Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 4 (40 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 0-6 / 0-12 / 24-72 Afgerond
vr 13/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5-1 / 11-2 / 80-42 Afgerond
vr 13/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5069 T.C. AS B 0-6 / 0-12 / 35-74 Afgerond
vr 20/04/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5012 T.C. WINTERSLAG B 5-1 / 11-5 / 83-68 Afgerond
vr 20/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5069 T.C. AS B 1-5 / 3-10 / 45-69 Afgerond
vr 20/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5057 TC O - TC IRIS A 1-5 / 2-10 / 36-66 Afgerond
vr 27/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 0-6 / 3-12 / 62-91 Afgerond
vr 27/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 4-2 / 8-5 / 65-51 Afgerond
vr 27/04/2018 5069 T.C. AS B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 04/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5069 T.C. AS B 3-3 / 7-6 / 55-61 Afgerond
vr 04/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 4-2 / 10-5 / 82-56 Afgerond
vr 04/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5057 TC O - TC IRIS A 2-4 / 4-9 / 40-66 Afgerond
vr 11/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 0-6 / 2-12 / 43-79 Afgerond
vr 11/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-4 / 7-8 / 74-72 Afgerond
vr 11/05/2018 5069 T.C. AS B 5012 T.C. WINTERSLAG B 5-1 / 10-4 / 84-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5069 T.C. AS A 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-3 / 6-7 / 49-59 Afgerond
vr 13/04/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 4-2 / 8-4 / 59-48 Afgerond
vr 20/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 3-3 / 6-6 / 48-49 Afgerond
vr 20/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5069 T.C. AS A 1-5 / 5-11 / 66-88 Afgerond
vr 27/04/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5057 TC O - TC IRIS B 5-1 / 11-6 / 88-77 Afgerond
vr 27/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5012 T.C. WINTERSLAG A 4-2 / 8-6 / 66-57 Afgerond
vr 04/05/2018 5069 T.C. AS A 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 2-4 / 5-9 / 53-67 Afgerond
vr 04/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 2-4 / 6-9 / 63-77 Afgerond
vr 11/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5057 TC O - TC IRIS B 3-3 / 7-6 / 66-65 Afgerond
vr 11/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5069 T.C. AS A 2-4 / 5-8 / 54-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A 5027 TC MAASEIK B 3-3 / 6-6 / 55-53 Afgerond
vr 13/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5097 T.C. DE BONEPUT A 4-2 / 9-4 / 59-43 Afgerond
vr 20/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 1-5 / 3-11 / 49-78 Afgerond
vr 20/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A 1-5 / 4-10 / 48-68 Afgerond
vr 27/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 11-3 / 82-47 Afgerond
vr 27/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5027 TC MAASEIK B 2-4 / 6-8 / 54-66 Afgerond
vr 04/05/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-3 / 6-7 / 59-63 Afgerond
vr 04/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5097 T.C. DE BONEPUT A 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
vr 11/05/2018 5027 TC MAASEIK B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 6-7 / 56-69 Afgerond
vr 11/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK B 5027 TC MAASEIK A 5-1 / 10-5 / 80-70 Afgerond
vr 13/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-6 / 1-12 / 31-79 Afgerond
vr 20/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5097 T.C. DE BONEPUT B 6-0 / 12-1 / 75-33 Afgerond
vr 20/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK B 1-5 / 3-10 / 37-66 Afgerond
vr 27/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT B 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 4-2 / 8-5 / 60-51 Afgerond
vr 27/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5027 TC MAASEIK A 4-2 / 8-7 / 75-68 Afgerond
vr 04/05/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK B 5097 T.C. DE BONEPUT B 6-0 / 12-1 / 80-44 Afgerond
vr 04/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-5 / 2-11 / 23-70 Afgerond
vr 11/05/2018 5027 TC MAASEIK A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
vr 11/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK B 5-1 / 10-3 / 67-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 5-1 / 11-2 / 73-48 Afgerond
vr 13/04/2018 5031 LANDEN T.C. C 5028 T.C. LANAKEN A 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
vr 13/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5037 T.C. DE ALK 5-1 / 10-3 / 74-49 Afgerond
vr 20/04/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5031 LANDEN T.C. C 5-1 / 11-3 / 77-46 Afgerond
vr 20/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 5037 T.C. DE ALK 4-2 / 9-4 / 72-53 Afgerond
vr 20/04/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5007 K. TONGERSE T.C. 2-4 / 4-10 / 56-75 Afgerond
vr 27/04/2018 5031 LANDEN T.C. C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 2-4 / 6-8 / 65-72 Afgerond
vr 27/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5044 T.C. ROOSENDAEL 3-3 / 8-8 / 69-80 Afgerond
vr 27/04/2018 5037 T.C. DE ALK 5028 T.C. LANAKEN A 5-1 / 10-2 / 66-48 Afgerond
vr 04/05/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5037 T.C. DE ALK 5-1 / 11-4 / 80-52 Afgerond
vr 04/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 5028 T.C. LANAKEN A 4-2 / 9-4 / 61-40 Afgerond
vr 04/05/2018 5031 LANDEN T.C. C 5007 K. TONGERSE T.C. 2-4 / 4-9 / 54-76 Afgerond
vr 11/05/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5044 T.C. ROOSENDAEL 2-4 / 5-9 / 49-64 Afgerond
vr 11/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 3-3 / 6-6 / 47-51 Afgerond
vr 11/05/2018 5037 T.C. DE ALK 5031 LANDEN T.C. C 2-4 / 4-8 / 52-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5049 LOONSE T.C. 5031 LANDEN T.C. B 3-3 / 8-6 / 61-55 Afgerond
vr 13/04/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5042 STEVOORTSE TC. 6-0 / 12-0 / 75-43 Afgerond
vr 13/04/2018 5046 T.C. DE BORN 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 2-4 / 5-9 / 64-72 Afgerond
vr 20/04/2018 5049 LOONSE T.C. 5028 T.C. LANAKEN B 4-2 / 9-5 / 68-51 Afgerond
vr 20/04/2018 5031 LANDEN T.C. B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 4-2 / 9-7 / 80-71 Afgerond
vr 20/04/2018 5042 STEVOORTSE TC. 5046 T.C. DE BORN 2-4 / 5-9 / 53-72 Afgerond
vr 27/04/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5031 LANDEN T.C. B 4-2 / 9-6 / 68-60 Afgerond
vr 27/04/2018 5046 T.C. DE BORN 5049 LOONSE T.C. 5-1 / 10-4 / 73-45 Afgerond
vr 27/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5042 STEVOORTSE TC. 4-2 / 8-4 / 62-37 Afgerond
vr 04/05/2018 5049 LOONSE T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-3 / 6-6 / 59-58 Afgerond
vr 04/05/2018 5031 LANDEN T.C. B 5042 STEVOORTSE TC. 5-1 / 10-3 / 72-40 Afgerond
vr 04/05/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5046 T.C. DE BORN 1-5 / 3-11 / 43-77 Afgerond
vr 11/05/2018 5042 STEVOORTSE TC. 5049 LOONSE T.C. 2-4 / 8-8 / 75-73 Afgerond
vr 11/05/2018 5046 T.C. DE BORN 5031 LANDEN T.C. B 5-1 / 11-4 / 81-59 Afgerond
vr 11/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5028 T.C. LANAKEN B 4-2 / 9-6 / 79-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5031 LANDEN T.C. A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 4-2 / 9-5 / 77-62 Afgerond
vr 13/04/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 3-3 / 7-7 / 69-55 Afgerond
vr 13/04/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
vr 20/04/2018 5031 LANDEN T.C. A 5073 T.R.C. KORTESSEM 3-3 / 7-6 / 49-58 Afgerond
vr 20/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 20/04/2018 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 4-2 / 8-5 / 72-49 Afgerond
vr 27/04/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5-1 / 11-3 / 80-51 Afgerond
vr 27/04/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5031 LANDEN T.C. A 4-2 / 8-4 / 64-51 Afgerond
vr 27/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 04/05/2018 5031 LANDEN T.C. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
vr 04/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 1-5 / 2-11 / 41-76 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 04/05/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 4-2 / 8-6 / 65-56 Afgerond
vr 11/05/2018 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5031 LANDEN T.C. A 3-3 / 7-8 / 64-76 Afgerond
vr 11/05/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5-1 / 11-2 / 71-35 Afgerond
vr 11/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5073 T.R.C. KORTESSEM 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 3-3 / 7-6 / 58-52 Afgerond
vr 13/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5047 T.C. SMASH KERMT B 6-0 / 12-0 / 72-31 Afgerond
vr 13/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5039 RUNKSTER T.C. 2-4 / 6-9 / 71-76 Afgerond
vr 20/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5085 T.C. KOERSEL B 2-4 / 4-9 / 50-75 Afgerond
vr 20/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 5039 RUNKSTER T.C. 0-6 / 1-12 / 41-79 Afgerond
vr 20/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 3-3 / 7-7 / 60-62 Afgerond
vr 27/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 6-0 / 12-1 / 78-38 Afgerond
vr 27/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5023 TENNIS PAAL A 4-2 / 10-7 / 88-85 Afgerond
vr 27/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5047 T.C. SMASH KERMT B 4-2 / 9-4 / 68-47 Afgerond
vr 04/05/2018 5023 TENNIS PAAL A 5039 RUNKSTER T.C. 1-5 / 3-11 / 51-73 Afgerond
vr 04/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 5047 T.C. SMASH KERMT B 3-3 / 6-6 / 50-47 Afgerond
vr 04/05/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 3-3 / 8-6 / 74-56 Afgerond
vr 11/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT B 5023 TENNIS PAAL A 1-5 / 3-10 / 43-69 Afgerond
vr 11/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. C 4-2 / 10-4 / 77-44 Afgerond
vr 11/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5085 T.C. KOERSEL B 2-4 / 6-8 / 57-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT D 5023 TENNIS PAAL B 3-3 / 7-6 / 62-62 Afgerond
vr 13/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5096 T.C. HAM 2-4 / 4-10 / 57-79 Afgerond
vr 20/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-3 / 7-7 / 69-64 Afgerond
vr 20/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5047 T.C. SMASH KERMT D 4-2 / 8-4 / 55-39 Afgerond
vr 27/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5050 T.C. WIMBLEDON 4-2 / 8-4 / 58-45 Afgerond
vr 27/04/2018 5096 T.C. HAM 5023 TENNIS PAAL B 3-3 / 7-6 / 59-50 Afgerond
vr 04/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT D 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 4-2 / 8-6 / 68-66 Afgerond
vr 04/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5096 T.C. HAM 2-4 / 5-9 / 61-73 Afgerond
vr 11/05/2018 5023 TENNIS PAAL B 5050 T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-6 / 82-76 Afgerond
vr 11/05/2018 5096 T.C. HAM 5047 T.C. SMASH KERMT D 3-3 / 7-6 / 61-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5023 TENNIS PAAL C 5047 T.C. SMASH KERMT A 3-3 / 6-8 / 60-62 Afgerond
vr 13/04/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 2-4 / 6-9 / 62-71 Afgerond
vr 20/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT A 5085 T.C. KOERSEL C 2-4 / 4-9 / 37-69 Afgerond
vr 20/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5023 TENNIS PAAL C 6-0 / 12-0 / 73-18 Afgerond
vr 27/04/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5024 T.C. HEUSDEN B 1-5 / 2-10 / 32-68 Afgerond
vr 27/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT A 5-1 / 10-3 / 67-49 Afgerond
vr 04/05/2018 5023 TENNIS PAAL C 5085 T.C. KOERSEL C 5-1 / 10-2 / 65-51 Afgerond
vr 04/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5-1 / 11-2 / 77-33 Afgerond
vr 11/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT A 5024 T.C. HEUSDEN B 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
vr 11/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5023 TENNIS PAAL C 4-2 / 8-5 / 58-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT C 5085 T.C. KOERSEL A 0-6 / 0-12 / 7-72 Afgerond
vr 13/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5001 KTC BERINGEN 2-4 / 6-8 / 60-68 Afgerond
vr 20/04/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5024 T.C. HEUSDEN A 5-1 / 11-3 / 73-47 Afgerond
vr 20/04/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5047 T.C. SMASH KERMT C 6-0 / 12-1 / 76-37 Afgerond
vr 27/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 1-5 / 3-10 / 53-74 Afgerond
vr 27/04/2018 5001 KTC BERINGEN 5085 T.C. KOERSEL A 3-3 / 8-9 / 83-86 Afgerond
vr 04/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT C 5024 T.C. HEUSDEN A 2-4 / 4-8 / 40-63 Afgerond
vr 04/05/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5001 KTC BERINGEN 1-5 / 4-11 / 63-86 Afgerond
vr 11/05/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5-1 / 11-4 / 77-54 Afgerond
vr 11/05/2018 5001 KTC BERINGEN 5047 T.C. SMASH KERMT C 6-0 / 12-0 / 72-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5085 T.C. KOERSEL D 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 6-0 / 12-0 / 72-19 Afgerond
vr 13/04/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5008 K.T.C. MEULENBERG 2-4 / 4-8 / 40-57 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 20/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 2-4 / 6-9 / 60-72 Afgerond
vr 20/04/2018 5052 T.C. ZELEM 5085 T.C. KOERSEL D 2-4 / 5-9 / 54-75 Afgerond
vr 27/04/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5052 T.C. ZELEM 2-4 / 6-9 / 65-75 Afgerond
vr 27/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 6-0 / 12-0 / 73-29 Afgerond
vr 04/05/2018 5085 T.C. KOERSEL D 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 4-2 / 9-4 / 72-51 Afgerond
vr 04/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-3 / 7-6 / 64-56 Afgerond
vr 11/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5052 T.C. ZELEM 1-5 / 4-10 / 55-69 Afgerond
vr 11/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5085 T.C. KOERSEL D 3-3 / 8-8 / 76-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5017 KON. METALLIC T.C. 1-5 / 2-10 / 35-61 Afgerond
vr 13/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-3 / 7-7 / 73-78 Afgerond
vr 20/04/2018 5017 KON. METALLIC T.C. 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 10-3 / 72-44 Afgerond
vr 20/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 2-4 / 5-9 / 62-70 Afgerond
vr 27/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5041 NEERPELTSE T.C. 5-1 / 10-4 / 74-51 Afgerond
vr 27/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5017 KON. METALLIC T.C. 0-6 / 0-12 / 26-74 Afgerond
vr 04/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 1-5 / 3-10 / 40-70 Afgerond
vr 04/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-4 / 4-8 / 45-59 Afgerond
vr 11/05/2018 5017 KON. METALLIC T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. 6-0 / 12-0 / 73-40 Afgerond
vr 11/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5021 LOMMELSE T.C. 3-3 / 7-8 / 63-71 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5029 T.C. MOL C 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 4-9 / 55-71 Afgerond
vr 13/04/2018 5075 T.C. NETEVALLEI A 5026 T.C. LUMMEN B 4-2 / 10-6 / 87-71 Afgerond
vr 20/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5075 T.C. NETEVALLEI A 3-3 / 7-8 / 66-65 Afgerond
vr 20/04/2018 5036 T.C. DE NETHE 5029 T.C. MOL C 5-1 / 10-2 / 70-41 Afgerond
vr 27/04/2018 5075 T.C. NETEVALLEI A 5036 T.C. DE NETHE 2-4 / 5-9 / 57-74 Afgerond
vr 27/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5048 G.T. TESSENDERLO A 5-1 / 10-3 / 76-56 Afgerond
vr 04/05/2018 5029 T.C. MOL C 5075 T.C. NETEVALLEI A 0-6 / 3-12 / 48-85 Afgerond
vr 04/05/2018 5036 T.C. DE NETHE 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 6-8 / 63-71 Afgerond
vr 11/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5036 T.C. DE NETHE 1-5 / 3-11 / 49-78 Afgerond
vr 11/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5029 T.C. MOL C 4-2 / 8-5 / 69-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5048 G.T. TESSENDERLO C 3-3 / 6-7 / 52-59 Afgerond
vr 13/04/2018 5006 T.C. NUCLEA B 5034 T.C. BASVELD A 1-5 / 2-10 / 29-65 Afgerond
vr 20/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5006 T.C. NUCLEA B 5-1 / 10-2 / 65-34 Afgerond
vr 20/04/2018 5076 T.C. BOEKT 5053 TENNISCLUB FIELD A 3-3 / 8-8 / 82-75 Afgerond
vr 27/04/2018 5006 T.C. NUCLEA B 5076 T.C. BOEKT 2-4 / 4-10 / 39-77 Afgerond
vr 27/04/2018 5034 T.C. BASVELD A 5048 G.T. TESSENDERLO C 4-2 / 9-5 / 66-58 Afgerond
vr 04/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5006 T.C. NUCLEA B 6-0 / 12-1 / 78-33 Afgerond
vr 04/05/2018 5076 T.C. BOEKT 5034 T.C. BASVELD A 1-5 / 5-10 / 59-72 Afgerond
vr 11/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5076 T.C. BOEKT 4-2 / 8-4 / 57-44 Afgerond
vr 11/05/2018 5034 T.C. BASVELD A 5053 TENNISCLUB FIELD A 4-2 / 8-6 / 72-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5029 T.C. MOL A 5048 G.T. TESSENDERLO B 5-1 / 11-3 / 81-51 Afgerond
vr 13/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5026 T.C. LUMMEN A 4-2 / 8-6 / 74-67 Afgerond
vr 20/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5034 T.C. BASVELD B 1-5 / 3-10 / 40-71 Afgerond
vr 20/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5029 T.C. MOL A 2-4 / 5-8 / 52-62 Afgerond
vr 27/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5038 T.C. LAAKDAL A 5-1 / 10-2 / 64-31 Afgerond
vr 27/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-5 / 2-11 / 40-75 Afgerond
vr 04/05/2018 5029 T.C. MOL A 5034 T.C. BASVELD B 2-4 / 4-9 / 44-65 Afgerond
vr 04/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 8-8 / 71-75 Afgerond
vr 11/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5038 T.C. LAAKDAL A 3-3 / 7-7 / 65-61 Afgerond
vr 11/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5029 T.C. MOL A 2-4 / 5-9 / 55-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5006 T.C. NUCLEA A 5029 T.C. MOL B 3-3 / 6-6 / 55-61 Afgerond
vr 13/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5034 T.C. BASVELD C 0-6 / 1-12 / 29-77 Afgerond
vr 20/04/2018 5029 T.C. MOL B 5038 T.C. LAAKDAL B 4-2 / 9-8 / 87-79 Afgerond
vr 20/04/2018 5075 T.C. NETEVALLEI B 5006 T.C. NUCLEA A 6-0 / 12-1 / 79-43 Afgerond
vr 27/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5075 T.C. NETEVALLEI B 0-6 / 1-12 / 32-76 Afgerond
vr 27/04/2018 5034 T.C. BASVELD C 5029 T.C. MOL B 2-4 / 6-9 / 70-73 Afgerond
vr 04/05/2018 5006 T.C. NUCLEA A 5038 T.C. LAAKDAL B 6-0 / 12-4 / 88-60 Afgerond
vr 04/05/2018 5075 T.C. NETEVALLEI B 5034 T.C. BASVELD C 3-3 / 7-6 / 61-54 Afgerond
vr 11/05/2018 5029 T.C. MOL B 5075 T.C. NETEVALLEI B 0-6 / 2-12 / 44-79 Afgerond
vr 11/05/2018 5034 T.C. BASVELD C 5006 T.C. NUCLEA A 5-1 / 11-2 / 72-36 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5075 T.C. NETEVALLEI B (Q1) 5075 T.C. NETEVALLEI B (Q1)
5048 G.T. TESSENDERLO C (O2) 5048 G.T. TESSENDERLO C (O2)
5024 T.C. HEUSDEN B (J1) 5024 T.C. HEUSDEN B (J1)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. (A2) 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. (A2)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (D1) 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (D1)
5075 T.C. NETEVALLEI A (N2) 5075 T.C. NETEVALLEI A (N2)
5085 T.C. KOERSEL B (H1) 5085 T.C. KOERSEL B (H1)
5029 T.C. MOL A (P2) 5029 T.C. MOL A (P2)
5085 T.C. KOERSEL D (L1) 5085 T.C. KOERSEL D (L1)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (F2) 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (F2)
5044 T.C. ROOSENDAEL (E1) 5044 T.C. ROOSENDAEL (E1)
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL (M2) 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL (M2)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (C1) 5020 T.C. DE KREKEL PEER B (C1)
5001 KTC BERINGEN (K2) 5001 KTC BERINGEN (K2)
5096 T.C. HAM (I1) 5096 T.C. HAM (I1)
5073 T.R.C. KORTESSEM (G1) (T) 4 8 70 5073 T.R.C. KORTESSEM (G1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5069 T.C. AS A (B2) (U) 2 6 65
5069 T.C. AS B (A1) (T) 4 8 49 5069 T.C. AS B (A1) Beëindigd na overwinning (vr 18/05/2018)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (J2) (U) 0 0 25
5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. (G2)
5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. (G2)
5068 TENNIS CLUB DILSEN A (B1)
5068 TENNIS CLUB DILSEN A (B1)
5023 TENNIS PAAL B (I2)
5023 TENNIS PAAL B (I2)
5036 T.C. DE NETHE (N1)
5036 T.C. DE NETHE (N1)
5008 K.T.C. MEULENBERG (L2)
5008 K.T.C. MEULENBERG (L2)
5085 T.C. KOERSEL A (K1)
5085 T.C. KOERSEL A (K1)
5029 T.C. MOL B (Q2)
5029 T.C. MOL B (Q2)
5017 KON. METALLIC T.C. (M1)
5017 KON. METALLIC T.C. (M1)
5007 K. TONGERSE T.C. (E2)
5007 K. TONGERSE T.C. (E2)
5034 T.C. BASVELD A (O1)
5034 T.C. BASVELD A (O1)
5039 RUNKSTER T.C. (H2)
5039 RUNKSTER T.C. (H2)
5034 T.C. BASVELD B (P1)
5034 T.C. BASVELD B (P1)
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK B (D2)
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK B (D2)
5046 T.C. DE BORN (F1)
5046 T.C. DE BORN (F1)
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A (C2)
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A (C2)
5075 T.C. NETEVALLEI B (Q1) (T) 3 9 79 5075 T.C. NETEVALLEI B (Q1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5048 G.T. TESSENDERLO C (O2) (U) 3 7 61
5024 T.C. HEUSDEN B (J1) (T) 4 8 70 5024 T.C. HEUSDEN B (J1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. (A2) (U) 2 5 41
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (D1) (T) 1 2 43 5075 T.C. NETEVALLEI A (N2) Afgerond (vr 25/05/2018)
5075 T.C. NETEVALLEI A (N2) (U) 5 10 65
5085 T.C. KOERSEL B (H1) (T) 4 9 65 5085 T.C. KOERSEL B (H1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5029 T.C. MOL A (P2) (U) 2 5 58
5085 T.C. KOERSEL D (L1) (T) 6 12 76 5085 T.C. KOERSEL D (L1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (F2) (U) 0 1 39
5044 T.C. ROOSENDAEL (E1) (T) 4 9 72 5044 T.C. ROOSENDAEL (E1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL (M2) (U) 2 5 61
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (C1) (T) 2 6 70 5001 KTC BERINGEN (K2) Afgerond (vr 25/05/2018)
5001 KTC BERINGEN (K2) (U) 4 9 68
5096 T.C. HAM (I1) (U) 5 11 76 5096 T.C. HAM (I1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5073 T.R.C. KORTESSEM (T) 1 3 42
5069 T.C. AS B (T) 4 8 49 5069 T.C. AS B Beëindigd na overwinning (vr 25/05/2018)
5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. (G2) (U) 0 0 17
5068 TENNIS CLUB DILSEN A (B1) (T) 4 9 65 5068 TENNIS CLUB DILSEN A (B1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5023 TENNIS PAAL B (I2) (U) 2 5 51
5036 T.C. DE NETHE (N1) (T) 3 7 69 5008 K.T.C. MEULENBERG (L2) Afgerond (vr 25/05/2018)
5008 K.T.C. MEULENBERG (L2) (U) 3 8 72
5085 T.C. KOERSEL A (K1) (T) 2 7 65 5029 T.C. MOL B (Q2) Afgerond (vr 25/05/2018)
5029 T.C. MOL B (Q2) (U) 4 9 82
5017 KON. METALLIC T.C. (M1) (T) 6 12 88 5017 KON. METALLIC T.C. (M1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5007 K. TONGERSE T.C. (E2) (U) 0 3 60
5034 T.C. BASVELD A (O1) (T) 4 8 55 5034 T.C. BASVELD A (O1) Beëindigd na overwinning (vr 25/05/2018)
5039 RUNKSTER T.C. (H2) (U) 0 1 27
5034 T.C. BASVELD B (P1) (T) 3 9 83 5034 T.C. BASVELD B (P1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK B (D2) (U) 3 7 71
5046 T.C. DE BORN (F1) (T) 3 7 63 5046 T.C. DE BORN (F1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK A (C2) (U) 3 6 54