Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 5 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8034 T.C. REINAERT 4-2 / 10-4 / 75-53 Afgerond
za 21/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8005 KON. DEINZE T.C. 2-4 / 5-8 / 48-60 Afgerond
za 21/04/2018 8055 T.K. DE PINTE 8061 T.C. PAVINOM 4-2 / 9-4 / 70-39 Afgerond
za 28/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8118 T.C. LOVENDEGEM 5-1 / 10-2 / 66-31 Afgerond
za 28/04/2018 8034 T.C. REINAERT 8061 T.C. PAVINOM 2-4 / 6-9 / 70-76 Afgerond
za 28/04/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8055 T.K. DE PINTE 3-3 / 7-8 / 62-71 Afgerond
za 05/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8034 T.C. REINAERT 1-5 / 3-10 / 32-66 Afgerond
za 05/05/2018 8055 T.K. DE PINTE 8136 T.C. TOPSPIN A 1-5 / 2-11 / 30-74 Afgerond
za 05/05/2018 8061 T.C. PAVINOM 8005 KON. DEINZE T.C. 3-3 / 8-7 / 70-62 Afgerond
za 12/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8061 T.C. PAVINOM 5-1 / 10-2 / 69-38 Afgerond
za 12/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8005 KON. DEINZE T.C. 2-4 / 5-8 / 53-57 Afgerond
za 12/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8055 T.K. DE PINTE 2-4 / 5-9 / 47-72 Afgerond
za 19/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8136 T.C. TOPSPIN A 0-6 / 0-12 / 34-75 Afgerond
za 19/05/2018 8055 T.K. DE PINTE 8034 T.C. REINAERT 5-1 / 10-3 / 71-42 Afgerond
za 19/05/2018 8061 T.C. PAVINOM 8118 T.C. LOVENDEGEM 4-2 / 9-4 / 68-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8105 TC VELINA B 8056 T.C. OUDENAARDE B 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 21/04/2018 8036 ZEELSE T.C. 8063 T.C. MOERBEKE 3-3 / 7-8 / 62-73 Afgerond
za 21/04/2018 8140 T.C. BECKHAND 8172 VZW TC STERRENBOS A 5-1 / 10-2 / 67-32 Afgerond
za 28/04/2018 8105 TC VELINA B 8036 ZEELSE T.C. 5-1 / 10-4 / 71-55 Afgerond
za 28/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8172 VZW TC STERRENBOS A 5-1 / 10-3 / 72-38 Afgerond
za 28/04/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8140 T.C. BECKHAND 2-4 / 5-10 / 61-80 Afgerond
za 05/05/2018 8036 ZEELSE T.C. 8056 T.C. OUDENAARDE B 6-0 / 12-1 / 77-34 Afgerond
za 05/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8105 TC VELINA B 3-3 / 7-9 / 74-76 Afgerond
za 05/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS A 8063 T.C. MOERBEKE 1-5 / 4-10 / 44-72 Afgerond
za 12/05/2018 8105 TC VELINA B 8172 VZW TC STERRENBOS A 4-2 / 9-5 / 64-48 Afgerond
za 12/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8063 T.C. MOERBEKE 6-0 / 12-1 / 77-53 Afgerond
za 12/05/2018 8036 ZEELSE T.C. 8140 T.C. BECKHAND 2-4 / 5-8 / 50-56 Afgerond
za 19/05/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8105 TC VELINA B 2-4 / 4-8 / 43-61 Afgerond
za 19/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8056 T.C. OUDENAARDE B 3-3 / 6-8 / 64-71 Afgerond
za 19/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS A 8036 ZEELSE T.C. 5-1 / 10-2 / 66-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8041 RACING WETTEREN 8107 T.C. DEN BRUEL 5-1 / 11-2 / 73-30 Afgerond
za 21/04/2018 8070 T.C. EVERGEM 8126 T.C. HOF TER BURST 3-3 / 6-6 / 47-47 Afgerond
za 21/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8172 VZW TC STERRENBOS B 2-4 / 5-9 / 65-73 Afgerond
za 28/04/2018 8041 RACING WETTEREN 8070 T.C. EVERGEM 4-2 / 8-6 / 69-65 Afgerond
za 28/04/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8172 VZW TC STERRENBOS B 0-6 / 2-12 / 36-80 Afgerond
za 28/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8136 T.C. TOPSPIN B 4-2 / 9-6 / 79-68 Afgerond
za 05/05/2018 8070 T.C. EVERGEM 8107 T.C. DEN BRUEL 5-1 / 10-3 / 67-39 Afgerond
za 05/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8041 RACING WETTEREN 2-4 / 5-10 / 60-76 Afgerond
za 05/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8126 T.C. HOF TER BURST 5-1 / 10-2 / 66-35 Afgerond
za 12/05/2018 8041 RACING WETTEREN 8172 VZW TC STERRENBOS B 4-2 / 8-4 / 57-60 Afgerond
za 12/05/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8126 T.C. HOF TER BURST 1-5 / 2-11 / 42-70 Afgerond
za 12/05/2018 8070 T.C. EVERGEM 8136 T.C. TOPSPIN B 2-4 / 5-8 / 49-63 Afgerond
za 19/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8041 RACING WETTEREN 3-3 / 6-8 / 61-73 Afgerond
za 19/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8107 T.C. DEN BRUEL 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
za 19/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8070 T.C. EVERGEM 4-2 / 8-4 / 61-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8105 TC VELINA A 8089 T.C. RESSCHEBEKE 5-1 / 10-3 / 71-48 Afgerond
za 21/04/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 0-6 / 0-12 / 22-72 Afgerond
za 21/04/2018 8101 DENDERTENNIS 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 4-2 / 9-6 / 78-73 Afgerond
za 28/04/2018 8105 TC VELINA A 8157 T.C. ZAFFELARE 5-1 / 10-2 / 63-21 Afgerond
za 28/04/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 1-5 / 3-10 / 48-72 Afgerond
za 28/04/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8101 DENDERTENNIS 3-3 / 7-7 / 66-62 Afgerond
za 05/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8089 T.C. RESSCHEBEKE 2-4 / 5-9 / 53-68 Afgerond
za 05/05/2018 8101 DENDERTENNIS 8105 TC VELINA A 4-2 / 8-5 / 66-39 Afgerond
za 05/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 4-2 / 8-4 / 61-38 Afgerond
za 12/05/2018 8105 TC VELINA A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 4-2 / 9-5 / 68-57 Afgerond
za 12/05/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-4 / 5-9 / 59-73 Afgerond
za 12/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8101 DENDERTENNIS 0-6 / 0-12 / 30-75 Afgerond
za 19/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8105 TC VELINA A 1-5 / 4-11 / 47-80 Afgerond
za 19/05/2018 8101 DENDERTENNIS 8089 T.C. RESSCHEBEKE 5-1 / 10-4 / 71-53 Afgerond
za 19/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8157 T.C. ZAFFELARE 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8148 TENNIS 2000 B 8033 T.C. CHIWAWA B 3-3 / 7-8 / 74-72 Afgerond
za 21/04/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8017 T.C. HAMME 2-4 / 7-8 / 65-75 Afgerond
za 21/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8143 T.C. FOR EVER 1-5 / 3-10 / 50-67 Afgerond
za 28/04/2018 8148 TENNIS 2000 B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 4-2 / 8-5 / 59-51 Afgerond
za 28/04/2018 8033 T.C. CHIWAWA B 8143 T.C. FOR EVER 4-2 / 10-5 / 85-61 Afgerond
za 28/04/2018 8017 T.C. HAMME 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2-4 / 5-8 / 57-67 Afgerond
za 05/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8033 T.C. CHIWAWA B 1-5 / 3-10 / 56-68 Afgerond
za 05/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8148 TENNIS 2000 B 4-2 / 8-5 / 60-49 Afgerond
za 05/05/2018 8143 T.C. FOR EVER 8017 T.C. HAMME 3-3 / 8-7 / 69-63 Afgerond
za 12/05/2018 8148 TENNIS 2000 B 8143 T.C. FOR EVER 1-5 / 4-10 / 45-72 Afgerond
za 12/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA B 8017 T.C. HAMME 2-4 / 6-9 / 66-75 Afgerond
za 12/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8076 T.C. 'T LOBBEKE 3-3 / 6-7 / 56-55 Afgerond
za 19/05/2018 8017 T.C. HAMME 8148 TENNIS 2000 B 5-1 / 10-2 / 64-49 Afgerond
za 19/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8033 T.C. CHIWAWA B 2-4 / 5-8 / 41-58 Afgerond
za 19/05/2018 8143 T.C. FOR EVER 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 5-1 / 10-2 / 62-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8159 T.C. ELEVEN 6-0 / 12-2 / 77-40 Afgerond
za 21/04/2018 8045 T.C. BRAKEL 8098 T.C. LAEREVELD 1-5 / 3-10 / 40-75 Afgerond
za 21/04/2018 8028 T.C. ORBIS 8023 T.C. LIERDE 2-4 / 5-9 / 59-72 Afgerond
za 28/04/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8045 T.C. BRAKEL 3-3 / 7-6 / 69-64 Afgerond
za 28/04/2018 8159 T.C. ELEVEN 8023 T.C. LIERDE 4-2 / 8-5 / 67-65 Afgerond
za 28/04/2018 8098 T.C. LAEREVELD 8028 T.C. ORBIS 5-1 / 10-2 / 65-35 Afgerond
za 05/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8159 T.C. ELEVEN 3-3 / 8-6 / 72-58 Afgerond
za 05/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8064 T.C. SCHELDEDREEF 1-5 / 2-11 / 36-77 Afgerond
za 05/05/2018 8023 T.C. LIERDE 8098 T.C. LAEREVELD 2-4 / 4-8 / 47-58 Afgerond
za 12/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8023 T.C. LIERDE 5-1 / 11-4 / 87-55 Afgerond
za 12/05/2018 8159 T.C. ELEVEN 8098 T.C. LAEREVELD 1-5 / 4-10 / 56-76 Afgerond
za 12/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8028 T.C. ORBIS 2-4 / 5-8 / 52-58 Afgerond
za 19/05/2018 8098 T.C. LAEREVELD 8064 T.C. SCHELDEDREEF 5-1 / 11-3 / 78-51 Afgerond
za 19/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8159 T.C. ELEVEN 3-3 / 6-7 / 48-59 Afgerond
za 19/05/2018 8023 T.C. LIERDE 8045 T.C. BRAKEL 2-4 / 4-8 / 47-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-3 / 7-8 / 64-71 Afgerond
za 21/04/2018 8066 T.C. TOBIAS 8065 T.C. WACHTEBEKE 5-1 / 11-3 / 81-44 Afgerond
za 28/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8066 T.C. TOBIAS 6-0 / 12-1 / 76-20 Afgerond
za 28/04/2018 8164 T.C. 2001 8056 T.C. OUDENAARDE A 4-2 / 8-6 / 68-69 Afgerond
za 05/05/2018 8066 T.C. TOBIAS 8164 T.C. 2001 2-4 / 5-9 / 53-74 Afgerond
za 05/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 0-6 / 1-12 / 30-73 Afgerond
za 12/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8066 T.C. TOBIAS 2-4 / 5-8 / 60-70 Afgerond
za 12/05/2018 8164 T.C. 2001 8065 T.C. WACHTEBEKE 6-0 / 12-1 / 76-21 Afgerond
za 19/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8164 T.C. 2001 4-2 / 8-6 / 71-66 Afgerond
za 19/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8056 T.C. OUDENAARDE A 2-4 / 4-8 / 49-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8148 TENNIS 2000 A 8033 T.C. CHIWAWA A 1-5 / 2-10 / 33-67 Afgerond
za 21/04/2018 8022 T.C. EEKLO 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 4-2 / 8-4 / 60-40 Afgerond
za 28/04/2018 8033 T.C. CHIWAWA A 8022 T.C. EEKLO 5-1 / 11-2 / 72-38 Afgerond
za 28/04/2018 8131 T.C. LUDOVIEK 8148 TENNIS 2000 A 0-6 / 0-12 / 14-73 Afgerond
za 05/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8131 T.C. LUDOVIEK 6-0 / 12-2 / 82-44 Afgerond
za 05/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8033 T.C. CHIWAWA A 1-5 / 2-10 / 22-66 Afgerond
za 12/05/2018 8148 TENNIS 2000 A 8022 T.C. EEKLO 4-2 / 8-4 / 57-38 Afgerond
za 12/05/2018 8131 T.C. LUDOVIEK 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 3-3 / 6-6 / 53-55 Afgerond
za 19/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA A 8131 T.C. LUDOVIEK 5-1 / 10-2 / 71-45 Afgerond
za 19/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8148 TENNIS 2000 A 2-4 / 4-9 / 34-71 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde