Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 7 (20 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8172 VZW TC STERRENBOS A 8038 T.C. SPORTINA A 0-6 / 2-12 / 40-80 Afgerond
za 21/04/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8063 T.C. MOERBEKE 3-3 / 6-7 / 60-67 Afgerond
za 21/04/2018 8164 T.C. 2001 8114 T.C. MADISON 4-2 / 9-4 / 64-37 Afgerond
za 28/04/2018 8172 VZW TC STERRENBOS A 8174 HAAGSE TENNISHOEK 0-6 / 0-12 / 25-73 Afgerond
za 28/04/2018 8038 T.C. SPORTINA A 8114 T.C. MADISON 6-0 / 12-0 / 75-34 Afgerond
za 28/04/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8164 T.C. 2001 3-3 / 7-6 / 61-57 Afgerond
za 05/05/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8038 T.C. SPORTINA A 5-1 / 10-4 / 74-56 Afgerond
za 05/05/2018 8164 T.C. 2001 8172 VZW TC STERRENBOS A 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
za 05/05/2018 8114 T.C. MADISON 8063 T.C. MOERBEKE 0-6 / 0-12 / 22-74 Afgerond
za 12/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS A 8114 T.C. MADISON 4-2 / 8-5 / 60-59 Afgerond
za 12/05/2018 8038 T.C. SPORTINA A 8063 T.C. MOERBEKE 3-3 / 8-8 / 73-84 Afgerond
za 12/05/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8164 T.C. 2001 3-3 / 6-7 / 54-61 Afgerond
za 19/05/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8172 VZW TC STERRENBOS A 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
za 19/05/2018 8164 T.C. 2001 8038 T.C. SPORTINA A 2-4 / 5-8 / 49-65 Afgerond
za 19/05/2018 8114 T.C. MADISON 8174 HAAGSE TENNISHOEK 0-6 / 0-12 / 23-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8072 T.C. STEKENE 8017 T.C. HAMME A 1-5 / 2-11 / 29-69 Afgerond
za 21/04/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 3-3 / 8-6 / 71-56 Afgerond
za 21/04/2018 8038 T.C. SPORTINA B 8143 T.C. FOR EVER 2-4 / 5-9 / 52-67 Afgerond
za 28/04/2018 8072 T.C. STEKENE 8113 T.C. OOSTAKKER 1-5 / 4-11 / 57-85 Afgerond
za 28/04/2018 8017 T.C. HAMME A 8143 T.C. FOR EVER 1-5 / 2-11 / 32-73 Afgerond
za 28/04/2018 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8038 T.C. SPORTINA B 1-5 / 3-10 / 30-66 Afgerond
za 05/05/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8017 T.C. HAMME A 2-4 / 4-8 / 52-67 Afgerond
za 05/05/2018 8038 T.C. SPORTINA B 8072 T.C. STEKENE 4-2 / 8-4 / 54-44 Afgerond
za 05/05/2018 8143 T.C. FOR EVER 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 4-2 / 9-4 / 71-45 Afgerond
za 12/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8143 T.C. FOR EVER 0-6 / 1-12 / 31-74 Afgerond
za 12/05/2018 8017 T.C. HAMME A 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 1-5 / 3-10 / 44-63 Afgerond
za 12/05/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8038 T.C. SPORTINA B 2-4 / 5-8 / 49-52 Afgerond
za 19/05/2018 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8072 T.C. STEKENE 5-1 / 10-3 / 67-32 Afgerond
za 19/05/2018 8038 T.C. SPORTINA B 8017 T.C. HAMME A 4-2 / 9-6 / 73-66 Afgerond
za 19/05/2018 8143 T.C. FOR EVER 8113 T.C. OOSTAKKER 4-2 / 8-7 / 70-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8022 T.C. EEKLO B 3-3 / 8-7 / 73-60 Afgerond
za 21/04/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 5-1 / 10-2 / 66-17 Afgerond
za 21/04/2018 8034 T.C. REINAERT C 8082 T.C. DENDERLEEUW 5-1 / 10-2 / 71-42 Afgerond
za 28/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 5-1 / 10-3 / 68-39 Afgerond
za 28/04/2018 8022 T.C. EEKLO B 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-3 / 6-6 / 52-53 Afgerond
