Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 7 (20 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8079 T.H.C. INDIANA 2-4 / 7-8 / 71-79 Afgerond
zo 22/04/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8010 GANTOISE A 0-6 / 2-12 / 36-77 Afgerond
zo 22/04/2018 8072 T.C. STEKENE 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 2-4 / 6-8 / 63-60 Afgerond
zo 29/04/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8065 T.C. WACHTEBEKE 4-2 / 9-4 / 67-49 Afgerond
zo 29/04/2018 8079 T.H.C. INDIANA 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 4-2 / 9-4 / 65-46 Afgerond
zo 29/04/2018 8010 GANTOISE A 8072 T.C. STEKENE 5-1 / 10-2 / 60-29 Afgerond
zo 06/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8079 T.H.C. INDIANA 0-6 / 0-12 / 28-73 Afgerond
zo 06/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 4-2 / 8-5 / 65-55 Afgerond
zo 06/05/2018 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8010 GANTOISE A 0-6 / 1-12 / 34-77 Afgerond
zo 13/05/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 3-3 / 7-6 / 66-49 Afgerond
zo 13/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA 8010 GANTOISE A 1-5 / 2-10 / 28-66 Afgerond
zo 13/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8072 T.C. STEKENE 1-5 / 2-10 / 34-65 Afgerond
zo 20/05/2018 8010 GANTOISE A 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
zo 20/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8079 T.H.C. INDIANA 3-3 / 6-8 / 64-63 Afgerond
zo 20/05/2018 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8065 T.C. WACHTEBEKE 4-2 / 9-5 / 75-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8154 DE VALLEI A 2-4 / 5-9 / 52-75 Afgerond
zo 22/04/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8105 TC VELINA B 2-4 / 6-9 / 64-76 Afgerond
zo 22/04/2018 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 8145 TS KENTA A 2-4 / 5-8 / 53-68 Afgerond
zo 29/04/2018 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8082 T.C. DENDERLEEUW A 3-3 / 7-8 / 73-75 Afgerond
zo 29/04/2018 8154 DE VALLEI A 8145 TS KENTA A 3-3 / 6-7 / 59-62 Afgerond
zo 29/04/2018 8105 TC VELINA B 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 5-1 / 11-2 / 79-33 Afgerond
zo 06/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8154 DE VALLEI A 1-5 / 4-10 / 50-78 Afgerond
zo 06/05/2018 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 4-2 / 8-5 / 61-38 Afgerond
zo 06/05/2018 8145 TS KENTA A 8105 TC VELINA B 1-5 / 3-10 / 49-69 Afgerond
zo 13/05/2018 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8145 TS KENTA A 2-4 / 5-9 / 48-75 Afgerond
zo 13/05/2018 8154 DE VALLEI A 8105 TC VELINA B 3-3 / 7-6 / 63-56 Afgerond
zo 13/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 2-4 / 6-8 / 55-59 Afgerond
zo 20/05/2018 8105 TC VELINA B 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 6-0 / 12-0 / 74-21 Afgerond
zo 20/05/2018 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 8154 DE VALLEI A 1-5 / 3-11 / 46-75 Afgerond
zo 20/05/2018 8145 TS KENTA A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 4-2 / 9-5 / 75-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8134 T.C. DEN BOS 8113 T.C. OOSTAKKER 0-6 / 3-12 / 46-80 Afgerond
zo 22/04/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 6-0 / 12-0 / 74-32 Afgerond
zo 22/04/2018 8017 T.C. HAMME 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-4 / 4-9 / 43-69 Afgerond
zo 29/04/2018 8134 T.C. DEN BOS 8159 T.C. ELEVEN A 0-6 / 2-12 / 54-79 Afgerond
zo 29/04/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-5 / 3-10 / 48-77 Afgerond
zo 29/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8017 T.C. HAMME 1-5 / 3-10 / 29-73 Afgerond
zo 06/05/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8113 T.C. OOSTAKKER 3-3 / 7-8 / 65-80 Afgerond
zo 06/05/2018 8017 T.C. HAMME 8134 T.C. DEN BOS 4-2 / 9-6 / 74-61 Afgerond
zo 06/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 5-1 / 10-5 / 82-63 Afgerond
zo 13/05/2018 8134 T.C. DEN BOS 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-5 / 2-11 / 42-76 Afgerond
zo 13/05/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 5-1 / 11-3 / 79-45 Afgerond
zo 13/05/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8017 T.C. HAMME 4-2 / 10-4 / 83-48 Afgerond
zo 20/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8134 T.C. DEN BOS 4-2 / 8-5 / 60-50 Afgerond
zo 20/05/2018 8017 T.C. HAMME 8113 T.C. OOSTAKKER 2-4 / 4-9 / 41-62 Afgerond
zo 20/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8159 T.C. ELEVEN A 3-3 / 8-6 / 64-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8145 TS KENTA C 8172 VZW TC STERRENBOS B 3-3 / 6-7 / 57-63 Afgerond
zo 22/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8105 TC VELINA A 1-5 / 2-11 / 28-75 Afgerond
zo 22/04/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK B 8114 T.C. MADISON B 4-2 / 9-4 / 72-42 Afgerond
zo 29/04/2018 8145 TS KENTA C 8126 T.C. HOF TER BURST B 5-1 / 10-2 / 63-17 Afgerond
zo 29/04/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8114 T.C. MADISON B 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
zo 29/04/2018 8105 TC VELINA A 8174 HAAGSE TENNISHOEK B 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
zo 06/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8172 VZW TC STERRENBOS B 1-5 / 2-11 / 26-70 Afgerond
zo 06/05/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK B 8145 TS KENTA C 5-1 / 11-2 / 74-34 Afgerond
zo 06/05/2018 8114 T.C. MADISON B 8105 TC VELINA A 0-6 / 0-12 / 22-74 Afgerond
zo 13/05/2018 8145 TS KENTA C 8114 T.C. MADISON B 6-0 / 12-0 / 72-21 Afgerond
zo 13/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8105 TC VELINA A 3-3 / 7-7 / 68-71 Afgerond
zo 13/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8174 HAAGSE TENNISHOEK B 4-2 / 8-6 / 65-57 Afgerond
zo 20/05/2018 8105 TC VELINA A 8145 TS KENTA C 3-3 / 8-6 / 74-55 Afgerond
zo 20/05/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK B 8172 VZW TC STERRENBOS B 5-1 / 11-2 / 74-43 Afgerond
zo 20/05/2018 8114 T.C. MADISON B 8126 T.C. HOF TER BURST B 2-4 / 4-9 / 60-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8093 T.C. RACSO 2-4 / 5-9 / 61-74 Afgerond
zo 22/04/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 4-2 / 9-4 / 66-38 Afgerond
zo 22/04/2018 8034 T.C. REINAERT 8083 G.T.C. GAVERE 5-1 / 10-3 / 73-45 Afgerond
zo 29/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 3-3 / 6-7 / 56-64 Afgerond
zo 29/04/2018 8093 T.C. RACSO 8083 G.T.C. GAVERE 4-2 / 10-5 / 74-56 Afgerond
zo 29/04/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8034 T.C. REINAERT 2-4 / 4-9 / 47-70 Afgerond
zo 06/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8093 T.C. RACSO 2-4 / 5-8 / 46-58 Afgerond
zo 06/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8136 T.C. TOPSPIN A 3-3 / 6-6 / 57-50 Afgerond
zo 06/05/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 3-3 / 6-6 / 59-58 Afgerond
zo 13/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8083 G.T.C. GAVERE 5-1 / 11-4 / 84-51 Afgerond
zo 13/05/2018 8093 T.C. RACSO 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 4-2 / 9-5 / 64-61 Afgerond
zo 13/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8034 T.C. REINAERT 3-3 / 7-6 / 66-58 Afgerond
zo 20/05/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8136 T.C. TOPSPIN A 3-3 / 8-6 / 74-65 Afgerond
zo 20/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8093 T.C. RACSO 3-3 / 8-7 / 73-70 Afgerond
zo 20/05/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 1-5 / 2-10 / 37-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8056 T.C. OUDENAARDE 5-1 / 10-3 / 77-45 Afgerond
zo 22/04/2018 8041 RACING WETTEREN 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 0-6 / 0-12 / 20-72 Afgerond
zo 22/04/2018 8114 T.C. MADISON A 8121 T.C. ZOTTEGEM 3-3 / 8-7 / 73-68 Afgerond
zo 29/04/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8041 RACING WETTEREN 4-2 / 8-4 / 58-49 Afgerond
zo 29/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8121 T.C. ZOTTEGEM 1-5 / 4-11 / 57-75 Afgerond
zo 29/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8114 T.C. MADISON A 5-1 / 11-2 / 75-41 Afgerond
zo 06/05/2018 8041 RACING WETTEREN 8056 T.C. OUDENAARDE 3-3 / 7-7 / 69-66 Afgerond
zo 06/05/2018 8114 T.C. MADISON A 8089 T.C. RESSCHEBEKE 4-2 / 9-4 / 68-50 Afgerond
zo 06/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-4 / 4-8 / 33-63 Afgerond
zo 13/05/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8121 T.C. ZOTTEGEM 4-2 / 8-4 / 63-45 Afgerond
zo 13/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-5 / 4-10 / 49-79 Afgerond
zo 13/05/2018 8041 RACING WETTEREN 8114 T.C. MADISON A 2-4 / 5-8 / 45-60 Afgerond
zo 20/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8089 T.C. RESSCHEBEKE 5-1 / 10-2 / 63-28 Afgerond
zo 20/05/2018 8114 T.C. MADISON A 8056 T.C. OUDENAARDE 6-0 / 12-0 / 72-11 Afgerond
zo 20/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8041 RACING WETTEREN 6-0 / 12-2 / 80-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8082 T.C. DENDERLEEUW C 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 22/04/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8154 DE VALLEI C 1-5 / 5-10 / 62-75 Afgerond
zo 29/04/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW C 8117 T.C. PLAYERS A 0-6 / 0-12 / 34-75 Afgerond
zo 29/04/2018 8164 T.C. 2001 8136 T.C. TOPSPIN B 4-2 / 9-5 / 74-57 Afgerond
zo 06/05/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8164 T.C. 2001 3-3 / 6-7 / 56-68 Afgerond
zo 06/05/2018 8154 DE VALLEI C 8082 T.C. DENDERLEEUW C 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 13/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8117 T.C. PLAYERS A 4-2 / 10-5 / 73-64 Afgerond
zo 13/05/2018 8164 T.C. 2001 8154 DE VALLEI C 6-0 / 12-0 / 72-19 Afgerond
zo 20/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW C 8164 T.C. 2001 0-6 / 0-12 / 27-73 Afgerond
zo 20/05/2018 8154 DE VALLEI C 8136 T.C. TOPSPIN B 3-3 / 7-7 / 63-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8042 T.C. VLASKIA 8076 T.C. 'T LOBBEKE 1-5 / 2-10 / 37-69 Afgerond
zo 22/04/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8172 VZW TC STERRENBOS A 6-0 / 12-1 / 78-37 Afgerond
zo 29/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 6-0 / 12-2 / 82-47 Afgerond
zo 29/04/2018 8010 GANTOISE B 8042 T.C. VLASKIA 1-5 / 4-10 / 46-77 Afgerond
zo 06/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8010 GANTOISE B 4-2 / 8-4 / 64-33 Afgerond
zo 06/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS A 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2-4 / 4-8 / 39-59 Afgerond
zo 13/05/2018 8042 T.C. VLASKIA 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 4-2 / 9-4 / 69-40 Afgerond
zo 13/05/2018 8010 GANTOISE B 8172 VZW TC STERRENBOS A 3-3 / 7-7 / 69-60 Afgerond
zo 20/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8010 GANTOISE B 2-4 / 5-8 / 59-60 Afgerond
zo 20/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS A 8042 T.C. VLASKIA 1-5 / 2-10 / 29-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8117 T.C. PLAYERS B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 1-5 / 2-10 / 35-65 Afgerond
zo 22/04/2018 8140 T.C. BECKHAND 8157 T.C. ZAFFELARE 5-1 / 11-2 / 76-20 Afgerond
zo 29/04/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8140 T.C. BECKHAND 5-1 / 10-2 / 64-36 Afgerond
zo 29/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8117 T.C. PLAYERS B 6-0 / 12-1 / 76-24 Afgerond
zo 06/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8057 T.C. MERELBEKE 2-4 / 5-8 / 42-60 Afgerond
zo 06/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 0-6 / 2-12 / 46-85 Afgerond
zo 13/05/2018 8117 T.C. PLAYERS B 8140 T.C. BECKHAND 3-3 / 6-9 / 61-78 Afgerond
zo 13/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8157 T.C. ZAFFELARE 4-2 / 8-5 / 60-52 Afgerond
zo 20/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8057 T.C. MERELBEKE 3-3 / 7-6 / 55-62 Afgerond
zo 20/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8117 T.C. PLAYERS B 6-0 / 12-2 / 78-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8172 VZW TC STERRENBOS C 8159 T.C. ELEVEN B 2-4 / 5-8 / 46-58 Afgerond
zo 22/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 4-2 / 10-7 / 79-82 Afgerond
zo 29/04/2018 8159 T.C. ELEVEN B 8126 T.C. HOF TER BURST A 4-2 / 8-5 / 65-45 Afgerond
zo 29/04/2018 8037 T.C. TEMSE 8172 VZW TC STERRENBOS C 4-2 / 8-4 / 58-50 Afgerond
zo 06/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8037 T.C. TEMSE 4-2 / 10-7 / 80-78 Afgerond
zo 06/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8159 T.C. ELEVEN B 3-3 / 7-7 / 71-67 Afgerond
zo 13/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS C 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-6 / 1-12 / 40-80 Afgerond
zo 13/05/2018 8037 T.C. TEMSE 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 0-6 / 1-12 / 37-78 Afgerond
zo 20/05/2018 8159 T.C. ELEVEN B 8037 T.C. TEMSE 2-4 / 5-9 / 56-72 Afgerond
zo 20/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8172 VZW TC STERRENBOS C 5-1 / 11-2 / 73-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW B 8145 TS KENTA B 4-2 / 8-7 / 66-67 Afgerond
zo 22/04/2018 8154 DE VALLEI B 8033 T.C. CHIWAWA 1-5 / 2-11 / 35-73 Afgerond
zo 29/04/2018 8145 TS KENTA B 8154 DE VALLEI B 3-3 / 7-6 / 63-50 Afgerond
zo 29/04/2018 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8082 T.C. DENDERLEEUW B 4-2 / 8-5 / 68-51 Afgerond
zo 06/05/2018 8154 DE VALLEI B 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 1-5 / 3-10 / 46-71 Afgerond
zo 06/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8145 TS KENTA B 6-0 / 12-2 / 78-46 Afgerond
zo 13/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW B 8154 DE VALLEI B 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
zo 13/05/2018 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8033 T.C. CHIWAWA 2-4 / 4-9 / 54-71 Afgerond
zo 20/05/2018 8145 TS KENTA B 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 1-5 / 3-10 / 64-73 Afgerond
zo 20/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8082 T.C. DENDERLEEUW B 6-0 / 12-0 / 73-24 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde