Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: GEMENGD 50/60
  • Afdeling: 2 (20 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 26/04/2018 8061 T.C. PAVINOM 8072 T.C. STEKENE 3-1 / 6-4 / 50-49 Afgerond
do 26/04/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8143 T.C. FOR EVER 1-3 / 3-7 / 46-57 Afgerond
do 26/04/2018 8022 T.C. EEKLO 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 0-4 / 0-8 / 21-48 Afgerond
do 03/05/2018 8061 T.C. PAVINOM 8083 G.T.C. GAVERE 2-2 / 5-4 / 45-34 Afgerond
do 03/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 1-3 / 3-6 / 37-48 Afgerond
do 03/05/2018 8143 T.C. FOR EVER 8022 T.C. EEKLO 3-1 / 7-2 / 51-39 Afgerond
do 17/05/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8072 T.C. STEKENE 1-3 / 4-6 / 47-47 Afgerond
do 17/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8061 T.C. PAVINOM 1-3 / 4-6 / 49-48 Afgerond
do 17/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8143 T.C. FOR EVER 3-1 / 7-2 / 51-37 Afgerond
do 24/05/2018 8061 T.C. PAVINOM 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 0-4 / 0-8 / 23-50 Afgerond
do 24/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8143 T.C. FOR EVER 2-2 / 5-5 / 48-51 Afgerond
do 24/05/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8022 T.C. EEKLO 2-2 / 4-5 / 38-42 Afgerond
do 31/05/2018 8143 T.C. FOR EVER 8061 T.C. PAVINOM 3-1 / 6-4 / 53-51 Afgerond
do 31/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8072 T.C. STEKENE 2-2 / 4-4 / 33-40 Afgerond
do 31/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8083 G.T.C. GAVERE 4-0 / 8-0 / 49-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 26/04/2018 8154 DE VALLEI 8052 T.C. NOBEL 1-3 / 4-7 / 54-57 Afgerond
do 26/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8070 T.C. EVERGEM 3-1 / 6-4 / 49-46 Afgerond
do 26/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8028 T.C. ORBIS B 2-2 / 6-4 / 55-47 Afgerond
do 03/05/2018 8154 DE VALLEI 8121 T.C. ZOTTEGEM B 2-2 / 4-4 / 37-30 Afgerond
do 03/05/2018 8052 T.C. NOBEL 8028 T.C. ORBIS B 1-3 / 2-6 / 33-42 Afgerond
do 03/05/2018 8070 T.C. EVERGEM 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-2 / 4-5 / 31-44 Afgerond
do 17/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8052 T.C. NOBEL 1-3 / 2-6 / 20-42 Afgerond
do 17/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8154 DE VALLEI 1-3 / 3-6 / 33-47 Afgerond
do 17/05/2018 8028 T.C. ORBIS B 8070 T.C. EVERGEM 3-1 / 6-2 / 45-24 Afgerond
do 24/05/2018 8154 DE VALLEI 8028 T.C. ORBIS B 2-2 / 5-4 / 45-46 Afgerond
do 24/05/2018 8052 T.C. NOBEL 8070 T.C. EVERGEM 3-1 / 7-2 / 52-24 Afgerond
do 24/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-3 / 2-6 / 28-44 Afgerond
do 31/05/2018 8070 T.C. EVERGEM 8154 DE VALLEI 1-3 / 2-6 / 22-41 Afgerond
do 31/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8052 T.C. NOBEL 2-2 / 5-4 / 39-42 Afgerond
do 31/05/2018 8028 T.C. ORBIS B 8121 T.C. ZOTTEGEM B 4-0 / 8-1 / 50-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 26/04/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-2 / 6-4 / 58-44 Afgerond
do 26/04/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8093 T.C. RACSO B 4-0 / 8-0 / 48-19 Afgerond
do 26/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 4-0 / 8-0 / 48-6 Afgerond
do 03/05/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8033 T.C. CHIWAWA 0-4 / 1-8 / 25-51 Afgerond
do 03/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 3-1 / 6-2 / 42-16 Afgerond
do 03/05/2018 8093 T.C. RACSO B 8056 T.C. OUDENAARDE 1-3 / 3-6 / 39-50 Afgerond
do 17/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-2 / 4-4 / 33-31 Afgerond
do 17/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8113 T.C. OOSTAKKER 4-0 / 8-1 / 52-30 Afgerond
do 17/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8093 T.C. RACSO B 0-4 / 0-8 / 16-49 Afgerond
do 24/05/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 4-0 / 8-0 / 48-15 Afgerond
do 24/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8093 T.C. RACSO B 1-3 / 2-6 / 36-43 Afgerond
do 24/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8056 T.C. OUDENAARDE 2-2 / 5-5 / 53-53 Afgerond
do 31/05/2018 8093 T.C. RACSO B 8113 T.C. OOSTAKKER 3-1 / 6-2 / 42-29 Afgerond
do 31/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-2 / 5-4 / 49-40 Afgerond
do 31/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8033 T.C. CHIWAWA 0-4 / 0-8 / 6-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 26/04/2018 8028 T.C. ORBIS A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-2 / 5-5 / 50-55 Afgerond
do 26/04/2018 8093 T.C. RACSO A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 3-1 / 6-3 / 49-35 Afgerond
do 03/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8093 T.C. RACSO A 2-2 / 5-4 / 45-36 Afgerond
do 03/05/2018 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8028 T.C. ORBIS A 2-2 / 5-6 / 54-62 Afgerond
do 17/05/2018 8093 T.C. RACSO A 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 2-2 / 5-4 / 45-32 Afgerond
do 17/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-1 / 6-4 / 53-53 Afgerond
do 24/05/2018 8028 T.C. ORBIS A 8093 T.C. RACSO A 0-4 / 1-8 / 27-53 Afgerond
do 24/05/2018 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-3 / 3-6 / 33-49 Afgerond
do 31/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 1-3 / 3-6 / 46-43 Afgerond
do 31/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8028 T.C. ORBIS A 4-0 / 8-1 / 51-22 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde