Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 5 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5057 TC O - TC IRIS A 3-3 / 7-7 / 68-51 Afgerond
vr 13/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5083 OPOETERSE TENNISCLUB A 3-3 / 7-6 / 58-52 Afgerond
vr 13/04/2018 5069 T.C. AS E 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 4-2 / 8-6 / 61-54 Afgerond
vr 20/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5012 T.C. WINTERSLAG 3-3 / 7-8 / 66-72 Afgerond
vr 20/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5-1 / 11-2 / 76-36 Afgerond
vr 20/04/2018 5083 OPOETERSE TENNISCLUB A 5069 T.C. AS E 3-3 / 7-7 / 64-66 Afgerond
vr 27/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5057 TC O - TC IRIS A 5-1 / 11-4 / 79-56 Afgerond
vr 27/04/2018 5069 T.C. AS E 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 27/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5083 OPOETERSE TENNISCLUB A 1-5 / 3-10 / 58-73 Afgerond
vr 04/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5-1 / 10-4 / 74-51 Afgerond
vr 04/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5083 OPOETERSE TENNISCLUB A 3-3 / 6-7 / 49-53 Afgerond
vr 04/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5069 T.C. AS E 4-2 / 10-6 / 83-67 Afgerond
vr 11/05/2018 5083 OPOETERSE TENNISCLUB A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 9-5 / 82-68 Afgerond
vr 11/05/2018 5069 T.C. AS E 5057 TC O - TC IRIS A 3-3 / 6-6 / 55-47 Afgerond
vr 11/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5012 T.C. WINTERSLAG 0-6 / 1-12 / 35-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5069 T.C. AS D 5057 TC O - TC IRIS B 5-1 / 11-5 / 85-67 Afgerond
vr 13/04/2018 5083 OPOETERSE TENNISCLUB B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 2-4 / 4-9 / 49-65 Afgerond
vr 13/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 2-4 / 6-8 / 58-60 Afgerond
vr 20/04/2018 5069 T.C. AS D 5083 OPOETERSE TENNISCLUB B 6-0 / 12-0 / 72-24 Afgerond
vr 20/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 4-2 / 9-4 / 70-44 Afgerond
vr 20/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-3 / 6-7 / 58-67 Afgerond
vr 27/04/2018 5083 OPOETERSE TENNISCLUB B 5057 TC O - TC IRIS B 2-4 / 5-9 / 61-78 Afgerond
vr 27/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5069 T.C. AS D 2-4 / 4-10 / 48-81 Afgerond
vr 27/04/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 2-4 / 5-8 / 61-62 Afgerond
vr 04/05/2018 5069 T.C. AS D 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 6-0 / 12-1 / 82-45 Afgerond
vr 04/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 2-4 / 6-8 / 68-74 Afgerond
vr 04/05/2018 5083 OPOETERSE TENNISCLUB B 5065 T.C. TENNISDEL GENK 1-5 / 2-10 / 45-67 Afgerond
vr 11/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5069 T.C. AS D 2-4 / 4-8 / 33-57 Afgerond
vr 11/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5057 TC O - TC IRIS B 4-2 / 9-4 / 65-46 Afgerond
vr 11/05/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5083 OPOETERSE TENNISCLUB B 2-4 / 5-8 / 50-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5027 TC MAASEIK C 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5-1 / 11-2 / 76-37 Afgerond
vr 13/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5087 T.C. BOCHOLT E 3-3 / 7-7 / 68-59 Afgerond
vr 13/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5018 T.C. HAMONT A 2-4 / 5-9 / 49-68 Afgerond
vr 20/04/2018 5027 TC MAASEIK C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 4-2 / 9-4 / 66-54 Afgerond
vr 20/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5018 T.C. HAMONT A 0-6 / 2-12 / 46-84 Afgerond
vr 20/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT E 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 4-2 / 8-4 / 61-49 Afgerond
vr 27/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 4-2 / 10-5 / 78-61 Afgerond
vr 27/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5027 TC MAASEIK C 1-5 / 3-10 / 48-76 Afgerond
vr 27/04/2018 5018 T.C. HAMONT A 5087 T.C. BOCHOLT E 5-1 / 11-3 / 73-44 Afgerond
vr 04/05/2018 5027 TC MAASEIK C 5018 T.C. HAMONT A 3-3 / 7-7 / 66-68 Afgerond
vr 04/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5087 T.C. BOCHOLT E 4-2 / 8-4 / 58-40 Afgerond
vr 04/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5-1 / 11-2 / 74-44 Afgerond
vr 11/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT E 5027 TC MAASEIK C 1-5 / 2-10 / 38-69 Afgerond
vr 11/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 6-0 / 12-2 / 82-53 Afgerond
vr 11/05/2018 5018 T.C. HAMONT A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D 2-4 / 7-9 / 71-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 3-3 / 6-6 / 54-51 Afgerond
vr 13/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5061 T.C. KAULILLE B 5-1 / 11-3 / 85-55 Afgerond
vr 20/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5027 TC MAASEIK B 3-3 / 6-8 / 70-76 Afgerond
vr 20/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5087 T.C. BOCHOLT C 5-1 / 10-3 / 74-45 Afgerond
vr 27/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 4-2 / 9-6 / 76-77 Afgerond
vr 27/04/2018 5061 T.C. KAULILLE B 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 1-5 / 3-10 / 55-71 Afgerond
vr 04/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5027 TC MAASEIK B 2-4 / 4-10 / 58-73 Afgerond
vr 04/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5061 T.C. KAULILLE B 4-2 / 10-4 / 77-51 Afgerond
vr 11/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 2-4 / 6-9 / 66-70 Afgerond
vr 11/05/2018 5061 T.C. KAULILLE B 5087 T.C. BOCHOLT C 2-4 / 4-8 / 52-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI E 5-1 / 10-3 / 71-50 Afgerond
vr 13/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5069 T.C. AS A 3-3 / 7-9 / 74-82 Afgerond
vr 20/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI E 5097 T.C. DE BONEPUT A 3-3 / 7-6 / 60-58 Afgerond
vr 20/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5087 T.C. BOCHOLT B 3-3 / 7-6 / 64-54 Afgerond
vr 27/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 2-4 / 6-8 / 61-68 Afgerond
vr 27/04/2018 5069 T.C. AS A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI E 4-2 / 8-6 / 67-50 Afgerond
vr 04/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5097 T.C. DE BONEPUT A 4-2 / 8-4 / 49-36 Afgerond
vr 04/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5069 T.C. AS A 2-4 / 5-9 / 65-70 Afgerond
vr 11/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI E 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 1-5 / 3-10 / 38-68 Afgerond
vr 11/05/2018 5069 T.C. AS A 5087 T.C. BOCHOLT B 4-2 / 8-4 / 56-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT D 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 2-4 / 7-8 / 62-70 Afgerond
vr 13/04/2018 5069 T.C. AS B 5061 T.C. KAULILLE A 4-2 / 8-5 / 60-51 Afgerond
vr 20/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5069 T.C. AS B 3-3 / 6-6 / 55-52 Afgerond
vr 20/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT B 5087 T.C. BOCHOLT D 4-2 / 8-5 / 63-60 Afgerond
vr 27/04/2018 5069 T.C. AS B 5097 T.C. DE BONEPUT B 2-4 / 6-10 / 63-84 Afgerond
vr 27/04/2018 5061 T.C. KAULILLE A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 1-5 / 2-10 / 30-65 Afgerond
vr 04/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT D 5069 T.C. AS B 2-4 / 5-8 / 53-63 Afgerond
vr 04/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT B 5061 T.C. KAULILLE A 3-3 / 7-7 / 56-63 Afgerond
vr 11/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5097 T.C. DE BONEPUT B 5-1 / 10-4 / 74-40 Afgerond
vr 11/05/2018 5061 T.C. KAULILLE A 5087 T.C. BOCHOLT D 4-2 / 9-6 / 76-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT F 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-4 / 4-9 / 52-68 Afgerond
vr 13/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5027 TC MAASEIK A 2-4 / 4-8 / 46-63 Afgerond
vr 20/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 4-2 / 8-4 / 60-44 Afgerond
vr 20/04/2018 5069 T.C. AS C 5087 T.C. BOCHOLT F 2-4 / 6-8 / 65-66 Afgerond
vr 27/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5069 T.C. AS C 2-4 / 5-9 / 45-72 Afgerond
vr 27/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-3 / 7-7 / 64-71 Afgerond
vr 04/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT F 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 2-4 / 6-8 / 57-66 Afgerond
vr 04/05/2018 5069 T.C. AS C 5027 TC MAASEIK A 5-1 / 10-3 / 70-49 Afgerond
vr 11/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5069 T.C. AS C 3-3 / 7-7 / 67-67 Afgerond
vr 11/05/2018 5027 TC MAASEIK A 5087 T.C. BOCHOLT F 2-4 / 6-9 / 69-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5017 KON. METALLIC T.C. C 5018 T.C. HAMONT C 4-2 / 9-5 / 74-59 Afgerond
vr 13/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5-1 / 10-2 / 64-27 Afgerond
vr 20/04/2018 5018 T.C. HAMONT C 5021 LOMMELSE T.C. B 1-5 / 2-11 / 28-70 Afgerond
vr 20/04/2018 5015 ACHEL T.C. B 5017 KON. METALLIC T.C. C 2-4 / 7-8 / 74-74 Afgerond
vr 27/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5015 ACHEL T.C. B 6-0 / 12-1 / 75-31 Afgerond
vr 27/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5018 T.C. HAMONT C 4-2 / 8-4 / 56-45 Afgerond
vr 04/05/2018 5017 KON. METALLIC T.C. C 5021 LOMMELSE T.C. B 2-4 / 6-8 / 57-70 Afgerond
vr 04/05/2018 5015 ACHEL T.C. B 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 2-4 / 5-8 / 55-61 Afgerond
vr 11/05/2018 5018 T.C. HAMONT C 5015 ACHEL T.C. B 1-5 / 3-10 / 37-65 Afgerond
vr 11/05/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5017 KON. METALLIC T.C. C 2-4 / 4-8 / 51-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5017 KON. METALLIC T.C. A 5018 T.C. HAMONT B 5-1 / 11-4 / 82-61 Afgerond
vr 13/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5087 T.C. BOCHOLT A 2-4 / 4-9 / 58-72 Afgerond
vr 20/04/2018 5018 T.C. HAMONT B 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 4-2 / 8-6 / 66-50 Afgerond
vr 20/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5017 KON. METALLIC T.C. A 2-4 / 5-8 / 47-64 Afgerond
vr 27/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5-1 / 10-2 / 70-32 Afgerond
vr 27/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5018 T.C. HAMONT B 0-6 / 2-12 / 38-81 Afgerond
vr 04/05/2018 5017 KON. METALLIC T.C. A 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 6-0 / 12-1 / 79-37 Afgerond
vr 04/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5087 T.C. BOCHOLT A 5-1 / 10-5 / 79-54 Afgerond
vr 11/05/2018 5018 T.C. HAMONT B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 4-2 / 9-5 / 69-54 Afgerond
vr 11/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5017 KON. METALLIC T.C. A 0-6 / 2-12 / 39-80 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5017 KON. METALLIC T.C. B 5021 LOMMELSE T.C. A 4-2 / 8-5 / 66-61 Afgerond
vr 13/04/2018 5015 ACHEL T.C. A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 2-4 / 5-8 / 50-62 Afgerond
vr 20/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5015 ACHEL T.C. A 2-4 / 4-8 / 46-60 Afgerond
vr 20/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5017 KON. METALLIC T.C. B 4-2 / 9-5 / 73-62 Afgerond
vr 27/04/2018 5015 ACHEL T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. 3-3 / 6-6 / 51-48 Afgerond
vr 27/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5021 LOMMELSE T.C. A 4-2 / 9-4 / 70-47 Afgerond
vr 04/05/2018 5017 KON. METALLIC T.C. B 5015 ACHEL T.C. A 2-4 / 5-9 / 46-70 Afgerond
vr 04/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 2-4 / 6-9 / 67-74 Afgerond
vr 11/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. 2-4 / 8-8 / 80-71 Afgerond
vr 11/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5017 KON. METALLIC T.C. B 2-4 / 6-9 / 68-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5046 T.C. DE BORN B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 0-6 / 1-12 / 28-76 Afgerond
vr 13/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. B 5031 LANDEN T.C. 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
vr 20/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5039 RUNKSTER T.C. B 6-0 / 12-0 / 72-19 Afgerond
vr 20/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5046 T.C. DE BORN B 5-1 / 11-3 / 76-62 Afgerond
vr 27/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON 3-3 / 8-6 / 72-64 Afgerond
vr 27/04/2018 5031 LANDEN T.C. 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 1-5 / 3-11 / 43-76 Afgerond
vr 04/05/2018 5046 T.C. DE BORN B 5039 RUNKSTER T.C. B 5-1 / 10-2 / 65-35 Afgerond
vr 04/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5031 LANDEN T.C. 4-2 / 9-4 / 65-44 Afgerond
vr 11/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5050 T.C. WIMBLEDON 6-0 / 12-1 / 74-36 Afgerond
vr 11/05/2018 5031 LANDEN T.C. 5046 T.C. DE BORN B 3-3 / 8-6 / 68-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5046 T.C. DE BORN C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-3 / 7-7 / 66-66 Afgerond
vr 13/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 5-1 / 10-3 / 68-42 Afgerond
vr 20/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 2-4 / 5-8 / 53-61 Afgerond
vr 20/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5046 T.C. DE BORN C 5-1 / 11-4 / 75-51 Afgerond
vr 27/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5007 K. TONGERSE T.C. A 2-4 / 5-9 / 62-71 Afgerond
vr 27/04/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 2-4 / 5-8 / 45-59 Afgerond
vr 04/05/2018 5046 T.C. DE BORN C 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 2-4 / 6-8 / 60-69 Afgerond
vr 04/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 4-2 / 8-4 / 61-44 Afgerond
vr 11/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5007 K. TONGERSE T.C. A 2-4 / 4-9 / 41-63 Afgerond
vr 11/05/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 5046 T.C. DE BORN C 3-3 / 8-6 / 68-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 4-2 / 9-4 / 64-44 Afgerond
vr 13/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT 1-5 / 3-10 / 43-73 Afgerond
vr 20/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 5039 RUNKSTER T.C. A 2-4 / 5-8 / 58-65 Afgerond
vr 20/04/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-3 / 6-8 / 57-67 Afgerond
vr 27/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. A 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 1-5 / 3-11 / 39-81 Afgerond
vr 27/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 4-2 / 8-5 / 59-52 Afgerond
vr 04/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5039 RUNKSTER T.C. A 5-1 / 10-2 / 66-32 Afgerond
vr 04/05/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5047 T.C. SMASH KERMT 4-2 / 9-6 / 81-63 Afgerond
vr 11/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 2-4 / 5-9 / 55-72 Afgerond
vr 11/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 4-2 / 8-4 / 53-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 2-4 / 5-9 / 58-71 Afgerond
vr 13/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5007 K. TONGERSE T.C. B 4-2 / 8-5 / 76-57 Afgerond
vr 20/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 3-3 / 7-8 / 72-69 Afgerond
vr 20/04/2018 5046 T.C. DE BORN A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 6-0 / 12-0 / 73-25 Afgerond
vr 27/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5046 T.C. DE BORN A 2-4 / 4-10 / 48-73 Afgerond
vr 27/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 3-3 / 6-7 / 61-52 Afgerond
vr 04/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 1-5 / 2-10 / 36-67 Afgerond
vr 04/05/2018 5046 T.C. DE BORN A 5007 K. TONGERSE T.C. B 5-1 / 11-3 / 79-41 Afgerond
vr 11/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5046 T.C. DE BORN A 2-4 / 4-9 / 44-66 Afgerond
vr 11/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 4-2 / 8-6 / 57-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5063 T.C. BEUKENHOF 5037 T.C. DE ALK A 6-0 / 12-3 / 82-51 Afgerond
vr 13/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5049 LOONSE T.C. 0-6 / 0-12 / 18-73 Afgerond
vr 20/04/2018 5037 T.C. DE ALK A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 6-0 / 12-0 / 72-7 Afgerond
vr 20/04/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM 5063 T.C. BEUKENHOF 2-4 / 5-9 / 60-68 Afgerond
vr 27/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5073 T.R.C. KORTESSEM 0-6 / 0-12 / 20-72 Afgerond
vr 27/04/2018 5049 LOONSE T.C. 5037 T.C. DE ALK A 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
vr 04/05/2018 5063 T.C. BEUKENHOF 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 6-0 / 12-0 / 72-8 Afgerond
vr 04/05/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM 5049 LOONSE T.C. 3-3 / 8-6 / 72-59 Afgerond
vr 11/05/2018 5037 T.C. DE ALK A 5073 T.R.C. KORTESSEM 1-5 / 3-11 / 53-78 Afgerond
vr 11/05/2018 5049 LOONSE T.C. 5063 T.C. BEUKENHOF 1-5 / 4-11 / 54-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5026 T.C. LUMMEN D 5055 T.C. BERKENBOS A 5-1 / 10-3 / 73-47 Afgerond
vr 13/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5023 TENNIS PAAL A 4-2 / 9-5 / 74-44 Afgerond
vr 20/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS A 5024 T.C. HEUSDEN B 0-6 / 0-12 / 31-73 Afgerond
vr 20/04/2018 5052 T.C. ZELEM B 5026 T.C. LUMMEN D 4-2 / 9-6 / 75-66 Afgerond
vr 27/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5052 T.C. ZELEM B 2-4 / 6-8 / 53-67 Afgerond
vr 27/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5055 T.C. BERKENBOS A 2-4 / 6-8 / 65-65 Afgerond
vr 04/05/2018 5026 T.C. LUMMEN D 5024 T.C. HEUSDEN B 3-3 / 6-6 / 53-52 Afgerond
vr 04/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5023 TENNIS PAAL A 5-1 / 11-3 / 77-44 Afgerond
vr 11/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS A 5052 T.C. ZELEM B 1-5 / 4-10 / 60-75 Afgerond
vr 11/05/2018 5023 TENNIS PAAL A 5026 T.C. LUMMEN D 1-5 / 3-10 / 40-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5085 T.C. KOERSEL D 4-2 / 8-4 / 58-40 Afgerond
vr 13/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS D 5023 TENNIS PAAL C 1-5 / 3-10 / 48-71 Afgerond
vr 20/04/2018 5085 T.C. KOERSEL D 5055 T.C. BERKENBOS D 2-4 / 4-8 / 53-68 Afgerond
vr 20/04/2018 5034 T.C. BASVELD 5026 T.C. LUMMEN A 1-5 / 3-10 / 45-72 Afgerond
vr 27/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS D 5034 T.C. BASVELD 4-2 / 10-5 / 85-70 Afgerond
vr 27/04/2018 5023 TENNIS PAAL C 5085 T.C. KOERSEL D 2-4 / 4-9 / 43-69 Afgerond
vr 04/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5055 T.C. BERKENBOS D 4-2 / 8-5 / 61-60 Afgerond
vr 04/05/2018 5034 T.C. BASVELD 5023 TENNIS PAAL C 3-3 / 6-7 / 48-62 Afgerond
vr 11/05/2018 5085 T.C. KOERSEL D 5034 T.C. BASVELD 4-2 / 8-4 / 65-46 Afgerond
vr 11/05/2018 5023 TENNIS PAAL C 5026 T.C. LUMMEN A 5-1 / 10-3 / 74-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5026 T.C. LUMMEN E 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-3 / 7-6 / 67-57 Afgerond
vr 13/04/2018 5001 KTC BERINGEN B 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 2-4 / 6-9 / 67-73 Afgerond
vr 20/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5001 KTC BERINGEN B 1-5 / 3-10 / 42-70 Afgerond
vr 20/04/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5026 T.C. LUMMEN E 5-1 / 10-3 / 71-47 Afgerond
vr 27/04/2018 5001 KTC BERINGEN B 5003 K.T.C. DIEST B 2-4 / 6-9 / 64-70 Afgerond
vr 27/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-3 / 7-7 / 60-57 Afgerond
vr 04/05/2018 5026 T.C. LUMMEN E 5001 KTC BERINGEN B 1-5 / 3-11 / 46-75 Afgerond
vr 04/05/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 4-2 / 8-4 / 65-39 Afgerond
vr 11/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5003 K.T.C. DIEST B 1-5 / 2-10 / 42-70 Afgerond
vr 11/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5026 T.C. LUMMEN E 4-2 / 8-4 / 52-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5010 T.C. HELZOLD 4-2 / 8-5 / 69-56 Afgerond
vr 13/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5001 KTC BERINGEN A 1-5 / 3-11 / 28-78 Afgerond
vr 20/04/2018 5010 T.C. HELZOLD 5024 T.C. HEUSDEN A 6-0 / 12-0 / 77-46 Afgerond
vr 20/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5026 T.C. LUMMEN B 1-5 / 4-10 / 54-69 Afgerond
vr 27/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5085 T.C. KOERSEL B 3-3 / 6-7 / 41-59 Afgerond
vr 27/04/2018 5001 KTC BERINGEN A 5010 T.C. HELZOLD 4-2 / 8-6 / 69-55 Afgerond
vr 04/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5024 T.C. HEUSDEN A 5-1 / 10-2 / 63-19 Afgerond
vr 04/05/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5001 KTC BERINGEN A 3-3 / 6-7 / 58-59 Afgerond
vr 11/05/2018 5010 T.C. HELZOLD 5085 T.C. KOERSEL B 1-5 / 3-10 / 40-67 Afgerond
vr 11/05/2018 5001 KTC BERINGEN A 5026 T.C. LUMMEN B 4-2 / 8-5 / 63-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5019 T.C. ZOLDER A 4-2 / 8-5 / 62-52 Afgerond
vr 13/04/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-3 / 7-6 / 60-51 Afgerond
vr 20/04/2018 5019 T.C. ZOLDER A 5003 K.T.C. DIEST A 0-6 / 1-12 / 36-76 Afgerond
vr 20/04/2018 5029 T.C. MOL D 5052 T.C. ZELEM A 1-5 / 2-10 / 29-64 Afgerond
vr 27/04/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5029 T.C. MOL D 4-2 / 9-4 / 70-44 Afgerond
vr 27/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5019 T.C. ZOLDER A 4-2 / 8-4 / 57-37 Afgerond
vr 04/05/2018 5052 T.C. ZELEM A 5003 K.T.C. DIEST A 2-4 / 6-9 / 60-68 Afgerond
vr 04/05/2018 5029 T.C. MOL D 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 2-4 / 5-9 / 56-74 Afgerond
vr 11/05/2018 5019 T.C. ZOLDER A 5029 T.C. MOL D 5-1 / 10-3 / 69-40 Afgerond
vr 11/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5052 T.C. ZELEM A 2-4 / 4-8 / 46-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5055 T.C. BERKENBOS C 6-0 / 12-1 / 75-43 Afgerond
vr 13/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-5 / 4-11 / 53-85 Afgerond
vr 20/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS C 5023 TENNIS PAAL B 5-1 / 10-4 / 74-44 Afgerond
vr 20/04/2018 5019 T.C. ZOLDER B 5085 T.C. KOERSEL C 2-4 / 5-9 / 48-77 Afgerond
vr 27/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5019 T.C. ZOLDER B 2-4 / 5-8 / 48-66 Afgerond
vr 27/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5055 T.C. BERKENBOS C 4-2 / 8-6 / 75-66 Afgerond
vr 04/05/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5023 TENNIS PAAL B 6-0 / 12-2 / 82-35 Afgerond
vr 04/05/2018 5019 T.C. ZOLDER B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 2-4 / 5-10 / 64-83 Afgerond
vr 11/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS C 5019 T.C. ZOLDER B 4-2 / 9-4 / 72-56 Afgerond
vr 11/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5085 T.C. KOERSEL C 0-6 / 1-12 / 32-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5085 T.C. KOERSEL A 1-5 / 2-11 / 32-77 Afgerond
vr 13/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5024 T.C. HEUSDEN C 3-3 / 6-8 / 70-75 Afgerond
vr 20/04/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 4-2 / 9-4 / 71-46 Afgerond
vr 20/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS B 5026 T.C. LUMMEN C 5-1 / 10-2 / 73-42 Afgerond
vr 27/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5055 T.C. BERKENBOS B 2-4 / 4-8 / 37-67 Afgerond
vr 27/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN C 5085 T.C. KOERSEL A 1-5 / 2-10 / 31-66 Afgerond
vr 04/05/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5008 K.T.C. MEULENBERG B 1-5 / 4-10 / 44-73 Afgerond
vr 04/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS B 5024 T.C. HEUSDEN C 4-2 / 9-4 / 65-49 Afgerond
vr 11/05/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5055 T.C. BERKENBOS B 5-1 / 11-3 / 77-52 Afgerond
vr 11/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN C 5026 T.C. LUMMEN C 5-1 / 11-2 / 76-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5075 T.C. NETEVALLEI A 1-5 / 5-10 / 61-77 Afgerond
vr 13/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5006 T.C. NUCLEA 5-1 / 11-2 / 74-42 Afgerond
vr 13/04/2018 5029 T.C. MOL B 5038 T.C. LAAKDAL B 5-1 / 11-2 / 71-40 Afgerond
vr 20/04/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-5 / 3-11 / 49-81 Afgerond
vr 20/04/2018 5075 T.C. NETEVALLEI A 5038 T.C. LAAKDAL B 6-0 / 12-1 / 75-28 Afgerond
vr 20/04/2018 5006 T.C. NUCLEA 5029 T.C. MOL B 3-3 / 8-6 / 66-58 Afgerond
vr 27/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5075 T.C. NETEVALLEI A 3-3 / 8-6 / 73-61 Afgerond
vr 27/04/2018 5029 T.C. MOL B 5036 T.C. DE NETHE B 4-2 / 9-5 / 72-58 Afgerond
vr 27/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5006 T.C. NUCLEA 2-4 / 5-8 / 55-65 Afgerond
vr 04/05/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5038 T.C. LAAKDAL B 2-4 / 5-9 / 56-70 Afgerond
vr 04/05/2018 5075 T.C. NETEVALLEI A 5006 T.C. NUCLEA 4-2 / 8-4 / 61-39 Afgerond
vr 04/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5029 T.C. MOL B 4-2 / 9-6 / 72-62 Afgerond
vr 11/05/2018 5006 T.C. NUCLEA 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 8-6 / 67-67 Afgerond
vr 11/05/2018 5029 T.C. MOL B 5075 T.C. NETEVALLEI A 4-2 / 8-5 / 61-50 Afgerond
vr 11/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5053 TENNISCLUB FIELD A 0-6 / 1-12 / 33-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5029 T.C. MOL C 5038 T.C. LAAKDAL A 4-2 / 9-4 / 72-53 Afgerond
vr 13/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5036 T.C. DE NETHE A 4-2 / 9-6 / 79-68 Afgerond
vr 20/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-3 / 7-7 / 64-67 Afgerond
vr 20/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5029 T.C. MOL C 2-4 / 4-9 / 43-68 Afgerond
vr 27/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5048 G.T. TESSENDERLO 6-0 / 12-1 / 78-34 Afgerond
vr 27/04/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5038 T.C. LAAKDAL A 1-5 / 5-10 / 50-76 Afgerond
vr 04/05/2018 5029 T.C. MOL C 5053 TENNISCLUB FIELD B 4-2 / 8-5 / 63-47 Afgerond
vr 04/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5036 T.C. DE NETHE A 3-3 / 7-7 / 65-63 Afgerond
vr 11/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5048 G.T. TESSENDERLO 5-1 / 10-2 / 67-30 Afgerond
vr 11/05/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5029 T.C. MOL C 1-5 / 4-11 / 62-87 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5029 T.C. MOL E 2-4 / 6-8 / 59-78 Afgerond
vr 13/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5026 T.C. LUMMEN F 1-5 / 3-10 / 46-68 Afgerond
vr 20/04/2018 5029 T.C. MOL E 5053 TENNISCLUB FIELD C 3-3 / 7-6 / 61-60 Afgerond
vr 20/04/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5038 T.C. LAAKDAL C 5-1 / 10-2 / 64-34 Afgerond
vr 27/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5058 T.C. BOLDERBERG 1-5 / 3-11 / 53-76 Afgerond
vr 27/04/2018 5026 T.C. LUMMEN F 5029 T.C. MOL E 5-1 / 10-2 / 63-25 Afgerond
vr 04/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5053 TENNISCLUB FIELD C 1-5 / 4-10 / 52-74 Afgerond
vr 04/05/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5026 T.C. LUMMEN F 3-3 / 7-6 / 65-52 Afgerond
vr 11/05/2018 5029 T.C. MOL E 5058 T.C. BOLDERBERG 0-6 / 2-12 / 31-81 Afgerond
vr 11/05/2018 5026 T.C. LUMMEN F 5038 T.C. LAAKDAL C 6-0 / 12-1 / 77-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5096 T.C. HAM 5029 T.C. MOL A 6-0 / 12-2 / 78-53 Afgerond
vr 13/04/2018 5075 T.C. NETEVALLEI B 5038 T.C. LAAKDAL D 3-3 / 6-6 / 55-46 Afgerond
vr 20/04/2018 5029 T.C. MOL A 5075 T.C. NETEVALLEI B 4-2 / 8-5 / 63-57 Afgerond
vr 20/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5096 T.C. HAM 2-4 / 6-9 / 61-81 Afgerond
vr 27/04/2018 5075 T.C. NETEVALLEI B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 10-4 / 75-55 Afgerond
vr 27/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL D 5029 T.C. MOL A 2-4 / 6-8 / 60-72 Afgerond
vr 04/05/2018 5096 T.C. HAM 5075 T.C. NETEVALLEI B 4-2 / 8-4 / 63-46 Afgerond
vr 04/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5038 T.C. LAAKDAL D 2-4 / 5-8 / 55-65 Afgerond
vr 11/05/2018 5029 T.C. MOL A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 10-3 / 67-39 Afgerond
vr 11/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL D 5096 T.C. HAM 2-4 / 4-9 / 51-74 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5053 TENNISCLUB FIELD A (X1) 5053 TENNISCLUB FIELD A (X1)
5026 T.C. LUMMEN F (Z2) 5026 T.C. LUMMEN F (Z2)
5012 T.C. WINTERSLAG (A1) 5012 T.C. WINTERSLAG (A1)
5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A (P2) 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A (P2)
5096 T.C. HAM (AA1) 5096 T.C. HAM (AA1)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (G1) (T) 4 8 58 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (G1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5023 TENNIS PAAL C (R2) (U) 2 5 46
5001 KTC BERINGEN A (T1) (T) 1 2 47 5053 TENNISCLUB FIELD B (Y2) Afgerond (vr 18/05/2018)
5053 TENNISCLUB FIELD B (Y2) (U) 5 11 75
5027 TC MAASEIK C (C1) (T) 2 6 54 5055 T.C. BERKENBOS B (W2) Afgerond (vr 18/05/2018)
5055 T.C. BERKENBOS B (W2) (U) 4 8 69
5003 K.T.C. DIEST B (S1) (T) 4 8 60 5003 K.T.C. DIEST B (S1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5050 T.C. WIMBLEDON (K2) (U) 2 5 50
5085 T.C. KOERSEL C (V1) (T) 3 6 54 5085 T.C. KOERSEL C (V1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5015 ACHEL T.C. A (J2) (U) 3 6 52
5003 K.T.C. DIEST A (U1) (T) 1 2 23 5073 T.R.C. KORTESSEM (O2) Beëindigd na overwinning (vr 18/05/2018)
5073 T.R.C. KORTESSEM (O2) (U) 3 7 50
5052 T.C. ZELEM B (Q1) (T) 1 5 75 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. (D2) Afgerond (vr 18/05/2018)
5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. (D2) (U) 5 11 85
5069 T.C. AS A (E1) (T) 4 9 74 5069 T.C. AS A (E1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5047 T.C. SMASH KERMT (M2) (U) 2 5 56
5017 KON. METALLIC T.C. A (I1) (T) 4 9 68 5017 KON. METALLIC T.C. A (I1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5035 T.C. TENKIE HASSELT D (L2) (U) 2 4 46
5021 LOMMELSE T.C. B (H1) (T) 5 11 78 5021 LOMMELSE T.C. B (H1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (N2) (U) 1 3 48
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (F1) (T) 4 9 77 5020 T.C. DE KREKEL PEER B (F1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (B2) (U) 2 5 51
5058 T.C. BOLDERBERG (Z1) (T) 4 9 72 5058 T.C. BOLDERBERG (Z1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5029 T.C. MOL B (X2) (U) 2 4 44
5069 T.C. AS D (B1) (T) 3 7 59 5069 T.C. AS C (G2) Afgerond (vr 18/05/2018)
5069 T.C. AS C (G2) (U) 3 7 69
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (K1) (T) 6 12 82 5035 T.C. TENKIE HASSELT A (K1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5052 T.C. ZELEM A (U2) (U) 0 2 42
5007 K. TONGERSE T.C. A (L1) (T) 4 8 67 5007 K. TONGERSE T.C. A (L1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5029 T.C. MOL A (AA2) (U) 2 5 56
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B (J1) (T) 2 6 58 5097 T.C. DE BONEPUT B (F2) Afgerond (vr 18/05/2018)
5097 T.C. DE BONEPUT B (F2) (U) 4 9 74
5027 TC MAASEIK B (D1) (T) 6 12 73 5027 TC MAASEIK B (D1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5017 KON. METALLIC T.C. C (H2) (U) 0 0 19
5026 T.C. LUMMEN A (R1) (T) 2 5 55 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D (C2) Afgerond (vr 18/05/2018)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI D (C2) (U) 4 8 64
5063 T.C. BEUKENHOF (O1) (T) 2 6 64 5083 OPOETERSE TENNISCLUB A (A2) Afgerond (vr 18/05/2018)
5083 OPOETERSE TENNISCLUB A (A2) (U) 4 8 68
5029 T.C. MOL C (Y1) (T) 4 8 65 5029 T.C. MOL C (Y1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5026 T.C. LUMMEN D (Q2) (U) 2 6 55
5046 T.C. DE BORN A (N1) (T) 4 8 51 5046 T.C. DE BORN A (N1) Beëindigd na overwinning (vr 18/05/2018)
5026 T.C. LUMMEN B (T2) (U) 0 1 21
5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 (M1) (T) 4 8 53 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 (M1) Beëindigd na overwinning (vr 18/05/2018)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (E2) (U) 0 1 20
5008 K.T.C. MEULENBERG A (V2)
5008 K.T.C. MEULENBERG A (V2)
5085 T.C. KOERSEL A (W1)
5085 T.C. KOERSEL A (W1)
5018 T.C. HAMONT B (I2)
5018 T.C. HAMONT B (I2)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C (P1)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C (P1)
5035 T.C. TENKIE HASSELT C (S2)
5035 T.C. TENKIE HASSELT C (S2)
5053 TENNISCLUB FIELD A (X1) (T) 3 7 65 5026 T.C. LUMMEN F (Z2) Afgerond (vr 25/05/2018)
5026 T.C. LUMMEN F (Z2) (U) 3 7 71
5012 T.C. WINTERSLAG (A1) (T) 5 10 69 5012 T.C. WINTERSLAG (A1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A (P2) (U) 1 2 29
5096 T.C. HAM (AA1) (U) 2 4 49 5020 T.C. DE KREKEL PEER A Afgerond (vr 25/05/2018)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (T) 4 8 59
5053 TENNISCLUB FIELD B (T) 1 3 48 5055 T.C. BERKENBOS B Afgerond (vr 25/05/2018)
5055 T.C. BERKENBOS B (U) 5 10 70
5003 K.T.C. DIEST B (T) 3 6 45 5085 T.C. KOERSEL C Afgerond (vr 25/05/2018)
5085 T.C. KOERSEL C (U) 3 6 53
5073 T.R.C. KORTESSEM (T) 2 5 60 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. Afgerond (vr 25/05/2018)
5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. (U) 4 10 77
5069 T.C. AS A (T) 4 8 70 5069 T.C. AS A Afgerond (vr 25/05/2018)
5017 KON. METALLIC T.C. A (U) 2 6 65
5021 LOMMELSE T.C. B (T) 2 6 69 5020 T.C. DE KREKEL PEER B Afgerond (vr 25/05/2018)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (U) 4 9 78
5058 T.C. BOLDERBERG (U) 4 9 73 5058 T.C. BOLDERBERG Afgerond (vr 25/05/2018)
5069 T.C. AS C (T) 2 5 53
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (T) 6 12 78 5035 T.C. TENKIE HASSELT A Afgerond (vr 25/05/2018)
5007 K. TONGERSE T.C. A (U) 0 1 35
5097 T.C. DE BONEPUT B (T) 3 6 52 5027 TC MAASEIK B Afgerond (vr 25/05/2018)
5027 TC MAASEIK B (U) 3 6 53
5009 KTC RAPID WATERSCHEI D (T) 4 8 51 5009 KTC RAPID WATERSCHEI D Afgerond (vr 25/05/2018)
5083 OPOETERSE TENNISCLUB A (U) 2 5 42
5029 T.C. MOL C (T) 1 2 28 5046 T.C. DE BORN A Beëindigd na overwinning (vr 25/05/2018)
5046 T.C. DE BORN A (U) 3 7 49
5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 (T) 2 4 53 5008 K.T.C. MEULENBERG A (V2) Afgerond (vr 25/05/2018)
5008 K.T.C. MEULENBERG A (V2) (U) 4 8 64
5085 T.C. KOERSEL A (W1) (T) 4 9 71 5085 T.C. KOERSEL A (W1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5018 T.C. HAMONT B (I2) (U) 2 6 66
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C (P1) (T) 5 10 70 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C (P1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5035 T.C. TENKIE HASSELT C (S2) (U) 1 3 50