Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 45
  • Afdeling: 4 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5046 T.C. DE BORN 5003 K.T.C. DIEST 4-2 / 8-5 / 64-50 Afgerond
za 21/04/2018 5001 KTC BERINGEN C 5038 T.C. LAAKDAL B 2-4 / 6-9 / 77-83 Afgerond
za 21/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS 5020 T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 10-6 / 86-74 Afgerond
za 28/04/2018 5046 T.C. DE BORN 5001 KTC BERINGEN C 3-3 / 8-6 / 74-72 Afgerond
za 28/04/2018 5003 K.T.C. DIEST 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 8-8 / 71-69 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5055 T.C. BERKENBOS 4-2 / 8-6 / 68-60 Afgerond
za 05/05/2018 5001 KTC BERINGEN C 5003 K.T.C. DIEST 4-2 / 9-5 / 73-56 Afgerond
za 05/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS 5046 T.C. DE BORN 1-5 / 5-10 / 62-81 Afgerond
za 05/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5038 T.C. LAAKDAL B 2-4 / 4-8 / 40-54 Afgerond
za 12/05/2018 5046 T.C. DE BORN 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5-1 / 10-4 / 73-56 Afgerond
za 12/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5038 T.C. LAAKDAL B 1-5 / 2-10 / 30-68 Afgerond
za 12/05/2018 5001 KTC BERINGEN C 5055 T.C. BERKENBOS 4-2 / 8-5 / 67-51 Afgerond
za 19/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5046 T.C. DE BORN 5-1 / 10-3 / 73-52 Afgerond
za 19/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS 5003 K.T.C. DIEST 5-1 / 11-3 / 69-46 Afgerond
za 19/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5001 KTC BERINGEN C 3-3 / 8-8 / 85-84 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5038 T.C. LAAKDAL A 1-5 / 3-10 / 41-71 Afgerond
za 21/04/2018 5096 T.C. HAM 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 4-2 / 9-6 / 72-75 Afgerond
za 21/04/2018 5001 KTC BERINGEN A 5087 T.C. BOCHOLT B 1-5 / 2-10 / 44-67 Afgerond
za 28/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5096 T.C. HAM 5-1 / 11-2 / 74-27 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5087 T.C. BOCHOLT B 6-0 / 12-0 / 73-19 Afgerond
za 28/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5001 KTC BERINGEN A 4-2 / 9-4 / 67-44 Afgerond
za 05/05/2018 5096 T.C. HAM 5038 T.C. LAAKDAL A 1-5 / 2-10 / 24-69 Afgerond
za 05/05/2018 5001 KTC BERINGEN A 5024 T.C. HEUSDEN 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
za 05/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 2-4 / 5-8 / 55-57 Afgerond
za 12/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5087 T.C. BOCHOLT B 6-0 / 12-1 / 75-29 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5-1 / 11-2 / 73-28 Afgerond
za 12/05/2018 5096 T.C. HAM 5001 KTC BERINGEN A 6-0 / 12-0 / 75-39 Afgerond
za 19/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5024 T.C. HEUSDEN 1-5 / 4-11 / 61-83 Afgerond
za 19/05/2018 5001 KTC BERINGEN A 5038 T.C. LAAKDAL A 2-4 / 4-8 / 28-58 Afgerond
za 19/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5096 T.C. HAM 0-6 / 1-12 / 36-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. C 5077 TC HECHTEL-EKSEL 4-2 / 9-4 / 72-46 Afgerond
za 21/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5021 LOMMELSE T.C. 3-3 / 7-8 / 68-76 Afgerond
za 28/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 6-0 / 12-1 / 79-35 Afgerond
za 28/04/2018 5033 RACING TIENEN T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. C 2-4 / 6-8 / 68-69 Afgerond
za 05/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5033 RACING TIENEN T.C. 1-5 / 4-10 / 45-75 Afgerond
za 05/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5077 TC HECHTEL-EKSEL 2-4 / 5-9 / 54-64 Afgerond
za 12/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. C 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 6-0 / 12-2 / 84-39 Afgerond
za 12/05/2018 5033 RACING TIENEN T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 2-4 / 5-9 / 58-73 Afgerond
za 19/05/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5033 RACING TIENEN T.C. 2-4 / 4-8 / 50-60 Afgerond
za 19/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. C 4-2 / 8-5 / 59-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5087 T.C. BOCHOLT A 1-5 / 4-10 / 50-70 Afgerond
za 21/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 3-3 / 7-6 / 66-58 Afgerond
za 28/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5012 T.C. WINTERSLAG 3-3 / 6-7 / 59-66 Afgerond
za 28/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-3 / 6-6 / 56-49 Afgerond
za 05/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5008 K.T.C. MEULENBERG 5-1 / 10-2 / 66-24 Afgerond
za 05/05/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5087 T.C. BOCHOLT A 3-3 / 7-6 / 70-66 Afgerond
za 12/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5012 T.C. WINTERSLAG 2-4 / 4-10 / 51-74 Afgerond
za 12/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 1-5 / 2-11 / 31-72 Afgerond
za 19/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5008 K.T.C. MEULENBERG 5-1 / 11-4 / 75-52 Afgerond
za 19/05/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5053 TENNISCLUB FIELD B 5-1 / 11-2 / 79-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5069 T.C. AS C 3-3 / 6-7 / 63-58 Afgerond
za 21/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5041 NEERPELTSE T.C. B 6-0 / 12-2 / 79-59 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS C 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 7-6 / 64-64 Afgerond
za 28/04/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5035 T.C. TENKIE HASSELT 2-4 / 7-8 / 66-67 Afgerond
za 05/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5044 T.C. ROOSENDAEL 5-1 / 10-5 / 81-64 Afgerond
za 05/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5069 T.C. AS C 3-3 / 7-6 / 64-57 Afgerond
za 12/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 1-5 / 3-11 / 50-76 Afgerond
za 12/05/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5041 NEERPELTSE T.C. B 4-2 / 8-4 / 57-39 Afgerond
za 19/05/2018 5069 T.C. AS C 5044 T.C. ROOSENDAEL 6-0 / 12-1 / 79-31 Afgerond
za 19/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 3-3 / 7-7 / 61-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5069 T.C. AS A 5027 TC MAASEIK A 2-4 / 4-9 / 53-67 Afgerond
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5-1 / 10-5 / 88-67 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5053 TENNISCLUB FIELD A 4-2 / 8-4 / 55-44 Afgerond
za 28/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5069 T.C. AS A 2-4 / 6-9 / 65-72 Afgerond
za 05/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5052 T.C. ZELEM A 4-2 / 9-6 / 78-58 Afgerond
za 05/05/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5027 TC MAASEIK A 1-5 / 3-10 / 37-67 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS A 5053 TENNISCLUB FIELD A 4-2 / 9-4 / 69-42 Afgerond
za 12/05/2018 5052 T.C. ZELEM A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5-1 / 11-2 / 71-23 Afgerond
za 19/05/2018 5027 TC MAASEIK A 5052 T.C. ZELEM A 5-1 / 10-2 / 63-24 Afgerond
za 19/05/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5069 T.C. AS A 3-3 / 6-7 / 46-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5069 T.C. AS B 5041 NEERPELTSE T.C. A 0-6 / 1-12 / 32-77 Afgerond
za 21/04/2018 5001 KTC BERINGEN B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 3-3 / 8-7 / 66-67 Afgerond
za 28/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5001 KTC BERINGEN B 1-5 / 3-10 / 41-68 Afgerond
za 28/04/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 5069 T.C. AS B 2-4 / 7-9 / 75-67 Afgerond
za 05/05/2018 5001 KTC BERINGEN B 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 6-0 / 12-1 / 77-29 Afgerond
za 05/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5041 NEERPELTSE T.C. A 5-1 / 10-2 / 66-36 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS B 5001 KTC BERINGEN B 0-6 / 0-12 / 13-72 Afgerond
za 12/05/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 1-5 / 3-10 / 38-73 Afgerond
za 19/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 5-1 / 10-4 / 77-48 Afgerond
za 19/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5069 T.C. AS B 5-1 / 10-2 / 63-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5048 G.T. TESSENDERLO 0-6 / 2-12 / 55-86 Afgerond
za 21/04/2018 5052 T.C. ZELEM B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 4-8 / 54-64 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5052 T.C. ZELEM B 2-4 / 4-9 / 48-65 Afgerond
za 28/04/2018 5006 T.C. NUCLEA 5027 TC MAASEIK B 6-0 / 12-0 / 72-29 Afgerond
za 05/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5006 T.C. NUCLEA 3-3 / 7-6 / 68-60 Afgerond
za 05/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5048 G.T. TESSENDERLO 6-0 / 12-0 / 72-31 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK B 5052 T.C. ZELEM B 2-4 / 6-9 / 56-83 Afgerond
za 12/05/2018 5006 T.C. NUCLEA 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 0-6 / 1-12 / 42-76 Afgerond
za 19/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5006 T.C. NUCLEA 3-3 / 7-6 / 65-56 Afgerond
za 19/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5027 TC MAASEIK B 6-0 / 12-0 / 72-10 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-3 / 7-7 / 61-69 Afgerond
za 21/04/2018 5061 T.C. KAULILLE 5057 TC O - TC IRIS 2-4 / 4-8 / 47-50 Afgerond
za 28/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5061 T.C. KAULILLE 5-1 / 10-4 / 68-56 Afgerond
za 28/04/2018 5028 T.C. LANAKEN 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5-1 / 10-2 / 65-34 Afgerond
za 05/05/2018 5061 T.C. KAULILLE 5028 T.C. LANAKEN 2-4 / 6-9 / 60-78 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 2-4 / 5-10 / 58-74 Afgerond
za 12/05/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5061 T.C. KAULILLE 4-2 / 8-7 / 66-69 Afgerond
za 12/05/2018 5028 T.C. LANAKEN 5057 TC O - TC IRIS 4-2 / 9-4 / 70-48 Afgerond
za 19/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5028 T.C. LANAKEN 2-4 / 6-9 / 74-82 Afgerond
za 19/05/2018 5057 TC O - TC IRIS 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5-1 / 10-3 / 73-45 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde