Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2095 T.C. ECLIPS 2027 K.G. WITTE BEER B 4-2 / 8-4 / 59-37 Afgerond
za 21/04/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2065 T.C. TIP-TOP 6-0 / 12-1 / 74-27 Afgerond
za 21/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2192 T.C. PARC ASTRID 4-2 / 8-4 / 58-49 Afgerond
za 28/04/2018 2095 T.C. ECLIPS 2086 T.C. ZEDELGEM 3-3 / 7-6 / 66-60 Afgerond
za 28/04/2018 2027 K.G. WITTE BEER B 2192 T.C. PARC ASTRID 1-5 / 3-10 / 38-65 Afgerond
za 28/04/2018 2065 T.C. TIP-TOP 2053 T.C. KORTEMARK B 1-5 / 3-10 / 36-70 Afgerond
za 05/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2027 K.G. WITTE BEER B 6-0 / 12-1 / 77-30 Afgerond
za 05/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2095 T.C. ECLIPS 4-2 / 10-4 / 71-41 Afgerond
za 05/05/2018 2192 T.C. PARC ASTRID 2065 T.C. TIP-TOP 3-3 / 6-6 / 50-53 Afgerond
za 12/05/2018 2095 T.C. ECLIPS 2192 T.C. PARC ASTRID 6-0 / 12-1 / 77-21 Afgerond
za 12/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER B 2065 T.C. TIP-TOP 2-4 / 4-8 / 37-62 Afgerond
za 12/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2053 T.C. KORTEMARK B 3-3 / 8-6 / 60-63 Afgerond
za 19/05/2018 2065 T.C. TIP-TOP 2095 T.C. ECLIPS 2-4 / 4-9 / 54-68 Afgerond
za 19/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2027 K.G. WITTE BEER B 6-0 / 12-1 / 79-30 Afgerond
za 19/05/2018 2192 T.C. PARC ASTRID 2086 T.C. ZEDELGEM 0-6 / 1-12 / 30-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2029 KTC ISSERA 2190 TC DE WATERTOREN 6-0 / 12-0 / 75-44 Afgerond
za 21/04/2018 2147 T.C. LOGAN A 2182 TC DE MAENE 4-2 / 10-5 / 87-59 Afgerond
za 21/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP 2038 KTC ISIS 5-1 / 11-2 / 79-52 Afgerond
za 28/04/2018 2029 KTC ISSERA 2147 T.C. LOGAN A 3-3 / 6-7 / 52-54 Afgerond
za 28/04/2018 2190 TC DE WATERTOREN 2038 KTC ISIS 6-0 / 12-1 / 79-37 Afgerond
za 28/04/2018 2182 TC DE MAENE 2100 T.C. ORSCAMP 1-5 / 3-11 / 59-81 Afgerond
za 05/05/2018 2147 T.C. LOGAN A 2190 TC DE WATERTOREN 3-3 / 8-6 / 68-51 Afgerond
za 05/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP 2029 KTC ISSERA 3-3 / 7-9 / 71-80 Afgerond
za 05/05/2018 2038 KTC ISIS 2182 TC DE MAENE 4-2 / 10-5 / 76-62 Afgerond
za 12/05/2018 2029 KTC ISSERA 2038 KTC ISIS 4-2 / 9-4 / 66-33 Afgerond
za 12/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN 2182 TC DE MAENE 2-4 / 6-9 / 68-70 Afgerond
za 12/05/2018 2147 T.C. LOGAN A 2100 T.C. ORSCAMP 5-1 / 11-3 / 82-44 Afgerond
za 19/05/2018 2182 TC DE MAENE 2029 KTC ISSERA 2-4 / 4-8 / 38-64 Afgerond
za 19/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP 2190 TC DE WATERTOREN 3-3 / 6-8 / 66-66 Afgerond
za 19/05/2018 2038 KTC ISIS 2147 T.C. LOGAN A 1-5 / 2-10 / 30-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2162 TC VELDEGEM 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 5-1 / 10-3 / 74-40 Afgerond
za 21/04/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE 2022 T.C. SERVIO 1-5 / 4-11 / 63-85 Afgerond
za 21/04/2018 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 1-5 / 4-10 / 55-66 Afgerond
za 28/04/2018 2162 TC VELDEGEM 2001 T.C. BLANKENBERGE 5-1 / 10-2 / 67-36 Afgerond
za 28/04/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-4 / 5-9 / 57-77 Afgerond
za 28/04/2018 2022 T.C. SERVIO 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2-4 / 4-9 / 49-68 Afgerond
za 05/05/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 1-5 / 4-10 / 60-73 Afgerond
za 05/05/2018 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2162 TC VELDEGEM 5-1 / 10-4 / 77-60 Afgerond
za 05/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2022 T.C. SERVIO 3-3 / 6-6 / 53-55 Afgerond
za 12/05/2018 2162 TC VELDEGEM 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-4 / 5-10 / 56-79 Afgerond
za 12/05/2018 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 2022 T.C. SERVIO 2-4 / 5-9 / 63-75 Afgerond
za 12/05/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2-4 / 4-8 / 37-56 Afgerond
za 19/05/2018 2022 T.C. SERVIO 2162 TC VELDEGEM 2-4 / 4-8 / 43-60 Afgerond
za 19/05/2018 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2010 T.K. DE BLAUWE REIGER 4-2 / 8-5 / 54-36 Afgerond
za 19/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2001 T.C. BLANKENBERGE 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2033 T.C. ROESELARE 2027 K.G. WITTE BEER A 6-0 / 12-0 / 73-29 Afgerond
za 21/04/2018 2160 T.C. TER STRAETEN 2047 T.C. BLOEMENHOF 4-2 / 8-4 / 56-30 Afgerond
za 21/04/2018 2055 KTC DE EGELANTIER 2034 T.C. BRUGHIA A 0-6 / 0-12 / 32-75 Afgerond
za 28/04/2018 2033 T.C. ROESELARE 2160 T.C. TER STRAETEN 6-0 / 12-1 / 77-34 Afgerond
za 28/04/2018 2027 K.G. WITTE BEER A 2034 T.C. BRUGHIA A 5-1 / 10-3 / 75-41 Afgerond
za 28/04/2018 2047 T.C. BLOEMENHOF 2055 KTC DE EGELANTIER 3-3 / 6-7 / 62-66 Afgerond
za 05/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN 2027 K.G. WITTE BEER A 4-2 / 8-4 / 59-34 Afgerond
za 05/05/2018 2055 KTC DE EGELANTIER 2033 T.C. ROESELARE 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 05/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA A 2047 T.C. BLOEMENHOF 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
za 12/05/2018 2033 T.C. ROESELARE 2034 T.C. BRUGHIA A 4-2 / 8-4 / 58-42 Afgerond
za 12/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER A 2047 T.C. BLOEMENHOF 6-0 / 12-1 / 79-38 Afgerond
za 12/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN 2055 KTC DE EGELANTIER 3-3 / 7-6 / 54-48 Afgerond
za 19/05/2018 2047 T.C. BLOEMENHOF 2033 T.C. ROESELARE 2-4 / 5-9 / 56-70 Afgerond
za 19/05/2018 2055 KTC DE EGELANTIER 2027 K.G. WITTE BEER A 1-5 / 2-10 / 30-69 Afgerond
za 19/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA A 2160 T.C. TER STRAETEN 4-2 / 8-5 / 60-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2066 T.C. MIDDELKERKE 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2-4 / 5-8 / 56-56 Afgerond
za 21/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 1-5 / 4-11 / 57-81 Afgerond
za 21/04/2018 2157 T.C. DE MOTE 2120 T.C. SMASH OEDELEM 4-2 / 8-6 / 71-53 Afgerond
za 28/04/2018 2066 T.C. MIDDELKERKE 2008 T.C. DUINBERGEN A 1-5 / 4-10 / 69-72 Afgerond
za 28/04/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2120 T.C. SMASH OEDELEM 5-1 / 10-2 / 63-36 Afgerond
za 28/04/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2157 T.C. DE MOTE 3-3 / 8-6 / 62-54 Afgerond
za 05/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-3 / 6-7 / 60-62 Afgerond
za 05/05/2018 2157 T.C. DE MOTE 2066 T.C. MIDDELKERKE 4-2 / 8-4 / 52-45 Afgerond
za 05/05/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 1-5 / 4-10 / 52-75 Afgerond
za 12/05/2018 2066 T.C. MIDDELKERKE 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-3 / 6-7 / 53-55 Afgerond
za 12/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 3-3 / 6-8 / 53-64 Afgerond
za 12/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2157 T.C. DE MOTE 2-4 / 4-8 / 45-59 Afgerond
za 19/05/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2066 T.C. MIDDELKERKE 4-2 / 8-4 / 60-29 Afgerond
za 19/05/2018 2157 T.C. DE MOTE 2023 T.C. WAREGEM GAVER 4-2 / 9-4 / 68-53 Afgerond
za 19/05/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2008 T.C. DUINBERGEN A 1-5 / 2-11 / 37-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2021 T.C. YPER A 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 0-6 / 2-12 / 51-85 Afgerond
za 21/04/2018 2067 T.C. STADEN 2110 T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 10-2 / 66-28 Afgerond
za 21/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2053 T.C. KORTEMARK A 2-4 / 6-8 / 54-58 Afgerond
za 28/04/2018 2021 T.C. YPER A 2067 T.C. STADEN 3-3 / 6-7 / 52-56 Afgerond
za 28/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2053 T.C. KORTEMARK A 2-4 / 5-9 / 51-69 Afgerond
za 28/04/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT 2008 T.C. DUINBERGEN B 6-0 / 12-1 / 77-32 Afgerond
za 05/05/2018 2067 T.C. STADEN 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 1-5 / 3-11 / 54-80 Afgerond
za 05/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2021 T.C. YPER A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 05/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2110 T.C. BOSTERHOUT 5-1 / 11-2 / 79-37 Afgerond
za 12/05/2018 2021 T.C. YPER A 2053 T.C. KORTEMARK A 0-6 / 0-12 / 17-73 Afgerond
za 12/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2110 T.C. BOSTERHOUT 6-0 / 12-0 / 74-32 Afgerond
za 12/05/2018 2067 T.C. STADEN 2008 T.C. DUINBERGEN B 5-1 / 10-4 / 69-45 Afgerond
za 19/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT 2021 T.C. YPER A 3-3 / 6-7 / 55-62 Afgerond
za 19/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2-4 / 5-8 / 48-66 Afgerond
za 19/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2067 T.C. STADEN 6-0 / 12-0 / 72-32 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2021 T.C. YPER B 2147 T.C. LOGAN B 4-2 / 8-6 / 64-54 Afgerond
za 21/04/2018 2034 T.C. BRUGHIA B 2050 TC RUMBEKE 1-5 / 2-10 / 35-67 Afgerond
za 28/04/2018 2147 T.C. LOGAN B 2034 T.C. BRUGHIA B 1-5 / 3-10 / 48-70 Afgerond
za 28/04/2018 2037 T.C. LISSEWEGE 2021 T.C. YPER B 5-1 / 10-3 / 69-39 Afgerond
za 05/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA B 2037 T.C. LISSEWEGE 3-3 / 7-7 / 68-64 Afgerond
za 05/05/2018 2050 TC RUMBEKE 2147 T.C. LOGAN B 6-0 / 12-1 / 74-26 Afgerond
za 12/05/2018 2021 T.C. YPER B 2034 T.C. BRUGHIA B 1-5 / 2-10 / 31-66 Afgerond
za 12/05/2018 2037 T.C. LISSEWEGE 2050 TC RUMBEKE 2-4 / 7-9 / 75-83 Afgerond
za 19/05/2018 2147 T.C. LOGAN B 2037 T.C. LISSEWEGE 2-4 / 6-9 / 69-82 Afgerond
za 19/05/2018 2050 TC RUMBEKE 2021 T.C. YPER B 5-1 / 10-2 / 63-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2175 T.C. FINLANDIA 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-3 / 6-8 / 57-73 Afgerond
za 21/04/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-3 / 9-6 / 70-77 Afgerond
za 28/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2011 K.T.G. HOUTLAND 3-3 / 8-7 / 76-70 Afgerond
za 28/04/2018 2090 T.C. KOKSIJDE 2175 T.C. FINLANDIA 4-2 / 8-4 / 60-45 Afgerond
za 05/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND 2090 T.C. KOKSIJDE 2-4 / 4-9 / 44-68 Afgerond
za 05/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 4-2 / 8-6 / 59-57 Afgerond
za 12/05/2018 2175 T.C. FINLANDIA 2011 K.T.G. HOUTLAND 1-5 / 2-10 / 29-67 Afgerond
za 12/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE 2031 T.C. ST-MICHIELS 6-0 / 12-4 / 96-72 Afgerond
za 19/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2090 T.C. KOKSIJDE 4-2 / 9-6 / 82-66 Afgerond
za 19/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2175 T.C. FINLANDIA 4-2 / 8-4 / 59-42 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde