Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 60
  • Afdeling: 2 (20 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 27/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5036 T.C. DE NETHE 1-5 / 5-10 / 68-80 Afgerond
vr 27/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5038 T.C. LAAKDAL 5-1 / 11-2 / 74-36 Afgerond
vr 04/05/2018 5036 T.C. DE NETHE 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 4-2 / 9-5 / 77-60 Afgerond
vr 04/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5048 G.T. TESSENDERLO 1-5 / 3-10 / 42-71 Afgerond
vr 11/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5053 TENNISCLUB FIELD 6-0 / 12-1 / 78-30 Afgerond
vr 11/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5036 T.C. DE NETHE 2-4 / 4-9 / 50-70 Afgerond
vr 18/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 5-9 / 59-76 Afgerond
vr 18/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5038 T.C. LAAKDAL 4-2 / 9-4 / 66-43 Afgerond
vr 25/05/2018 5036 T.C. DE NETHE 5053 TENNISCLUB FIELD 6-0 / 12-2 / 82-48 Afgerond
vr 25/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5048 G.T. TESSENDERLO 1-5 / 2-10 / 22-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 27/04/2018 5023 TENNIS PAAL 5096 T.C. HAM 6-0 / 12-1 / 78-39 Afgerond
vr 27/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5052 T.C. ZELEM 3-3 / 8-7 / 79-69 Afgerond
vr 04/05/2018 5096 T.C. HAM 5007 K. TONGERSE T.C. A 3-3 / 6-7 / 56-64 Afgerond
vr 04/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5023 TENNIS PAAL 3-3 / 6-7 / 53-68 Afgerond
vr 11/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 4-2 / 9-5 / 76-58 Afgerond
vr 11/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5096 T.C. HAM 5-1 / 10-3 / 65-51 Afgerond
vr 18/05/2018 5023 TENNIS PAAL 5007 K. TONGERSE T.C. A 4-2 / 8-5 / 62-59 Afgerond
vr 18/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5052 T.C. ZELEM 4-2 / 10-6 / 86-70 Afgerond
vr 25/05/2018 5096 T.C. HAM 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 1-5 / 3-10 / 52-77 Afgerond
vr 25/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5023 TENNIS PAAL 2-4 / 5-9 / 62-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 27/04/2018 5037 T.C. DE ALK 5069 T.C. AS 4-2 / 8-5 / 60-52 Afgerond
vr 27/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5007 K. TONGERSE T.C. B 5-1 / 10-5 / 74-66 Afgerond
vr 04/05/2018 5069 T.C. AS 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-3 / 8-7 / 75-76 Afgerond
vr 04/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5037 T.C. DE ALK 3-3 / 8-6 / 75-65 Afgerond
vr 11/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 2-4 / 5-8 / 53-56 Afgerond
vr 11/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5069 T.C. AS 2-4 / 6-8 / 64-68 Afgerond
vr 18/05/2018 5037 T.C. DE ALK 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 2-4 / 5-8 / 57-59 Afgerond
vr 18/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5007 K. TONGERSE T.C. B 5-1 / 11-5 / 84-70 Afgerond
vr 25/05/2018 5069 T.C. AS 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 2-4 / 6-8 / 75-73 Afgerond
vr 25/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5037 T.C. DE ALK 1-5 / 4-10 / 57-71 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde