Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 6 (20 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 20/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5027 TC MAASEIK 0-6 / 0-12 / 27-74 Afgerond
vr 20/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 4-2 / 9-4 / 64-36 Afgerond
vr 27/04/2018 5027 TC MAASEIK 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0-6 / 1-12 / 39-79 Afgerond
vr 27/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5012 T.C. WINTERSLAG B 5-1 / 11-2 / 71-39 Afgerond
vr 04/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 2-4 / 7-8 / 70-71 Afgerond
vr 04/05/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5027 TC MAASEIK 1-5 / 3-11 / 39-77 Afgerond
vr 11/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 0-6 / 0-12 / 18-72 Afgerond
vr 11/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 6-0 / 12-1 / 75-15 Afgerond
vr 18/05/2018 5027 TC MAASEIK 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 2-4 / 6-8 / 52-70 Afgerond
vr 18/05/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5012 T.C. WINTERSLAG B 4-2 / 9-5 / 66-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 20/04/2018 5015 ACHEL T.C. 5034 T.C. BASVELD D 2-4 / 5-8 / 52-55 Afgerond
vr 20/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5010 T.C. HELZOLD 2-4 / 5-8 / 59-62 Afgerond
vr 27/04/2018 5034 T.C. BASVELD D 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 0-6 / 1-12 / 40-81 Afgerond
vr 27/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG C 5015 ACHEL T.C. 6-0 / 12-0 / 72-21 Afgerond
vr 04/05/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5012 T.C. WINTERSLAG C 5-1 / 10-5 / 82-68 Afgerond
vr 04/05/2018 5010 T.C. HELZOLD 5034 T.C. BASVELD D 5-1 / 10-5 / 77-65 Afgerond
vr 11/05/2018 5015 ACHEL T.C. 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 0-6 / 0-12 / 22-72 Afgerond
vr 11/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG C 5010 T.C. HELZOLD 3-3 / 7-7 / 62-60 Afgerond
vr 18/05/2018 5034 T.C. BASVELD D 5012 T.C. WINTERSLAG C 4-2 / 8-6 / 63-63 Afgerond
vr 18/05/2018 5010 T.C. HELZOLD 5015 ACHEL T.C. 6-0 / 12-2 / 82-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 20/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5049 LOONSE T.C. 2-4 / 5-8 / 61-69 Afgerond
vr 20/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 5-1 / 11-4 / 74-43 Afgerond
vr 27/04/2018 5049 LOONSE T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
vr 27/04/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5012 T.C. WINTERSLAG A 5-1 / 10-2 / 61-30 Afgerond
vr 04/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5073 T.R.C. KORTESSEM A 1-5 / 4-10 / 51-67 Afgerond
vr 04/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5049 LOONSE T.C. 1-5 / 5-10 / 64-83 Afgerond
vr 11/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5007 K. TONGERSE T.C. 2-4 / 4-9 / 41-73 Afgerond
vr 11/05/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5050 T.C. WIMBLEDON 5-1 / 10-2 / 63-30 Afgerond
vr 18/05/2018 5049 LOONSE T.C. 5073 T.R.C. KORTESSEM A 1-5 / 3-10 / 44-70 Afgerond
vr 18/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5012 T.C. WINTERSLAG A 4-2 / 9-7 / 72-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 20/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5024 T.C. HEUSDEN 6-0 / 12-3 / 82-48 Afgerond
vr 20/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 4-2 / 9-4 / 67-48 Afgerond
vr 27/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5034 T.C. BASVELD B 1-5 / 5-11 / 62-79 Afgerond
vr 27/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5053 TENNISCLUB FIELD B 4-2 / 10-6 / 82-64 Afgerond
vr 04/05/2018 5034 T.C. BASVELD B 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 4-9 / 51-71 Afgerond
vr 04/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5024 T.C. HEUSDEN 5-1 / 11-3 / 74-52 Afgerond
vr 11/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5034 T.C. BASVELD B 4-2 / 8-5 / 68-46 Afgerond
vr 11/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 4-2 / 8-5 / 62-52 Afgerond
vr 18/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-5 / 2-10 / 27-68 Afgerond
vr 18/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-4 / 4-8 / 38-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 20/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5034 T.C. BASVELD C 1-5 / 3-10 / 50-68 Afgerond
vr 20/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5052 T.C. ZELEM 1-5 / 2-10 / 32-62 Afgerond
vr 27/04/2018 5034 T.C. BASVELD C 5048 G.T. TESSENDERLO B 6-0 / 12-1 / 75-21 Afgerond
vr 27/04/2018 5023 TENNIS PAAL 5038 T.C. LAAKDAL 2-4 / 4-8 / 45-52 Afgerond
vr 04/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5023 TENNIS PAAL 1-5 / 3-10 / 52-69 Afgerond
vr 04/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5034 T.C. BASVELD C 2-4 / 4-9 / 44-67 Afgerond
vr 11/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5048 G.T. TESSENDERLO B 5-1 / 10-2 / 66-26 Afgerond
vr 11/05/2018 5023 TENNIS PAAL 5052 T.C. ZELEM 3-3 / 6-6 / 59-54 Afgerond
vr 18/05/2018 5034 T.C. BASVELD C 5023 TENNIS PAAL 5-1 / 10-2 / 67-38 Afgerond
vr 18/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5038 T.C. LAAKDAL 5-1 / 10-3 / 69-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 20/04/2018 5034 T.C. BASVELD A 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-4 / 4-9 / 51-72 Afgerond
vr 20/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5-1 / 10-4 / 73-65 Afgerond
vr 27/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-3 / 7-7 / 66-61 Afgerond
vr 27/04/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM B 5034 T.C. BASVELD A 5-1 / 10-2 / 65-34 Afgerond
vr 04/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5073 T.R.C. KORTESSEM B 3-3 / 6-8 / 65-71 Afgerond
vr 04/05/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-5 / 5-10 / 53-73 Afgerond
vr 11/05/2018 5034 T.C. BASVELD A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-3 / 6-7 / 55-61 Afgerond
vr 11/05/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM B 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5-1 / 10-3 / 71-40 Afgerond
vr 18/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5073 T.R.C. KORTESSEM B 6-0 / 12-2 / 85-57 Afgerond
vr 18/05/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5034 T.C. BASVELD A 3-3 / 7-8 / 69-75 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde