Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5021 LOMMELSE T.C. 4-2 / 9-5 / 74-53 Afgerond
zo 22/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5046 T.C. DE BORN A 0-6 / 1-12 / 42-78 Afgerond
zo 22/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5036 T.C. DE NETHE D 3-3 / 6-7 / 60-60 Afgerond
zo 29/04/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5041 NEERPELTSE T.C. 5-1 / 11-3 / 79-42 Afgerond
zo 29/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5036 T.C. DE NETHE D 3-3 / 6-6 / 54-55 Afgerond
zo 29/04/2018 5046 T.C. DE BORN A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-3 / 6-6 / 49-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 06/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 5-1 / 11-3 / 75-38 Afgerond
zo 06/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5028 T.C. LANAKEN B 0-6 / 3-12 / 49-83 Afgerond
zo 06/05/2018 5036 T.C. DE NETHE D 5046 T.C. DE BORN A 1-5 / 3-11 / 52-83 Afgerond
zo 13/05/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5036 T.C. DE NETHE D 5-1 / 10-4 / 75-56 Afgerond
zo 13/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5046 T.C. DE BORN A 1-5 / 2-10 / 35-69 Afgerond
zo 13/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-3 / 6-7 / 55-65 Afgerond
zo 20/05/2018 5046 T.C. DE BORN A 5028 T.C. LANAKEN B 6-0 / 12-1 / 76-34 Afgerond
zo 20/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. 5-1 / 10-5 / 77-66 Afgerond
zo 20/05/2018 5036 T.C. DE NETHE D 5041 NEERPELTSE T.C. 4-2 / 8-7 / 62-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5034 T.C. BASVELD 1-5 / 4-11 / 60-87 Afgerond
zo 22/04/2018 5037 T.C. DE ALK 5036 T.C. DE NETHE F 3-3 / 7-6 / 64-55 Afgerond
zo 22/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 4-2 / 10-5 / 79-54 Afgerond
zo 29/04/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5037 T.C. DE ALK 4-2 / 8-5 / 60-55 Afgerond
zo 29/04/2018 5034 T.C. BASVELD 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5-1 / 10-2 / 70-47 Afgerond
zo 29/04/2018 5036 T.C. DE NETHE F 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-4 / 5-8 / 43-68 Afgerond
zo 06/05/2018 5037 T.C. DE ALK 5034 T.C. BASVELD 3-3 / 7-7 / 65-59 Afgerond
zo 06/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5028 T.C. LANAKEN A 5-1 / 11-2 / 74-38 Afgerond
zo 06/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5036 T.C. DE NETHE F 4-2 / 9-6 / 76-49 Afgerond
zo 13/05/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-4 / 4-9 / 44-63 Afgerond
zo 13/05/2018 5034 T.C. BASVELD 5036 T.C. DE NETHE F 5-1 / 10-3 / 72-35 Afgerond
zo 13/05/2018 5037 T.C. DE ALK 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 0-6 / 1-12 / 37-76 Afgerond
zo 20/05/2018 5036 T.C. DE NETHE F 5028 T.C. LANAKEN A 2-4 / 5-8 / 52-54 Afgerond
zo 20/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5034 T.C. BASVELD 3-3 / 8-9 / 82-85 Afgerond
zo 20/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5037 T.C. DE ALK 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5007 K. TONGERSE T.C. 2-4 / 5-9 / 56-79 Afgerond
zo 22/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 1-5 / 2-11 / 51-78 Afgerond
zo 22/04/2018 5061 T.C. KAULILLE A 5019 T.C. ZOLDER 0-6 / 2-12 / 40-84 Afgerond
zo 29/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5047 T.C. SMASH KERMT 4-2 / 9-6 / 80-70 Afgerond
zo 29/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5019 T.C. ZOLDER 5-1 / 10-3 / 67-35 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 29/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5061 T.C. KAULILLE A 1-5 / 5-10 / 61-73 Afgerond
zo 06/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5007 K. TONGERSE T.C. 0-6 / 0-12 / 24-72 Afgerond
zo 06/05/2018 5061 T.C. KAULILLE A 5023 TENNIS PAAL A 5-1 / 10-3 / 64-45 Afgerond
zo 06/05/2018 5019 T.C. ZOLDER 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 3-3 / 7-6 / 62-54 Afgerond
zo 13/05/2018 5023 TENNIS PAAL A 5019 T.C. ZOLDER 1-5 / 4-10 / 55-75 Afgerond
zo 13/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 3-3 / 8-7 / 76-61 Afgerond
zo 13/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5061 T.C. KAULILLE A 3-3 / 6-6 / 54-52 Afgerond
zo 20/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5023 TENNIS PAAL A 3-3 / 7-7 / 62-58 Afgerond
zo 20/05/2018 5061 T.C. KAULILLE A 5007 K. TONGERSE T.C. 3-3 / 7-9 / 64-80 Afgerond
zo 20/05/2018 5019 T.C. ZOLDER 5047 T.C. SMASH KERMT 4-2 / 9-5 / 73-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-5 / 4-11 / 64-78 Afgerond
zo 22/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 4-2 / 9-5 / 68-42 Afgerond
zo 22/04/2018 5046 T.C. DE BORN B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 3-3 / 8-6 / 68-63 Afgerond
zo 29/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5050 T.C. WIMBLEDON 0-6 / 1-12 / 16-75 Afgerond
zo 29/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-5 / 3-10 / 50-74 Afgerond
zo 29/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5046 T.C. DE BORN B 4-2 / 8-4 / 61-47 Afgerond
zo 06/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-3 / 6-7 / 66-63 Afgerond
zo 06/05/2018 5046 T.C. DE BORN B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5-1 / 11-2 / 74-29 Afgerond
zo 06/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 4-2 / 10-8 / 91-73 Afgerond
zo 13/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-6 / 0-12 / 11-72 Afgerond
zo 13/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 1-5 / 4-10 / 48-74 Afgerond
zo 13/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5046 T.C. DE BORN B 2-4 / 4-9 / 45-66 Afgerond
zo 20/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-0 / 72-15 Afgerond
zo 20/05/2018 5046 T.C. DE BORN B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 6-0 / 12-0 / 73-29 Afgerond
zo 20/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 2-4 / 5-9 / 63-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5038 T.C. LAAKDAL A 5-1 / 11-2 / 72-41 Afgerond
zo 22/04/2018 5069 T.C. AS 5010 T.C. HELZOLD 1-5 / 4-11 / 59-82 Afgerond
zo 29/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5069 T.C. AS 3-3 / 6-7 / 65-74 Afgerond
zo 29/04/2018 5033 RACING TIENEN T.C. 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 2-4 / 6-8 / 57-62 Afgerond
zo 06/05/2018 5069 T.C. AS 5033 RACING TIENEN T.C. 3-3 / 7-7 / 64-64 Afgerond
zo 06/05/2018 5010 T.C. HELZOLD 5038 T.C. LAAKDAL A 6-0 / 12-0 / 75-30 Afgerond
zo 13/05/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5069 T.C. AS 5-1 / 10-4 / 74-49 Afgerond
zo 13/05/2018 5033 RACING TIENEN T.C. 5010 T.C. HELZOLD 2-4 / 4-9 / 50-72 Afgerond
zo 20/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5033 RACING TIENEN T.C. 3-3 / 6-7 / 49-58 Afgerond
zo 20/05/2018 5010 T.C. HELZOLD 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 3-3 / 6-6 / 54-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5057 TC O - TC IRIS B 4-2 / 9-4 / 68-46 Afgerond
zo 22/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. B 5038 T.C. LAAKDAL B 4-2 / 8-5 / 60-49 Afgerond
zo 29/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5039 RUNKSTER T.C. B 3-3 / 8-8 / 76-74 Afgerond
zo 29/04/2018 5029 T.C. MOL 5085 T.C. KOERSEL C 5-1 / 10-4 / 74-56 Afgerond
zo 06/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. B 5029 T.C. MOL 2-4 / 6-9 / 60-76 Afgerond
zo 06/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5057 TC O - TC IRIS B 6-0 / 12-2 / 82-46 Afgerond
zo 13/05/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5039 RUNKSTER T.C. B 4-2 / 8-5 / 70-62 Afgerond
zo 13/05/2018 5029 T.C. MOL 5038 T.C. LAAKDAL B 5-1 / 10-2 / 68-45 Afgerond
zo 20/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5029 T.C. MOL 0-6 / 1-12 / 27-76 Afgerond
zo 20/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5085 T.C. KOERSEL C 3-3 / 7-6 / 53-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5036 T.C. DE NETHE E 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-3 / 6-6 / 53-60 Afgerond
zo 22/04/2018 5096 T.C. HAM A 5057 TC O - TC IRIS A 4-2 / 9-5 / 73-52 Afgerond
zo 29/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5096 T.C. HAM A 3-3 / 8-7 / 71-73 Afgerond
zo 29/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5036 T.C. DE NETHE E 3-3 / 6-8 / 47-64 Afgerond
zo 06/05/2018 5096 T.C. HAM A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5-1 / 10-2 / 69-43 Afgerond
zo 06/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-3 / 6-8 / 58-72 Afgerond
zo 13/05/2018 5036 T.C. DE NETHE E 5096 T.C. HAM A 3-3 / 6-6 / 47-57 Afgerond
zo 13/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5057 TC O - TC IRIS A 2-4 / 5-8 / 52-62 Afgerond
zo 20/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5-1 / 11-3 / 78-57 Afgerond
zo 20/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5036 T.C. DE NETHE E 3-3 / 6-7 / 64-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5052 T.C. ZELEM 1-5 / 2-11 / 49-77 Afgerond
zo 22/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5061 T.C. KAULILLE B 5-1 / 11-2 / 75-25 Afgerond
zo 29/04/2018 5052 T.C. ZELEM 5048 G.T. TESSENDERLO C 0-6 / 1-12 / 25-77 Afgerond
zo 29/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5-1 / 11-4 / 86-68 Afgerond
zo 06/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5053 TENNISCLUB FIELD 5-1 / 11-3 / 76-49 Afgerond
zo 06/05/2018 5061 T.C. KAULILLE B 5052 T.C. ZELEM 2-4 / 4-8 / 45-57 Afgerond
zo 13/05/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5048 G.T. TESSENDERLO C 0-6 / 2-12 / 34-83 Afgerond
zo 13/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5061 T.C. KAULILLE B 4-2 / 9-7 / 78-70 Afgerond
zo 20/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5053 TENNISCLUB FIELD 4-2 / 9-6 / 87-78 Afgerond
zo 20/05/2018 5061 T.C. KAULILLE B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 4-2 / 9-6 / 80-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C 3-3 / 6-8 / 61-68 Afgerond
zo 22/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-5 / 2-11 / 31-76 Afgerond
zo 29/04/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 6-0 / 12-0 / 74-28 Afgerond
zo 29/04/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5036 T.C. DE NETHE C 4-2 / 9-6 / 78-56 Afgerond
zo 06/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 5085 T.C. KOERSEL A 2-4 / 5-8 / 42-66 Afgerond
zo 06/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C 1-5 / 3-10 / 59-77 Afgerond
zo 13/05/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 6-0 / 12-1 / 75-42 Afgerond
zo 13/05/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5048 G.T. TESSENDERLO A 5-1 / 10-3 / 73-40 Afgerond
zo 20/05/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C 5085 T.C. KOERSEL A 4-2 / 9-5 / 75-53 Afgerond
zo 20/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5036 T.C. DE NETHE C 1-5 / 5-10 / 64-82 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 0-6 / 0-12 / 27-72 Afgerond
zo 22/04/2018 5042 STEVOORTSE TC. 5028 T.C. LANAKEN C 2-4 / 4-9 / 44-64 Afgerond
zo 29/04/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5042 STEVOORTSE TC. 3-3 / 7-6 / 68-63 Afgerond
zo 29/04/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 4-2 / 9-4 / 69-43 Afgerond
zo 06/05/2018 5042 STEVOORTSE TC. 5044 T.C. ROOSENDAEL 4-2 / 10-6 / 83-64 Afgerond
zo 06/05/2018 5028 T.C. LANAKEN C 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 2-4 / 4-9 / 40-65 Afgerond
zo 13/05/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5042 STEVOORTSE TC. 1-5 / 3-10 / 44-70 Afgerond
zo 13/05/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5028 T.C. LANAKEN C 3-3 / 6-7 / 59-53 Afgerond
zo 20/05/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5044 T.C. ROOSENDAEL 6-0 / 12-0 / 72-27 Afgerond
zo 20/05/2018 5028 T.C. LANAKEN C 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5-1 / 11-3 / 74-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 1-5 / 5-10 / 70-82 Afgerond
zo 22/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5065 T.C. TENNISDEL GENK 2-4 / 6-8 / 58-66 Afgerond
zo 29/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5012 T.C. WINTERSLAG 5-1 / 11-3 / 78-59 Afgerond
zo 29/04/2018 5017 KON. METALLIC T.C. 5036 T.C. DE NETHE B 5-1 / 10-2 / 64-32 Afgerond
zo 06/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5017 KON. METALLIC T.C. 1-5 / 2-11 / 31-72 Afgerond
zo 06/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-4 / 6-8 / 68-59 Afgerond
zo 13/05/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5012 T.C. WINTERSLAG 5-1 / 10-3 / 69-38 Afgerond
zo 13/05/2018 5017 KON. METALLIC T.C. 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-3 / 7-7 / 61-53 Afgerond
zo 20/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5017 KON. METALLIC T.C. 2-4 / 5-9 / 51-68 Afgerond
zo 20/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5036 T.C. DE NETHE B 6-0 / 12-1 / 81-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5096 T.C. HAM B 4-2 / 8-8 / 73-80 Afgerond
zo 22/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5087 T.C. BOCHOLT 4-2 / 8-5 / 64-47 Afgerond
zo 29/04/2018 5096 T.C. HAM B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 3-3 / 6-7 / 60-64 Afgerond
zo 29/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5085 T.C. KOERSEL B 3-3 / 8-7 / 75-60 Afgerond
zo 06/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 8-6 / 72-68 Afgerond
zo 06/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5096 T.C. HAM B 4-2 / 8-5 / 64-51 Afgerond
zo 13/05/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 2-4 / 5-9 / 64-70 Afgerond
zo 13/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5087 T.C. BOCHOLT 0-6 / 2-12 / 45-83 Afgerond
zo 20/05/2018 5096 T.C. HAM B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 4-2 / 9-5 / 67-52 Afgerond
zo 20/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5085 T.C. KOERSEL B 3-3 / 6-6 / 52-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5023 TENNIS PAAL B 4-2 / 9-4 / 66-55 Afgerond
zo 22/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5039 RUNKSTER T.C. A 2-4 / 6-8 / 77-73 Afgerond
zo 29/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 8-5 / 74-63 Afgerond
zo 29/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5036 T.C. DE NETHE A 1-5 / 4-11 / 56-83 Afgerond
zo 06/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 2-4 / 6-9 / 59-79 Afgerond
zo 06/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. A 5023 TENNIS PAAL B 1-5 / 2-10 / 39-68 Afgerond
zo 13/05/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 4-2 / 8-4 / 61-45 Afgerond
zo 13/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5039 RUNKSTER T.C. A 1-5 / 3-10 / 43-74 Afgerond
zo 20/05/2018 5023 TENNIS PAAL B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 4-2 / 9-5 / 73-65 Afgerond
zo 20/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. A 5036 T.C. DE NETHE A 0-6 / 1-12 / 29-75 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A (J1) 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A (J1)
5085 T.C. KOERSEL C (F2) 5085 T.C. KOERSEL C (F2)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. (B1) 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. (B1)
5046 T.C. DE BORN B (D1) (T) 1 5 65 5023 TENNIS PAAL B (M2) Afgerond (zo 27/05/2018)
5023 TENNIS PAAL B (M2) (U) 5 10 79
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C (I1) (T) 4 8 65 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW C (I1) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (zo 27/05/2018)
5019 T.C. ZOLDER (C2) (U) 2 4 38
5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (L1) (T) 4 10 80 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (L1) Afgerond (zo 27/05/2018)
5028 T.C. LANAKEN B (A2) (U) 2 4 57
5010 T.C. HELZOLD (E1) (T) 3 7 57 5010 T.C. HELZOLD (E1) Afgerond (zo 27/05/2018)
5008 K.T.C. MEULENBERG B (K2) (U) 3 6 48
5048 G.T. TESSENDERLO C (H1) (T) 6 12 77 5048 G.T. TESSENDERLO C (H1) Afgerond (zo 27/05/2018)
5048 G.T. TESSENDERLO B (G2) (U) 0 2 45
5096 T.C. HAM A (G1) (T) 5 11 73 5096 T.C. HAM A (G1) Afgerond (zo 27/05/2018)
5085 T.C. KOERSEL A (I2) (U) 1 3 51
5036 T.C. DE NETHE A (M1) (T) 4 8 69 5036 T.C. DE NETHE A (M1) Afgerond (zo 27/05/2018)
5087 T.C. BOCHOLT (L2) (U) 2 6 69
5017 KON. METALLIC T.C. (K1) (T) 4 10 78 5017 KON. METALLIC T.C. (K1) Afgerond (zo 27/05/2018)
5052 T.C. ZELEM (H2) (U) 2 5 52
5046 T.C. DE BORN A (A1) (T) 6 12 77 5046 T.C. DE BORN A (A1) Afgerond (zo 27/05/2018)
5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 (E2) (U) 0 1 48
5007 K. TONGERSE T.C. (C1) (T) 6 12 72 5007 K. TONGERSE T.C. (C1) Niet aangevangen (zo 27/05/2018)
5028 T.C. LANAKEN C (J2) (U) 0 0 0
5034 T.C. BASVELD (B2)
5034 T.C. BASVELD (B2)
5029 T.C. MOL (F1)
5029 T.C. MOL (F1)
5050 T.C. WIMBLEDON (D2)
5050 T.C. WIMBLEDON (D2)