Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 4 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/04/2018 8034 T.C. REINAERT 8117 T.C. PLAYERS 0-6 / 3-12 / 45-88 Afgerond
zo 29/04/2018 8094 BEVERSE T.C. 8033 T.C. CHIWAWA B 5-1 / 10-3 / 67-36 Afgerond
zo 29/04/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 4-2 / 8-6 / 71-73 Afgerond
zo 06/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8094 BEVERSE T.C. 2-4 / 4-9 / 38-72 Afgerond
zo 06/05/2018 8117 T.C. PLAYERS 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 1-5 / 5-10 / 62-77 Afgerond
zo 06/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA B 8005 KON. DEINZE T.C. 0-6 / 0-12 / 16-73 Afgerond
zo 13/05/2018 8094 BEVERSE T.C. 8117 T.C. PLAYERS 4-2 / 9-4 / 68-39 Afgerond
zo 13/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8034 T.C. REINAERT 5-1 / 11-3 / 71-44 Afgerond
zo 13/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8033 T.C. CHIWAWA B 5-1 / 10-2 / 62-24 Afgerond
zo 20/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 2-4 / 5-10 / 64-81 Afgerond
zo 20/05/2018 8117 T.C. PLAYERS 8033 T.C. CHIWAWA B 5-1 / 11-4 / 79-48 Afgerond
zo 20/05/2018 8094 BEVERSE T.C. 8005 KON. DEINZE T.C. 0-6 / 0-12 / 25-73 Afgerond
zo 27/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA B 8034 T.C. REINAERT 2-4 / 4-9 / 36-68 Afgerond
zo 27/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8117 T.C. PLAYERS 6-0 / 12-1 / 72-35 Afgerond
zo 27/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8094 BEVERSE T.C. 4-2 / 9-5 / 78-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/04/2018 8050 T.C. 78 8136 T.C. TOPSPIN 4-2 / 8-4 / 60-36 Afgerond
zo 29/04/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8140 T.C. BECKHAND 2-4 / 4-10 / 45-75 Afgerond
zo 06/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 4-2 / 9-5 / 66-57 Afgerond
zo 06/05/2018 8037 T.C. TEMSE 8050 T.C. 78 1-5 / 2-11 / 27-73 Afgerond
zo 13/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8037 T.C. TEMSE 5-1 / 10-2 / 66-34 Afgerond
zo 13/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8136 T.C. TOPSPIN 4-2 / 8-4 / 60-43 Afgerond
zo 20/05/2018 8050 T.C. 78 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 5-1 / 10-2 / 64-20 Afgerond
zo 20/05/2018 8037 T.C. TEMSE 8140 T.C. BECKHAND 0-6 / 0-12 / 19-73 Afgerond
zo 27/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8037 T.C. TEMSE 6-0 / 12-0 / 72-23 Afgerond
zo 27/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8050 T.C. 78 5-1 / 10-2 / 65-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/04/2018 8033 T.C. CHIWAWA A 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 4-2 / 9-5 / 67-61 Afgerond
zo 29/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8107 T.C. DEN BRUEL 5-1 / 11-2 / 76-33 Afgerond
zo 06/05/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-3 / 7-7 / 68-66 Afgerond
zo 06/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8033 T.C. CHIWAWA A 1-5 / 3-10 / 47-70 Afgerond
zo 13/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8072 T.C. STEKENE 6-0 / 12-1 / 75-30 Afgerond
zo 13/05/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 1-5 / 2-10 / 29-63 Afgerond
zo 20/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-4 / 5-8 / 55-66 Afgerond
zo 20/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8107 T.C. DEN BRUEL 2-4 / 5-8 / 55-55 Afgerond
zo 27/05/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8072 T.C. STEKENE 4-2 / 8-5 / 67-46 Afgerond
zo 27/05/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8033 T.C. CHIWAWA A 0-6 / 0-12 / 19-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-3 / 6-7 / 50-58 Afgerond
zo 29/04/2018 8114 T.C. MADISON 8123 T.C. BORLUUT 4-2 / 8-4 / 58-47 Afgerond
zo 06/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8114 T.C. MADISON 4-2 / 9-4 / 67-42 Afgerond
zo 06/05/2018 8164 T.C. 2001 8076 T.C. 'T LOBBEKE 6-0 / 12-1 / 75-39 Afgerond
zo 13/05/2018 8114 T.C. MADISON 8164 T.C. 2001 0-6 / 2-12 / 33-81 Afgerond
zo 13/05/2018 8123 T.C. BORLUUT 8082 T.C. DENDERLEEUW 1-5 / 2-10 / 30-66 Afgerond
zo 20/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8114 T.C. MADISON 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 20/05/2018 8164 T.C. 2001 8123 T.C. BORLUUT 5-1 / 10-2 / 73-35 Afgerond
zo 27/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8164 T.C. 2001 6-0 / 12-0 / 73-26 Afgerond
zo 27/05/2018 8123 T.C. BORLUUT 8076 T.C. 'T LOBBEKE 3-3 / 6-7 / 48-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8145 TS KENTA 2-4 / 6-8 / 63-69 Afgerond
zo 29/04/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 2-4 / 5-8 / 44-59 Afgerond
zo 06/05/2018 8145 TS KENTA 8063 T.C. MOERBEKE 5-1 / 10-2 / 67-32 Afgerond
zo 06/05/2018 8061 T.C. PAVINOM 8057 T.C. MERELBEKE 3-3 / 8-6 / 69-57 Afgerond
zo 13/05/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8061 T.C. PAVINOM 1-5 / 2-10 / 42-69 Afgerond
zo 13/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8145 TS KENTA 1-5 / 2-10 / 24-64 Afgerond
zo 20/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8063 T.C. MOERBEKE 6-0 / 12-2 / 83-52 Afgerond
zo 20/05/2018 8061 T.C. PAVINOM 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 5-1 / 10-2 / 68-21 Afgerond
zo 27/05/2018 8145 TS KENTA 8061 T.C. PAVINOM 6-0 / 12-3 / 86-54 Afgerond
zo 27/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8057 T.C. MERELBEKE 0-6 / 0-12 / 30-75 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde