Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 45
  • Afdeling: 4 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2086 T.C. ZEDELGEM 3-3 / 6-7 / 60-60 Afgerond
za 21/04/2018 2038 KTC ISIS 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-3 / 8-7 / 72-63 Afgerond
za 21/04/2018 2157 T.C. DE MOTE 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-5 / 2-10 / 38-67 Afgerond
za 28/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2038 KTC ISIS 2-4 / 6-8 / 67-66 Afgerond
za 28/04/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 0-6 / 4-12 / 50-83 Afgerond
za 28/04/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2157 T.C. DE MOTE 3-3 / 8-8 / 75-81 Afgerond
za 05/05/2018 2038 KTC ISIS 2086 T.C. ZEDELGEM 5-1 / 11-3 / 83-58 Afgerond
za 05/05/2018 2157 T.C. DE MOTE 2100 T.C. ORSCAMP B 5-1 / 10-2 / 64-33 Afgerond
za 05/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2031 T.C. ST-MICHIELS 6-0 / 12-0 / 73-27 Afgerond
za 12/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 1-5 / 3-11 / 50-80 Afgerond
za 12/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-5 / 4-10 / 56-74 Afgerond
za 12/05/2018 2038 KTC ISIS 2157 T.C. DE MOTE 5-1 / 10-3 / 77-56 Afgerond
za 19/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2100 T.C. ORSCAMP B 2-4 / 5-8 / 54-63 Afgerond
za 19/05/2018 2157 T.C. DE MOTE 2086 T.C. ZEDELGEM 4-2 / 9-4 / 66-39 Afgerond
za 19/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2038 KTC ISIS 2-4 / 7-9 / 78-85 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2067 T.C. STADEN 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-3 / 6-7 / 50-59 Afgerond
za 21/04/2018 2029 KTC ISSERA 2021 T.C. YPER B 2-4 / 5-8 / 53-69 Afgerond
za 21/04/2018 2190 TC DE WATERTOREN 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 8-4 / 58-52 Afgerond
za 28/04/2018 2067 T.C. STADEN 2029 KTC ISSERA 6-0 / 12-2 / 80-34 Afgerond
za 28/04/2018 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 4-2 / 10-5 / 76-53 Afgerond
za 28/04/2018 2021 T.C. YPER B 2190 TC DE WATERTOREN 1-5 / 4-11 / 59-83 Afgerond
za 05/05/2018 2029 KTC ISSERA 2132 CENTER COURT RUISELEDE 1-5 / 2-10 / 29-69 Afgerond
za 05/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN 2067 T.C. STADEN 6-0 / 12-2 / 82-41 Afgerond
za 05/05/2018 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2021 T.C. YPER B 4-2 / 8-5 / 58-45 Afgerond
za 12/05/2018 2067 T.C. STADEN 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 6-0 / 12-0 / 73-31 Afgerond
za 12/05/2018 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2021 T.C. YPER B 4-2 / 8-4 / 55-40 Afgerond
za 12/05/2018 2029 KTC ISSERA 2190 TC DE WATERTOREN 0-6 / 2-12 / 31-84 Afgerond
za 19/05/2018 2021 T.C. YPER B 2067 T.C. STADEN 2-4 / 7-8 / 73-77 Afgerond
za 19/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN 2132 CENTER COURT RUISELEDE 6-0 / 12-0 / 73-32 Afgerond
za 19/05/2018 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2029 KTC ISSERA 4-2 / 9-4 / 69-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2151 T.C. DE WAAIBERG 2100 T.C. ORSCAMP A 0-6 / 2-12 / 38-83 Afgerond
za 21/04/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2021 T.C. YPER A 6-0 / 12-3 / 88-58 Afgerond
za 21/04/2018 2147 T.C. LOGAN 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 4-2 / 9-4 / 62-35 Afgerond
za 28/04/2018 2151 T.C. DE WAAIBERG 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 0-6 / 1-12 / 38-79 Afgerond
za 28/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 6-0 / 12-1 / 76-37 Afgerond
za 28/04/2018 2021 T.C. YPER A 2147 T.C. LOGAN 2-4 / 4-9 / 45-57 Afgerond
za 05/05/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2100 T.C. ORSCAMP A 4-2 / 8-5 / 65-53 Afgerond
za 05/05/2018 2147 T.C. LOGAN 2151 T.C. DE WAAIBERG 6-0 / 12-0 / 72-28 Afgerond
za 05/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2021 T.C. YPER A 5-1 / 11-3 / 77-50 Afgerond
za 12/05/2018 2151 T.C. DE WAAIBERG 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
za 12/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 2021 T.C. YPER A 5-1 / 10-5 / 84-66 Afgerond
za 12/05/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2147 T.C. LOGAN 1-5 / 4-10 / 53-69 Afgerond
za 19/05/2018 2021 T.C. YPER A 2151 T.C. DE WAAIBERG 5-1 / 10-3 / 69-38 Afgerond
za 19/05/2018 2147 T.C. LOGAN 2100 T.C. ORSCAMP A 4-2 / 9-6 / 77-65 Afgerond
za 19/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2-4 / 5-8 / 50-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 5-1 / 10-3 / 68-49 Afgerond
za 21/04/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 4-2 / 9-6 / 71-68 Afgerond
za 21/04/2018 2184 TC ARS SALUBRIS 2033 T.C. ROESELARE 3-3 / 6-7 / 56-63 Afgerond
za 28/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2084 TC HERNIEUWENBURG 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
za 28/04/2018 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2033 T.C. ROESELARE 2-4 / 4-8 / 53-57 Afgerond
za 28/04/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2184 TC ARS SALUBRIS 4-2 / 9-5 / 68-50 Afgerond
za 05/05/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 3-3 / 7-6 / 52-56 Afgerond
za 05/05/2018 2184 TC ARS SALUBRIS 2008 T.C. DUINBERGEN B 2-4 / 5-8 / 56-70 Afgerond
za 05/05/2018 2033 T.C. ROESELARE 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 1-5 / 2-10 / 32-63 Afgerond
za 12/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2033 T.C. ROESELARE 4-2 / 9-5 / 80-60 Afgerond
za 12/05/2018 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-4 / 5-8 / 49-63 Afgerond
za 12/05/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG 2184 TC ARS SALUBRIS 5-1 / 11-3 / 79-45 Afgerond
za 19/05/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2008 T.C. DUINBERGEN B 4-2 / 8-4 / 56-38 Afgerond
za 19/05/2018 2184 TC ARS SALUBRIS 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 1-5 / 3-10 / 41-70 Afgerond
za 19/05/2018 2033 T.C. ROESELARE 2084 TC HERNIEUWENBURG 1-5 / 2-11 / 31-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2050 TC RUMBEKE 2-4 / 4-9 / 37-72 Afgerond
za 21/04/2018 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2186 T.C. DE KODDAERT 5-1 / 10-3 / 69-44 Afgerond
za 21/04/2018 2162 TC VELDEGEM 2004 T.C. OSWHERLU A 3-3 / 6-6 / 50-53 Afgerond
za 28/04/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 0-6 / 1-12 / 34-77 Afgerond
za 28/04/2018 2050 TC RUMBEKE 2004 T.C. OSWHERLU A 3-3 / 9-6 / 68-65 Afgerond
za 28/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT 2162 TC VELDEGEM 3-3 / 6-7 / 48-66 Afgerond
za 05/05/2018 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2050 TC RUMBEKE 2-4 / 6-9 / 54-69 Afgerond
za 05/05/2018 2162 TC VELDEGEM 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 5-1 / 11-4 / 83-55 Afgerond
za 05/05/2018 2004 T.C. OSWHERLU A 2186 T.C. DE KODDAERT 5-1 / 11-3 / 73-34 Afgerond
za 12/05/2018 2004 T.C. OSWHERLU A 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 5-1 / 10-2 / 66-27 Afgerond
za 12/05/2018 2050 TC RUMBEKE 2186 T.C. DE KODDAERT 5-1 / 11-4 / 86-55 Afgerond
za 12/05/2018 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2162 TC VELDEGEM 0-6 / 0-12 / 32-74 Afgerond
za 19/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 3-3 / 7-6 / 65-52 Afgerond
za 19/05/2018 2162 TC VELDEGEM 2050 TC RUMBEKE 2-4 / 5-8 / 62-64 Afgerond
za 19/05/2018 2004 T.C. OSWHERLU A 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 6-0 / 12-1 / 79-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2004 T.C. OSWHERLU B 2008 T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 11-3 / 76-48 Afgerond
za 21/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2001 T.C. BLANKENBERGE 2-4 / 4-8 / 41-56 Afgerond
za 21/04/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2090 T.C. KOKSIJDE 2-4 / 5-8 / 45-60 Afgerond
za 28/04/2018 2004 T.C. OSWHERLU B 2013 OSTEND TENNIS CLUB 3-3 / 6-7 / 59-70 Afgerond
za 28/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2090 T.C. KOKSIJDE 3-3 / 6-8 / 58-67 Afgerond
za 28/04/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE 2023 T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 8-4 / 66-46 Afgerond
za 05/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2008 T.C. DUINBERGEN A 5-1 / 10-4 / 75-49 Afgerond
za 05/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2004 T.C. OSWHERLU B 4-2 / 8-5 / 61-60 Afgerond
za 05/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE 2001 T.C. BLANKENBERGE 0-6 / 2-12 / 42-80 Afgerond
za 12/05/2018 2004 T.C. OSWHERLU B 2090 T.C. KOKSIJDE 4-2 / 8-5 / 59-49 Afgerond
za 12/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2001 T.C. BLANKENBERGE 2-4 / 5-9 / 50-75 Afgerond
za 12/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 6-7 / 65-55 Afgerond
za 19/05/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE 2004 T.C. OSWHERLU B 3-3 / 7-6 / 63-53 Afgerond
za 19/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2008 T.C. DUINBERGEN A 4-2 / 9-5 / 70-57 Afgerond
za 19/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE 2013 OSTEND TENNIS CLUB 1-5 / 2-10 / 26-63 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde