Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 2 (145 - 210)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 12/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 8126 T.C. HOF TER BURST 3-3 / 6-6 / 46-54 Afgerond
za 12/05/2018 8038 T.C. SPORTINA 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 1-5 / 4-10 / 51-75 Afgerond
za 12/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8070 T.C. EVERGEM 3-3 / 6-7 / 60-48 Afgerond
za 19/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 8038 T.C. SPORTINA 3-3 / 6-6 / 44-44 Afgerond
za 19/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8070 T.C. EVERGEM 6-0 / 12-3 / 82-46 Afgerond
za 19/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8140 T.C. BECKHAND 5-1 / 10-3 / 77-51 Afgerond
za 26/05/2018 8038 T.C. SPORTINA 8126 T.C. HOF TER BURST 3-3 / 6-6 / 50-56 Afgerond
za 26/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 3-3 / 7-6 / 54-52 Afgerond
za 26/05/2018 8070 T.C. EVERGEM 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 3-3 / 6-8 / 59-68 Afgerond
za 02/06/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 8070 T.C. EVERGEM 3-3 / 6-6 / 57-59 Afgerond
za 02/06/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 3-3 / 7-6 / 60-67 Afgerond
za 02/06/2018 8038 T.C. SPORTINA 8140 T.C. BECKHAND 1-5 / 2-10 / 37-62 Afgerond
za 09/06/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 4-2 / 9-5 / 62-51 Afgerond
za 09/06/2018 8140 T.C. BECKHAND 8126 T.C. HOF TER BURST 4-2 / 9-7 / 80-73 Afgerond
za 09/06/2018 8070 T.C. EVERGEM 8038 T.C. SPORTINA 2-4 / 5-8 / 46-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 12/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8121 T.C. ZOTTEGEM 4-2 / 8-5 / 68-54 Afgerond
za 12/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8094 BEVERSE T.C. 5-1 / 11-3 / 77-57 Afgerond
za 12/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-4 / 6-8 / 62-64 Afgerond
za 19/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-3 / 8-9 / 86-82 Afgerond
za 19/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 0-6 / 1-12 / 36-76 Afgerond
za 19/05/2018 8094 BEVERSE T.C. 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE A 4-2 / 8-7 / 72-69 Afgerond
za 26/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8121 T.C. ZOTTEGEM 4-2 / 9-5 / 65-56 Afgerond
za 26/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE A 8065 T.C. WACHTEBEKE 2-4 / 5-8 / 60-67 Afgerond
za 26/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8094 BEVERSE T.C. 3-3 / 7-7 / 62-59 Afgerond
za 02/06/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-5 / 4-10 / 60-74 Afgerond
za 02/06/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8094 BEVERSE T.C. 4-2 / 9-5 / 69-56 Afgerond
za 02/06/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE A 3-3 / 6-7 / 49-64 Afgerond
za 09/06/2018 8094 BEVERSE T.C. 8065 T.C. WACHTEBEKE 2-4 / 6-8 / 66-64 Afgerond
za 09/06/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE A 8121 T.C. ZOTTEGEM 4-2 / 8-5 / 61-46 Afgerond
za 09/06/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-3 / 8-6 / 66-51 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde