Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 2 (10 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5050 T.C. WIMBLEDON 0-3 / 1-6 / 17-24 Afgerond
za 28/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5007 K. TONGERSE T.C. 2-1 / 5-3 / 25-23 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 0-3 / 1-6 / 17-24 Afgerond
za 05/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 5012 T.C. WINTERSLAG 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 12/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 3-0 / 6-2 / 27-17 Afgerond
za 12/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 1-2 / 3-4 / 19-19 Afgerond
za 19/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 19/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 5007 K. TONGERSE T.C. 3-0 / 6-2 / 26-12 Afgerond
za 26/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 26/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5012 T.C. WINTERSLAG 2-1 / 5-3 / 25-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0-3 / 2-6 / 12-28 Afgerond
za 28/04/2018 5052 T.C. ZELEM B 5024 T.C. HEUSDEN 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 28/04/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5097 T.C. DE BONEPUT 1-2 / 3-5 / 23-28 Afgerond
za 05/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5052 T.C. ZELEM B 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
za 05/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5097 T.C. DE BONEPUT 2-1 / 4-2 / 17-12 Afgerond
za 05/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5003 K.T.C. DIEST A 3-0 / 6-1 / 24-7 Afgerond
za 12/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 12/05/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5035 T.C. TENKIE HASSELT 2-1 / 4-3 / 20-18 Afgerond
za 12/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5024 T.C. HEUSDEN 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 19/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5097 T.C. DE BONEPUT 1-2 / 2-5 / 13-23 Afgerond
za 19/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5024 T.C. HEUSDEN 2-1 / 4-3 / 20-18 Afgerond
za 19/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5003 K.T.C. DIEST A 1-2 / 2-5 / 10-24 Afgerond
za 26/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5035 T.C. TENKIE HASSELT 2-1 / 4-2 / 22-12 Afgerond
za 26/05/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 26/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5052 T.C. ZELEM B 2-1 / 4-3 / 23-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 1-2 / 3-4 / 23-17 Afgerond
za 28/04/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5039 RUNKSTER T.C. 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 28/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5052 T.C. ZELEM A 1-2 / 3-5 / 19-22 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5003 K.T.C. DIEST B 2-1 / 4-3 / 23-21 Afgerond
za 05/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5052 T.C. ZELEM A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 05/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 2-1 / 4-2 / 17-10 Afgerond
za 12/05/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
za 12/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 12/05/2018 5052 T.C. ZELEM A 5039 RUNKSTER T.C. 2-1 / 4-2 / 21-14 Afgerond
za 19/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5052 T.C. ZELEM A 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
za 19/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5039 RUNKSTER T.C. 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 19/05/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 26/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO 0-3 / 0-6 / 5-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 26/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 26/05/2018 5052 T.C. ZELEM A 5003 K.T.C. DIEST B 1-2 / 2-4 / 11-20 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde