Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 5 (65 - 95)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 4-2 / 9-5 / 74-56 Afgerond
zo 22/04/2018 2050 TC RUMBEKE A 2186 T.C. DE KODDAERT 5-1 / 10-4 / 71-50 Afgerond
zo 22/04/2018 2033 T.C. ROESELARE 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2-4 / 6-8 / 70-71 Afgerond
zo 29/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2050 TC RUMBEKE A 3-3 / 8-7 / 66-65 Afgerond
zo 29/04/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2013 OSTEND TENNIS CLUB 3-3 / 8-8 / 69-77 Afgerond
zo 29/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT 2033 T.C. ROESELARE 0-6 / 2-12 / 38-78 Afgerond
zo 06/05/2018 2050 TC RUMBEKE A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-5 / 5-10 / 61-73 Afgerond
zo 06/05/2018 2033 T.C. ROESELARE 2008 T.C. DUINBERGEN B 2-4 / 5-9 / 51-74 Afgerond
zo 06/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2186 T.C. DE KODDAERT 4-2 / 8-4 / 57-32 Afgerond
zo 13/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2013 OSTEND TENNIS CLUB 5-1 / 10-5 / 71-53 Afgerond
zo 13/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2186 T.C. DE KODDAERT 6-0 / 12-0 / 72-18 Afgerond
zo 13/05/2018 2050 TC RUMBEKE A 2033 T.C. ROESELARE 6-0 / 12-2 / 83-26 Afgerond
zo 20/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-5 / 3-10 / 45-64 Afgerond
zo 20/05/2018 2033 T.C. ROESELARE 2110 T.C. BOSTERHOUT A 3-3 / 6-7 / 50-63 Afgerond
zo 20/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2050 TC RUMBEKE A 6-0 / 12-1 / 76-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2191 TC MOORSLEDE 5-1 / 11-3 / 78-41 Afgerond
zo 22/04/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2021 T.C. YPER 4-2 / 8-6 / 64-68 Afgerond
zo 22/04/2018 2190 TC DE WATERTOREN 2030 T.C. DE WILGE 5-1 / 10-2 / 66-26 Afgerond
zo 29/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 4-2 / 9-4 / 65-43 Afgerond
zo 29/04/2018 2191 TC MOORSLEDE 2030 T.C. DE WILGE 4-2 / 8-4 / 61-53 Afgerond
zo 29/04/2018 2021 T.C. YPER 2190 TC DE WATERTOREN 1-5 / 4-10 / 57-81 Afgerond
zo 06/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2191 TC MOORSLEDE 4-2 / 9-4 / 68-33 Afgerond
zo 06/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN 2008 T.C. DUINBERGEN A 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
zo 06/05/2018 2030 T.C. DE WILGE 2021 T.C. YPER 1-5 / 2-11 / 35-72 Afgerond
zo 13/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2030 T.C. DE WILGE 4-2 / 8-4 / 62-34 Afgerond
zo 13/05/2018 2191 TC MOORSLEDE 2021 T.C. YPER 5-1 / 10-3 / 64-29 Afgerond
zo 13/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2190 TC DE WATERTOREN 2-4 / 7-10 / 81-88 Afgerond
zo 20/05/2018 2021 T.C. YPER 2008 T.C. DUINBERGEN A 1-5 / 3-11 / 36-79 Afgerond
zo 20/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN 2191 TC MOORSLEDE 3-3 / 8-6 / 68-52 Afgerond
zo 20/05/2018 2030 T.C. DE WILGE 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-4 / 5-9 / 53-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 6-0 / 12-1 / 79-30 Afgerond
zo 22/04/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2053 T.C. KORTEMARK 4-2 / 8-4 / 63-44 Afgerond
zo 22/04/2018 2050 TC RUMBEKE B 2027 K.G. WITTE BEER 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
zo 29/04/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2-4 / 5-9 / 56-73 Afgerond
zo 29/04/2018 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2027 K.G. WITTE BEER 1-5 / 3-10 / 39-76 Afgerond
zo 29/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK 2050 TC RUMBEKE B 3-3 / 7-7 / 59-66 Afgerond
zo 06/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 4-2 / 8-4 / 63-44 Afgerond
zo 06/05/2018 2050 TC RUMBEKE B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 3-3 / 9-8 / 86-78 Afgerond
zo 06/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER 2053 T.C. KORTEMARK 2-4 / 7-8 / 68-76 Afgerond
zo 13/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2027 K.G. WITTE BEER 6-0 / 12-0 / 72-31 Afgerond
zo 13/05/2018 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 2053 T.C. KORTEMARK 1-5 / 2-10 / 20-60 Afgerond
zo 13/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2050 TC RUMBEKE B 3-3 / 6-6 / 49-49 Afgerond
zo 20/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK 2110 T.C. BOSTERHOUT B 3-3 / 7-9 / 72-81 Afgerond
zo 20/05/2018 2050 TC RUMBEKE B 2188 TENNISCLUB ZEEBRIES ZEEBRUGGE 5-1 / 11-3 / 80-52 Afgerond
zo 20/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 1-5 / 6-10 / 80-89 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde