Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2018
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: DUBBEL HEREN 70
  • Afdeling: 1 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 20/04/2018 2090 T.C. KOKSIJDE A 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 4-0 / 8-1 / 54-35 Afgerond
vr 20/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2160 T.C. TER STRAETEN A 3-1 / 6-2 / 38-26 Afgerond
vr 20/04/2018 2033 T.C. ROESELARE A 2029 KTC ISSERA A 3-1 / 7-3 / 60-51 Afgerond
vr 20/04/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW A 3-1 / 6-3 / 47-40 Afgerond
vr 27/04/2018 2090 T.C. KOKSIJDE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-2 / 5-4 / 46-39 Afgerond
vr 27/04/2018 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW A 3-1 / 6-2 / 44-22 Afgerond
vr 27/04/2018 2160 T.C. TER STRAETEN A 2033 T.C. ROESELARE A 1-3 / 3-7 / 43-56 Afgerond
vr 27/04/2018 2029 KTC ISSERA A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 1-3 / 4-6 / 50-55 Afgerond
vr 04/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 4-0 / 8-1 / 54-30 Afgerond
vr 04/05/2018 2033 T.C. ROESELARE A 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-2 / 5-6 / 52-61 Afgerond
vr 04/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2160 T.C. TER STRAETEN A 3-1 / 6-2 / 40-29 Afgerond
vr 04/05/2018 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW A 2029 KTC ISSERA A 1-3 / 3-7 / 44-56 Afgerond
vr 11/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 4-0 / 8-0 / 48-16 Afgerond
vr 11/05/2018 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 2029 KTC ISSERA A 3-1 / 6-2 / 39-28 Afgerond
vr 11/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2033 T.C. ROESELARE A 3-1 / 7-3 / 57-47 Afgerond
vr 11/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW A 3-1 / 7-3 / 57-47 Afgerond
vr 18/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 3-1 / 7-2 / 51-21 Afgerond
vr 18/05/2018 2033 T.C. ROESELARE A 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 1-3 / 2-7 / 23-49 Afgerond
vr 18/05/2018 2029 KTC ISSERA A 2160 T.C. TER STRAETEN A 3-1 / 6-2 / 39-25 Afgerond
vr 18/05/2018 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW A 2090 T.C. KOKSIJDE A 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
vr 25/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE A 2029 KTC ISSERA A 2-2 / 6-4 / 57-37 Afgerond
vr 25/05/2018 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 2160 T.C. TER STRAETEN A 3-1 / 6-2 / 39-29 Afgerond
vr 25/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW A 4-0 / 8-0 / 48-19 Afgerond
vr 25/05/2018 2033 T.C. ROESELARE A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 3-1 / 6-3 / 49-43 Afgerond
vr 01/06/2018 2160 T.C. TER STRAETEN A 2090 T.C. KOKSIJDE A 0-4 / 1-8 / 24-55 Afgerond
vr 01/06/2018 2029 KTC ISSERA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-2 / 5-4 / 42-46 Afgerond
vr 01/06/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 0-4 / 1-8 / 28-53 Afgerond
vr 01/06/2018 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW A 2033 T.C. ROESELARE A 2-2 / 4-5 / 33-44 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde