Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DUBBEL HEREN 60
  • Afdeling: 2 (20 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 17/04/2018 8022 T.C. EEKLO 8093 T.C. RACSO 3-1 / 7-2 / 51-25 Afgerond
di 17/04/2018 8045 T.C. BRAKEL 8064 T.C. SCHELDEDREEF 3-1 / 6-4 / 46-46 Afgerond
di 17/04/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8098 T.C. LAEREVELD B 4-0 / 8-2 / 63-46 Afgerond
di 24/04/2018 8022 T.C. EEKLO 8045 T.C. BRAKEL 3-1 / 7-2 / 51-29 Afgerond
di 24/04/2018 8093 T.C. RACSO 8098 T.C. LAEREVELD B 1-3 / 2-6 / 30-42 Afgerond
di 24/04/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8082 T.C. DENDERLEEUW 1-3 / 2-7 / 32-51 Afgerond
di 08/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8093 T.C. RACSO 1-3 / 3-7 / 45-54 Afgerond
di 08/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8022 T.C. EEKLO 1-3 / 3-7 / 51-58 Afgerond
di 08/05/2018 8098 T.C. LAEREVELD B 8064 T.C. SCHELDEDREEF 4-0 / 8-1 / 56-37 Afgerond
di 15/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8098 T.C. LAEREVELD B 3-1 / 6-2 / 42-32 Afgerond
di 15/05/2018 8093 T.C. RACSO 8064 T.C. SCHELDEDREEF 2-2 / 5-5 / 53-52 Afgerond
di 15/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8082 T.C. DENDERLEEUW 2-2 / 5-6 / 52-62 Afgerond
di 22/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8022 T.C. EEKLO 2-2 / 5-4 / 46-36 Afgerond
di 22/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8093 T.C. RACSO 3-1 / 7-3 / 56-39 Afgerond
di 22/05/2018 8098 T.C. LAEREVELD B 8045 T.C. BRAKEL 2-2 / 5-4 / 50-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 17/04/2018 8034 T.C. REINAERT B 8056 T.C. OUDENAARDE 1-3 / 3-6 / 40-47 Afgerond
di 17/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 2-2 / 4-4 / 31-28 Afgerond
di 24/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-1 / 6-3 / 46-37 Afgerond
di 24/04/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8034 T.C. REINAERT B 3-1 / 6-4 / 49-46 Afgerond
di 08/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 2-2 / 4-5 / 28-46 Afgerond
di 08/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8056 T.C. OUDENAARDE 0-4 / 0-8 / 14-48 Afgerond
di 15/05/2018 8034 T.C. REINAERT B 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-1 / 7-2 / 52-27 Afgerond
di 15/05/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 4-0 / 8-0 / 50-30 Afgerond
di 22/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 2-2 / 4-5 / 38-45 Afgerond
di 22/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8034 T.C. REINAERT B 1-3 / 2-7 / 29-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 17/04/2018 8098 T.C. LAEREVELD A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 1-3 / 2-6 / 36-44 Afgerond
di 17/04/2018 8052 T.C. NOBEL 8050 T.C. 78 B 4-0 / 8-0 / 48-17 Afgerond
di 24/04/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8052 T.C. NOBEL 1-3 / 5-6 / 62-51 Afgerond
di 24/04/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8098 T.C. LAEREVELD A 0-4 / 0-8 / 24-49 Afgerond
di 08/05/2018 8052 T.C. NOBEL 8033 T.C. CHIWAWA 4-0 / 8-0 / 48-12 Afgerond
di 08/05/2018 8050 T.C. 78 B 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 0-4 / 1-8 / 27-52 Afgerond
di 15/05/2018 8098 T.C. LAEREVELD A 8052 T.C. NOBEL 3-1 / 6-2 / 38-27 Afgerond
di 15/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8050 T.C. 78 B 1-3 / 3-7 / 47-59 Afgerond
di 22/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8033 T.C. CHIWAWA 4-0 / 8-1 / 54-33 Afgerond
di 22/05/2018 8050 T.C. 78 B 8098 T.C. LAEREVELD A 1-3 / 2-6 / 21-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 17/04/2018 8028 T.C. ORBIS A 8034 T.C. REINAERT A 0-4 / 0-8 / 20-49 Afgerond
di 17/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 3-1 / 7-3 / 60-48 Afgerond
di 24/04/2018 8034 T.C. REINAERT A 8126 T.C. HOF TER BURST B 4-0 / 8-1 / 52-22 Afgerond
di 24/04/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8028 T.C. ORBIS A 0-4 / 2-8 / 39-58 Afgerond
di 08/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8113 T.C. OOSTAKKER 4-0 / 8-0 / 48-14 Afgerond
di 08/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8034 T.C. REINAERT A 1-3 / 3-7 / 40-56 Afgerond
di 15/05/2018 8028 T.C. ORBIS A 8126 T.C. HOF TER BURST B 1-3 / 2-7 / 28-53 Afgerond
di 15/05/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 1-3 / 3-7 / 35-58 Afgerond
di 22/05/2018 8034 T.C. REINAERT A 8113 T.C. OOSTAKKER 4-0 / 8-0 / 48-5 Afgerond
di 22/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8028 T.C. ORBIS A 2-2 / 5-5 / 47-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 17/04/2018 8070 T.C. EVERGEM B 8157 T.C. ZAFFELARE 4-0 / 8-1 / 54-26 Afgerond
di 17/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8154 DE VALLEI 2-2 / 5-4 / 37-36 Afgerond
di 24/04/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8121 T.C. ZOTTEGEM 0-4 / 1-8 / 27-56 Afgerond
di 24/04/2018 8061 T.C. PAVINOM 8070 T.C. EVERGEM B 1-3 / 2-6 / 29-45 Afgerond
di 08/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8061 T.C. PAVINOM 2-2 / 4-6 / 51-59 Afgerond
di 08/05/2018 8154 DE VALLEI 8157 T.C. ZAFFELARE 4-0 / 8-0 / 48-20 Afgerond
di 15/05/2018 8070 T.C. EVERGEM B 8121 T.C. ZOTTEGEM 2-2 / 4-4 / 42-33 Afgerond
di 15/05/2018 8061 T.C. PAVINOM 8154 DE VALLEI 2-2 / 4-4 / 33-34 Afgerond
di 22/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8061 T.C. PAVINOM 0-4 / 0-8 / 9-48 Afgerond
di 22/05/2018 8154 DE VALLEI 8070 T.C. EVERGEM B 2-2 / 5-4 / 47-35 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde