Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 45
  • Afdeling: 3 (40 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5069 T.C. AS A 5050 T.C. WIMBLEDON A 3-3 / 6-9 / 59-76 Afgerond
za 21/04/2018 5096 T.C. HAM B 5024 T.C. HEUSDEN A 5-1 / 11-3 / 80-60 Afgerond
za 21/04/2018 5006 T.C. NUCLEA C 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-4 / 5-9 / 60-71 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS A 5096 T.C. HAM B 3-3 / 6-8 / 58-71 Afgerond
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5053 TENNISCLUB FIELD A 6-0 / 12-1 / 79-37 Afgerond
za 28/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5006 T.C. NUCLEA C 2-4 / 7-9 / 79-81 Afgerond
za 05/05/2018 5096 T.C. HAM B 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-6 / 2-12 / 53-86 Afgerond
za 05/05/2018 5006 T.C. NUCLEA C 5069 T.C. AS A 6-0 / 12-1 / 77-46 Afgerond
za 05/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5024 T.C. HEUSDEN A 5-1 / 10-5 / 76-57 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS A 5053 TENNISCLUB FIELD A 5-1 / 10-5 / 81-66 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5024 T.C. HEUSDEN A 4-2 / 9-5 / 78-52 Afgerond
za 12/05/2018 5096 T.C. HAM B 5006 T.C. NUCLEA C 5-1 / 10-3 / 67-41 Afgerond
za 19/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5069 T.C. AS A 3-3 / 8-7 / 73-75 Afgerond
za 19/05/2018 5006 T.C. NUCLEA C 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-6 / 0-12 / 31-74 Afgerond
za 19/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5096 T.C. HAM B 5-1 / 10-6 / 83-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5069 T.C. AS C 3-3 / 8-6 / 68-62 Afgerond
za 21/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. B 5048 G.T. TESSENDERLO A 4-2 / 9-5 / 73-59 Afgerond
za 21/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 5-1 / 11-4 / 82-55 Afgerond
za 28/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5039 RUNKSTER T.C. B 1-5 / 2-10 / 38-67 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS C 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 3-3 / 7-8 / 65-72 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 2-4 / 5-9 / 67-69 Afgerond
za 05/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. B 5069 T.C. AS C 5-1 / 11-2 / 78-35 Afgerond
za 05/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5041 NEERPELTSE T.C. 2-4 / 5-8 / 52-63 Afgerond
za 05/05/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-5 / 5-10 / 47-74 Afgerond
za 12/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 2-4 / 6-8 / 54-67 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS C 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-5 / 3-10 / 55-76 Afgerond
za 12/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 9-6 / 75-57 Afgerond
za 19/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5041 NEERPELTSE T.C. 4-2 / 8-5 / 59-52 Afgerond
za 19/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5069 T.C. AS C 4-2 / 10-5 / 77-50 Afgerond
za 19/05/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 5039 RUNKSTER T.C. B 2-4 / 5-8 / 49-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5034 T.C. BASVELD 5031 LANDEN T.C. 2-4 / 6-8 / 56-63 Afgerond
za 21/04/2018 5003 K.T.C. DIEST 5047 T.C. SMASH KERMT 4-2 / 10-5 / 78-55 Afgerond
za 21/04/2018 5036 T.C. DE NETHE 5024 T.C. HEUSDEN B 0-6 / 1-12 / 33-78 Afgerond
za 28/04/2018 5034 T.C. BASVELD 5003 K.T.C. DIEST 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
za 28/04/2018 5031 LANDEN T.C. 5024 T.C. HEUSDEN B 0-6 / 1-12 / 33-74 Afgerond
za 28/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5036 T.C. DE NETHE 1-5 / 3-10 / 55-72 Afgerond
za 05/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5031 LANDEN T.C. 4-2 / 8-4 / 61-37 Afgerond
za 05/05/2018 5036 T.C. DE NETHE 5034 T.C. BASVELD 4-2 / 9-4 / 62-40 Afgerond
za 05/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5047 T.C. SMASH KERMT 5-1 / 10-2 / 69-41 Afgerond
za 12/05/2018 5034 T.C. BASVELD 5024 T.C. HEUSDEN B 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
za 12/05/2018 5031 LANDEN T.C. 5047 T.C. SMASH KERMT 2-4 / 5-8 / 60-64 Afgerond
za 12/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5036 T.C. DE NETHE 4-2 / 9-5 / 70-51 Afgerond
za 19/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5034 T.C. BASVELD 4-2 / 9-4 / 70-48 Afgerond
za 19/05/2018 5036 T.C. DE NETHE 5031 LANDEN T.C. 5-1 / 11-5 / 87-66 Afgerond
za 19/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5003 K.T.C. DIEST 4-2 / 8-6 / 75-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5006 T.C. NUCLEA A 5051 T.C. OP DE WAAL 1-5 / 2-10 / 39-64 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5050 T.C. WIMBLEDON B 2-4 / 6-9 / 65-75 Afgerond
za 21/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5069 T.C. AS B 2-4 / 4-9 / 54-67 Afgerond
za 28/04/2018 5006 T.C. NUCLEA A 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-5 / 3-11 / 41-71 Afgerond
za 28/04/2018 5051 T.C. OP DE WAAL 5069 T.C. AS B 4-2 / 9-5 / 72-61 Afgerond
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5007 K. TONGERSE T.C. 5-1 / 11-3 / 78-46 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5051 T.C. OP DE WAAL 5-1 / 11-3 / 76-54 Afgerond
za 05/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5006 T.C. NUCLEA A 6-0 / 12-2 / 76-38 Afgerond
za 05/05/2018 5069 T.C. AS B 5050 T.C. WIMBLEDON B 2-4 / 5-10 / 55-84 Afgerond
za 12/05/2018 5006 T.C. NUCLEA A 5069 T.C. AS B 3-3 / 6-8 / 61-68 Afgerond
za 12/05/2018 5051 T.C. OP DE WAAL 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-5 / 2-10 / 42-67 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5007 K. TONGERSE T.C. 3-3 / 7-7 / 61-58 Afgerond
za 19/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5006 T.C. NUCLEA A 6-0 / 12-1 / 76-17 Afgerond
za 19/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5051 T.C. OP DE WAAL 3-3 / 7-6 / 56-49 Afgerond
za 19/05/2018 5069 T.C. AS B 5048 G.T. TESSENDERLO B 2-4 / 4-8 / 45-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-2 / 8-7 / 69-68 Afgerond
za 21/04/2018 5037 T.C. DE ALK 5023 TENNIS PAAL 3-3 / 8-6 / 70-66 Afgerond
za 28/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5037 T.C. DE ALK 4-2 / 8-4 / 60-40 Afgerond
za 28/04/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-4 / 4-9 / 38-66 Afgerond
za 05/05/2018 5037 T.C. DE ALK 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 2-4 / 5-8 / 56-67 Afgerond
za 05/05/2018 5023 TENNIS PAAL 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-4 / 6-9 / 72-78 Afgerond
za 12/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5037 T.C. DE ALK 5-1 / 10-2 / 73-35 Afgerond
za 12/05/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5023 TENNIS PAAL 2-4 / 4-8 / 44-63 Afgerond
za 19/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 4-2 / 9-4 / 63-51 Afgerond
za 19/05/2018 5023 TENNIS PAAL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-4 / 4-8 / 48-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5038 T.C. LAAKDAL A 2-4 / 5-9 / 53-76 Afgerond
za 21/04/2018 5029 T.C. MOL 5027 TC MAASEIK 5-1 / 10-3 / 71-49 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5029 T.C. MOL 6-0 / 12-0 / 73-23 Afgerond
za 28/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-4 / 5-8 / 52-63 Afgerond
za 05/05/2018 5029 T.C. MOL 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 9-5 / 72-63 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK 5038 T.C. LAAKDAL A 1-5 / 2-11 / 36-74 Afgerond
za 12/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5029 T.C. MOL 3-3 / 8-7 / 76-70 Afgerond
za 12/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5027 TC MAASEIK 1-5 / 5-10 / 60-74 Afgerond
za 19/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-4 / 5-9 / 61-66 Afgerond
za 19/05/2018 5027 TC MAASEIK 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-4 / 6-8 / 62-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5069 T.C. AS D 5006 T.C. NUCLEA B 5-1 / 11-3 / 83-54 Afgerond
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 3-3 / 7-7 / 61-57 Afgerond
za 28/04/2018 5006 T.C. NUCLEA B 5038 T.C. LAAKDAL B 2-4 / 4-8 / 44-65 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. A 5069 T.C. AS D 2-4 / 4-9 / 47-61 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5039 RUNKSTER T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-25 Afgerond
za 05/05/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5006 T.C. NUCLEA B 2-4 / 6-8 / 67-73 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS D 5038 T.C. LAAKDAL B 2-4 / 6-9 / 61-80 Afgerond
za 12/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. A 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 2-4 / 4-9 / 42-70 Afgerond
za 19/05/2018 5006 T.C. NUCLEA B 5039 RUNKSTER T.C. A 2-4 / 6-9 / 67-80 Afgerond
za 19/05/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5069 T.C. AS D 3-3 / 6-6 / 54-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5096 T.C. HAM A 2-4 / 4-8 / 43-59 Afgerond
za 21/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5075 T.C. NETEVALLEI 3-3 / 6-6 / 51-59 Afgerond
za 28/04/2018 5096 T.C. HAM A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5-1 / 10-2 / 69-50 Afgerond
za 28/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-3 / 6-6 / 61-56 Afgerond
za 05/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5087 T.C. BOCHOLT 2-4 / 5-9 / 66-70 Afgerond
za 05/05/2018 5075 T.C. NETEVALLEI 5096 T.C. HAM A 3-3 / 7-7 / 62-65 Afgerond
za 12/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5-1 / 11-2 / 75-35 Afgerond
za 12/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5075 T.C. NETEVALLEI 2-4 / 4-8 / 41-59 Afgerond
za 19/05/2018 5096 T.C. HAM A 5087 T.C. BOCHOLT 5-1 / 10-4 / 74-49 Afgerond
za 19/05/2018 5075 T.C. NETEVALLEI 5053 TENNISCLUB FIELD B 4-2 / 9-5 / 67-55 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde