Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 3 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8159 T.C. ELEVEN C 8034 T.C. REINAERT 3-3 / 8-7 / 68-57 Afgerond
zo 22/04/2018 8023 T.C. LIERDE 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 4-2 / 9-5 / 67-55 Afgerond
zo 22/04/2018 8145 TS KENTA 8070 T.C. EVERGEM 3-3 / 8-8 / 67-76 Afgerond
zo 29/04/2018 8159 T.C. ELEVEN C 8023 T.C. LIERDE 4-2 / 8-5 / 56-51 Afgerond
zo 29/04/2018 8034 T.C. REINAERT 8070 T.C. EVERGEM 3-3 / 8-7 / 79-76 Afgerond
zo 29/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8145 TS KENTA 5-1 / 11-4 / 81-63 Afgerond
zo 06/05/2018 8023 T.C. LIERDE 8034 T.C. REINAERT 2-4 / 5-9 / 49-62 Afgerond
zo 06/05/2018 8145 TS KENTA 8159 T.C. ELEVEN C 2-4 / 4-9 / 38-63 Afgerond
zo 06/05/2018 8070 T.C. EVERGEM 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-3 / 6-6 / 54-53 Afgerond
zo 13/05/2018 8159 T.C. ELEVEN C 8070 T.C. EVERGEM 4-2 / 9-4 / 65-39 Afgerond
zo 13/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 5-1 / 10-4 / 76-54 Afgerond
zo 13/05/2018 8023 T.C. LIERDE 8145 TS KENTA 2-4 / 4-9 / 51-61 Afgerond
zo 20/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8159 T.C. ELEVEN C 2-4 / 5-8 / 51-65 Afgerond
zo 20/05/2018 8145 TS KENTA 8034 T.C. REINAERT 2-4 / 5-8 / 51-63 Afgerond
zo 20/05/2018 8070 T.C. EVERGEM 8023 T.C. LIERDE 5-1 / 11-3 / 76-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8156 TC SPARTA 2-4 / 6-8 / 58-68 Afgerond
zo 22/04/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8042 T.C. VLASKIA 5-1 / 10-4 / 78-56 Afgerond
zo 22/04/2018 8022 T.C. EEKLO 8165 TC KOUTERSLAG 4-2 / 8-5 / 60-62 Afgerond
zo 29/04/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 4-2 / 8-6 / 63-48 Afgerond
zo 29/04/2018 8156 TC SPARTA 8165 TC KOUTERSLAG 3-3 / 6-7 / 65-58 Afgerond
zo 29/04/2018 8042 T.C. VLASKIA 8022 T.C. EEKLO 2-4 / 4-8 / 44-63 Afgerond
zo 06/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8156 TC SPARTA 3-3 / 6-7 / 61-59 Afgerond
zo 06/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8033 T.C. CHIWAWA 2-4 / 4-9 / 46-69 Afgerond
zo 06/05/2018 8165 TC KOUTERSLAG 8042 T.C. VLASKIA 5-1 / 10-4 / 72-55 Afgerond
zo 13/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8165 TC KOUTERSLAG 5-1 / 11-5 / 81-65 Afgerond
zo 13/05/2018 8156 TC SPARTA 8042 T.C. VLASKIA 4-2 / 8-4 / 54-44 Afgerond
zo 13/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8022 T.C. EEKLO 1-5 / 3-10 / 37-68 Afgerond
zo 20/05/2018 8042 T.C. VLASKIA 8033 T.C. CHIWAWA 2-4 / 6-8 / 59-65 Afgerond
zo 20/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8156 TC SPARTA 3-3 / 7-7 / 72-58 Afgerond
zo 20/05/2018 8165 TC KOUTERSLAG 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 2-4 / 5-9 / 61-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE C 8105 TC VELINA 5-1 / 10-6 / 78-61 Afgerond
zo 22/04/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8107 T.C. DEN BRUEL A 1-5 / 2-10 / 37-67 Afgerond
zo 22/04/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8066 T.C. TOBIAS 5-1 / 10-2 / 64-33 Afgerond
zo 29/04/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE C 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 6-0 / 12-0 / 74-25 Afgerond
zo 29/04/2018 8105 TC VELINA 8066 T.C. TOBIAS 5-1 / 10-3 / 72-43 Afgerond
zo 29/04/2018 8107 T.C. DEN BRUEL A 8159 T.C. ELEVEN A 2-4 / 4-8 / 46-68 Afgerond
zo 06/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8105 TC VELINA 0-6 / 0-12 / 25-73 Afgerond
zo 06/05/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8065 T.C. WACHTEBEKE C 4-2 / 8-5 / 72-56 Afgerond
zo 06/05/2018 8066 T.C. TOBIAS 8107 T.C. DEN BRUEL A 1-5 / 2-10 / 38-69 Afgerond
zo 13/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE C 8066 T.C. TOBIAS 3-3 / 6-7 / 56-55 Afgerond
zo 13/05/2018 8105 TC VELINA 8107 T.C. DEN BRUEL A 6-0 / 12-1 / 76-31 Afgerond
zo 13/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8159 T.C. ELEVEN A 1-5 / 4-11 / 54-84 Afgerond
zo 20/05/2018 8107 T.C. DEN BRUEL A 8065 T.C. WACHTEBEKE C 1-5 / 2-11 / 45-73 Afgerond
zo 20/05/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8105 TC VELINA 2-4 / 4-10 / 65-82 Afgerond
zo 20/05/2018 8066 T.C. TOBIAS 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 3-3 / 8-7 / 71-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8107 T.C. DEN BRUEL B 4-2 / 9-7 / 77-67 Afgerond
zo 22/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8052 T.C. NOBEL 2-4 / 6-9 / 66-81 Afgerond
zo 22/04/2018 8148 TENNIS 2000 8118 T.C. LOVENDEGEM B 2-4 / 5-9 / 46-70 Afgerond
zo 29/04/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8121 T.C. ZOTTEGEM B 4-2 / 9-5 / 70-48 Afgerond
zo 29/04/2018 8107 T.C. DEN BRUEL B 8118 T.C. LOVENDEGEM B 4-2 / 8-5 / 63-44 Afgerond
zo 29/04/2018 8052 T.C. NOBEL 8148 TENNIS 2000 4-2 / 9-5 / 61-48 Afgerond
zo 06/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8107 T.C. DEN BRUEL B 2-4 / 6-8 / 69-64 Afgerond
zo 06/05/2018 8148 TENNIS 2000 8083 G.T.C. GAVERE 1-5 / 2-11 / 28-74 Afgerond
zo 06/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8052 T.C. NOBEL 2-4 / 6-8 / 54-67 Afgerond
zo 13/05/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8118 T.C. LOVENDEGEM B 5-1 / 11-4 / 76-47 Afgerond
zo 13/05/2018 8107 T.C. DEN BRUEL B 8052 T.C. NOBEL 4-2 / 8-5 / 65-61 Afgerond
zo 13/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8148 TENNIS 2000 5-1 / 10-3 / 70-31 Afgerond
zo 20/05/2018 8052 T.C. NOBEL 8083 G.T.C. GAVERE 5-1 / 10-3 / 68-35 Afgerond
zo 20/05/2018 8148 TENNIS 2000 8107 T.C. DEN BRUEL B 2-4 / 4-9 / 50-72 Afgerond
zo 20/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8121 T.C. ZOTTEGEM B 2-4 / 5-8 / 53-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 2-4 / 5-8 / 56-61 Afgerond
zo 22/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8157 T.C. ZAFFELARE B 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
zo 22/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8028 T.C. ORBIS 5-1 / 10-3 / 75-58 Afgerond
zo 29/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-3 / 8-6 / 79-63 Afgerond
zo 29/04/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 8028 T.C. ORBIS 2-4 / 5-8 / 52-62 Afgerond
zo 29/04/2018 8157 T.C. ZAFFELARE B 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-6 / 0-12 / 29-72 Afgerond
zo 06/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 2-4 / 4-9 / 48-74 Afgerond
zo 06/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8118 T.C. LOVENDEGEM A 5-1 / 10-2 / 66-34 Afgerond
zo 06/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8157 T.C. ZAFFELARE B 3-3 / 9-6 / 78-54 Afgerond
zo 13/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8028 T.C. ORBIS 4-2 / 9-5 / 77-55 Afgerond
zo 13/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 8157 T.C. ZAFFELARE B 6-0 / 12-0 / 73-30 Afgerond
zo 13/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-4 / 5-9 / 48-71 Afgerond
zo 20/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE B 8118 T.C. LOVENDEGEM A 0-6 / 2-12 / 52-81 Afgerond
zo 20/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8064 T.C. SCHELDEDREEF B 4-2 / 8-4 / 67-54 Afgerond
zo 20/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8121 T.C. ZOTTEGEM A 5-1 / 11-3 / 79-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 2-4 / 4-9 / 51-64 Afgerond
zo 22/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 6-0 / 12-0 / 72-8 Afgerond
zo 22/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8057 T.C. MERELBEKE 5-1 / 11-3 / 74-43 Afgerond
zo 29/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 2-4 / 5-10 / 44-72 Afgerond
zo 29/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8057 T.C. MERELBEKE 5-1 / 10-2 / 66-22 Afgerond
zo 29/04/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8136 T.C. TOPSPIN 0-6 / 0-12 / 13-72 Afgerond
zo 06/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 6-0 / 12-0 / 74-22 Afgerond
zo 06/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8126 T.C. HOF TER BURST B 5-1 / 11-2 / 69-31 Afgerond
zo 06/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 5-1 / 10-2 / 61-39 Afgerond
zo 13/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8057 T.C. MERELBEKE 3-3 / 6-7 / 59-67 Afgerond
zo 13/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 6-0 / 12-0 / 72-26 Afgerond
zo 13/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8136 T.C. TOPSPIN 5-1 / 11-2 / 76-37 Afgerond
zo 20/05/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8126 T.C. HOF TER BURST B 1-5 / 3-10 / 35-67 Afgerond
zo 20/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 5-1 / 10-3 / 68-46 Afgerond
zo 20/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 1-5 / 2-10 / 16-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 0-6 / 0-12 / 25-72 Afgerond
zo 22/04/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8113 T.C. OOSTAKKER 0-6 / 1-12 / 25-77 Afgerond
zo 29/04/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 6-0 / 12-1 / 80-36 Afgerond
zo 29/04/2018 8072 T.C. STEKENE 8065 T.C. WACHTEBEKE A 6-0 / 12-1 / 77-29 Afgerond
zo 06/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8072 T.C. STEKENE 1-5 / 2-10 / 38-67 Afgerond
zo 06/05/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 5-1 / 10-3 / 71-49 Afgerond
zo 13/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 3-3 / 7-8 / 67-76 Afgerond
zo 13/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8113 T.C. OOSTAKKER 2-4 / 7-10 / 69-85 Afgerond
zo 20/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8072 T.C. STEKENE 2-4 / 4-9 / 50-71 Afgerond
zo 20/05/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8065 T.C. WACHTEBEKE A 6-0 / 12-1 / 78-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM C 8159 T.C. ELEVEN B 1-5 / 3-11 / 49-74 Afgerond
zo 22/04/2018 8157 T.C. ZAFFELARE A 8056 T.C. OUDENAARDE 1-5 / 3-11 / 45-74 Afgerond
zo 29/04/2018 8159 T.C. ELEVEN B 8157 T.C. ZAFFELARE A 5-1 / 10-3 / 66-36 Afgerond
zo 29/04/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8118 T.C. LOVENDEGEM C 4-2 / 9-5 / 72-55 Afgerond
zo 06/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 2-4 / 4-8 / 46-56 Afgerond
zo 06/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8159 T.C. ELEVEN B 3-3 / 7-6 / 52-47 Afgerond
zo 13/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM C 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-3 / 7-6 / 56-55 Afgerond
zo 13/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8056 T.C. OUDENAARDE 0-6 / 0-12 / 18-72 Afgerond
zo 20/05/2018 8159 T.C. ELEVEN B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 4-2 / 9-4 / 68-50 Afgerond
zo 20/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8118 T.C. LOVENDEGEM C 4-2 / 9-4 / 64-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8065 T.C. WACHTEBEKE B 4-2 / 9-4 / 65-46 Afgerond
zo 22/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8093 T.C. RACSO 3-3 / 7-7 / 56-61 Afgerond
zo 29/04/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 0-6 / 2-12 / 42-82 Afgerond
zo 29/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM D 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 5-1 / 10-3 / 70-38 Afgerond
zo 06/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8118 T.C. LOVENDEGEM D 5-1 / 11-3 / 84-45 Afgerond
zo 06/05/2018 8093 T.C. RACSO 8065 T.C. WACHTEBEKE B 6-0 / 12-0 / 74-33 Afgerond
zo 13/05/2018 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 0-6 / 0-12 / 20-72 Afgerond
zo 13/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM D 8093 T.C. RACSO 1-5 / 2-10 / 43-63 Afgerond
zo 20/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE B 8118 T.C. LOVENDEGEM D 2-4 / 5-9 / 48-69 Afgerond
zo 20/05/2018 8093 T.C. RACSO 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 6-0 / 12-0 / 72-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8038 T.C. SPORTINA 4-2 / 8-4 / 60-37 Afgerond
zo 22/04/2018 8045 T.C. BRAKEL 8036 ZEELSE T.C. 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 29/04/2018 8038 T.C. SPORTINA 8045 T.C. BRAKEL 5-1 / 10-3 / 79-43 Afgerond
zo 29/04/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 1-5 / 4-10 / 60-69 Afgerond
zo 06/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 0-6 / 1-12 / 30-75 Afgerond
zo 06/05/2018 8036 ZEELSE T.C. 8038 T.C. SPORTINA 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
zo 13/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 8045 T.C. BRAKEL 5-1 / 11-2 / 72-26 Afgerond
zo 13/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8036 ZEELSE T.C. 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
zo 20/05/2018 8038 T.C. SPORTINA 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-4 / 4-9 / 48-66 Afgerond
zo 20/05/2018 8036 ZEELSE T.C. 8064 T.C. SCHELDEDREEF A 3-3 / 6-7 / 44-51 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde