Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 7 (20 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2186 T.C. DE KODDAERT C 4-2 / 8-5 / 60-57 Afgerond
zo 22/04/2018 2189 VZW TC DE DREEF 2001 T.C. BLANKENBERGE 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
zo 22/04/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER C 0-6 / 1-12 / 18-78 Afgerond
zo 29/04/2018 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2189 VZW TC DE DREEF 5-1 / 10-3 / 70-37 Afgerond
zo 29/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT C 2005 TENNISCLUB AVELGEM 1-5 / 2-10 / 29-64 Afgerond
zo 29/04/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER C 5-1 / 11-5 / 80-59 Afgerond
zo 06/05/2018 2189 VZW TC DE DREEF 2186 T.C. DE KODDAERT C 2-4 / 5-9 / 54-71 Afgerond
zo 06/05/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER C 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 5-1 / 10-3 / 73-40 Afgerond
zo 06/05/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2001 T.C. BLANKENBERGE 1-5 / 2-10 / 31-65 Afgerond
zo 13/05/2018 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2005 TENNISCLUB AVELGEM 3-3 / 6-7 / 50-56 Afgerond
zo 13/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT C 2001 T.C. BLANKENBERGE 0-6 / 0-12 / 19-73 Afgerond
zo 13/05/2018 2189 VZW TC DE DREEF 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER C 2-4 / 4-9 / 48-74 Afgerond
zo 20/05/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 6-0 / 12-0 / 73-19 Afgerond
zo 20/05/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER C 2186 T.C. DE KODDAERT C 3-3 / 7-6 / 63-47 Afgerond
zo 20/05/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM 2189 VZW TC DE DREEF 4-2 / 8-4 / 54-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK D 2056 T.C. ALEXANDER 2-4 / 6-8 / 65-68 Afgerond
zo 22/04/2018 2190 TC DE WATERTOREN B 2160 T.C. TER STRAETEN B 2-4 / 4-8 / 34-57 Afgerond
zo 22/04/2018 2050 TC RUMBEKE C 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A 4-2 / 8-4 / 61-43 Afgerond
zo 29/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK D 2190 TC DE WATERTOREN B 4-2 / 8-5 / 64-52 Afgerond
zo 29/04/2018 2056 T.C. ALEXANDER 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A 3-3 / 7-6 / 56-49 Afgerond
zo 29/04/2018 2160 T.C. TER STRAETEN B 2050 TC RUMBEKE C 5-1 / 10-3 / 64-33 Afgerond
zo 06/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN B 2056 T.C. ALEXANDER 3-3 / 6-6 / 58-44 Afgerond
zo 06/05/2018 2050 TC RUMBEKE C 2053 T.C. KORTEMARK D 5-1 / 10-4 / 78-51 Afgerond
zo 06/05/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-3 / 6-6 / 43-49 Afgerond
zo 13/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK D 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A 6-0 / 12-1 / 76-37 Afgerond
zo 13/05/2018 2056 T.C. ALEXANDER 2160 T.C. TER STRAETEN B 0-6 / 2-12 / 35-82 Afgerond
zo 13/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN B 2050 TC RUMBEKE C 2-4 / 4-8 / 33-58 Afgerond
zo 20/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN B 2053 T.C. KORTEMARK D 5-1 / 11-3 / 78-44 Afgerond
zo 20/05/2018 2050 TC RUMBEKE C 2056 T.C. ALEXANDER 5-1 / 11-4 / 79-56 Afgerond
zo 20/05/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER A 2190 TC DE WATERTOREN B 6-0 / 12-0 / 73-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER D 2050 TC RUMBEKE B 3-3 / 6-6 / 47-53 Afgerond
zo 22/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2033 T.C. ROESELARE B 0-6 / 2-12 / 51-81 Afgerond
zo 22/04/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 6-0 / 12-1 / 75-26 Afgerond
zo 29/04/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER D 2053 T.C. KORTEMARK A 6-0 / 12-0 / 74-23 Afgerond
zo 29/04/2018 2050 TC RUMBEKE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
zo 29/04/2018 2033 T.C. ROESELARE B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2-4 / 5-9 / 60-74 Afgerond
zo 06/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2050 TC RUMBEKE B 2-4 / 4-8 / 42-63 Afgerond
zo 06/05/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER D 5-1 / 11-2 / 75-38 Afgerond
zo 06/05/2018 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2033 T.C. ROESELARE B 0-6 / 1-12 / 41-76 Afgerond
zo 13/05/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER D 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 4-2 / 9-4 / 69-45 Afgerond
zo 13/05/2018 2050 TC RUMBEKE B 2033 T.C. ROESELARE B 4-2 / 9-5 / 67-56 Afgerond
zo 13/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 0-6 / 1-12 / 33-80 Afgerond
zo 20/05/2018 2033 T.C. ROESELARE B 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER D 3-3 / 6-6 / 58-51 Afgerond
zo 20/05/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2050 TC RUMBEKE B 5-1 / 11-2 / 73-37 Afgerond
zo 20/05/2018 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2053 T.C. KORTEMARK A 3-3 / 7-7 / 67-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2007 T.C. VIJVERHOF 2027 K.G. WITTE BEER B 1-5 / 2-11 / 40-78 Afgerond
zo 22/04/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 5-1 / 11-4 / 78-56 Afgerond
zo 22/04/2018 2067 T.C. STADEN 2186 T.C. DE KODDAERT A 5-1 / 11-4 / 82-56 Afgerond
zo 29/04/2018 2007 T.C. VIJVERHOF 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 1-5 / 4-11 / 53-85 Afgerond
zo 29/04/2018 2027 K.G. WITTE BEER B 2186 T.C. DE KODDAERT A 3-3 / 6-6 / 51-53 Afgerond
zo 29/04/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2067 T.C. STADEN 0-6 / 0-12 / 35-75 Afgerond
zo 06/05/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2027 K.G. WITTE BEER B 5-1 / 11-3 / 79-40 Afgerond
zo 06/05/2018 2067 T.C. STADEN 2007 T.C. VIJVERHOF 6-0 / 12-1 / 75-39 Afgerond
zo 06/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 4-2 / 9-4 / 71-46 Afgerond
zo 13/05/2018 2007 T.C. VIJVERHOF 2186 T.C. DE KODDAERT A 1-5 / 2-10 / 23-62 Afgerond
zo 13/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER B 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 5-1 / 10-4 / 71-52 Afgerond
zo 13/05/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2067 T.C. STADEN 3-3 / 7-8 / 66-72 Afgerond
zo 20/05/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2007 T.C. VIJVERHOF 2-4 / 5-8 / 52-66 Afgerond
zo 20/05/2018 2067 T.C. STADEN 2027 K.G. WITTE BEER B 3-3 / 8-7 / 79-65 Afgerond
zo 20/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 5-1 / 10-3 / 66-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 2033 T.C. ROESELARE A 0-6 / 0-12 / 20-72 Afgerond
zo 22/04/2018 2021 T.C. YPER B 2100 T.C. ORSCAMP 3-3 / 7-7 / 69-64 Afgerond
zo 22/04/2018 2072 T.C. ICHTEGEM 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-3 / 8-6 / 62-59 Afgerond
zo 29/04/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 2021 T.C. YPER B 3-3 / 8-6 / 78-62 Afgerond
zo 29/04/2018 2033 T.C. ROESELARE A 2120 T.C. SMASH OEDELEM 5-1 / 10-2 / 67-25 Afgerond
zo 29/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP 2072 T.C. ICHTEGEM 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
zo 06/05/2018 2021 T.C. YPER B 2033 T.C. ROESELARE A 2-4 / 6-10 / 66-82 Afgerond
zo 06/05/2018 2072 T.C. ICHTEGEM 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 2-4 / 4-8 / 42-59 Afgerond
zo 06/05/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2100 T.C. ORSCAMP 4-2 / 8-6 / 66-65 Afgerond
zo 13/05/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 2120 T.C. SMASH OEDELEM 4-2 / 9-5 / 73-59 Afgerond
zo 13/05/2018 2033 T.C. ROESELARE A 2100 T.C. ORSCAMP 5-1 / 10-3 / 65-36 Afgerond
zo 13/05/2018 2021 T.C. YPER B 2072 T.C. ICHTEGEM 1-5 / 4-10 / 59-75 Afgerond
zo 20/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER B 3-3 / 6-9 / 64-70 Afgerond
zo 20/05/2018 2072 T.C. ICHTEGEM 2033 T.C. ROESELARE A 3-3 / 6-6 / 41-52 Afgerond
zo 20/05/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2021 T.C. YPER B 3-3 / 6-6 / 53-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK C 2027 K.G. WITTE BEER A 3-3 / 6-6 / 58-49 Afgerond
zo 22/04/2018 2160 T.C. TER STRAETEN A 2081 T.C.DHOEVE 3-3 / 7-6 / 62-52 Afgerond
zo 22/04/2018 2184 TC ARS SALUBRIS 2090 T.C. KOKSIJDE 3-3 / 7-7 / 61-59 Afgerond
zo 29/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK C 2160 T.C. TER STRAETEN A 3-3 / 7-6 / 60-51 Afgerond
zo 29/04/2018 2027 K.G. WITTE BEER A 2090 T.C. KOKSIJDE 5-1 / 10-3 / 75-42 Afgerond
zo 29/04/2018 2081 T.C.DHOEVE 2184 TC ARS SALUBRIS 2-4 / 4-10 / 54-75 Afgerond
zo 06/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN A 2027 K.G. WITTE BEER A 1-5 / 3-10 / 44-72 Afgerond
zo 06/05/2018 2184 TC ARS SALUBRIS 2053 T.C. KORTEMARK C 4-2 / 8-5 / 64-50 Afgerond
zo 06/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE 2081 T.C.DHOEVE 4-2 / 9-6 / 75-65 Afgerond
zo 13/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK C 2090 T.C. KOKSIJDE 6-0 / 12-1 / 75-38 Afgerond
zo 13/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER A 2081 T.C.DHOEVE 6-0 / 12-2 / 77-41 Afgerond
zo 13/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN A 2184 TC ARS SALUBRIS 2-4 / 4-8 / 40-57 Afgerond
zo 20/05/2018 2081 T.C.DHOEVE 2053 T.C. KORTEMARK C 3-3 / 6-6 / 51-59 Afgerond
zo 20/05/2018 2184 TC ARS SALUBRIS 2027 K.G. WITTE BEER A 4-2 / 9-5 / 65-58 Afgerond
zo 20/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE 2160 T.C. TER STRAETEN A 5-1 / 11-3 / 77-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2050 TC RUMBEKE D 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 5-1 / 11-3 / 79-48 Afgerond
zo 22/04/2018 2040 T.C. OLYMPOS 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 4-2 / 9-6 / 79-69 Afgerond
zo 22/04/2018 2192 T.C. PARC ASTRID 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 5-1 / 10-5 / 77-55 Afgerond
zo 29/04/2018 2050 TC RUMBEKE D 2040 T.C. OLYMPOS 5-1 / 10-3 / 64-46 Afgerond
zo 29/04/2018 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 0-6 / 1-12 / 25-77 Afgerond
zo 29/04/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2192 T.C. PARC ASTRID 5-1 / 10-2 / 61-34 Afgerond
zo 06/05/2018 2040 T.C. OLYMPOS 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 6-0 / 12-1 / 76-41 Afgerond
zo 06/05/2018 2192 T.C. PARC ASTRID 2050 TC RUMBEKE D 1-5 / 2-10 / 37-63 Afgerond
zo 06/05/2018 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 1-5 / 4-10 / 36-65 Afgerond
zo 13/05/2018 2050 TC RUMBEKE D 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2-4 / 5-9 / 54-69 Afgerond
zo 13/05/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 5-1 / 10-2 / 64-21 Afgerond
zo 13/05/2018 2040 T.C. OLYMPOS 2192 T.C. PARC ASTRID 4-2 / 9-5 / 64-57 Afgerond
zo 20/05/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2050 TC RUMBEKE D 2-4 / 5-8 / 53-55 Afgerond
zo 20/05/2018 2192 T.C. PARC ASTRID 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE B 6-0 / 12-1 / 76-22 Afgerond
zo 20/05/2018 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2040 T.C. OLYMPOS 3-3 / 6-6 / 53-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2033 T.C. ROESELARE C 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 3-3 / 6-8 / 62-61 Afgerond
zo 22/04/2018 2191 TC MOORSLEDE A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 3-3 / 7-6 / 62-64 Afgerond
zo 22/04/2018 2095 T.C. ECLIPS 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-5 / 2-10 / 38-68 Afgerond
zo 29/04/2018 2033 T.C. ROESELARE C 2191 TC MOORSLEDE A 3-3 / 7-6 / 55-58 Afgerond
zo 29/04/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2031 T.C. ST-MICHIELS 0-6 / 0-12 / 26-72 Afgerond
zo 29/04/2018 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2095 T.C. ECLIPS 2-4 / 4-9 / 40-72 Afgerond
zo 06/05/2018 2191 TC MOORSLEDE A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 06/05/2018 2095 T.C. ECLIPS 2033 T.C. ROESELARE C 5-1 / 10-3 / 73-50 Afgerond
zo 06/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 6-0 / 12-0 / 74-26 Afgerond
zo 13/05/2018 2033 T.C. ROESELARE C 2031 T.C. ST-MICHIELS 2-4 / 5-10 / 61-71 Afgerond
zo 13/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 3-3 / 8-6 / 73-60 Afgerond
zo 13/05/2018 2191 TC MOORSLEDE A 2095 T.C. ECLIPS 3-3 / 7-7 / 57-63 Afgerond
zo 20/05/2018 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2033 T.C. ROESELARE C 1-5 / 2-10 / 27-66 Afgerond
zo 20/05/2018 2095 T.C. ECLIPS 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 3-3 / 8-6 / 58-53 Afgerond
zo 20/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2191 TC MOORSLEDE A 5-1 / 10-3 / 68-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2050 TC RUMBEKE A 3-3 / 6-8 / 58-71 Afgerond
zo 22/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT B 2029 KTC ISSERA A 3-3 / 7-7 / 71-71 Afgerond
zo 29/04/2018 2050 TC RUMBEKE A 2186 T.C. DE KODDAERT B 5-1 / 10-2 / 66-45 Afgerond
zo 29/04/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2053 T.C. KORTEMARK B 3-3 / 6-6 / 58-58 Afgerond
zo 06/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2-4 / 5-8 / 55-61 Afgerond
zo 06/05/2018 2029 KTC ISSERA A 2050 TC RUMBEKE A 4-2 / 10-5 / 82-56 Afgerond
zo 13/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2186 T.C. DE KODDAERT B 2-4 / 4-8 / 37-58 Afgerond
zo 13/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2029 KTC ISSERA A 2-4 / 4-9 / 44-71 Afgerond
zo 20/05/2018 2050 TC RUMBEKE A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 6-0 / 12-1 / 76-40 Afgerond
zo 20/05/2018 2029 KTC ISSERA A 2053 T.C. KORTEMARK B 4-2 / 9-4 / 71-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 2029 KTC ISSERA B 2-4 / 4-9 / 38-67 Afgerond
zo 22/04/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2191 TC MOORSLEDE B 6-0 / 12-2 / 81-43 Afgerond
zo 29/04/2018 2029 KTC ISSERA B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 4-2 / 9-4 / 70-31 Afgerond
zo 29/04/2018 2190 TC DE WATERTOREN A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 6-0 / 12-0 / 73-26 Afgerond
zo 06/05/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2190 TC DE WATERTOREN A 2-4 / 4-8 / 35-48 Afgerond
zo 06/05/2018 2191 TC MOORSLEDE B 2029 KTC ISSERA B 0-6 / 1-12 / 23-77 Afgerond
zo 13/05/2018 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2-4 / 5-9 / 63-78 Afgerond
zo 13/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN A 2191 TC MOORSLEDE B 6-0 / 12-1 / 75-19 Afgerond
zo 20/05/2018 2029 KTC ISSERA B 2190 TC DE WATERTOREN A 2-4 / 5-10 / 56-72 Afgerond
zo 20/05/2018 2191 TC MOORSLEDE B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 1-5 / 2-11 / 40-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2021 T.C. YPER A 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 7-6 / 61-69 Afgerond
zo 22/04/2018 2185 T.C. AQUILA 2110 T.C. BOSTERHOUT 2-4 / 5-9 / 53-69 Afgerond
zo 29/04/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2185 T.C. AQUILA 5-1 / 10-3 / 73-50 Afgerond
zo 29/04/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2021 T.C. YPER A 5-1 / 10-4 / 73-53 Afgerond
zo 06/05/2018 2185 T.C. AQUILA 2086 T.C. ZEDELGEM 2-4 / 5-8 / 58-64 Afgerond
zo 06/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 6-6 / 45-55 Afgerond
zo 13/05/2018 2021 T.C. YPER A 2185 T.C. AQUILA 6-0 / 12-1 / 78-29 Afgerond
zo 13/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2110 T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 8-4 / 63-51 Afgerond
zo 20/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2086 T.C. ZEDELGEM 4-2 / 8-4 / 58-38 Afgerond
zo 20/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT 2021 T.C. YPER A 3-3 / 7-6 / 62-57 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde