Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DUBBEL DAMES 50
  • Afdeling: 2 (20 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 24/04/2018 8140 T.C. BECKHAND 8093 T.C. RACSO 3-1 / 6-3 / 45-34 Afgerond
di 24/04/2018 8038 T.C. SPORTINA 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-2 / 5-5 / 47-47 Afgerond
di 24/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 2-2 / 4-5 / 37-42 Afgerond
di 08/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8038 T.C. SPORTINA 2-2 / 5-4 / 50-38 Afgerond
di 08/05/2018 8093 T.C. RACSO 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 4-0 / 8-0 / 48-16 Afgerond
di 08/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-1 / 6-3 / 50-33 Afgerond
di 15/05/2018 8038 T.C. SPORTINA 8093 T.C. RACSO 2-2 / 6-5 / 61-49 Afgerond
di 15/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8140 T.C. BECKHAND 0-4 / 1-8 / 33-53 Afgerond
di 15/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-2 / 4-5 / 38-49 Afgerond
di 22/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 4-0 / 8-0 / 48-16 Afgerond
di 22/05/2018 8093 T.C. RACSO 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-2 / 5-5 / 54-48 Afgerond
di 22/05/2018 8038 T.C. SPORTINA 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-1 / 6-3 / 49-37 Afgerond
di 29/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8140 T.C. BECKHAND 2-2 / 4-5 / 35-48 Afgerond
di 29/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8093 T.C. RACSO 0-4 / 0-8 / 15-48 Afgerond
di 29/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8038 T.C. SPORTINA 2-2 / 4-5 / 42-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 24/04/2018 8028 T.C. ORBIS 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-2 / 4-6 / 42-54 Afgerond
di 24/04/2018 8102 T.C. HERZELE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 4-0 / 8-0 / 49-20 Afgerond
di 24/04/2018 8156 TC SPARTA 8065 T.C. WACHTEBEKE 1-3 / 3-6 / 36-44 Afgerond
di 08/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8102 T.C. HERZELE 1-3 / 2-6 / 30-44 Afgerond
di 08/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8065 T.C. WACHTEBEKE 4-0 / 8-0 / 49-16 Afgerond
di 08/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8156 TC SPARTA 1-3 / 2-6 / 32-45 Afgerond
di 15/05/2018 8102 T.C. HERZELE 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-3 / 3-6 / 36-47 Afgerond
di 15/05/2018 8156 TC SPARTA 8028 T.C. ORBIS 2-2 / 4-5 / 34-47 Afgerond
di 15/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 3-1 / 7-3 / 51-40 Afgerond
di 22/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8065 T.C. WACHTEBEKE 3-1 / 7-3 / 56-50 Afgerond
di 22/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 4-0 / 8-0 / 48-12 Afgerond
di 22/05/2018 8102 T.C. HERZELE 8156 TC SPARTA 4-0 / 8-0 / 50-17 Afgerond
di 29/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8028 T.C. ORBIS 2-2 / 5-6 / 53-61 Afgerond
di 29/05/2018 8156 TC SPARTA 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 0-4 / 1-8 / 23-50 Afgerond
di 29/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8102 T.C. HERZELE 1-3 / 2-6 / 22-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 24/04/2018 8055 T.C. DE PINTE 8033 T.C. CHIWAWA 3-1 / 7-3 / 54-43 Afgerond
di 24/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8070 T.C. EVERGEM 3-1 / 7-2 / 54-33 Afgerond
di 24/04/2018 8086 T.C. DUBBELOO 8052 T.C. NOBEL 0-4 / 0-8 / 21-49 Afgerond
di 08/05/2018 8055 T.C. DE PINTE 8121 T.C. ZOTTEGEM 3-1 / 6-3 / 40-33 Afgerond
di 08/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8052 T.C. NOBEL 4-0 / 8-1 / 53-33 Afgerond
di 08/05/2018 8070 T.C. EVERGEM 8086 T.C. DUBBELOO 2-2 / 5-4 / 45-36 Afgerond
di 15/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8033 T.C. CHIWAWA 3-1 / 7-2 / 56-38 Afgerond
di 15/05/2018 8086 T.C. DUBBELOO 8055 T.C. DE PINTE 1-3 / 2-6 / 22-40 Afgerond
di 15/05/2018 8052 T.C. NOBEL 8070 T.C. EVERGEM 4-0 / 8-0 / 50-25 Afgerond
di 22/05/2018 8055 T.C. DE PINTE 8052 T.C. NOBEL 2-2 / 4-5 / 33-47 Afgerond
di 22/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8070 T.C. EVERGEM 2-2 / 5-5 / 46-51 Afgerond
di 22/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8086 T.C. DUBBELOO 4-0 / 8-0 / 49-20 Afgerond
di 29/05/2018 8070 T.C. EVERGEM 8055 T.C. DE PINTE 2-2 / 4-5 / 41-50 Afgerond
di 29/05/2018 8086 T.C. DUBBELOO 8033 T.C. CHIWAWA 2-2 / 5-6 / 50-59 Afgerond
di 29/05/2018 8052 T.C. NOBEL 8121 T.C. ZOTTEGEM 3-1 / 6-2 / 44-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
di 24/04/2018 8066 T.C. TOBIAS 8034 T.C. REINAERT 3-1 / 7-4 / 60-55 Afgerond
di 24/04/2018 8072 T.C. STEKENE 8154 DE VALLEI 2-2 / 4-4 / 39-28 Afgerond
di 08/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8072 T.C. STEKENE 3-1 / 6-2 / 45-36 Afgerond
di 08/05/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8066 T.C. TOBIAS 3-1 / 6-3 / 49-33 Afgerond
di 15/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-2 / 4-5 / 39-46 Afgerond
di 15/05/2018 8154 DE VALLEI 8034 T.C. REINAERT 1-3 / 2-6 / 25-43 Afgerond
di 22/05/2018 8066 T.C. TOBIAS 8072 T.C. STEKENE 4-0 / 8-1 / 53-40 Afgerond
di 22/05/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8154 DE VALLEI 4-0 / 8-1 / 51-21 Afgerond
di 29/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 1-3 / 3-7 / 43-53 Afgerond
di 29/05/2018 8154 DE VALLEI 8066 T.C. TOBIAS 0-4 / 1-8 / 26-51 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde