Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 4 (40 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8072 T.C. STEKENE 2-4 / 5-8 / 54-61 Afgerond
za 21/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8117 T.C. PLAYERS B 1-5 / 3-10 / 46-71 Afgerond
za 21/04/2018 8017 T.C. HAMME 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-5 / 3-11 / 43-77 Afgerond
za 28/04/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8136 T.C. TOPSPIN B 1-5 / 3-11 / 49-74 Afgerond
za 28/04/2018 8072 T.C. STEKENE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 3-3 / 7-7 / 53-64 Afgerond
za 28/04/2018 8117 T.C. PLAYERS B 8017 T.C. HAMME 1-5 / 4-10 / 58-75 Afgerond
za 05/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8072 T.C. STEKENE 2-4 / 4-9 / 57-68 Afgerond
za 05/05/2018 8017 T.C. HAMME 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 4-2 / 8-4 / 67-44 Afgerond
za 05/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8117 T.C. PLAYERS B 3-3 / 8-7 / 69-64 Afgerond
za 12/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-5 / 2-11 / 29-70 Afgerond
za 12/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8117 T.C. PLAYERS B 3-3 / 7-7 / 62-63 Afgerond
za 12/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8017 T.C. HAMME 3-3 / 6-6 / 54-52 Afgerond
za 19/05/2018 8117 T.C. PLAYERS B 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 4-2 / 9-5 / 74-55 Afgerond
za 19/05/2018 8017 T.C. HAMME 8072 T.C. STEKENE 2-4 / 5-8 / 51-61 Afgerond
za 19/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8136 T.C. TOPSPIN B 5-1 / 11-3 / 81-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8042 T.C. VLASKIA 2-4 / 7-8 / 71-66 Afgerond
za 21/04/2018 8052 T.C. NOBEL A 8140 T.C. BECKHAND 4-2 / 8-5 / 62-57 Afgerond
za 21/04/2018 8077 O.T.C. ZELE 8172 VZW TC STERRENBOS 2-4 / 6-8 / 52-66 Afgerond
za 28/04/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8052 T.C. NOBEL A 4-2 / 9-6 / 74-63 Afgerond
za 28/04/2018 8042 T.C. VLASKIA 8172 VZW TC STERRENBOS 3-3 / 6-6 / 56-45 Afgerond
za 28/04/2018 8140 T.C. BECKHAND 8077 O.T.C. ZELE 5-1 / 10-3 / 73-52 Afgerond
za 05/05/2018 8052 T.C. NOBEL A 8042 T.C. VLASKIA 3-3 / 7-7 / 65-72 Afgerond
za 05/05/2018 8077 O.T.C. ZELE 8117 T.C. PLAYERS A 1-5 / 2-10 / 34-64 Afgerond
za 05/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS 8140 T.C. BECKHAND 5-1 / 11-2 / 75-43 Afgerond
za 12/05/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8172 VZW TC STERRENBOS 4-2 / 9-5 / 79-60 Afgerond
za 12/05/2018 8042 T.C. VLASKIA 8140 T.C. BECKHAND 3-3 / 7-7 / 73-61 Afgerond
za 12/05/2018 8052 T.C. NOBEL A 8077 O.T.C. ZELE 5-1 / 10-2 / 64-37 Afgerond
za 19/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8117 T.C. PLAYERS A 0-6 / 3-12 / 56-85 Afgerond
za 19/05/2018 8077 O.T.C. ZELE 8042 T.C. VLASKIA 0-6 / 1-12 / 39-73 Afgerond
za 19/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS 8052 T.C. NOBEL A 4-2 / 8-6 / 66-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8023 T.C. LIERDE 8045 T.C. BRAKEL 5-1 / 10-3 / 69-50 Afgerond
za 21/04/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8076 T.C. 'T LOBBEKE 6-0 / 12-1 / 76-39 Afgerond
za 21/04/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8070 T.C. EVERGEM A 4-2 / 8-5 / 64-49 Afgerond
za 28/04/2018 8023 T.C. LIERDE 8083 G.T.C. GAVERE 2-4 / 6-8 / 57-66 Afgerond
za 28/04/2018 8045 T.C. BRAKEL 8070 T.C. EVERGEM A 3-3 / 8-7 / 78-69 Afgerond
za 28/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8157 T.C. ZAFFELARE 2-4 / 5-8 / 55-66 Afgerond
za 05/05/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8045 T.C. BRAKEL 6-0 / 12-1 / 79-36 Afgerond
za 05/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8023 T.C. LIERDE 3-3 / 8-6 / 65-60 Afgerond
za 05/05/2018 8070 T.C. EVERGEM A 8076 T.C. 'T LOBBEKE 4-2 / 8-5 / 65-47 Afgerond
za 12/05/2018 8023 T.C. LIERDE 8070 T.C. EVERGEM A 4-2 / 9-5 / 67-63 Afgerond
za 12/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8076 T.C. 'T LOBBEKE 4-2 / 10-5 / 82-59 Afgerond
za 12/05/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8157 T.C. ZAFFELARE 4-2 / 8-4 / 58-34 Afgerond
za 19/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8023 T.C. LIERDE 2-4 / 4-9 / 51-63 Afgerond
za 19/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8045 T.C. BRAKEL 5-1 / 10-2 / 66-32 Afgerond
za 19/05/2018 8070 T.C. EVERGEM A 8083 G.T.C. GAVERE 3-3 / 7-6 / 61-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8159 T.C. ELEVEN B 8034 T.C. REINAERT A 3-3 / 8-7 / 71-70 Afgerond
za 21/04/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8041 RACING WETTEREN 4-2 / 10-4 / 83-64 Afgerond
za 28/04/2018 8034 T.C. REINAERT A 8005 KON. DEINZE T.C. 5-1 / 10-4 / 75-48 Afgerond
za 28/04/2018 8101 DENDERTENNIS 8159 T.C. ELEVEN B 2-4 / 7-9 / 72-79 Afgerond
za 05/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8101 DENDERTENNIS 4-2 / 9-5 / 72-53 Afgerond
za 05/05/2018 8041 RACING WETTEREN 8034 T.C. REINAERT A 3-3 / 7-7 / 70-69 Afgerond
za 12/05/2018 8159 T.C. ELEVEN B 8005 KON. DEINZE T.C. 4-2 / 8-5 / 59-48 Afgerond
za 12/05/2018 8101 DENDERTENNIS 8041 RACING WETTEREN 0-6 / 1-12 / 51-78 Afgerond
za 19/05/2018 8034 T.C. REINAERT A 8101 DENDERTENNIS 6-0 / 12-1 / 80-40 Afgerond
za 19/05/2018 8041 RACING WETTEREN 8159 T.C. ELEVEN B 4-2 / 8-7 / 69-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8093 T.C. RACSO A 8052 T.C. NOBEL B 4-2 / 8-5 / 64-59 Afgerond
za 21/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8033 T.C. CHIWAWA 1-5 / 2-10 / 37-67 Afgerond
za 28/04/2018 8052 T.C. NOBEL B 8118 T.C. LOVENDEGEM B 5-1 / 10-2 / 68-37 Afgerond
za 28/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8093 T.C. RACSO A 4-2 / 9-5 / 76-55 Afgerond
za 05/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 1-5 / 4-10 / 58-73 Afgerond
za 05/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8052 T.C. NOBEL B 5-1 / 10-2 / 68-34 Afgerond
za 12/05/2018 8093 T.C. RACSO A 8118 T.C. LOVENDEGEM B 4-2 / 9-5 / 77-61 Afgerond
za 12/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8033 T.C. CHIWAWA 0-6 / 1-12 / 40-73 Afgerond
za 19/05/2018 8052 T.C. NOBEL B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-3 / 6-6 / 58-51 Afgerond
za 19/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8093 T.C. RACSO A 2-4 / 6-8 / 59-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8136 T.C. TOPSPIN A 1-5 / 2-11 / 28-75 Afgerond
za 21/04/2018 8093 T.C. RACSO B 8056 T.C. OUDENAARDE 2-4 / 8-9 / 87-83 Afgerond
za 28/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8093 T.C. RACSO B 5-1 / 10-4 / 77-51 Afgerond
za 28/04/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8159 T.C. ELEVEN A 1-5 / 6-10 / 67-90 Afgerond
za 05/05/2018 8093 T.C. RACSO B 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 4-2 / 9-5 / 78-50 Afgerond
za 05/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8136 T.C. TOPSPIN A 0-6 / 2-12 / 41-79 Afgerond
za 12/05/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8093 T.C. RACSO B 2-4 / 7-9 / 79-79 Afgerond
za 12/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8056 T.C. OUDENAARDE 5-1 / 11-3 / 73-40 Afgerond
za 19/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 5-1 / 10-2 / 64-33 Afgerond
za 19/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8159 T.C. ELEVEN A 1-5 / 4-10 / 63-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8070 T.C. EVERGEM B 8118 T.C. LOVENDEGEM A 4-2 / 8-5 / 67-54 Afgerond
za 21/04/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8022 T.C. EEKLO 2-4 / 5-9 / 51-72 Afgerond
za 28/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8107 T.C. DEN BRUEL 2-4 / 4-9 / 54-71 Afgerond
za 28/04/2018 8050 T.C. 78 8070 T.C. EVERGEM B 2-4 / 6-8 / 61-73 Afgerond
za 05/05/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8050 T.C. 78 2-4 / 7-9 / 74-89 Afgerond
za 05/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8118 T.C. LOVENDEGEM A 3-3 / 7-6 / 63-57 Afgerond
za 12/05/2018 8070 T.C. EVERGEM B 8107 T.C. DEN BRUEL 4-2 / 10-4 / 76-48 Afgerond
za 12/05/2018 8050 T.C. 78 8022 T.C. EEKLO 3-3 / 6-9 / 62-75 Afgerond
za 19/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8050 T.C. 78 4-2 / 9-5 / 72-55 Afgerond
za 19/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8070 T.C. EVERGEM B 3-3 / 7-6 / 61-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8034 T.C. REINAERT B 8038 T.C. SPORTINA 3-3 / 6-8 / 62-67 Afgerond
za 21/04/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8064 T.C. SCHELDEDREEF 1-5 / 3-10 / 38-73 Afgerond
za 28/04/2018 8038 T.C. SPORTINA 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 4-2 / 8-5 / 58-46 Afgerond
za 28/04/2018 8055 T.K. DE PINTE 8034 T.C. REINAERT B 2-4 / 5-8 / 55-60 Afgerond
za 05/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8055 T.K. DE PINTE 2-4 / 5-9 / 54-75 Afgerond
za 05/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8038 T.C. SPORTINA 3-3 / 6-7 / 60-63 Afgerond
za 12/05/2018 8034 T.C. REINAERT B 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 6-0 / 12-1 / 76-47 Afgerond
za 12/05/2018 8055 T.K. DE PINTE 8064 T.C. SCHELDEDREEF 3-3 / 7-6 / 60-52 Afgerond
za 19/05/2018 8038 T.C. SPORTINA 8055 T.K. DE PINTE 3-3 / 7-6 / 52-55 Afgerond
za 19/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8034 T.C. REINAERT B 1-5 / 3-10 / 46-68 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde