Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8136 T.C. TOPSPIN 3-3 / 8-6 / 67-51 Afgerond
zo 22/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 2-4 / 5-8 / 45-64 Afgerond
zo 22/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8064 T.C. SCHELDEDREEF 2-4 / 5-8 / 61-63 Afgerond
zo 29/04/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 5-1 / 10-4 / 73-48 Afgerond
zo 29/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8064 T.C. SCHELDEDREEF 3-3 / 7-6 / 65-58 Afgerond
zo 29/04/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 4-2 / 9-5 / 63-56 Afgerond
zo 06/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8136 T.C. TOPSPIN 1-5 / 2-10 / 40-71 Afgerond
zo 06/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8055 T.K. DE PINTE A 5-1 / 10-4 / 73-62 Afgerond
zo 06/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 2-4 / 5-8 / 56-69 Afgerond
zo 13/05/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8064 T.C. SCHELDEDREEF 6-0 / 12-2 / 81-40 Afgerond
zo 13/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 3-3 / 6-8 / 56-68 Afgerond
zo 13/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-5 / 2-10 / 37-68 Afgerond
zo 20/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8055 T.K. DE PINTE A 4-2 / 9-5 / 70-63 Afgerond
zo 20/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8136 T.C. TOPSPIN 1-5 / 3-10 / 48-74 Afgerond
zo 20/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 5-1 / 11-4 / 82-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8022 T.C. EEKLO A 2-4 / 5-10 / 63-83 Afgerond
zo 22/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8065 T.C. WACHTEBEKE 0-6 / 0-12 / 41-75 Afgerond
zo 22/04/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 8057 T.C. MERELBEKE B 4-2 / 9-4 / 70-54 Afgerond
zo 29/04/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8056 T.C. OUDENAARDE B 4-2 / 9-6 / 84-68 Afgerond
zo 29/04/2018 8022 T.C. EEKLO A 8057 T.C. MERELBEKE B 6-0 / 12-0 / 73-32 Afgerond
zo 29/04/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 4-2 / 9-5 / 66-54 Afgerond
zo 06/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8022 T.C. EEKLO A 2-4 / 6-8 / 65-69 Afgerond
zo 06/05/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 2-4 / 7-9 / 75-87 Afgerond
zo 06/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8065 T.C. WACHTEBEKE 0-6 / 1-12 / 32-76 Afgerond
zo 13/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8057 T.C. MERELBEKE B 1-5 / 3-10 / 54-73 Afgerond
zo 13/05/2018 8022 T.C. EEKLO A 8065 T.C. WACHTEBEKE 1-5 / 3-11 / 47-76 Afgerond
zo 13/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 1-5 / 4-10 / 50-74 Afgerond
zo 20/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 6-0 / 12-2 / 83-41 Afgerond
zo 20/05/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS A 8022 T.C. EEKLO A 3-3 / 7-7 / 67-55 Afgerond
zo 20/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8056 T.C. OUDENAARDE B 1-5 / 3-11 / 49-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8072 T.C. STEKENE B 8121 T.C. ZOTTEGEM 1-5 / 3-11 / 41-80 Afgerond
zo 22/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8123 T.C. BORLUUT 1-5 / 3-10 / 57-77 Afgerond
zo 22/04/2018 8061 T.C. PAVINOM 8118 T.C. LOVENDEGEM 2-4 / 5-9 / 65-74 Afgerond
zo 29/04/2018 8072 T.C. STEKENE B 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-5 / 2-11 / 26-72 Afgerond
zo 29/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8118 T.C. LOVENDEGEM 2-4 / 5-10 / 65-81 Afgerond
zo 29/04/2018 8123 T.C. BORLUUT 8061 T.C. PAVINOM 2-4 / 5-9 / 64-69 Afgerond
zo 06/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8121 T.C. ZOTTEGEM 6-0 / 12-1 / 75-22 Afgerond
zo 06/05/2018 8061 T.C. PAVINOM 8072 T.C. STEKENE B 5-1 / 10-3 / 67-43 Afgerond
zo 06/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8123 T.C. BORLUUT 2-4 / 7-8 / 67-70 Afgerond
zo 13/05/2018 8072 T.C. STEKENE B 8118 T.C. LOVENDEGEM 2-4 / 5-8 / 44-62 Afgerond
zo 13/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8123 T.C. BORLUUT 2-4 / 5-8 / 49-64 Afgerond
zo 13/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8061 T.C. PAVINOM 3-3 / 6-6 / 53-50 Afgerond
zo 20/05/2018 8123 T.C. BORLUUT 8072 T.C. STEKENE B 6-0 / 12-0 / 74-27 Afgerond
zo 20/05/2018 8061 T.C. PAVINOM 8121 T.C. ZOTTEGEM 6-0 / 12-3 / 86-64 Afgerond
zo 20/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-4 / 5-8 / 54-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS B 5-1 / 10-3 / 76-52 Afgerond
zo 22/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-3 / 6-7 / 51-58 Afgerond
zo 22/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8072 T.C. STEKENE A 5-1 / 10-3 / 68-38 Afgerond
zo 29/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 4-2 / 9-4 / 63-48 Afgerond
zo 29/04/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS B 8072 T.C. STEKENE A 4-2 / 9-5 / 62-53 Afgerond
zo 29/04/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8057 T.C. MERELBEKE A 4-2 / 9-5 / 69-52 Afgerond
zo 06/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS B 4-2 / 9-4 / 63-38 Afgerond
zo 06/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-5 / 3-10 / 51-74 Afgerond
zo 06/05/2018 8072 T.C. STEKENE A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 2-4 / 4-9 / 38-70 Afgerond
zo 13/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8072 T.C. STEKENE A 3-3 / 8-6 / 74-58 Afgerond
zo 13/05/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 2-4 / 6-8 / 55-69 Afgerond
zo 13/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8057 T.C. MERELBEKE A 4-2 / 9-5 / 66-58 Afgerond
zo 20/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 4-2 / 9-4 / 72-53 Afgerond
zo 20/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS B 6-0 / 12-0 / 72-30 Afgerond
zo 20/05/2018 8072 T.C. STEKENE A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 2-4 / 4-8 / 44-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8022 T.C. EEKLO B 1-5 / 3-10 / 52-70 Afgerond
zo 22/04/2018 8055 T.K. DE PINTE B 8117 T.C. PLAYERS A 0-6 / 2-12 / 37-83 Afgerond
zo 22/04/2018 8079 T.H.C. INDIANA 8143 T.C. FOR EVER 2-4 / 6-8 / 69-74 Afgerond
zo 29/04/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8055 T.K. DE PINTE B 4-2 / 9-4 / 70-57 Afgerond
zo 29/04/2018 8022 T.C. EEKLO B 8143 T.C. FOR EVER 3-3 / 7-6 / 59-63 Afgerond
zo 29/04/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8079 T.H.C. INDIANA 6-0 / 12-1 / 81-50 Afgerond
zo 06/05/2018 8055 T.K. DE PINTE B 8022 T.C. EEKLO B 3-3 / 7-7 / 64-69 Afgerond
zo 06/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 2-4 / 4-9 / 44-71 Afgerond
zo 06/05/2018 8143 T.C. FOR EVER 8117 T.C. PLAYERS A 1-5 / 4-10 / 56-70 Afgerond
zo 13/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8143 T.C. FOR EVER 3-3 / 8-7 / 70-68 Afgerond
zo 13/05/2018 8022 T.C. EEKLO B 8117 T.C. PLAYERS A 2-4 / 4-8 / 47-60 Afgerond
zo 13/05/2018 8055 T.K. DE PINTE B 8079 T.H.C. INDIANA 6-0 / 12-1 / 77-36 Afgerond
zo 20/05/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 4-2 / 9-7 / 78-79 Afgerond
zo 20/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA 8022 T.C. EEKLO B 1-5 / 4-11 / 55-86 Afgerond
zo 20/05/2018 8143 T.C. FOR EVER 8055 T.K. DE PINTE B 3-3 / 6-8 / 57-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 2-4 / 8-8 / 89-72 Afgerond
zo 22/04/2018 8050 T.C. 78 A 8117 T.C. PLAYERS B 3-3 / 6-6 / 51-49 Afgerond
zo 22/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8034 T.C. REINAERT 2-4 / 4-10 / 45-72 Afgerond
zo 29/04/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8050 T.C. 78 A 3-3 / 7-7 / 66-67 Afgerond
zo 29/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8034 T.C. REINAERT 1-5 / 2-10 / 40-73 Afgerond
zo 29/04/2018 8117 T.C. PLAYERS B 8056 T.C. OUDENAARDE A 5-1 / 11-2 / 76-31 Afgerond
zo 06/05/2018 8050 T.C. 78 A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 4-2 / 8-5 / 65-60 Afgerond
zo 06/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8005 KON. DEINZE T.C. 5-1 / 10-4 / 76-45 Afgerond
zo 06/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8117 T.C. PLAYERS B 3-3 / 8-7 / 75-60 Afgerond
zo 13/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8034 T.C. REINAERT 2-4 / 4-10 / 46-81 Afgerond
zo 13/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8117 T.C. PLAYERS B 2-4 / 4-10 / 59-81 Afgerond
zo 13/05/2018 8050 T.C. 78 A 8056 T.C. OUDENAARDE A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 20/05/2018 8117 T.C. PLAYERS B 8005 KON. DEINZE T.C. 6-0 / 12-0 / 72-16 Afgerond
zo 20/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 1-5 / 3-10 / 45-72 Afgerond
zo 20/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8050 T.C. 78 A 4-2 / 9-4 / 68-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8093 T.C. RACSO 8050 T.C. 78 B 3-3 / 6-8 / 65-69 Afgerond
zo 22/04/2018 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
zo 22/04/2018 8010 GANTOISE 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN B 1-5 / 3-11 / 43-76 Afgerond
zo 29/04/2018 8093 T.C. RACSO 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 6-0 / 12-1 / 76-43 Afgerond
zo 29/04/2018 8050 T.C. 78 B 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN B 4-2 / 9-4 / 73-60 Afgerond
zo 29/04/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8010 GANTOISE 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
zo 06/05/2018 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 8050 T.C. 78 B 3-3 / 7-6 / 59-46 Afgerond
zo 06/05/2018 8010 GANTOISE 8093 T.C. RACSO 0-6 / 2-12 / 57-82 Afgerond
zo 06/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 2-4 / 4-8 / 36-58 Afgerond
zo 13/05/2018 8093 T.C. RACSO 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN B 2-4 / 6-9 / 69-82 Afgerond
zo 13/05/2018 8050 T.C. 78 B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 2-4 / 4-9 / 53-67 Afgerond
zo 13/05/2018 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 8010 GANTOISE 5-1 / 10-6 / 82-69 Afgerond
zo 20/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8093 T.C. RACSO 2-4 / 7-9 / 65-80 Afgerond
zo 20/05/2018 8010 GANTOISE 8050 T.C. 78 B 4-2 / 10-7 / 86-80 Afgerond
zo 20/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN B 8019 K.A.V. DENDERMONDE TENNIS 5-1 / 10-3 / 74-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8038 T.C. SPORTINA 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 1-5 / 2-11 / 30-75 Afgerond
zo 22/04/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8173 T.C. JOINT 2-4 / 6-9 / 65-75 Afgerond
zo 29/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8063 T.C. MOERBEKE 4-2 / 8-4 / 57-35 Afgerond
zo 29/04/2018 8066 T.C. TOBIAS 8038 T.C. SPORTINA 2-4 / 4-8 / 46-52 Afgerond
zo 06/05/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8066 T.C. TOBIAS 4-2 / 8-4 / 59-35 Afgerond
zo 06/05/2018 8173 T.C. JOINT 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-6 / 0-12 / 23-72 Afgerond
zo 13/05/2018 8038 T.C. SPORTINA 8063 T.C. MOERBEKE 3-3 / 7-9 / 68-85 Afgerond
zo 13/05/2018 8066 T.C. TOBIAS 8173 T.C. JOINT 1-5 / 2-11 / 30-76 Afgerond
zo 20/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8066 T.C. TOBIAS 3-3 / 6-6 / 56-49 Afgerond
zo 20/05/2018 8173 T.C. JOINT 8038 T.C. SPORTINA 5-1 / 10-2 / 72-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8105 TC VELINA 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 4-2 / 9-5 / 68-66 Afgerond
zo 22/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8174 HAAGSE TENNISHOEK 2-4 / 4-10 / 46-74 Afgerond
zo 29/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 6-0 / 12-1 / 77-45 Afgerond
zo 29/04/2018 8154 DE VALLEI 8105 TC VELINA 2-4 / 4-9 / 50-62 Afgerond
zo 06/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8154 DE VALLEI 2-4 / 4-9 / 54-70 Afgerond
zo 06/05/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 4-2 / 8-5 / 71-56 Afgerond
zo 13/05/2018 8105 TC VELINA 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 5-1 / 11-3 / 73-39 Afgerond
zo 13/05/2018 8154 DE VALLEI 8174 HAAGSE TENNISHOEK 2-4 / 4-10 / 52-79 Afgerond
zo 20/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8154 DE VALLEI 4-2 / 9-6 / 81-66 Afgerond
zo 20/05/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8105 TC VELINA 3-3 / 8-6 / 70-62 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde