Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2018
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: DUBBEL HEREN 60
  • Afdeling: 2 (20 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 17/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2038 KTC ISIS A 4-0 / 8-0 / 49-18 Afgerond
di 17/04/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2001 T.C. BLANKENBERGE A 3-1 / 7-3 / 61-47 Afgerond
di 17/04/2018 2190 TC DE WATERTOREN B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2-2 / 5-5 / 50-49 Afgerond
di 24/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 3-1 / 6-2 / 40-28 Afgerond
di 24/04/2018 2038 KTC ISIS A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 3-1 / 7-2 / 51-32 Afgerond
di 24/04/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2190 TC DE WATERTOREN B 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
di 01/05/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2038 KTC ISIS A 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
di 01/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN B 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-4 / 0-8 / 8-48 Afgerond
di 01/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2001 T.C. BLANKENBERGE A 0-4 / 1-8 / 24-52 Afgerond
di 08/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 4-0 / 8-0 / 48-17 Afgerond
di 08/05/2018 2038 KTC ISIS A 2001 T.C. BLANKENBERGE A 0-4 / 1-8 / 23-50 Afgerond
di 08/05/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2190 TC DE WATERTOREN B 3-1 / 7-3 / 60-38 Afgerond
di 15/05/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-2 / 4-4 / 43-38 Afgerond
di 15/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN B 2038 KTC ISIS A 1-3 / 3-6 / 38-46 Afgerond
di 15/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2-2 / 5-5 / 42-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 17/04/2018 2021 T.C. YPER A 2176 T.C. SOFOCO A 4-0 / 8-0 / 49-12 Afgerond
di 17/04/2018 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 2027 K.G. WITTE BEER A 4-0 / 8-0 / 49-19 Afgerond
di 17/04/2018 2004 T.C. OSWHERLU A 2090 T.C. KOKSIJDE A 0-4 / 2-8 / 44-58 Afgerond
di 24/04/2018 2021 T.C. YPER A 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 4-0 / 8-1 / 51-26 Afgerond
di 24/04/2018 2176 T.C. SOFOCO A 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-3 / 3-6 / 38-49 Afgerond
di 24/04/2018 2027 K.G. WITTE BEER A 2004 T.C. OSWHERLU A 1-3 / 3-7 / 44-56 Afgerond
di 01/05/2018 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 2176 T.C. SOFOCO A 3-1 / 6-3 / 44-44 Afgerond
di 01/05/2018 2004 T.C. OSWHERLU A 2021 T.C. YPER A 1-3 / 2-6 / 20-38 Afgerond
di 01/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE A 2027 K.G. WITTE BEER A 4-0 / 8-0 / 49-18 Afgerond
di 08/05/2018 2021 T.C. YPER A 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-2 / 6-6 / 60-61 Afgerond
di 08/05/2018 2176 T.C. SOFOCO A 2027 K.G. WITTE BEER A 3-1 / 6-3 / 43-31 Afgerond
di 08/05/2018 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 2004 T.C. OSWHERLU A 0-4 / 0-8 / 27-51 Afgerond
di 15/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER A 2021 T.C. YPER A 2-2 / 5-6 / 53-60 Afgerond
di 15/05/2018 2004 T.C. OSWHERLU A 2176 T.C. SOFOCO A 4-0 / 8-0 / 48-14 Afgerond
di 15/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE A 2100 ORSCAMP TENNIS & PADEL A 2-2 / 5-5 / 51-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 17/04/2018 2055 KTC DE EGELANTIER A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 0-4 / 1-8 / 28-54 Afgerond
di 17/04/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2-2 / 4-5 / 40-54 Afgerond
di 17/04/2018 2029 KTC ISSERA A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 0-4 / 1-8 / 36-55 Afgerond
di 24/04/2018 2055 KTC DE EGELANTIER A 2001 T.C. BLANKENBERGE B 1-3 / 2-6 / 28-38 Afgerond
di 24/04/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 3-1 / 7-3 / 55-47 Afgerond
di 24/04/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2029 KTC ISSERA A 2-2 / 5-4 / 47-38 Afgerond
di 01/05/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 1-3 / 4-7 / 56-62 Afgerond
di 01/05/2018 2029 KTC ISSERA A 2055 KTC DE EGELANTIER A 3-1 / 6-3 / 47-36 Afgerond
di 01/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 3-1 / 6-3 / 44-40 Afgerond
di 08/05/2018 2055 KTC DE EGELANTIER A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2-2 / 4-5 / 38-49 Afgerond
di 08/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 4-0 / 8-1 / 53-32 Afgerond
di 08/05/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2029 KTC ISSERA A 2-2 / 4-4 / 36-40 Afgerond
di 15/05/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2055 KTC DE EGELANTIER A 4-0 / 8-1 / 54-33 Afgerond
di 15/05/2018 2029 KTC ISSERA A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 3-1 / 6-2 / 46-31 Afgerond
di 15/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2001 T.C. BLANKENBERGE B 1-3 / 4-7 / 53-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 17/04/2018 2056 T.C. ALEXANDER A 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 3-1 / 7-3 / 57-42 Afgerond
di 17/04/2018 2086 T.C. ZEDELGEM A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2-2 / 4-4 / 33-40 Afgerond
di 17/04/2018 2033 T.C. ROESELARE A 2024 K.T.C. AZALEA A 2-2 / 4-5 / 36-40 Afgerond
di 24/04/2018 2056 T.C. ALEXANDER A 2086 T.C. ZEDELGEM A 3-1 / 6-2 / 43-13 Afgerond
di 24/04/2018 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 2024 K.T.C. AZALEA A 2-2 / 6-4 / 50-36 Afgerond
di 24/04/2018 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2033 T.C. ROESELARE A 3-1 / 6-2 / 41-24 Afgerond
di 01/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM A 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 1-3 / 2-7 / 30-54 Afgerond
di 01/05/2018 2033 T.C. ROESELARE A 2056 T.C. ALEXANDER A 0-4 / 1-8 / 19-51 Afgerond
di 01/05/2018 2024 K.T.C. AZALEA A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 1-3 / 2-6 / 22-45 Afgerond
di 08/05/2018 2056 T.C. ALEXANDER A 2024 K.T.C. AZALEA A 3-1 / 6-3 / 46-35 Afgerond
di 08/05/2018 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 1-3 / 2-6 / 27-44 Afgerond
di 08/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM A 2033 T.C. ROESELARE A 2-2 / 5-4 / 39-34 Afgerond
di 15/05/2018 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE A 2056 T.C. ALEXANDER A 3-1 / 7-2 / 54-31 Afgerond
di 15/05/2018 2033 T.C. ROESELARE A 2007 VZW TENNISCLUB VIJVERHOF A 0-4 / 0-8 / 16-48 Afgerond
di 15/05/2018 2024 K.T.C. AZALEA A 2086 T.C. ZEDELGEM A 3-1 / 6-3 / 43-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 17/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2190 TC DE WATERTOREN A 0-4 / 2-8 / 46-60 Afgerond
di 17/04/2018 2196 TENNISCLUB OOSTROZEBEKE A 2147 T.C. LOGAN A 4-0 / 8-1 / 52-27 Afgerond
di 24/04/2018 2190 TC DE WATERTOREN A 2196 TENNISCLUB OOSTROZEBEKE A 1-3 / 2-6 / 31-45 Afgerond
di 24/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 1-3 / 2-6 / 27-43 Afgerond
di 01/05/2018 2196 TENNISCLUB OOSTROZEBEKE A 2186 T.C. DE KODDAERT A 4-0 / 8-1 / 54-20 Afgerond
di 01/05/2018 2147 T.C. LOGAN A 2190 TC DE WATERTOREN A 1-3 / 3-6 / 38-46 Afgerond
di 08/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2196 TENNISCLUB OOSTROZEBEKE A 0-4 / 0-8 / 25-50 Afgerond
di 08/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT A 2147 T.C. LOGAN A 1-3 / 3-6 / 39-49 Afgerond
di 15/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN A 2186 T.C. DE KODDAERT A 3-1 / 7-2 / 53-27 Afgerond
di 15/05/2018 2147 T.C. LOGAN A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 0-4 / 1-8 / 34-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 17/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2090 T.C. KOKSIJDE B 4-0 / 8-1 / 50-28 Afgerond
di 17/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-4 / 1-8 / 30-50 Afgerond
di 24/04/2018 2090 T.C. KOKSIJDE B 2053 T.C. KORTEMARK A 0-4 / 0-8 / 23-49 Afgerond
di 24/04/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 3-1 / 7-3 / 54-36 Afgerond
di 01/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 0-4 / 1-8 / 23-54 Afgerond
di 01/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2090 T.C. KOKSIJDE B 4-0 / 8-1 / 53-20 Afgerond
di 08/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2053 T.C. KORTEMARK A 1-3 / 3-7 / 44-62 Afgerond
di 08/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 4-0 / 8-2 / 54-35 Afgerond
di 15/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE B 2031 T.C. ST-MICHIELS A 0-4 / 0-8 / 11-48 Afgerond
di 15/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde