Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0004 R. BEERSCHOT T.H.C. 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
wo 18/04/2018 0093 T.C. KIKSHAM A 0120 AZUA .C.C. A 1-2 / 2-4 / 26-25 Afgerond
wo 18/04/2018 0185 T.C. HEIVELD 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 3-0 / 6-0 / 36-10 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 25/04/2018 0004 R. BEERSCHOT T.H.C. 0093 T.C. KIKSHAM A 1-2 / 3-4 / 30-33 Afgerond
wo 25/04/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
wo 25/04/2018 0120 AZUA .C.C. A 0185 T.C. HEIVELD 2-1 / 4-2 / 35-25 Afgerond
wo 02/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM A 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0-3 / 2-6 / 40-48 Afgerond
wo 02/05/2018 0185 T.C. HEIVELD 0004 R. BEERSCHOT T.H.C. 0-3 / 1-6 / 22-41 Afgerond
wo 02/05/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0120 AZUA .C.C. A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0004 R. BEERSCHOT T.H.C. 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
wo 09/05/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0120 AZUA .C.C. A 2-1 / 4-2 / 36-19 Afgerond
wo 09/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM A 0185 T.C. HEIVELD 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 16/05/2018 0120 AZUA .C.C. A 0004 R. BEERSCHOT T.H.C. 3-0 / 6-1 / 40-18 Afgerond
wo 16/05/2018 0185 T.C. HEIVELD 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
wo 16/05/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0093 T.C. KIKSHAM A 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0033 KSC MACCABI B 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 1-2 / 2-4 / 21-34 Afgerond
wo 18/04/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL B 0070 T.C. TER LINDEN A 0-3 / 0-6 / 17-38 Afgerond
wo 18/04/2018 0216 PLAY & SPORT C 0095 TC DE MEYL B 2-1 / 4-2 / 29-20 Afgerond
wo 25/04/2018 0033 KSC MACCABI B 0060 T.C. DE POLLEPEL B 3-0 / 6-1 / 42-22 Afgerond
wo 25/04/2018 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 0095 TC DE MEYL B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 25/04/2018 0070 T.C. TER LINDEN A 0216 PLAY & SPORT C 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
wo 02/05/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL B 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
wo 02/05/2018 0216 PLAY & SPORT C 0033 KSC MACCABI B 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
wo 02/05/2018 0095 TC DE MEYL B 0070 T.C. TER LINDEN A 0-3 / 1-6 / 20-43 Afgerond
wo 09/05/2018 0033 KSC MACCABI B 0095 TC DE MEYL B 3-0 / 6-0 / 37-17 Afgerond
wo 09/05/2018 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 0070 T.C. TER LINDEN A 3-0 / 6-1 / 43-23 Afgerond
wo 09/05/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL B 0216 PLAY & SPORT C 1-2 / 2-4 / 19-29 Afgerond
wo 16/05/2018 0070 T.C. TER LINDEN A 0033 KSC MACCABI B 0-3 / 2-6 / 34-46 Afgerond
wo 16/05/2018 0216 PLAY & SPORT C 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 0-3 / 0-6 / 14-38 Afgerond
wo 16/05/2018 0095 TC DE MEYL B 0060 T.C. DE POLLEPEL B 1-2 / 2-4 / 26-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0216 PLAY & SPORT A 0006 K. BRANDT T.C. C 3-0 / 6-2 / 43-25 Afgerond
wo 18/04/2018 0097 TC WINGFIELD 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
wo 18/04/2018 0078 T.C. 'T SAS 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
wo 25/04/2018 0216 PLAY & SPORT A 0097 TC WINGFIELD 1-2 / 2-4 / 21-30 Afgerond
wo 25/04/2018 0006 K. BRANDT T.C. C 0013 K. MECHELSE T.H.C. 2-1 / 5-3 / 41-37 Afgerond
wo 25/04/2018 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0078 T.C. 'T SAS 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
wo 02/05/2018 0097 TC WINGFIELD 0006 K. BRANDT T.C. C 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 02/05/2018 0078 T.C. 'T SAS 0216 PLAY & SPORT A 1-2 / 2-4 / 21-29 Afgerond
wo 02/05/2018 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0216 PLAY & SPORT A 0013 K. MECHELSE T.H.C. 2-1 / 4-2 / 31-28 Afgerond
wo 09/05/2018 0006 K. BRANDT T.C. C 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0097 TC WINGFIELD 0078 T.C. 'T SAS 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
wo 16/05/2018 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0216 PLAY & SPORT A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 16/05/2018 0078 T.C. 'T SAS 0006 K. BRANDT T.C. C 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
wo 16/05/2018 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0097 TC WINGFIELD 2-1 / 4-4 / 35-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0079 T.C. SAVANTI 0036 T.C. ZEVENBERGEN 1-2 / 2-4 / 28-29 Afgerond
wo 18/04/2018 0006 K. BRANDT T.C. B 0065 SPORTING HOVE T.C. B 2-1 / 4-3 / 32-29 Afgerond
wo 18/04/2018 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 3-0 / 6-1 / 42-22 Afgerond
wo 25/04/2018 0079 T.C. SAVANTI 0006 K. BRANDT T.C. B 2-1 / 4-3 / 30-38 Afgerond
wo 25/04/2018 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 1-2 / 2-4 / 19-26 Afgerond
wo 25/04/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0080 T.C. BLAUWE REGEN 1-2 / 2-5 / 17-34 Afgerond
wo 02/05/2018 0006 K. BRANDT T.C. B 0036 T.C. ZEVENBERGEN 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 02/05/2018 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0079 T.C. SAVANTI 3-0 / 6-1 / 41-23 Afgerond
wo 02/05/2018 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 0065 SPORTING HOVE T.C. B 2-1 / 4-2 / 30-16 Afgerond
wo 09/05/2018 0079 T.C. SAVANTI 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 2-1 / 4-3 / 33-30 Afgerond
wo 09/05/2018 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0065 SPORTING HOVE T.C. B 2-1 / 4-2 / 32-17 Afgerond
wo 09/05/2018 0006 K. BRANDT T.C. B 0080 T.C. BLAUWE REGEN 2-1 / 4-3 / 27-30 Afgerond
wo 16/05/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0079 T.C. SAVANTI 1-2 / 2-4 / 19-28 Afgerond
wo 16/05/2018 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0036 T.C. ZEVENBERGEN 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 16/05/2018 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 0006 K. BRANDT T.C. B 2-1 / 4-3 / 35-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0095 TC DE MEYL A 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 2-1 / 5-3 / 39-36 Afgerond
wo 18/04/2018 0014 PUTSE T.C. 0120 AZUA .C.C. B 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
wo 18/04/2018 0093 T.C. KIKSHAM B 0053 T.C. BORNEM 0-3 / 1-6 / 20-39 Afgerond
wo 25/04/2018 0095 TC DE MEYL A 0014 PUTSE T.C. 2-1 / 4-2 / 30-24 Afgerond
wo 25/04/2018 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0053 T.C. BORNEM 2-1 / 4-3 / 31-30 Afgerond
wo 25/04/2018 0120 AZUA .C.C. B 0093 T.C. KIKSHAM B 1-2 / 2-5 / 25-37 Afgerond
wo 02/05/2018 0014 PUTSE T.C. 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 1-2 / 3-4 / 37-32 Afgerond
wo 02/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM B 0095 TC DE MEYL A 1-2 / 2-5 / 18-40 Afgerond
wo 02/05/2018 0053 T.C. BORNEM 0120 AZUA .C.C. B 3-0 / 6-1 / 42-27 Afgerond
wo 09/05/2018 0095 TC DE MEYL A 0053 T.C. BORNEM 3-0 / 6-1 / 41-17 Afgerond
wo 09/05/2018 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0120 AZUA .C.C. B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
wo 09/05/2018 0014 PUTSE T.C. 0093 T.C. KIKSHAM B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 16/05/2018 0120 AZUA .C.C. B 0095 TC DE MEYL A 1-2 / 2-4 / 19-29 Afgerond
wo 16/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM B 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
wo 16/05/2018 0053 T.C. BORNEM 0014 PUTSE T.C. 2-1 / 4-3 / 30-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0120 AZUA .C.C. C 0216 PLAY & SPORT B 3-0 / 6-0 / 38-15 Afgerond
wo 18/04/2018 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0070 T.C. TER LINDEN B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
wo 18/04/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL A 0033 KSC MACCABI A 0-3 / 2-6 / 29-44 Afgerond
wo 25/04/2018 0120 AZUA .C.C. C 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0216 PLAY & SPORT B 0033 KSC MACCABI A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0070 T.C. TER LINDEN B 0060 T.C. DE POLLEPEL A 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
wo 02/05/2018 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0216 PLAY & SPORT B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
wo 02/05/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL A 0120 AZUA .C.C. C 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
wo 02/05/2018 0033 KSC MACCABI A 0070 T.C. TER LINDEN B 2-1 / 4-3 / 33-31 Afgerond
wo 09/05/2018 0120 AZUA .C.C. C 0033 KSC MACCABI A 1-2 / 2-4 / 25-31 Afgerond
wo 09/05/2018 0216 PLAY & SPORT B 0070 T.C. TER LINDEN B 3-0 / 6-0 / 37-21 Afgerond
wo 09/05/2018 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0060 T.C. DE POLLEPEL A 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
wo 16/05/2018 0070 T.C. TER LINDEN B 0120 AZUA .C.C. C 2-1 / 4-2 / 32-20 Afgerond
wo 16/05/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL A 0216 PLAY & SPORT B 2-1 / 4-2 / 30-21 Afgerond
wo 16/05/2018 0033 KSC MACCABI A 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0152 TENNIS TER BREME 0166 T.C. LAAGLAND B 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
wo 18/04/2018 0163 T.C. DE CHALET 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-2 / 2-4 / 29-31 Afgerond
wo 18/04/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A 2-1 / 4-2 / 37-29 Afgerond
wo 25/04/2018 0152 TENNIS TER BREME 0163 T.C. DE CHALET 1-2 / 3-5 / 36-45 Afgerond
wo 25/04/2018 0166 T.C. LAAGLAND B 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A 1-2 / 2-4 / 14-32 Afgerond
wo 25/04/2018 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0112 ESSENSE T.C. INTER B 1-2 / 2-4 / 15-28 Afgerond
wo 02/05/2018 0163 T.C. DE CHALET 0166 T.C. LAAGLAND B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
wo 02/05/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0152 TENNIS TER BREME 3-0 / 6-1 / 40-26 Afgerond
wo 02/05/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 2-1 / 4-2 / 30-17 Afgerond
wo 09/05/2018 0152 TENNIS TER BREME 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A 0-3 / 0-6 / 18-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0166 T.C. LAAGLAND B 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0-3 / 1-6 / 20-39 Afgerond
wo 09/05/2018 0163 T.C. DE CHALET 0112 ESSENSE T.C. INTER B 1-2 / 2-4 / 19-31 Afgerond
wo 16/05/2018 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0152 TENNIS TER BREME 2-1 / 4-2 / 30-22 Afgerond
wo 16/05/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0166 T.C. LAAGLAND B 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
wo 16/05/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A 0163 T.C. DE CHALET 2-1 / 4-2 / 24-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT B 0214 TENNISCLUB T & T 1-2 / 3-4 / 22-33 Afgerond
wo 18/04/2018 0006 K. BRANDT T.C. A 0048 T.C. DE HASSELT 1-2 / 3-4 / 33-32 Afgerond
wo 18/04/2018 0166 T.C. LAAGLAND A 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
wo 25/04/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT B 0006 K. BRANDT T.C. A 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
wo 25/04/2018 0214 TENNISCLUB T & T 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 2-1 / 5-2 / 37-25 Afgerond
wo 25/04/2018 0048 T.C. DE HASSELT 0166 T.C. LAAGLAND A 1-2 / 2-5 / 21-40 Afgerond
wo 02/05/2018 0006 K. BRANDT T.C. A 0214 TENNISCLUB T & T 2-1 / 4-3 / 35-28 Afgerond
wo 02/05/2018 0166 T.C. LAAGLAND A 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
wo 02/05/2018 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0048 T.C. DE HASSELT 1-2 / 2-5 / 21-41 Afgerond
wo 09/05/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 1-2 / 4-4 / 33-35 Afgerond
wo 09/05/2018 0214 TENNISCLUB T & T 0048 T.C. DE HASSELT 1-2 / 4-4 / 36-31 Afgerond
wo 09/05/2018 0006 K. BRANDT T.C. A 0166 T.C. LAAGLAND A 1-2 / 3-4 / 23-37 Afgerond
wo 16/05/2018 0048 T.C. DE HASSELT 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT B 2-1 / 4-2 / 33-19 Afgerond
wo 16/05/2018 0166 T.C. LAAGLAND A 0214 TENNISCLUB T & T 2-1 / 5-2 / 33-23 Afgerond
wo 16/05/2018 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0006 K. BRANDT T.C. A 1-2 / 2-4 / 17-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT D 0155 T.C. RUGGEVELD 1-2 / 3-5 / 32-44 Afgerond
wo 18/04/2018 0150 T.C. DE KIEVIT A 0191 KALMTHOUTSE T.C. 2-1 / 4-3 / 31-25 Afgerond
wo 18/04/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0102 T.C. BRABO B 1-2 / 2-4 / 23-31 Afgerond
wo 25/04/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT D 0150 T.C. DE KIEVIT A 1-2 / 2-4 / 20-26 Afgerond
wo 25/04/2018 0155 T.C. RUGGEVELD 0102 T.C. BRABO B 2-1 / 4-3 / 34-33 Afgerond
wo 25/04/2018 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0-3 / 1-6 / 24-40 Afgerond
wo 02/05/2018 0150 T.C. DE KIEVIT A 0155 T.C. RUGGEVELD 2-1 / 4-3 / 38-33 Afgerond
wo 02/05/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT D 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
wo 02/05/2018 0102 T.C. BRABO B 0191 KALMTHOUTSE T.C. 3-0 / 6-1 / 40-23 Afgerond
wo 09/05/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT D 0102 T.C. BRABO B 0-3 / 1-6 / 13-41 Afgerond
wo 09/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD 0191 KALMTHOUTSE T.C. 1-2 / 4-4 / 38-35 Afgerond
wo 09/05/2018 0150 T.C. DE KIEVIT A 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0-3 / 1-6 / 23-39 Afgerond
wo 16/05/2018 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT D 2-1 / 4-2 / 35-22 Afgerond
wo 16/05/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0155 T.C. RUGGEVELD 3-0 / 6-1 / 39-14 Afgerond
wo 16/05/2018 0102 T.C. BRABO B 0150 T.C. DE KIEVIT A 1-2 / 4-4 / 38-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0084 T.C. MOLENBOS A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
wo 18/04/2018 0069 HEISTSE T.C. A 0051 T.C. SPORTIVA B 2-1 / 5-2 / 42-27 Afgerond
wo 18/04/2018 0062 T.C. WESTERLO A 0099 T.C. OLEN A 2-1 / 4-2 / 31-15 Afgerond
wo 25/04/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0069 HEISTSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0084 T.C. MOLENBOS A 0099 T.C. OLEN A 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
wo 25/04/2018 0051 T.C. SPORTIVA B 0062 T.C. WESTERLO A 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
wo 02/05/2018 0069 HEISTSE T.C. A 0084 T.C. MOLENBOS A 2-1 / 4-2 / 31-24 Afgerond
wo 02/05/2018 0062 T.C. WESTERLO A 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
wo 02/05/2018 0099 T.C. OLEN A 0051 T.C. SPORTIVA B 1-2 / 2-5 / 27-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0099 T.C. OLEN A 0-3 / 2-6 / 28-44 Afgerond
wo 09/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS A 0051 T.C. SPORTIVA B 1-2 / 3-4 / 33-32 Afgerond
wo 09/05/2018 0069 HEISTSE T.C. A 0062 T.C. WESTERLO A 3-0 / 6-1 / 40-27 Afgerond
wo 16/05/2018 0051 T.C. SPORTIVA B 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 16/05/2018 0062 T.C. WESTERLO A 0084 T.C. MOLENBOS A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
wo 16/05/2018 0099 T.C. OLEN A 0069 HEISTSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0150 T.C. DE KIEVIT B 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
wo 18/04/2018 0110 TC OASE B 0084 T.C. MOLENBOS B 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
wo 18/04/2018 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0159 T.C. DE VALK 0-3 / 0-6 / 11-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 25/04/2018 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0110 TC OASE B 2-1 / 4-2 / 28-19 Afgerond
wo 25/04/2018 0150 T.C. DE KIEVIT B 0159 T.C. DE VALK 1-2 / 3-5 / 30-39 Afgerond
wo 25/04/2018 0084 T.C. MOLENBOS B 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 02/05/2018 0110 TC OASE B 0150 T.C. DE KIEVIT B 1-2 / 2-4 / 18-29 Afgerond
wo 02/05/2018 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
wo 02/05/2018 0159 T.C. DE VALK 0084 T.C. MOLENBOS B 0-3 / 0-6 / 13-38 Afgerond
wo 09/05/2018 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0159 T.C. DE VALK 2-1 / 5-2 / 38-22 Afgerond
wo 09/05/2018 0150 T.C. DE KIEVIT B 0084 T.C. MOLENBOS B 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0110 TC OASE B 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 2-1 / 4-2 / 32-14 Afgerond
wo 16/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS B 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
wo 16/05/2018 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0150 T.C. DE KIEVIT B 1-2 / 2-4 / 19-30 Afgerond
wo 16/05/2018 0159 T.C. DE VALK 0110 TC OASE B 2-1 / 4-2 / 27-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0082 T.C. DE BERGEN A 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA C 1-2 / 2-4 / 29-36 Afgerond
wo 18/04/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 0062 T.C. WESTERLO B 2-1 / 4-2 / 31-17 Afgerond
wo 18/04/2018 0017 HERENTALSE 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0-3 / 0-6 / 17-38 Afgerond
wo 25/04/2018 0082 T.C. DE BERGEN A 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA C 0178 T.C. SPORTEC GEEL 1-2 / 2-5 / 23-40 Afgerond
wo 25/04/2018 0062 T.C. WESTERLO B 0017 HERENTALSE 1-2 / 3-5 / 35-46 Afgerond
wo 02/05/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA C 3-0 / 6-1 / 39-12 Afgerond
wo 02/05/2018 0017 HERENTALSE 0082 T.C. DE BERGEN A 3-0 / 6-2 / 48-32 Afgerond
wo 02/05/2018 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0062 T.C. WESTERLO B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
wo 09/05/2018 0082 T.C. DE BERGEN A 0178 T.C. SPORTEC GEEL 1-2 / 2-5 / 16-37 Afgerond
wo 09/05/2018 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA C 0062 T.C. WESTERLO B 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
wo 09/05/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 0017 HERENTALSE 3-0 / 6-1 / 39-19 Afgerond
wo 16/05/2018 0062 T.C. WESTERLO B 0082 T.C. DE BERGEN A 1-2 / 4-5 / 48-46 Afgerond
wo 16/05/2018 0017 HERENTALSE 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA C 3-0 / 6-0 / 36-20 Afgerond
wo 16/05/2018 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0206 TC DE VELDEN OEVEL A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0082 T.C. DE BERGEN B 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
wo 18/04/2018 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 0087 I.S.C. T.C. 1-2 / 2-4 / 24-34 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
wo 18/04/2018 0110 TC OASE A 0032 KTC DEN BREMT 2-1 / 4-3 / 37-31 Afgerond
wo 25/04/2018 0082 T.C. DE BERGEN B 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA B 0032 KTC DEN BREMT 2-1 / 5-3 / 47-34 Afgerond
wo 25/04/2018 0087 I.S.C. T.C. 0110 TC OASE A 2-1 / 4-3 / 37-28 Afgerond
wo 02/05/2018 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA B 0-3 / 1-6 / 19-40 Afgerond
wo 02/05/2018 0110 TC OASE A 0082 T.C. DE BERGEN B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
wo 02/05/2018 0032 KTC DEN BREMT 0087 I.S.C. T.C. 0-3 / 0-6 / 25-37 Afgerond
wo 09/05/2018 0082 T.C. DE BERGEN B 0032 KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA B 0087 I.S.C. T.C. 2-1 / 5-3 / 46-32 Afgerond
wo 09/05/2018 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 0110 TC OASE A 2-1 / 5-2 / 39-24 Afgerond
wo 16/05/2018 0087 I.S.C. T.C. 0082 T.C. DE BERGEN B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
wo 16/05/2018 0110 TC OASE A 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA B 1-2 / 2-4 / 20-34 Afgerond
wo 16/05/2018 0032 KTC DEN BREMT 0072 KASTELSE TENNISCLUB B 3-0 / 6-1 / 40-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
wo 18/04/2018 0051 T.C. SPORTIVA A 0050 T.C. DE RAKKET A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
wo 18/04/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0084 T.C. MOLENBOS C 3-0 / 6-0 / 37-20 Afgerond
wo 25/04/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 0051 T.C. SPORTIVA A 1-2 / 3-4 / 26-34 Afgerond
wo 25/04/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 0084 T.C. MOLENBOS C 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0050 T.C. DE RAKKET A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0-3 / 2-6 / 24-43 Afgerond
wo 02/05/2018 0051 T.C. SPORTIVA A 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
wo 02/05/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-0 / 6-1 / 40-18 Afgerond
wo 02/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS C 0050 T.C. DE RAKKET A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 0084 T.C. MOLENBOS C 1-2 / 2-4 / 21-25 Afgerond
wo 09/05/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 0050 T.C. DE RAKKET A 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
wo 09/05/2018 0051 T.C. SPORTIVA A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 2-1 / 4-2 / 25-17 Afgerond
wo 16/05/2018 0050 T.C. DE RAKKET A 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
wo 16/05/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0206 TC DE VELDEN OEVEL B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
wo 16/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS C 0051 T.C. SPORTIVA A 1-2 / 2-4 / 21-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 0099 T.C. OLEN B 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
wo 18/04/2018 0082 T.C. DE BERGEN C 0069 HEISTSE T.C. B 1-2 / 2-4 / 19-30 Afgerond
wo 18/04/2018 0171 T.C. RANST 0050 T.C. DE RAKKET B 1-2 / 2-5 / 22-37 Afgerond
wo 25/04/2018 0099 T.C. OLEN B 0082 T.C. DE BERGEN C 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
wo 25/04/2018 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 0050 T.C. DE RAKKET B 2-1 / 4-2 / 33-18 Afgerond
wo 25/04/2018 0069 HEISTSE T.C. B 0171 T.C. RANST 2-1 / 4-2 / 30-17 Afgerond
wo 02/05/2018 0082 T.C. DE BERGEN C 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
wo 02/05/2018 0171 T.C. RANST 0099 T.C. OLEN B 3-0 / 6-1 / 41-15 Afgerond
wo 02/05/2018 0050 T.C. DE RAKKET B 0069 HEISTSE T.C. B 2-1 / 5-2 / 37-19 Afgerond
wo 09/05/2018 0099 T.C. OLEN B 0050 T.C. DE RAKKET B 1-2 / 2-5 / 20-33 Afgerond
wo 09/05/2018 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 0069 HEISTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
wo 09/05/2018 0082 T.C. DE BERGEN C 0171 T.C. RANST 1-2 / 3-5 / 38-43 Afgerond
wo 16/05/2018 0069 HEISTSE T.C. B 0099 T.C. OLEN B 3-0 / 6-0 / 37-6 Afgerond
wo 16/05/2018 0171 T.C. RANST 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
wo 16/05/2018 0050 T.C. DE RAKKET B 0082 T.C. DE BERGEN C 2-1 / 4-2 / 27-16 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
0069 HEISTSE T.C. A (K1) (T) 2 5 41 0069 HEISTSE T.C. A (K1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0048 T.C. DE HASSELT (I2) (U) 1 3 32
0211 KEY POINT TENNISCENTRUM (C1) (T) 3 6 36 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM (C1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0079 T.C. SAVANTI (D2) (U) 0 0 11
0067 T.C. KEERPUNT '65 B (B1) (T) 2 4 26 0067 T.C. KEERPUNT '65 B (B1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0050 T.C. DE RAKKET B (P2) (U) 1 2 22
0002 ROYAL ANTWERP T.C. (H1) (T) 3 6 36 0002 ROYAL ANTWERP T.C. (H1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0150 T.C. DE KIEVIT A (J2) (U) 0 0 5
0112 ESSENSE T.C. INTER B (G1) (T) 2 5 41 0112 ESSENSE T.C. INTER B (G1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0120 AZUA .C.C. A (A2) (U) 1 3 36
0095 TC DE MEYL A (E1) (T) 2 5 45 0095 TC DE MEYL A (E1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0033 KSC MACCABI A (F2) (U) 1 3 40
0182 T.C. DE LUSTHOVEN (L1) (T) 3 6 37 0182 T.C. DE LUSTHOVEN (L1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0206 TC DE VELDEN OEVEL A (M2) (U) 0 0 17
0133 T.C. DE BEMPDEKENS (O1) (T) 1 2 23 0087 I.S.C. T.C. (N2) Afgerond (wo 30/05/2018)
0087 I.S.C. T.C. (N2) (U) 2 5 36
0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA B (N1) (T) 0 1 16 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. (H2) Afgerond (wo 30/05/2018)
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. (H2) (U) 3 6 39
0067 T.C. KEERPUNT '65 A (F1) (T) 2 4 25 0067 T.C. KEERPUNT '65 A (F1) Beëindigd na overwinning (wo 30/05/2018)
0097 TC WINGFIELD (C2) (U) 0 0 12
0178 T.C. SPORTEC GEEL (M1) (T) 1 2 25 0084 T.C. MOLENBOS A (K2) Afgerond (wo 30/05/2018)
0084 T.C. MOLENBOS A (K2) (U) 2 4 31
0065 SPORTING HOVE T.C. A (A1) (T) 2 5 38 0065 SPORTING HOVE T.C. A (A1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B (E2) (U) 1 2 25
0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA (J1) (T) 3 6 36 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA (J1) Niet aangevangen (wo 30/05/2018)
0033 KSC MACCABI B (B2) (U) 0 0 0
0166 T.C. LAAGLAND A (I1) (T) 2 4 31 0166 T.C. LAAGLAND A (I1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0050 T.C. DE RAKKET A (O2) (U) 1 2 18
0080 T.C. BLAUWE REGEN (D1) (T) 3 6 36 0080 T.C. BLAUWE REGEN (D1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT A (G2) (U) 0 0 5
0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A (P1) (T) 3 6 36 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA A (P1) Afgerond (wo 30/05/2018)
0084 T.C. MOLENBOS B (L2) (U) 0 0 6