Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 7 (20 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 4-2 / 8-4 / 59-46 Afgerond
za 21/04/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2050 TC RUMBEKE B 6-0 / 12-0 / 73-26 Afgerond
za 21/04/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2033 T.C. ROESELARE 3-3 / 7-7 / 63-50 Afgerond
za 28/04/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2011 K.T.G. HOUTLAND B 3-3 / 6-8 / 59-69 Afgerond
za 28/04/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2033 T.C. ROESELARE 4-2 / 8-5 / 57-48 Afgerond
za 28/04/2018 2050 TC RUMBEKE B 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 3-3 / 7-7 / 74-63 Afgerond
za 05/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 5-1 / 10-2 / 66-29 Afgerond
za 05/05/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 3-3 / 7-7 / 66-62 Afgerond
za 05/05/2018 2033 T.C. ROESELARE 2050 TC RUMBEKE B 4-2 / 8-4 / 62-50 Afgerond
za 12/05/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2033 T.C. ROESELARE 5-1 / 10-3 / 69-50 Afgerond
za 12/05/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2050 TC RUMBEKE B 0-6 / 0-12 / 21-72 Afgerond
za 12/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2-4 / 4-8 / 58-60 Afgerond
za 19/05/2018 2050 TC RUMBEKE B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 4-2 / 9-6 / 69-70 Afgerond
za 19/05/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 5-1 / 10-2 / 66-19 Afgerond
za 19/05/2018 2033 T.C. ROESELARE 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2-4 / 4-8 / 40-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2160 T.C. TER STRAETEN 5-1 / 11-3 / 74-44 Afgerond
za 21/04/2018 2182 TC DE MAENE A 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 3-3 / 7-6 / 67-52 Afgerond
za 21/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 4-2 / 8-4 / 58-54 Afgerond
za 28/04/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2182 TC DE MAENE A 3-3 / 7-7 / 66-66 Afgerond
za 28/04/2018 2160 T.C. TER STRAETEN 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 1-5 / 3-10 / 44-69 Afgerond
za 28/04/2018 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2100 T.C. ORSCAMP B 5-1 / 10-3 / 76-54 Afgerond
za 05/05/2018 2182 TC DE MAENE A 2160 T.C. TER STRAETEN 5-1 / 11-2 / 73-41 Afgerond
za 05/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 4-2 / 8-4 / 63-47 Afgerond
za 05/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 1-5 / 3-10 / 53-75 Afgerond
za 12/05/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 4-2 / 9-5 / 73-59 Afgerond
za 12/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 0-6 / 0-12 / 27-72 Afgerond
za 12/05/2018 2182 TC DE MAENE A 2100 T.C. ORSCAMP B 2-4 / 7-9 / 79-75 Afgerond
za 19/05/2018 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 3-3 / 6-6 / 55-49 Afgerond
za 19/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2160 T.C. TER STRAETEN 4-2 / 9-5 / 68-60 Afgerond
za 19/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2182 TC DE MAENE A 3-3 / 9-7 / 76-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK D 2013 OSTEND TENNIS CLUB 4-2 / 8-6 / 60-60 Afgerond
za 21/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 2086 T.C. ZEDELGEM A 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
za 21/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2151 T.C. DE WAAIBERG 1-5 / 4-11 / 59-81 Afgerond
za 28/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK D 2100 T.C. ORSCAMP A 1-5 / 2-10 / 31-63 Afgerond
za 28/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2151 T.C. DE WAAIBERG 4-2 / 10-4 / 76-50 Afgerond
za 28/04/2018 2086 T.C. ZEDELGEM A 2008 T.C. DUINBERGEN A 4-2 / 8-5 / 64-58 Afgerond
za 05/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 2013 OSTEND TENNIS CLUB 4-2 / 8-4 / 59-45 Afgerond
za 05/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2053 T.C. KORTEMARK D 1-5 / 2-10 / 38-69 Afgerond
za 05/05/2018 2151 T.C. DE WAAIBERG 2086 T.C. ZEDELGEM A 3-3 / 8-6 / 74-58 Afgerond
za 12/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK D 2151 T.C. DE WAAIBERG 3-3 / 6-8 / 56-71 Afgerond
za 12/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2086 T.C. ZEDELGEM A 3-3 / 6-7 / 56-60 Afgerond
za 12/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 2008 T.C. DUINBERGEN A 6-0 / 12-0 / 72-4 Afgerond
za 19/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM A 2053 T.C. KORTEMARK D 4-2 / 9-6 / 69-59 Afgerond
za 19/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2-4 / 6-9 / 71-83 Afgerond
za 19/05/2018 2151 T.C. DE WAAIBERG 2100 T.C. ORSCAMP A 0-6 / 0-12 / 17-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2034 T.C. BRUGHIA B 5-1 / 10-2 / 64-33 Afgerond
za 21/04/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT 2191 TC MOORSLEDE 5-1 / 10-2 / 63-18 Afgerond
za 21/04/2018 2029 KTC ISSERA 2024 K.T.C. AZALEA 5-1 / 10-3 / 65-31 Afgerond
za 28/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2110 T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 10-3 / 67-41 Afgerond
za 28/04/2018 2034 T.C. BRUGHIA B 2024 K.T.C. AZALEA 5-1 / 11-2 / 75-34 Afgerond
za 28/04/2018 2191 TC MOORSLEDE 2029 KTC ISSERA 0-6 / 1-12 / 28-75 Afgerond
za 05/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT 2034 T.C. BRUGHIA B 3-3 / 6-7 / 57-68 Afgerond
za 05/05/2018 2029 KTC ISSERA 2008 T.C. DUINBERGEN B 2-4 / 5-8 / 47-62 Afgerond
za 05/05/2018 2024 K.T.C. AZALEA 2191 TC MOORSLEDE 4-2 / 8-5 / 67-55 Afgerond
za 12/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2024 K.T.C. AZALEA 5-1 / 10-2 / 63-30 Afgerond
za 12/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA B 2191 TC MOORSLEDE 6-0 / 12-1 / 74-21 Afgerond
za 12/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT 2029 KTC ISSERA 3-3 / 7-8 / 66-73 Afgerond
za 19/05/2018 2191 TC MOORSLEDE 2008 T.C. DUINBERGEN B 0-6 / 0-12 / 12-72 Afgerond
za 19/05/2018 2029 KTC ISSERA 2034 T.C. BRUGHIA B 4-2 / 8-5 / 63-53 Afgerond
za 19/05/2018 2024 K.T.C. AZALEA 2110 T.C. BOSTERHOUT 4-2 / 8-6 / 57-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2071 T.C. HOUTHULST 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2-4 / 4-8 / 44-55 Afgerond
za 21/04/2018 2007 T.C. VIJVERHOF 2056 T.C. ALEXANDER 4-2 / 9-4 / 71-41 Afgerond
za 21/04/2018 2072 T.C. ICHTEGEM 2053 T.C. KORTEMARK A 1-5 / 2-11 / 30-76 Afgerond
za 28/04/2018 2071 T.C. HOUTHULST 2007 T.C. VIJVERHOF 4-2 / 8-5 / 58-54 Afgerond
za 28/04/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2053 T.C. KORTEMARK A 2-4 / 4-9 / 43-65 Afgerond
za 28/04/2018 2056 T.C. ALEXANDER 2072 T.C. ICHTEGEM 2-4 / 4-8 / 45-55 Afgerond
za 05/05/2018 2007 T.C. VIJVERHOF 2011 K.T.G. HOUTLAND A 3-3 / 7-8 / 66-68 Afgerond
za 05/05/2018 2072 T.C. ICHTEGEM 2071 T.C. HOUTHULST 2-4 / 6-9 / 69-84 Afgerond
za 05/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2056 T.C. ALEXANDER 6-0 / 12-1 / 77-28 Afgerond
za 12/05/2018 2071 T.C. HOUTHULST 2053 T.C. KORTEMARK A 2-4 / 4-10 / 48-75 Afgerond
za 12/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2056 T.C. ALEXANDER 6-0 / 12-0 / 73-20 Afgerond
za 12/05/2018 2007 T.C. VIJVERHOF 2072 T.C. ICHTEGEM 6-0 / 12-1 / 79-44 Afgerond
za 19/05/2018 2056 T.C. ALEXANDER 2071 T.C. HOUTHULST 2-4 / 4-9 / 44-68 Afgerond
za 19/05/2018 2072 T.C. ICHTEGEM 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
za 19/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2007 T.C. VIJVERHOF 5-1 / 10-2 / 70-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2050 TC RUMBEKE C 2008 T.C. DUINBERGEN C 0-6 / 1-12 / 44-76 Afgerond
za 21/04/2018 2034 T.C. BRUGHIA A 2084 TC HERNIEUWENBURG 3-3 / 7-6 / 63-43 Afgerond
za 28/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN C 2034 T.C. BRUGHIA A 4-2 / 8-4 / 60-46 Afgerond
za 28/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT 2050 TC RUMBEKE C 2-4 / 6-10 / 73-83 Afgerond
za 05/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA A 2186 T.C. DE KODDAERT 3-3 / 9-7 / 77-68 Afgerond
za 05/05/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-3 / 6-8 / 65-67 Afgerond
za 12/05/2018 2050 TC RUMBEKE C 2034 T.C. BRUGHIA A 2-4 / 5-9 / 63-72 Afgerond
za 12/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT 2084 TC HERNIEUWENBURG 2-4 / 4-9 / 46-64 Afgerond
za 19/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN C 2186 T.C. DE KODDAERT 5-1 / 11-3 / 80-55 Afgerond
za 19/05/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG 2050 TC RUMBEKE C 4-2 / 8-4 / 61-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK C 2050 TC RUMBEKE A 4-2 / 9-5 / 72-59 Afgerond
za 21/04/2018 2027 K.G. WITTE BEER 2157 T.C. DE MOTE 3-3 / 6-6 / 56-55 Afgerond
za 28/04/2018 2050 TC RUMBEKE A 2027 K.G. WITTE BEER 2-4 / 4-8 / 48-52 Afgerond
za 28/04/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2053 T.C. KORTEMARK C 5-1 / 10-4 / 78-45 Afgerond
za 05/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-4 / 4-8 / 38-63 Afgerond
za 05/05/2018 2157 T.C. DE MOTE 2050 TC RUMBEKE A 3-3 / 7-7 / 70-65 Afgerond
za 12/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK C 2027 K.G. WITTE BEER 0-6 / 0-12 / 20-73 Afgerond
za 12/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2157 T.C. DE MOTE 4-2 / 10-6 / 81-76 Afgerond
za 19/05/2018 2050 TC RUMBEKE A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-3 / 7-7 / 63-70 Afgerond
za 19/05/2018 2157 T.C. DE MOTE 2053 T.C. KORTEMARK C 6-0 / 12-0 / 75-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2086 T.C. ZEDELGEM B 3-3 / 7-6 / 63-52 Afgerond
za 21/04/2018 2182 TC DE MAENE B 2044 T.C. GAVERKASTEEL 1-5 / 3-10 / 53-71 Afgerond
za 28/04/2018 2086 T.C. ZEDELGEM B 2182 TC DE MAENE B 5-1 / 10-3 / 68-53 Afgerond
za 28/04/2018 2022 T.C. SERVIO 2053 T.C. KORTEMARK B 1-5 / 2-10 / 29-70 Afgerond
za 05/05/2018 2182 TC DE MAENE B 2022 T.C. SERVIO 6-0 / 12-0 / 72-11 Afgerond
za 05/05/2018 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2086 T.C. ZEDELGEM B 3-3 / 7-7 / 58-63 Afgerond
za 12/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2182 TC DE MAENE B 3-3 / 7-6 / 54-53 Afgerond
za 12/05/2018 2022 T.C. SERVIO 2044 T.C. GAVERKASTEEL 0-6 / 0-12 / 10-72 Afgerond
za 19/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM B 2022 T.C. SERVIO 6-0 / 12-1 / 77-18 Afgerond
za 19/05/2018 2044 T.C. GAVERKASTEEL 2053 T.C. KORTEMARK B 3-3 / 8-7 / 69-64 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde