Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 7 (20 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-3 / 6-6 / 50-45 Afgerond
zo 22/04/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5038 T.C. LAAKDAL E 6-0 / 12-1 / 77-39 Afgerond
zo 22/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5028 T.C. LANAKEN 3-3 / 7-7 / 59-70 Afgerond
zo 29/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 2-4 / 4-8 / 43-64 Afgerond
zo 29/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5028 T.C. LANAKEN 2-4 / 4-9 / 55-69 Afgerond
zo 29/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL E 5057 TC O - TC IRIS B 3-3 / 6-6 / 45-54 Afgerond
zo 06/05/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5-1 / 10-3 / 75-37 Afgerond
zo 06/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5-1 / 10-3 / 70-55 Afgerond
zo 06/05/2018 5028 T.C. LANAKEN 5038 T.C. LAAKDAL E 3-3 / 6-6 / 51-53 Afgerond
zo 13/05/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5028 T.C. LANAKEN 5-1 / 10-3 / 73-45 Afgerond
zo 13/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5038 T.C. LAAKDAL E 2-4 / 4-9 / 50-64 Afgerond
zo 13/05/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5057 TC O - TC IRIS B 2-4 / 5-9 / 57-73 Afgerond
zo 20/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL E 5077 TC HECHTEL-EKSEL 4-2 / 9-5 / 73-53 Afgerond
zo 20/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5-1 / 10-2 / 69-29 Afgerond
zo 20/05/2018 5028 T.C. LANAKEN 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 1-5 / 3-10 / 34-71 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5027 TC MAASEIK B 4-2 / 9-6 / 80-66 Afgerond
zo 22/04/2018 5061 T.C. KAULILLE 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 4-2 / 8-4 / 57-51 Afgerond
zo 29/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5061 T.C. KAULILLE 3-3 / 6-6 / 50-48 Afgerond
zo 29/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5038 T.C. LAAKDAL C 2-4 / 6-8 / 65-61 Afgerond
zo 06/05/2018 5061 T.C. KAULILLE 5041 NEERPELTSE T.C. 2-4 / 5-8 / 47-66 Afgerond
zo 06/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5027 TC MAASEIK B 4-2 / 8-5 / 58-53 Afgerond
zo 13/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5061 T.C. KAULILLE 3-3 / 6-6 / 46-43 Afgerond
zo 13/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 4-2 / 9-4 / 77-53 Afgerond
zo 20/05/2018 5027 TC MAASEIK B 5041 NEERPELTSE T.C. 1-5 / 3-10 / 42-69 Afgerond
zo 20/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5038 T.C. LAAKDAL C 1-5 / 2-11 / 37-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 4-2 / 8-5 / 66-58 Afgerond
zo 22/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5-1 / 11-2 / 72-42 Afgerond
zo 29/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 1-5 / 3-10 / 39-69 Afgerond
zo 29/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5052 T.C. ZELEM A 5-1 / 11-3 / 76-47 Afgerond
zo 06/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-4 / 4-9 / 40-63 Afgerond
zo 06/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 3-3 / 6-7 / 62-60 Afgerond
zo 13/05/2018 5052 T.C. ZELEM A 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 1-5 / 4-10 / 58-83 Afgerond
zo 13/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 6-0 / 12-0 / 72-21 Afgerond
zo 20/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-4 / 5-9 / 57-68 Afgerond
zo 20/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5052 T.C. ZELEM A 4-2 / 9-5 / 70-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-5 / 4-10 / 43-72 Afgerond
zo 22/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT 3-3 / 6-8 / 48-68 Afgerond
zo 29/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 4-2 / 10-5 / 79-63 Afgerond
zo 29/04/2018 5049 LOONSE T.C. 5038 T.C. LAAKDAL A 3-3 / 7-7 / 65-70 Afgerond
zo 06/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5049 LOONSE T.C. 4-2 / 8-5 / 61-54 Afgerond
zo 06/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5-1 / 11-4 / 89-62 Afgerond
zo 13/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 2-4 / 5-8 / 52-65 Afgerond
zo 13/05/2018 5049 LOONSE T.C. 5047 T.C. SMASH KERMT 2-4 / 4-9 / 40-62 Afgerond
zo 20/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5049 LOONSE T.C. 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 20/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5038 T.C. LAAKDAL A 4-2 / 9-6 / 71-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5069 T.C. AS 5048 G.T. TESSENDERLO 1-5 / 3-11 / 44-80 Afgerond
zo 22/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5046 T.C. DE BORN 3-3 / 6-7 / 61-56 Afgerond
zo 29/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5027 TC MAASEIK A 3-3 / 6-6 / 58-49 Afgerond
zo 29/04/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5069 T.C. AS 5-1 / 10-2 / 65-33 Afgerond
zo 06/05/2018 5027 TC MAASEIK A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 1-5 / 5-10 / 68-79 Afgerond
zo 06/05/2018 5046 T.C. DE BORN 5048 G.T. TESSENDERLO 3-3 / 6-6 / 45-43 Afgerond
zo 13/05/2018 5069 T.C. AS 5027 TC MAASEIK A 3-3 / 6-7 / 58-67 Afgerond
zo 13/05/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5046 T.C. DE BORN 4-2 / 10-5 / 73-53 Afgerond
zo 20/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 3-3 / 7-8 / 60-76 Afgerond
zo 20/05/2018 5046 T.C. DE BORN 5069 T.C. AS 4-2 / 8-5 / 61-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5029 T.C. MOL A 4-2 / 9-4 / 70-45 Afgerond
zo 22/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS 5053 TENNISCLUB FIELD 6-0 / 12-2 / 84-49 Afgerond
zo 29/04/2018 5029 T.C. MOL A 5055 T.C. BERKENBOS 1-5 / 4-10 / 46-70 Afgerond
zo 29/04/2018 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 3-3 / 7-7 / 67-69 Afgerond
zo 06/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 3-3 / 8-8 / 81-81 Afgerond
zo 06/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5029 T.C. MOL A 5-1 / 10-3 / 66-48 Afgerond
zo 13/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5055 T.C. BERKENBOS 3-3 / 7-6 / 54-57 Afgerond
zo 13/05/2018 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5053 TENNISCLUB FIELD 4-2 / 8-4 / 53-41 Afgerond
zo 20/05/2018 5029 T.C. MOL A 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 0-6 / 3-12 / 59-90 Afgerond
zo 20/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 2-4 / 6-9 / 65-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5057 TC O - TC IRIS A 0-6 / 0-12 / 11-72 Afgerond
zo 22/04/2018 5052 T.C. ZELEM B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-4 / 5-8 / 50-61 Afgerond
zo 29/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5052 T.C. ZELEM B 5-1 / 11-2 / 72-27 Afgerond
zo 29/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5-1 / 10-3 / 70-38 Afgerond
zo 06/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 7-6 / 63-54 Afgerond
zo 06/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5057 TC O - TC IRIS A 1-5 / 3-10 / 48-74 Afgerond
zo 13/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5052 T.C. ZELEM B 0-6 / 0-12 / 22-72 Afgerond
zo 13/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-4 / 5-10 / 54-83 Afgerond
zo 20/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 8-7 / 74-64 Afgerond
zo 20/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL D 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 6-0 / 12-3 / 84-51 Afgerond
zo 22/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5029 T.C. MOL B 2-4 / 4-9 / 39-69 Afgerond
zo 29/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 1-5 / 2-10 / 37-68 Afgerond
zo 29/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5038 T.C. LAAKDAL D 1-5 / 2-10 / 30-69 Afgerond
zo 06/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 11-2 / 75-31 Afgerond
zo 06/05/2018 5029 T.C. MOL B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 6-0 / 12-1 / 77-29 Afgerond
zo 13/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL D 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 4-2 / 8-5 / 58-49 Afgerond
zo 13/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5029 T.C. MOL B 1-5 / 3-10 / 37-73 Afgerond
zo 20/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 1-5 / 3-10 / 48-68 Afgerond
zo 20/05/2018 5029 T.C. MOL B 5038 T.C. LAAKDAL D 4-2 / 10-4 / 76-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5085 T.C. KOERSEL 1-5 / 5-10 / 66-87 Afgerond
zo 22/04/2018 5017 KON. METALLIC T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 5-1 / 10-2 / 69-19 Afgerond
zo 29/04/2018 5085 T.C. KOERSEL 5017 KON. METALLIC T.C. 1-5 / 3-10 / 41-64 Afgerond
zo 29/04/2018 5096 T.C. HAM 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 0-6 / 0-12 / 22-74 Afgerond
zo 06/05/2018 5017 KON. METALLIC T.C. 5096 T.C. HAM 5-1 / 10-2 / 67-21 Afgerond
zo 06/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5085 T.C. KOERSEL 0-6 / 1-12 / 24-75 Afgerond
zo 13/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5017 KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-4 / 62-46 Afgerond
zo 13/05/2018 5096 T.C. HAM 5021 LOMMELSE T.C. 5-1 / 11-2 / 71-28 Afgerond
zo 20/05/2018 5085 T.C. KOERSEL 5096 T.C. HAM 6-0 / 12-0 / 72-11 Afgerond
zo 20/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde