Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 45
  • Afdeling: 4 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8043 T.C. ERTVELDE 8083 G.T.C. GAVERE 6-0 / 12-0 / 72-23 Afgerond
za 21/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 2-4 / 5-9 / 56-78 Afgerond
za 21/04/2018 8139 T.C. FAIR PLAY 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 3-3 / 8-7 / 70-62 Afgerond
za 28/04/2018 8043 T.C. ERTVELDE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 4-2 / 8-4 / 58-42 Afgerond
za 28/04/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 1-5 / 3-10 / 43-67 Afgerond
za 28/04/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8139 T.C. FAIR PLAY 4-2 / 8-4 / 61-39 Afgerond
za 05/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8083 G.T.C. GAVERE 3-3 / 8-8 / 78-78 Afgerond
za 05/05/2018 8139 T.C. FAIR PLAY 8043 T.C. ERTVELDE 2-4 / 5-9 / 51-70 Afgerond
za 05/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 1-5 / 4-11 / 55-80 Afgerond
za 12/05/2018 8043 T.C. ERTVELDE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 4-2 / 10-4 / 80-55 Afgerond
za 12/05/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 2-4 / 5-8 / 53-60 Afgerond
za 12/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8139 T.C. FAIR PLAY 3-3 / 8-6 / 72-54 Afgerond
za 19/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8043 T.C. ERTVELDE 4-2 / 9-5 / 69-53 Afgerond
za 19/05/2018 8139 T.C. FAIR PLAY 8083 G.T.C. GAVERE 3-3 / 6-6 / 45-47 Afgerond
za 19/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 1-5 / 2-10 / 35-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8052 T.C. NOBEL 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 3-3 / 9-8 / 92-89 Afgerond
za 21/04/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8156 TC SPARTA 1-5 / 3-10 / 41-75 Afgerond
za 21/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8057 T.C. MERELBEKE 5-1 / 10-3 / 70-47 Afgerond
za 28/04/2018 8052 T.C. NOBEL 8033 T.C. CHIWAWA 4-2 / 9-5 / 73-48 Afgerond
za 28/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8057 T.C. MERELBEKE 3-3 / 6-7 / 58-54 Afgerond
za 28/04/2018 8156 TC SPARTA 8126 T.C. HOF TER BURST 3-3 / 6-7 / 51-59 Afgerond
za 05/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-5 / 3-10 / 40-74 Afgerond
za 05/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8052 T.C. NOBEL 2-4 / 4-8 / 44-59 Afgerond
za 05/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8156 TC SPARTA 3-3 / 6-6 / 43-42 Afgerond
za 12/05/2018 8052 T.C. NOBEL 8057 T.C. MERELBEKE 5-1 / 11-4 / 80-44 Afgerond
za 12/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8156 TC SPARTA 5-1 / 10-3 / 64-35 Afgerond
za 12/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8126 T.C. HOF TER BURST 3-3 / 6-6 / 51-49 Afgerond
za 19/05/2018 8156 TC SPARTA 8052 T.C. NOBEL 0-6 / 0-12 / 35-75 Afgerond
za 19/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-4 / 6-8 / 57-73 Afgerond
za 19/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8033 T.C. CHIWAWA 2-4 / 5-8 / 61-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8154 DE VALLEI A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 2-4 / 4-8 / 45-54 Afgerond
za 21/04/2018 8042 T.C. VLASKIA 8134 T.C. DEN BOS 6-0 / 12-0 / 72-19 Afgerond
za 28/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8042 T.C. VLASKIA 4-2 / 9-4 / 71-47 Afgerond
za 28/04/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8154 DE VALLEI A 6-0 / 12-1 / 76-38 Afgerond
za 05/05/2018 8042 T.C. VLASKIA 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 4-2 / 8-5 / 59-49 Afgerond
za 05/05/2018 8134 T.C. DEN BOS 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 3-3 / 6-7 / 63-65 Afgerond
za 12/05/2018 8154 DE VALLEI A 8042 T.C. VLASKIA 0-6 / 3-12 / 52-82 Afgerond
za 12/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8134 T.C. DEN BOS 0-6 / 1-12 / 36-77 Afgerond
za 19/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 5-1 / 11-2 / 78-34 Afgerond
za 19/05/2018 8134 T.C. DEN BOS 8154 DE VALLEI A 4-2 / 10-5 / 88-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 8056 T.C. OUDENAARDE A 4-2 / 9-4 / 69-53 Afgerond
za 21/04/2018 8154 DE VALLEI B 8102 T.C. HERZELE 3-3 / 7-7 / 70-66 Afgerond
za 28/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8154 DE VALLEI B 2-4 / 5-8 / 55-63 Afgerond
za 28/04/2018 8034 T.C. REINAERT 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 5-1 / 10-5 / 79-64 Afgerond
za 05/05/2018 8154 DE VALLEI B 8034 T.C. REINAERT 3-3 / 6-8 / 62-65 Afgerond
za 05/05/2018 8102 T.C. HERZELE 8056 T.C. OUDENAARDE A 3-3 / 9-8 / 86-86 Afgerond
za 12/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 8154 DE VALLEI B 3-3 / 7-8 / 71-71 Afgerond
za 12/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8102 T.C. HERZELE 5-1 / 10-4 / 73-61 Afgerond
za 19/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8034 T.C. REINAERT 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
za 19/05/2018 8102 T.C. HERZELE 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 4-2 / 9-4 / 65-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 4-2 / 10-5 / 80-56 Afgerond
za 21/04/2018 8140 T.C. BECKHAND 8105 TC VELINA 3-3 / 8-8 / 79-78 Afgerond
za 28/04/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 8140 T.C. BECKHAND 2-4 / 4-10 / 56-75 Afgerond
za 28/04/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8056 T.C. OUDENAARDE B 3-3 / 7-7 / 64-65 Afgerond
za 05/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 6-0 / 12-2 / 82-42 Afgerond
za 05/05/2018 8105 TC VELINA 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 5-1 / 11-4 / 80-49 Afgerond
za 12/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8140 T.C. BECKHAND 0-6 / 2-12 / 45-77 Afgerond
za 12/05/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8105 TC VELINA 2-4 / 4-8 / 49-57 Afgerond
za 19/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 5-1 / 10-2 / 63-40 Afgerond
za 19/05/2018 8105 TC VELINA 8056 T.C. OUDENAARDE B 6-0 / 12-3 / 85-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8094 BEVERSE T.C. 5-1 / 10-3 / 77-46 Afgerond
za 21/04/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8118 T.C. LOVENDEGEM 5-1 / 10-4 / 71-37 Afgerond
za 28/04/2018 8094 BEVERSE T.C. 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 4-2 / 9-5 / 70-55 Afgerond
za 28/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 3-3 / 7-7 / 73-69 Afgerond
za 05/05/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8136 T.C. TOPSPIN 5-1 / 11-2 / 71-37 Afgerond
za 05/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8094 BEVERSE T.C. 2-4 / 4-8 / 41-61 Afgerond
za 12/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 3-3 / 8-7 / 73-70 Afgerond
za 12/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8118 T.C. LOVENDEGEM 4-2 / 9-5 / 71-65 Afgerond
za 19/05/2018 8094 BEVERSE T.C. 8136 T.C. TOPSPIN 5-1 / 10-2 / 69-42 Afgerond
za 19/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 3-3 / 6-6 / 45-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 1-5 / 2-10 / 43-68 Afgerond
za 21/04/2018 8143 T.C. FOR EVER 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 2-4 / 5-8 / 49-61 Afgerond
za 28/04/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8143 T.C. FOR EVER 4-2 / 9-5 / 69-59 Afgerond
za 28/04/2018 8078 T.C. VOS REINAERT 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 5-1 / 11-2 / 71-32 Afgerond
za 05/05/2018 8143 T.C. FOR EVER 8078 T.C. VOS REINAERT 3-3 / 6-8 / 69-70 Afgerond
za 05/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 2-4 / 6-9 / 71-64 Afgerond
za 12/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8143 T.C. FOR EVER 1-5 / 3-10 / 42-72 Afgerond
za 12/05/2018 8078 T.C. VOS REINAERT 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 4-2 / 10-5 / 78-54 Afgerond
za 19/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8078 T.C. VOS REINAERT 2-4 / 5-8 / 52-58 Afgerond
za 19/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 5-1 / 10-3 / 72-42 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde