Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8136 T.C. TOPSPIN B 5-1 / 11-2 / 72-33 Afgerond
za 21/04/2018 8154 DE VALLEI A 8065 T.C. WACHTEBEKE 4-2 / 9-5 / 71-54 Afgerond
za 21/04/2018 8055 T.K. DE PINTE C 8043 T.C. ERTVELDE 2-4 / 5-8 / 53-69 Afgerond
za 28/04/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8154 DE VALLEI A 5-1 / 11-2 / 78-51 Afgerond
za 28/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8043 T.C. ERTVELDE 3-3 / 6-7 / 62-70 Afgerond
za 28/04/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8055 T.K. DE PINTE C 4-2 / 8-5 / 64-49 Afgerond
za 05/05/2018 8154 DE VALLEI A 8136 T.C. TOPSPIN B 4-2 / 8-4 / 61-40 Afgerond
za 05/05/2018 8055 T.K. DE PINTE C 8083 G.T.C. GAVERE 2-4 / 4-8 / 52-61 Afgerond
za 05/05/2018 8043 T.C. ERTVELDE 8065 T.C. WACHTEBEKE 3-3 / 7-8 / 75-70 Afgerond
za 12/05/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8043 T.C. ERTVELDE 4-2 / 8-5 / 73-56 Afgerond
za 12/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8065 T.C. WACHTEBEKE 0-6 / 0-12 / 23-72 Afgerond
za 12/05/2018 8154 DE VALLEI A 8055 T.K. DE PINTE C 5-1 / 10-3 / 71-37 Afgerond
za 19/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8083 G.T.C. GAVERE 5-1 / 10-3 / 76-46 Afgerond
za 19/05/2018 8055 T.K. DE PINTE C 8136 T.C. TOPSPIN B 5-1 / 10-4 / 79-57 Afgerond
za 19/05/2018 8043 T.C. ERTVELDE 8154 DE VALLEI A 4-2 / 9-4 / 62-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 2-4 / 4-9 / 47-70 Afgerond
za 21/04/2018 8088 T.C. DE ZILVERBERK 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 5-1 / 10-2 / 65-30 Afgerond
za 21/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8117 T.C. PLAYERS A 3-3 / 6-7 / 52-60 Afgerond
za 28/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8088 T.C. DE ZILVERBERK 3-3 / 6-6 / 54-62 Afgerond
za 28/04/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8117 T.C. PLAYERS A 2-4 / 4-9 / 37-64 Afgerond
za 28/04/2018 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 0-6 / 0-12 / 27-72 Afgerond
za 05/05/2018 8088 T.C. DE ZILVERBERK 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 4-2 / 9-5 / 75-58 Afgerond
za 05/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8126 T.C. HOF TER BURST B 5-1 / 10-2 / 65-19 Afgerond
za 05/05/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 6-0 / 12-0 / 73-25 Afgerond
za 12/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8117 T.C. PLAYERS A 1-5 / 2-11 / 39-78 Afgerond
za 12/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 5-1 / 10-3 / 73-47 Afgerond
za 12/05/2018 8088 T.C. DE ZILVERBERK 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 0-6 / 1-12 / 28-75 Afgerond
za 19/05/2018 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8126 T.C. HOF TER BURST B 5-1 / 10-3 / 66-40 Afgerond
za 19/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 6-0 / 12-1 / 78-38 Afgerond
za 19/05/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8088 T.C. DE ZILVERBERK 6-0 / 12-0 / 73-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 2-4 / 4-10 / 43-76 Afgerond
za 21/04/2018 8105 TC VELINA B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
za 21/04/2018 8079 T.H.C. INDIANA 8136 T.C. TOPSPIN A 3-3 / 7-8 / 67-68 Afgerond
za 28/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8105 TC VELINA B 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 28/04/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 8136 T.C. TOPSPIN A 6-0 / 12-0 / 74-29 Afgerond
za 28/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8079 T.H.C. INDIANA 5-1 / 10-2 / 66-36 Afgerond
za 05/05/2018 8105 TC VELINA B 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
za 05/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA 8056 T.C. OUDENAARDE 2-4 / 6-9 / 63-78 Afgerond
za 05/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
za 12/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8136 T.C. TOPSPIN A 5-1 / 10-4 / 75-62 Afgerond
za 12/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-5 / 4-10 / 48-70 Afgerond
za 12/05/2018 8105 TC VELINA B 8079 T.H.C. INDIANA 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
za 19/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8056 T.C. OUDENAARDE 4-2 / 8-6 / 74-60 Afgerond
za 19/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 4-2 / 9-4 / 64-48 Afgerond
za 19/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8105 TC VELINA B 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-4 / 4-10 / 50-76 Afgerond
za 21/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8148 TENNIS 2000 B 4-2 / 8-5 / 63-57 Afgerond
za 21/04/2018 8072 T.C. STEKENE 8034 T.C. REINAERT 3-3 / 6-9 / 60-78 Afgerond
za 28/04/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 2-4 / 4-8 / 42-60 Afgerond
za 28/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8034 T.C. REINAERT 4-2 / 10-5 / 90-68 Afgerond
za 28/04/2018 8148 TENNIS 2000 B 8072 T.C. STEKENE 3-3 / 8-6 / 61-56 Afgerond
za 05/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8126 T.C. HOF TER BURST A 1-5 / 3-10 / 49-70 Afgerond
za 05/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8055 T.K. DE PINTE A 3-3 / 7-7 / 59-63 Afgerond
za 05/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8148 TENNIS 2000 B 3-3 / 7-7 / 70-59 Afgerond
za 12/05/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8034 T.C. REINAERT 2-4 / 4-10 / 50-73 Afgerond
za 12/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8148 TENNIS 2000 B 1-5 / 3-10 / 41-72 Afgerond
za 12/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8072 T.C. STEKENE 0-6 / 1-12 / 37-80 Afgerond
za 19/05/2018 8148 TENNIS 2000 B 8055 T.K. DE PINTE A 4-2 / 9-4 / 67-48 Afgerond
za 19/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8126 T.C. HOF TER BURST A 4-2 / 8-6 / 68-66 Afgerond
za 19/05/2018 8034 T.C. REINAERT 8121 T.C. ZOTTEGEM B 4-2 / 10-5 / 77-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8143 T.C. FOR EVER A 8154 DE VALLEI B 4-2 / 8-4 / 63-49 Afgerond
za 21/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 5-1 / 10-2 / 64-29 Afgerond
za 21/04/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8010 GANTOISE 3-3 / 7-7 / 63-65 Afgerond
za 28/04/2018 8143 T.C. FOR EVER A 8076 T.C. 'T LOBBEKE 3-3 / 6-6 / 53-52 Afgerond
za 28/04/2018 8154 DE VALLEI B 8010 GANTOISE 4-2 / 8-4 / 63-51 Afgerond
za 28/04/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 1-5 / 4-10 / 40-80 Afgerond
za 05/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8154 DE VALLEI B 3-3 / 6-7 / 58-63 Afgerond
za 05/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8143 T.C. FOR EVER A 5-1 / 10-3 / 68-44 Afgerond
za 05/05/2018 8010 GANTOISE 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 4-2 / 9-4 / 70-36 Afgerond
za 12/05/2018 8143 T.C. FOR EVER A 8010 GANTOISE 5-1 / 10-5 / 78-59 Afgerond
za 12/05/2018 8154 DE VALLEI B 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 5-1 / 10-2 / 63-20 Afgerond
za 12/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 1-5 / 3-10 / 51-73 Afgerond
za 19/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8143 T.C. FOR EVER A 2-4 / 5-8 / 38-68 Afgerond
za 19/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8154 DE VALLEI B 5-1 / 10-2 / 66-39 Afgerond
za 19/05/2018 8010 GANTOISE 8076 T.C. 'T LOBBEKE 1-5 / 2-10 / 25-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST C 8055 T.K. DE PINTE B 4-2 / 8-4 / 56-41 Afgerond
za 21/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8143 T.C. FOR EVER C 2-4 / 5-8 / 50-62 Afgerond
za 21/04/2018 8148 TENNIS 2000 A 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE A 3-3 / 8-6 / 68-63 Afgerond
za 28/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST C 8057 T.C. MERELBEKE A 4-2 / 9-4 / 68-47 Afgerond
za 28/04/2018 8055 T.K. DE PINTE B 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE A 2-4 / 5-10 / 62-84 Afgerond
za 28/04/2018 8143 T.C. FOR EVER C 8148 TENNIS 2000 A 4-2 / 9-6 / 69-66 Afgerond
za 05/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8055 T.K. DE PINTE B 2-4 / 5-8 / 55-63 Afgerond
za 05/05/2018 8148 TENNIS 2000 A 8126 T.C. HOF TER BURST C 2-4 / 5-8 / 58-58 Afgerond
za 05/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE A 8143 T.C. FOR EVER C 2-4 / 5-8 / 53-60 Afgerond
za 12/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST C 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE A 5-1 / 10-3 / 66-46 Afgerond
za 12/05/2018 8055 T.K. DE PINTE B 8143 T.C. FOR EVER C 2-4 / 5-9 / 50-74 Afgerond
za 12/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8148 TENNIS 2000 A 3-3 / 7-7 / 64-70 Afgerond
za 19/05/2018 8143 T.C. FOR EVER C 8126 T.C. HOF TER BURST C 3-3 / 6-6 / 52-49 Afgerond
za 19/05/2018 8148 TENNIS 2000 A 8055 T.K. DE PINTE B 2-4 / 5-8 / 48-58 Afgerond
za 19/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE A 8057 T.C. MERELBEKE A 2-4 / 5-9 / 62-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8143 T.C. FOR EVER B 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 2-4 / 6-8 / 63-66 Afgerond
za 21/04/2018 8117 T.C. PLAYERS B 8070 T.C. EVERGEM 4-2 / 8-6 / 73-64 Afgerond
za 21/04/2018 8172 VZW TC STERRENBOS A 8089 T.C. RESSCHEBEKE 3-3 / 7-8 / 69-77 Afgerond
za 28/04/2018 8143 T.C. FOR EVER B 8117 T.C. PLAYERS B 4-2 / 9-5 / 64-58 Afgerond
za 28/04/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8089 T.C. RESSCHEBEKE 5-1 / 10-4 / 74-50 Afgerond
za 28/04/2018 8070 T.C. EVERGEM 8172 VZW TC STERRENBOS A 3-3 / 7-6 / 63-60 Afgerond
za 05/05/2018 8117 T.C. PLAYERS B 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 3-3 / 6-6 / 51-50 Afgerond
za 05/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS A 8143 T.C. FOR EVER B 5-1 / 11-2 / 78-42 Afgerond
za 05/05/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8070 T.C. EVERGEM 4-2 / 8-5 / 66-52 Afgerond
za 12/05/2018 8143 T.C. FOR EVER B 8089 T.C. RESSCHEBEKE 2-4 / 4-10 / 48-80 Afgerond
za 12/05/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8070 T.C. EVERGEM 6-0 / 12-2 / 82-48 Afgerond
za 12/05/2018 8117 T.C. PLAYERS B 8172 VZW TC STERRENBOS A 1-5 / 4-11 / 58-78 Afgerond
za 19/05/2018 8070 T.C. EVERGEM 8143 T.C. FOR EVER B 3-3 / 7-7 / 71-70 Afgerond
za 19/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS A 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 6-0 / 12-0 / 75-32 Afgerond
za 19/05/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8117 T.C. PLAYERS B 4-2 / 9-6 / 72-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8093 T.C. RACSO 8028 T.C. ORBIS 6-0 / 12-2 / 81-38 Afgerond
za 21/04/2018 8105 TC VELINA A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-4 / 5-8 / 53-61 Afgerond
za 21/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 3-3 / 7-7 / 65-64 Afgerond
za 28/04/2018 8093 T.C. RACSO 8105 TC VELINA A 5-1 / 10-2 / 66-21 Afgerond
za 28/04/2018 8028 T.C. ORBIS 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 1-5 / 4-10 / 57-68 Afgerond
za 28/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8057 T.C. MERELBEKE B 1-5 / 2-11 / 35-74 Afgerond
za 05/05/2018 8105 TC VELINA A 8028 T.C. ORBIS 1-5 / 3-10 / 46-71 Afgerond
za 05/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8093 T.C. RACSO 4-2 / 8-5 / 66-58 Afgerond
za 05/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 3-3 / 6-6 / 54-50 Afgerond
za 12/05/2018 8093 T.C. RACSO 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 4-2 / 9-5 / 67-58 Afgerond
za 12/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-4 / 6-8 / 70-63 Afgerond
za 12/05/2018 8105 TC VELINA A 8057 T.C. MERELBEKE B 1-5 / 2-11 / 39-77 Afgerond
za 19/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8093 T.C. RACSO 1-5 / 2-10 / 38-65 Afgerond
za 19/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8028 T.C. ORBIS 4-2 / 9-5 / 71-57 Afgerond
za 19/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8105 TC VELINA A 4-2 / 8-4 / 60-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-4 / 5-8 / 48-61 Afgerond
za 21/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 3-3 / 6-6 / 50-61 Afgerond
za 28/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 2-4 / 6-8 / 59-60 Afgerond
za 28/04/2018 8022 T.C. EEKLO 8172 VZW TC STERRENBOS B 5-1 / 10-2 / 61-35 Afgerond
za 05/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8022 T.C. EEKLO 2-4 / 5-9 / 57-73 Afgerond
za 05/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8121 T.C. ZOTTEGEM A 0-6 / 2-12 / 47-83 Afgerond
za 12/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 12/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 5-1 / 11-3 / 80-43 Afgerond
za 19/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8022 T.C. EEKLO 3-3 / 7-6 / 51-52 Afgerond
za 19/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8172 VZW TC STERRENBOS B 3-3 / 7-6 / 62-52 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde