Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0078 T.C. 'T SAS B 0097 TC WINGFIELD 2-1 / 4-3 / 31-32 Afgerond
wo 18/04/2018 0093 T.C. KIKSHAM B 0079 T.C. SAVANTI A 2-1 / 5-2 / 34-22 Afgerond
wo 18/04/2018 0014 PUTSE T.C. A 0080 T.C. BLAUWE REGEN 1-2 / 2-4 / 28-27 Afgerond
wo 25/04/2018 0078 T.C. 'T SAS B 0093 T.C. KIKSHAM B 0-3 / 1-6 / 20-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 25/04/2018 0097 TC WINGFIELD 0080 T.C. BLAUWE REGEN 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
wo 25/04/2018 0079 T.C. SAVANTI A 0014 PUTSE T.C. A 2-1 / 4-2 / 28-22 Afgerond
wo 02/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM B 0097 TC WINGFIELD 1-2 / 2-4 / 18-26 Afgerond
wo 02/05/2018 0014 PUTSE T.C. A 0078 T.C. 'T SAS B 3-0 / 6-0 / 37-19 Afgerond
wo 02/05/2018 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0079 T.C. SAVANTI A 0-3 / 0-6 / 17-38 Afgerond
wo 09/05/2018 0078 T.C. 'T SAS B 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0-3 / 1-6 / 21-41 Afgerond
wo 09/05/2018 0097 TC WINGFIELD 0079 T.C. SAVANTI A 1-2 / 3-4 / 32-29 Afgerond
wo 09/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM B 0014 PUTSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
wo 16/05/2018 0079 T.C. SAVANTI A 0078 T.C. 'T SAS B 2-1 / 4-2 / 30-15 Afgerond
wo 16/05/2018 0014 PUTSE T.C. A 0097 TC WINGFIELD 2-1 / 4-3 / 34-34 Afgerond
wo 16/05/2018 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0093 T.C. KIKSHAM B 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0079 T.C. SAVANTI B 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 1-2 / 3-4 / 36-35 Afgerond
wo 18/04/2018 0078 T.C. 'T SAS A 0060 T.C. DE POLLEPEL 2-1 / 4-3 / 31-38 Afgerond
wo 18/04/2018 0006 K. BRANDT T.C. 0120 AZUA .C.C. 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
wo 25/04/2018 0079 T.C. SAVANTI B 0078 T.C. 'T SAS A 1-2 / 2-4 / 26-26 Afgerond
wo 25/04/2018 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 0120 AZUA .C.C. 0-3 / 0-6 / 15-37 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 25/04/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL 0006 K. BRANDT T.C. 0-3 / 1-6 / 27-41 Afgerond
wo 02/05/2018 0078 T.C. 'T SAS A 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 1-2 / 2-4 / 23-30 Afgerond
wo 02/05/2018 0006 K. BRANDT T.C. 0079 T.C. SAVANTI B 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
wo 02/05/2018 0120 AZUA .C.C. 0060 T.C. DE POLLEPEL 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
wo 09/05/2018 0079 T.C. SAVANTI B 0120 AZUA .C.C. 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 0060 T.C. DE POLLEPEL 2-1 / 5-2 / 37-27 Afgerond
wo 09/05/2018 0078 T.C. 'T SAS A 0006 K. BRANDT T.C. 2-1 / 4-2 / 27-26 Afgerond
wo 16/05/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL 0079 T.C. SAVANTI B 3-0 / 6-1 / 39-23 Afgerond
wo 16/05/2018 0006 K. BRANDT T.C. 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
wo 16/05/2018 0120 AZUA .C.C. 0078 T.C. 'T SAS A 1-2 / 3-4 / 34-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 0093 T.C. KIKSHAM A 0-3 / 1-6 / 15-36 Afgerond
wo 18/04/2018 0185 T.C. HEIVELD 0095 TC DE MEYL 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
wo 18/04/2018 0146 DE KLINKAERT A 0070 T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-1 / 43-20 Afgerond
wo 25/04/2018 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 0185 T.C. HEIVELD 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0093 T.C. KIKSHAM A 0070 T.C. TER LINDEN 3-0 / 6-1 / 41-21 Afgerond
wo 25/04/2018 0095 TC DE MEYL 0146 DE KLINKAERT A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
wo 02/05/2018 0185 T.C. HEIVELD 0093 T.C. KIKSHAM A 2-1 / 4-3 / 30-32 Afgerond
wo 02/05/2018 0146 DE KLINKAERT A 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
wo 02/05/2018 0070 T.C. TER LINDEN 0095 TC DE MEYL 1-2 / 2-4 / 25-27 Afgerond
wo 09/05/2018 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 0070 T.C. TER LINDEN 1-2 / 2-5 / 26-38 Afgerond
wo 09/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM A 0095 TC DE MEYL 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
wo 09/05/2018 0185 T.C. HEIVELD 0146 DE KLINKAERT A 2-1 / 4-2 / 32-21 Afgerond
wo 16/05/2018 0095 TC DE MEYL 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
wo 16/05/2018 0146 DE KLINKAERT A 0093 T.C. KIKSHAM A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
wo 16/05/2018 0070 T.C. TER LINDEN 0185 T.C. HEIVELD 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0014 PUTSE T.C. B 0146 DE KLINKAERT B 1-2 / 2-5 / 26-40 Afgerond
wo 18/04/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. 0029 T.C. SORGVLIET 1-2 / 3-4 / 37-38 Afgerond
wo 18/04/2018 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0067 T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0014 PUTSE T.C. B 0065 SPORTING HOVE T.C. 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0146 DE KLINKAERT B 0067 T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 1-6 / 20-41 Afgerond
wo 25/04/2018 0029 T.C. SORGVLIET 0061 S.V. AARTSELAAR T. 3-0 / 6-1 / 40-16 Afgerond
wo 02/05/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. 0146 DE KLINKAERT B 0-3 / 1-6 / 19-43 Afgerond
wo 02/05/2018 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0014 PUTSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
wo 02/05/2018 0067 T.C. KEERPUNT '65 0029 T.C. SORGVLIET 3-0 / 6-1 / 43-18 Afgerond
wo 09/05/2018 0014 PUTSE T.C. B 0067 T.C. KEERPUNT '65 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0146 DE KLINKAERT B 0029 T.C. SORGVLIET 2-1 / 4-3 / 34-32 Afgerond
wo 09/05/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. 0061 S.V. AARTSELAAR T. 3-0 / 6-1 / 40-17 Afgerond
wo 16/05/2018 0029 T.C. SORGVLIET 0014 PUTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
wo 16/05/2018 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0146 DE KLINKAERT B 0-3 / 1-6 / 19-41 Afgerond
wo 16/05/2018 0067 T.C. KEERPUNT '65 0065 SPORTING HOVE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0048 T.C. DE HASSELT A 0063 T.C. BORGERWEERT A 1-2 / 3-5 / 25-39 Afgerond
wo 18/04/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0155 T.C. RUGGEVELD C 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 25/04/2018 0063 T.C. BORGERWEERT A 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0157 T.C. ROZENHOF 0048 T.C. DE HASSELT A 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
wo 02/05/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0157 T.C. ROZENHOF 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 02/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD C 0063 T.C. BORGERWEERT A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0048 T.C. DE HASSELT A 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0157 T.C. ROZENHOF 0155 T.C. RUGGEVELD C 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
wo 16/05/2018 0063 T.C. BORGERWEERT A 0157 T.C. ROZENHOF 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
wo 16/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD C 0048 T.C. DE HASSELT A 2-1 / 4-2 / 26-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0176 T.C. RAFFIC II 0152 TENNIS TER BREME 1-2 / 2-4 / 23-33 Afgerond
wo 18/04/2018 0039 TC PEERDSBOS 0155 T.C. RUGGEVELD A 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0152 TENNIS TER BREME 0039 TC PEERDSBOS 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
wo 25/04/2018 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 0176 T.C. RAFFIC II 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
wo 02/05/2018 0039 TC PEERDSBOS 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 16-38 Afgerond
wo 02/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD A 0152 TENNIS TER BREME 1-2 / 2-5 / 21-34 Afgerond
wo 09/05/2018 0176 T.C. RAFFIC II 0039 TC PEERDSBOS 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
wo 09/05/2018 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 0155 T.C. RUGGEVELD A 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
wo 16/05/2018 0152 TENNIS TER BREME 0212 BORSBEEK TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
wo 16/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD A 0176 T.C. RAFFIC II 1-2 / 2-5 / 31-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0048 T.C. DE HASSELT B 0112 ESSENSE T.C. INTER B 2-1 / 4-2 / 32-24 Afgerond
wo 18/04/2018 0046 T.C. TEN HOEVE B 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 1-2 / 4-5 / 42-43 Afgerond
wo 25/04/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0046 T.C. TEN HOEVE B 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0048 T.C. DE HASSELT B 1-2 / 2-4 / 28-30 Afgerond
wo 02/05/2018 0046 T.C. TEN HOEVE B 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 3-0 / 6-0 / 37-19 Afgerond
wo 02/05/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0112 ESSENSE T.C. INTER B 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
wo 09/05/2018 0048 T.C. DE HASSELT B 0046 T.C. TEN HOEVE B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 1-2 / 2-4 / 15-30 Afgerond
wo 16/05/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 2-1 / 4-2 / 26-24 Afgerond
wo 16/05/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0048 T.C. DE HASSELT B 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0155 T.C. RUGGEVELD B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
wo 18/04/2018 0191 KALMTHOUTSE T.C. B 0063 T.C. BORGERWEERT B 1-2 / 2-4 / 16-31 Afgerond
wo 25/04/2018 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0191 KALMTHOUTSE T.C. B 2-1 / 4-3 / 38-33 Afgerond
wo 25/04/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0155 T.C. RUGGEVELD B 1-2 / 2-4 / 21-31 Afgerond
wo 02/05/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0191 KALMTHOUTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
wo 02/05/2018 0063 T.C. BORGERWEERT B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 2-1 / 4-2 / 31-19 Afgerond
wo 09/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD B 0191 KALMTHOUTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
wo 09/05/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0063 T.C. BORGERWEERT B 2-1 / 5-2 / 35-23 Afgerond
wo 16/05/2018 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0-3 / 2-6 / 36-47 Afgerond
wo 16/05/2018 0063 T.C. BORGERWEERT B 0155 T.C. RUGGEVELD B 1-2 / 2-4 / 28-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0032 KTC DEN BREMT 0110 TC OASE B 3-0 / 6-0 / 39-28 Afgerond
wo 18/04/2018 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0069 HEISTSE T.C. B 2-1 / 4-2 / 34-30 Afgerond
wo 18/04/2018 0058 T.C. DEN OTTER 0082 T.C. DE BERGEN 2-1 / 4-3 / 30-27 Afgerond
wo 25/04/2018 0032 KTC DEN BREMT 0178 T.C. SPORTEC GEEL 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
wo 25/04/2018 0110 TC OASE B 0082 T.C. DE BERGEN 3-0 / 6-1 / 40-17 Afgerond
wo 25/04/2018 0069 HEISTSE T.C. B 0058 T.C. DEN OTTER 2-1 / 4-2 / 28-14 Afgerond
wo 02/05/2018 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0110 TC OASE B 2-1 / 5-2 / 38-25 Afgerond
wo 02/05/2018 0058 T.C. DEN OTTER 0032 KTC DEN BREMT 1-2 / 2-5 / 32-42 Afgerond
wo 02/05/2018 0082 T.C. DE BERGEN 0069 HEISTSE T.C. B 1-2 / 2-5 / 26-34 Afgerond
wo 09/05/2018 0032 KTC DEN BREMT 0082 T.C. DE BERGEN 3-0 / 6-2 / 45-30 Afgerond
wo 09/05/2018 0110 TC OASE B 0069 HEISTSE T.C. B 1-2 / 2-5 / 23-35 Afgerond
wo 09/05/2018 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0058 T.C. DEN OTTER 2-1 / 5-3 / 42-28 Afgerond
wo 16/05/2018 0069 HEISTSE T.C. B 0032 KTC DEN BREMT 1-2 / 2-4 / 24-32 Afgerond
wo 16/05/2018 0058 T.C. DEN OTTER 0110 TC OASE B 3-0 / 6-1 / 39-22 Afgerond
wo 16/05/2018 0082 T.C. DE BERGEN 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0084 T.C. MOLENBOS B 0100 VOSSELAARSE TC A 3-0 / 6-1 / 43-29 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 18/04/2018 0159 T.C. DE VALK A 0069 HEISTSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
wo 25/04/2018 0100 VOSSELAARSE TC A 0159 T.C. DE VALK A 2-1 / 5-3 / 41-32 Afgerond
wo 25/04/2018 0110 TC OASE A 0084 T.C. MOLENBOS B 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
wo 02/05/2018 0159 T.C. DE VALK A 0110 TC OASE A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
wo 02/05/2018 0069 HEISTSE T.C. A 0100 VOSSELAARSE TC A 3-0 / 6-0 / 38-17 Afgerond
wo 09/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS B 0159 T.C. DE VALK A 2-1 / 4-2 / 26-20 Afgerond
wo 09/05/2018 0110 TC OASE A 0069 HEISTSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
wo 16/05/2018 0100 VOSSELAARSE TC A 0110 TC OASE A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
wo 16/05/2018 0069 HEISTSE T.C. A 0084 T.C. MOLENBOS B 1-2 / 2-4 / 23-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0084 T.C. MOLENBOS A 0017 HERENTALSE B 1-2 / 2-5 / 30-38 Afgerond
wo 18/04/2018 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0133 T.C. DE BEMPDEKENS B 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0017 HERENTALSE B 0025 TURNHOUTSE T.V. B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
wo 25/04/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 0084 T.C. MOLENBOS A 0-3 / 1-6 / 29-37 Afgerond
wo 02/05/2018 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0158 T.C. VOORTKAPEL 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
wo 02/05/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS B 0017 HERENTALSE B 2-1 / 5-3 / 42-28 Afgerond
wo 09/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS A 0025 TURNHOUTSE T.V. B 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 09/05/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 0133 T.C. DE BEMPDEKENS B 0-3 / 1-6 / 28-43 Afgerond
wo 16/05/2018 0017 HERENTALSE B 0158 T.C. VOORTKAPEL 2-1 / 4-2 / 32-21 Afgerond
wo 16/05/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS B 0084 T.C. MOLENBOS A 3-0 / 6-1 / 44-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0084 T.C. MOLENBOS D 0017 HERENTALSE C 2-1 / 4-2 / 32-31 Afgerond
wo 18/04/2018 0051 T.C. SPORTIVA 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 2-1 / 4-2 / 25-27 Afgerond
wo 25/04/2018 0017 HERENTALSE C 0051 T.C. SPORTIVA 0-3 / 2-6 / 33-43 Afgerond
wo 25/04/2018 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0084 T.C. MOLENBOS D 2-1 / 4-2 / 31-20 Afgerond
wo 02/05/2018 0051 T.C. SPORTIVA 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0-3 / 2-6 / 27-39 Afgerond
wo 02/05/2018 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0017 HERENTALSE C 2-1 / 5-2 / 33-23 Afgerond
wo 09/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS D 0051 T.C. SPORTIVA 1-2 / 2-4 / 25-25 Afgerond
wo 09/05/2018 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 2-1 / 4-2 / 28-19 Afgerond
wo 16/05/2018 0017 HERENTALSE C 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0-3 / 1-6 / 22-42 Afgerond
wo 16/05/2018 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0084 T.C. MOLENBOS D 2-1 / 4-2 / 29-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0100 VOSSELAARSE TC B 0017 HERENTALSE A 2-1 / 5-2 / 36-21 Afgerond
wo 18/04/2018 0159 T.C. DE VALK B 0084 T.C. MOLENBOS C 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0017 HERENTALSE A 0159 T.C. DE VALK B 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
wo 25/04/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS A 0100 VOSSELAARSE TC B 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
wo 02/05/2018 0159 T.C. DE VALK B 0133 T.C. DE BEMPDEKENS A 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
wo 02/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS C 0017 HERENTALSE A 2-1 / 4-2 / 29-19 Afgerond
wo 09/05/2018 0100 VOSSELAARSE TC B 0159 T.C. DE VALK B 2-1 / 4-2 / 35-24 Afgerond
wo 09/05/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS A 0084 T.C. MOLENBOS C 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
wo 16/05/2018 0017 HERENTALSE A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS A 3-0 / 6-2 / 44-33 Afgerond
wo 16/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS C 0100 VOSSELAARSE TC B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 1-2 / 2-4 / 22-33 Afgerond
wo 18/04/2018 0150 T.C. DE KIEVIT 0099 T.C. OLEN 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
wo 25/04/2018 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0150 T.C. DE KIEVIT 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0087 I.S.C. T.C. 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0-3 / 1-6 / 28-43 Afgerond
wo 02/05/2018 0150 T.C. DE KIEVIT 0087 I.S.C. T.C. 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
wo 02/05/2018 0099 T.C. OLEN 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 09/05/2018 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0150 T.C. DE KIEVIT 0-3 / 1-6 / 14-39 Afgerond
wo 09/05/2018 0087 I.S.C. T.C. 0099 T.C. OLEN 0-3 / 0-6 / 12-38 Afgerond
wo 16/05/2018 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0087 I.S.C. T.C. 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
wo 16/05/2018 0099 T.C. OLEN 0025 TURNHOUTSE T.V. A 3-0 / 6-1 / 42-19 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B (G1) 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B (G1)
0155 T.C. RUGGEVELD B (I1) (T) 2 5 37 0155 T.C. RUGGEVELD B (I1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0150 T.C. DE KIEVIT (O2) (U) 1 2 21
0084 T.C. MOLENBOS B (K1) (T) 2 4 32 0084 T.C. MOLENBOS B (K1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0063 T.C. BORGERWEERT A (E2) (U) 1 3 26
0120 AZUA .C.C. (B1) (T) 3 6 41 0120 AZUA .C.C. (B1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0178 T.C. SPORTEC GEEL (J2) (U) 0 1 19
0067 T.C. KEERPUNT '65 (D1) (T) 3 6 36 0067 T.C. KEERPUNT '65 (D1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0079 T.C. SAVANTI A (A2) (U) 0 0 12
0185 T.C. HEIVELD (C1) (T) 3 6 37 0185 T.C. HEIVELD (C1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. (H2) (U) 0 0 11
0084 T.C. MOLENBOS C (N1) (T) 1 2 25 0176 T.C. RAFFIC II (F2) Afgerond (wo 30/05/2018)
0176 T.C. RAFFIC II (F2) (U) 2 4 25
0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB (M1) (T) 3 6 40 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB (M1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0017 HERENTALSE B (L2) (U) 0 1 27
0133 T.C. DE BEMPDEKENS B (L1) (T) 1 2 31 0069 HEISTSE T.C. A (K2) Afgerond (wo 30/05/2018)
0069 HEISTSE T.C. A (K2) (U) 2 4 33
0112 ESSENSE T.C. INTER A (E1) (T) 3 6 36 0112 ESSENSE T.C. INTER A (E1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0051 T.C. SPORTIVA (M2) (U) 0 0 8
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A (H1) (T) 3 6 36 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A (H1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0146 DE KLINKAERT B (D2) (U) 0 0 6
0032 KTC DEN BREMT (J1) (T) 3 6 46 0032 KTC DEN BREMT (J1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA (I2) (U) 0 1 32
0099 T.C. OLEN (O1) (T) 2 4 26 0099 T.C. OLEN (O1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0078 T.C. 'T SAS A (B2) (U) 1 2 20
0093 T.C. KIKSHAM B (A1) (T) 3 6 36 0093 T.C. KIKSHAM B (A1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0100 VOSSELAARSE TC B (N2) (U) 0 0 8
0152 TENNIS TER BREME (F1) (T) 2 4 30 0152 TENNIS TER BREME (F1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0093 T.C. KIKSHAM A (C2) (U) 1 3 29
0046 T.C. TEN HOEVE B (G2)
0046 T.C. TEN HOEVE B (G2)