/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5034 T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5024 T.C. HEUSDEN B 1-2 / 2-5 / 17-24 Afgerond
za 28/04/2018 5096 T.C. HAM A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 05/05/2018 5034 T.C. BASVELD A 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 05/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5096 T.C. HAM A 2-1 / 5-4 / 25-25 Afgerond
za 12/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5024 T.C. HEUSDEN B 2-1 / 5-2 / 25-16 Afgerond
za 12/05/2018 5096 T.C. HAM A 5034 T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5036 T.C. DE NETHE B 0-3 / 2-6 / 16-27 Afgerond
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO H 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 21/04/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5048 G.T. TESSENDERLO H 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 21/04/2018 5029 T.C. MOL B 5053 TENNISCLUB FIELD 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO H 5029 T.C. MOL B 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
za 28/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5036 T.C. DE NETHE B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 05/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5048 G.T. TESSENDERLO H 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 05/05/2018 5029 T.C. MOL B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-1 / 5-2 / 20-16 Afgerond
za 12/05/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5029 T.C. MOL B 2-1 / 4-2 / 18-19 Afgerond
za 12/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5053 TENNISCLUB FIELD 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5029 T.C. MOL C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO F 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 21/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5048 G.T. TESSENDERLO F 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
za 21/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5029 T.C. MOL C 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO F 5021 LOMMELSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 28/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 3-0 / 6-2 / 28-18 Afgerond
za 05/05/2018 5029 T.C. MOL C 5048 G.T. TESSENDERLO F 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 05/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 2-1 / 5-4 / 23-25 Afgerond
za 12/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5021 LOMMELSE T.C. B 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
za 12/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5029 T.C. MOL C 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5029 T.C. MOL A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-1 / 4-4 / 23-21 Afgerond
za 14/04/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5038 T.C. LAAKDAL 1-2 / 3-4 / 19-25 Afgerond
za 21/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5036 T.C. DE NETHE A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 21/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5029 T.C. MOL A 2-1 / 5-3 / 26-19 Afgerond
za 28/04/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-1 / 4-2 / 17-8 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 1-2 / 2-5 / 10-25 Afgerond
za 05/05/2018 5029 T.C. MOL A 5036 T.C. DE NETHE A 2-1 / 5-4 / 27-28 Afgerond
za 05/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5038 T.C. LAAKDAL 1-2 / 2-4 / 15-22 Afgerond
za 12/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-1 / 24-12 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5029 T.C. MOL A 1-2 / 2-4 / 15-19 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5048 G.T. TESSENDERLO H (T1) 5048 G.T. TESSENDERLO H (T1)
5026 T.C. LUMMEN A (N2) 5026 T.C. LUMMEN A (N2)
5020 T.C. DE KREKEL PEER D (F1) 5020 T.C. DE KREKEL PEER D (F1)
5096 T.C. HAM B (Q2) 5096 T.C. HAM B (Q2)
5026 T.C. LUMMEN B (O1) 5026 T.C. LUMMEN B (O1)
5027 TC MAASEIK E (C2) 5027 TC MAASEIK E (C2)
5028 T.C. LANAKEN A (J1) 5028 T.C. LANAKEN A (J1)
5021 LOMMELSE T.C. A (D2) 5021 LOMMELSE T.C. A (D2)
5058 T.C. BOLDERBERG (R1) 5058 T.C. BOLDERBERG (R1)
5044 T.C. ROOSENDAEL (K2) 5044 T.C. ROOSENDAEL (K2)
5050 T.C. WIMBLEDON A (H1) (T) 3 6 24 5050 T.C. WIMBLEDON A (H1) Afgerond (za 19/05/2018)
5048 G.T. TESSENDERLO F (U2) (U) 0 0 2
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT D (L1) (T) 0 1 11 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (V2) Afgerond (za 19/05/2018)
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (V2) (U) 3 6 26
5057 TC O - TC IRIS C (G1) (T) 3 6 24 5057 TC O - TC IRIS C (G1) Afgerond (za 19/05/2018)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI (A2) (U) 0 0 3
5039 RUNKSTER T.C. (M1) (T) 3 6 28 5039 RUNKSTER T.C. (M1) Afgerond (za 19/05/2018)
5065 T.C. TENNISDEL GENK A (B2) (U) 0 2 18
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (I1) (T) 1 2 15 5008 K.T.C. MEULENBERG B (S2) Afgerond (za 19/05/2018)
5008 K.T.C. MEULENBERG B (S2) (U) 2 4 20
5057 TC O - TC IRIS D (E1) (T) 1 2 15 5023 TENNIS PAAL B (P2) Afgerond (za 19/05/2018)
5023 TENNIS PAAL B (P2) (U) 2 4 19
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (N1) (T) 0 1 13 5027 TC MAASEIK C (G2) Afgerond (za 19/05/2018)
5027 TC MAASEIK C (G2) (U) 3 6 25
5029 T.C. MOL A (V1) (T) 3 6 31 5029 T.C. MOL A (V1) Afgerond (za 19/05/2018)
5007 K. TONGERSE T.C. A (H2) (U) 0 3 26
5027 TC MAASEIK D (D1) (T) 3 6 24 5027 TC MAASEIK D (D1) Afgerond (za 19/05/2018)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN A (L2) (U) 0 0 1
5047 T.C. SMASH KERMT (K1) (T) 2 5 25 5047 T.C. SMASH KERMT (K1) Afgerond (za 19/05/2018)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A (T2) (U) 1 2 16
5029 T.C. MOL C (U1) (T) 3 6 24 5029 T.C. MOL C (U1) Afgerond (za 19/05/2018)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (E2) (U) 0 0 1
5048 G.T. TESSENDERLO C (P1) (T) 3 6 24 5048 G.T. TESSENDERLO C (P1) Afgerond (za 19/05/2018)
5048 G.T. TESSENDERLO G (R2) (U) 0 0 4
5048 G.T. TESSENDERLO D (Q1)
5048 G.T. TESSENDERLO D (Q1)
5049 LOONSE T.C. (I2)
5049 LOONSE T.C. (I2)
5069 T.C. AS C (C1)
5069 T.C. AS C (C1)
5085 T.C. KOERSEL (O2)
5085 T.C. KOERSEL (O2)
5034 T.C. BASVELD A (S1)
5034 T.C. BASVELD A (S1)
5027 TC MAASEIK B (F2)
5027 TC MAASEIK B (F2)
5027 TC MAASEIK G (A1)
5027 TC MAASEIK G (A1)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (M2)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (M2)
5027 TC MAASEIK A (B1)
5027 TC MAASEIK A (B1)
5037 T.C. DE ALK (J2)
5037 T.C. DE ALK (J2)
5048 G.T. TESSENDERLO H (T1) (T) 2 5 25 5048 G.T. TESSENDERLO H (T1) Afgerond (za 26/05/2018)
5026 T.C. LUMMEN A (N2) (U) 1 2 17
5020 T.C. DE KREKEL PEER D (F1) (T) 1 2 17 5096 T.C. HAM B (Q2) Afgerond (za 26/05/2018)
5096 T.C. HAM B (Q2) (U) 2 4 21
5026 T.C. LUMMEN B (O1) (T) 3 6 27 5026 T.C. LUMMEN B (O1) Afgerond (za 26/05/2018)
5027 TC MAASEIK E (C2) (U) 0 1 11
5028 T.C. LANAKEN A (J1) (T) 1 2 11 5021 LOMMELSE T.C. A (D2) Afgerond (za 26/05/2018)
5021 LOMMELSE T.C. A (D2) (U) 2 4 17
5058 T.C. BOLDERBERG (R1) (T) 2 5 23 5058 T.C. BOLDERBERG (R1) Afgerond (za 26/05/2018)
5044 T.C. ROOSENDAEL (K2) (U) 1 2 15
5050 T.C. WIMBLEDON A (U) 3 6 24 5050 T.C. WIMBLEDON A Afgerond (za 26/05/2018)
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (T) 0 0 1
5057 TC O - TC IRIS C (T) 3 6 24 5057 TC O - TC IRIS C Afgerond (za 26/05/2018)
5039 RUNKSTER T.C. (U) 0 0 3
5008 K.T.C. MEULENBERG B (T) 1 3 19 5023 TENNIS PAAL B Afgerond (za 26/05/2018)
5023 TENNIS PAAL B (U) 2 4 18
5027 TC MAASEIK C (T) 3 6 24 5027 TC MAASEIK C Afgerond (za 26/05/2018)
5029 T.C. MOL A (U) 0 0 3
5027 TC MAASEIK D (T) 2 5 21 5027 TC MAASEIK D Afgerond (za 26/05/2018)
5047 T.C. SMASH KERMT (U) 1 2 14
5029 T.C. MOL C (T) 3 6 24 5029 T.C. MOL C Afgerond (za 26/05/2018)
5048 G.T. TESSENDERLO C (U) 0 0 8
5048 G.T. TESSENDERLO D (Q1) (T) 3 6 24 5048 G.T. TESSENDERLO D (Q1) Afgerond (za 26/05/2018)
5049 LOONSE T.C. (I2) (U) 0 0 2
5069 T.C. AS C (C1) (T) 3 6 25 5069 T.C. AS C (C1) Afgerond (za 26/05/2018)
5085 T.C. KOERSEL (O2) (U) 0 1 8
5034 T.C. BASVELD A (S1) (T) 1 3 20 5027 TC MAASEIK B (F2) Afgerond (za 26/05/2018)
5027 TC MAASEIK B (F2) (U) 2 4 19
5027 TC MAASEIK G (A1) (T) 2 5 22 5027 TC MAASEIK G (A1) Afgerond (za 26/05/2018)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (M2) (U) 1 2 18
5027 TC MAASEIK A (B1) (T) 3 6 24 5027 TC MAASEIK A (B1) Afgerond (za 26/05/2018)
5037 T.C. DE ALK (J2) (U) 0 0 2