za 28/04/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8034 T.C. REINAERT C 2-4 / 4-9 / 48-77 Afgerond
za 05/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8022 T.C. EEKLO B 1-5 / 4-10 / 52-76 Afgerond
za 05/05/2018 8034 T.C. REINAERT C 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 4-2 / 8-5 / 60-49 Afgerond
za 05/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 4-2 / 9-5 / 69-56 Afgerond
za 12/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-3 / 6-8 / 54-64 Afgerond
za 12/05/2018 8022 T.C. EEKLO B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 3-3 / 6-6 / 49-43 Afgerond
za 12/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8034 T.C. REINAERT C 1-5 / 3-10 / 35-67 Afgerond
za 19/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 3-3 / 7-8 / 61-68 Afgerond
za 19/05/2018 8034 T.C. REINAERT C 8022 T.C. EEKLO B 2-4 / 4-8 / 41-53 Afgerond
za 19/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 6-0 / 12-1 / 78-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8057 T.C. MERELBEKE 4-2 / 9-4 / 64-41 Afgerond
za 21/04/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 8154 DE VALLEI 1-5 / 4-11 / 62-82 Afgerond
za 21/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 0-6 / 1-12 / 31-77 Afgerond
za 28/04/2018 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 5-1 / 10-2 / 68-30 Afgerond
za 28/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 6-0 / 12-2 / 83-43 Afgerond
za 28/04/2018 8154 DE VALLEI 8136 T.C. TOPSPIN 5-1 / 10-2 / 69-44 Afgerond
za 05/05/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 8057 T.C. MERELBEKE 2-4 / 4-8 / 37-55 Afgerond
za 05/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 0-6 / 1-12 / 23-75 Afgerond
za 05/05/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8154 DE VALLEI 2-4 / 4-9 / 52-68 Afgerond
za 12/05/2018 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 6-0 / 12-0 / 72-26 Afgerond
za 12/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8154 DE VALLEI 4-2 / 10-6 / 91-72 Afgerond
za 12/05/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 8136 T.C. TOPSPIN 4-2 / 9-4 / 72-38 Afgerond
za 19/05/2018 8154 DE VALLEI 8006 K.T.C. ST. DENIS V.Z.W. 3-3 / 8-7 / 64-70 Afgerond
za 19/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8057 T.C. MERELBEKE 1-5 / 2-11 / 30-76 Afgerond
za 19/05/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8089 T.C. RESSCHEBEKE A 6-0 / 12-2 / 76-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8172 VZW TC STERRENBOS B 1-5 / 4-11 / 68-80 Afgerond
za 21/04/2018 8010 GANTOISE A 8033 T.C. CHIWAWA A 1-5 / 3-11 / 42-77 Afgerond
za 21/04/2018 8034 T.C. REINAERT B 8126 T.C. HOF TER BURST 1-5 / 3-10 / 33-69 Afgerond
za 28/04/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8010 GANTOISE A 3-3 / 8-7 / 73-67 Afgerond
za 28/04/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8126 T.C. HOF TER BURST 4-2 / 9-4 / 72-46 Afgerond
za 28/04/2018 8033 T.C. CHIWAWA A 8034 T.C. REINAERT B 3-3 / 7-6 / 60-53 Afgerond
za 05/05/2018 8010 GANTOISE A 8172 VZW TC STERRENBOS B 1-5 / 3-11 / 44-76 Afgerond
za 05/05/2018 8034 T.C. REINAERT B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 2-4 / 5-9 / 55-70 Afgerond
za 05/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8033 T.C. CHIWAWA A 3-3 / 9-7 / 80-69 Afgerond
za 12/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8126 T.C. HOF TER BURST 3-3 / 6-8 / 51-74 Afgerond
za 12/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8033 T.C. CHIWAWA A 4-2 / 8-5 / 61-44 Afgerond
za 12/05/2018 8010 GANTOISE A 8034 T.C. REINAERT B 3-3 / 8-7 / 67-57 Afgerond
za 19/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 4-2 / 9-5 / 69-63 Afgerond
za 19/05/2018 8034 T.C. REINAERT B 8172 VZW TC STERRENBOS B 1-5 / 4-10 / 50-77 Afgerond
za 19/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8010 GANTOISE A 5-1 / 10-2 / 69-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8034 T.C. REINAERT A 8145 TS KENTA A 0-6 / 1-12 / 26-76 Afgerond
za 21/04/2018 8022 T.C. EEKLO A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 3-3 / 7-7 / 64-58 Afgerond
za 21/04/2018 8159 T.C. ELEVEN 8105 TC VELINA A 5-1 / 10-3 / 71-48 Afgerond
za 28/04/2018 8034 T.C. REINAERT A 8022 T.C. EEKLO A 0-6 / 2-12 / 38-81 Afgerond
za 28/04/2018 8145 TS KENTA A 8105 TC VELINA A 6-0 / 12-0 / 73-28 Afgerond
za 28/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8159 T.C. ELEVEN 1-5 / 4-10 / 55-75 Afgerond
za 05/05/2018 8022 T.C. EEKLO A 8145 TS KENTA A 4-2 / 10-5 / 82-64 Afgerond
za 05/05/2018 8159 T.C. ELEVEN 8034 T.C. REINAERT A 6-0 / 12-1 / 78-43 Afgerond
za 05/05/2018 8105 TC VELINA A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 2-4 / 4-9 / 41-71 Afgerond
za 12/05/2018 8034 T.C. REINAERT A 8105 TC VELINA A 3-3 / 6-6 / 50-55 Afgerond
za 12/05/2018 8145 TS KENTA A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 5-1 / 11-2 / 76-41 Afgerond
za 12/05/2018 8022 T.C. EEKLO A 8159 T.C. ELEVEN 2-4 / 4-9 / 42-70 Afgerond
za 19/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8034 T.C. REINAERT A 5-1 / 10-3 / 70-40 Afgerond
za 19/05/2018 8159 T.C. ELEVEN 8145 TS KENTA A 5-1 / 11-2 / 72-42 Afgerond
za 19/05/2018 8105 TC VELINA A 8022 T.C. EEKLO A 0-6 / 0-12 / 17-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8140 T.C. BECKHAND A 8118 T.C. LOVENDEGEM 6-0 / 12-1 / 77-41 Afgerond
za 21/04/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 4-2 / 9-4 / 67-47 Afgerond
za 21/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8131 T.C. LUDOVIEK 2-4 / 4-9 / 47-69 Afgerond
za 28/04/2018 8140 T.C. BECKHAND A 8005 KON. DEINZE T.C. 5-1 / 11-4 / 88-58 Afgerond
za 28/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8131 T.C. LUDOVIEK 2-4 / 6-8 / 57-60 Afgerond
za 28/04/2018 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 8056 T.C. OUDENAARDE 4-2 / 8-5 / 60-49 Afgerond
za 05/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-3 / 7-6 / 69-54 Afgerond
za 05/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8140 T.C. BECKHAND A 1-5 / 2-10 / 31-65 Afgerond
za 05/05/2018 8131 T.C. LUDOVIEK 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 6-0 / 12-1 / 77-43 Afgerond
za 12/05/2018 8140 T.C. BECKHAND A 8131 T.C. LUDOVIEK 4-2 / 8-5 / 69-53 Afgerond
za 12/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 3-3 / 7-7 / 63-62 Afgerond
za 12/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8056 T.C. OUDENAARDE 5-1 / 10-3 / 74-32 Afgerond
za 19/05/2018 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB 8140 T.C. BECKHAND A 2-4 / 4-8 / 38-53 Afgerond
za 19/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8118 T.C. LOVENDEGEM 1-5 / 4-11 / 46-78 Afgerond
za 19/05/2018 8131 T.C. LUDOVIEK 8005 KON. DEINZE T.C. 1-5 / 3-11 / 37-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8010 GANTOISE B 8145 TS KENTA B 5-1 / 11-2 / 76-46 Afgerond
za 21/04/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 3-3 / 6-6 / 62-52 Afgerond
za 21/04/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8105 TC VELINA B 2-4 / 5-8 / 48-59 Afgerond
za 28/04/2018 8010 GANTOISE B 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 0-6 / 2-12 / 29-81 Afgerond
za 28/04/2018 8145 TS KENTA B 8105 TC VELINA B 5-1 / 10-3 / 69-44 Afgerond
za 28/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8157 T.C. ZAFFELARE 6-0 / 12-2 / 83-41 Afgerond
za 05/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8145 TS KENTA B 5-1 / 11-3 / 79-50 Afgerond
za 05/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8010 GANTOISE B 3-3 / 6-8 / 50-64 Afgerond
za 05/05/2018 8105 TC VELINA B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 4-2 / 8-6 / 65-71 Afgerond
za 12/05/2018 8010 GANTOISE B 8105 TC VELINA B 3-3 / 6-7 / 61-62 Afgerond
za 12/05/2018 8145 TS KENTA B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-5 / 4-11 / 46-79 Afgerond
za 12/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8157 T.C. ZAFFELARE 6-0 / 12-3 / 86-50 Afgerond
za 19/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8010 GANTOISE B 5-1 / 10-2 / 67-24 Afgerond
za 19/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8145 TS KENTA B 2-4 / 4-8 / 41-65 Afgerond
za 19/05/2018 8105 TC VELINA B 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 3-3 / 6-7 / 43-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8033 T.C. CHIWAWA B 8140 T.C. BECKHAND B 3-3 / 6-6 / 40-43 Afgerond
za 21/04/2018 8017 T.C. HAMME B 8093 T.C. RACSO 2-4 / 6-9 / 58-73 Afgerond
za 28/04/2018 8140 T.C. BECKHAND B 8017 T.C. HAMME B 6-0 / 12-0 / 73-13 Afgerond
za 28/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8033 T.C. CHIWAWA B 3-3 / 6-6 / 58-44 Afgerond
za 05/05/2018 8017 T.C. HAMME B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-3 / 6-8 / 53-62 Afgerond
za 05/05/2018 8093 T.C. RACSO 8140 T.C. BECKHAND B 4-2 / 9-5 / 72-63 Afgerond
za 12/05/2018 8033 T.C. CHIWAWA B 8017 T.C. HAMME B 2-4 / 4-10 / 50-71 Afgerond
za 12/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8093 T.C. RACSO 1-5 / 4-11 / 59-87 Afgerond
za 19/05/2018 8140 T.C. BECKHAND B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-3 / 7-8 / 67-69 Afgerond
za 19/05/2018 8093 T.C. RACSO 8033 T.C. CHIWAWA B 4-2 / 9-4 / 68-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 1-5 / 2-11 / 41-76 Afgerond
za 21/04/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8028 T.C. ORBIS 3-3 / 6-6 / 52-59 Afgerond
za 28/04/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 8083 G.T.C. GAVERE 2-4 / 6-8 / 65-75 Afgerond
za 28/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 3-3 / 6-6 / 51-44 Afgerond
za 05/05/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2-4 / 4-8 / 49-59 Afgerond
za 05/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 4-2 / 9-5 / 66-55 Afgerond
za 12/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8083 G.T.C. GAVERE 3-3 / 6-7 / 56-53 Afgerond
za 12/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8028 T.C. ORBIS 5-1 / 10-5 / 78-71 Afgerond
za 19/05/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2-4 / 4-8 / 42-57 Afgerond
za 19/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 5-1 / 10-3 / 69-31 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde