Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 25
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5069 T.C. AS A 3-3 / 7-6 / 65-55 Afgerond
zo 22/04/2018 5049 LOONSE T.C. A 5058 T.C. BOLDERBERG 2-4 / 5-8 / 49-67 Afgerond
zo 22/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5015 ACHEL T.C. 5-1 / 10-3 / 73-39 Afgerond
zo 29/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5049 LOONSE T.C. A 3-3 / 8-6 / 68-58 Afgerond
zo 29/04/2018 5069 T.C. AS A 5015 ACHEL T.C. 5-1 / 10-2 / 62-29 Afgerond
zo 29/04/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5021 LOMMELSE T.C. 4-2 / 9-7 / 83-73 Afgerond
zo 06/05/2018 5049 LOONSE T.C. A 5069 T.C. AS A 2-4 / 5-9 / 50-66 Afgerond
zo 06/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5024 T.C. HEUSDEN 5-1 / 10-3 / 73-43 Afgerond
zo 06/05/2018 5015 ACHEL T.C. 5058 T.C. BOLDERBERG 2-4 / 4-9 / 37-62 Afgerond
zo 13/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5015 ACHEL T.C. 3-3 / 7-6 / 62-52 Afgerond
zo 13/05/2018 5069 T.C. AS A 5058 T.C. BOLDERBERG 3-3 / 6-7 / 54-63 Afgerond
zo 13/05/2018 5049 LOONSE T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. 2-4 / 4-8 / 38-63 Afgerond
zo 20/05/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5024 T.C. HEUSDEN 3-3 / 7-7 / 68-65 Afgerond
zo 20/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5069 T.C. AS A 4-2 / 8-7 / 70-76 Afgerond
zo 20/05/2018 5015 ACHEL T.C. 5049 LOONSE T.C. A 4-2 / 8-5 / 63-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5027 TC MAASEIK 4-2 / 8-6 / 68-62 Afgerond
zo 22/04/2018 5029 T.C. MOL 5003 K.T.C. DIEST 3-3 / 7-8 / 70-71 Afgerond
zo 22/04/2018 5023 TENNIS PAAL 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 1-5 / 3-11 / 53-81 Afgerond
zo 29/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5029 T.C. MOL 4-2 / 9-5 / 68-55 Afgerond
zo 29/04/2018 5027 TC MAASEIK 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 1-5 / 3-10 / 57-73 Afgerond
zo 29/04/2018 5003 K.T.C. DIEST 5023 TENNIS PAAL 4-2 / 8-4 / 54-42 Afgerond
zo 06/05/2018 5029 T.C. MOL 5027 TC MAASEIK 3-3 / 8-6 / 67-50 Afgerond
zo 06/05/2018 5023 TENNIS PAAL 5034 T.C. BASVELD B 1-5 / 2-10 / 22-68 Afgerond
zo 06/05/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5003 K.T.C. DIEST 6-0 / 12-1 / 78-29 Afgerond
zo 13/05/2018 5034 T.C. BASVELD B 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5-1 / 10-2 / 63-29 Afgerond
zo 13/05/2018 5027 TC MAASEIK 5003 K.T.C. DIEST 2-4 / 6-8 / 66-70 Afgerond
zo 13/05/2018 5029 T.C. MOL 5023 TENNIS PAAL 6-0 / 12-2 / 83-36 Afgerond
zo 20/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5034 T.C. BASVELD B 1-5 / 2-10 / 25-64 Afgerond
zo 20/05/2018 5023 TENNIS PAAL 5027 TC MAASEIK 1-5 / 2-11 / 30-77 Afgerond
zo 20/05/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5029 T.C. MOL 2-4 / 6-9 / 57-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT B 5096 T.C. HAM B 0-6 / 2-12 / 46-85 Afgerond
zo 22/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5-1 / 10-3 / 77-52 Afgerond
zo 22/04/2018 5049 LOONSE T.C. B 5055 T.C. BERKENBOS 5-1 / 10-5 / 82-61 Afgerond
zo 29/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 1-5 / 2-11 / 37-72 Afgerond
zo 29/04/2018 5096 T.C. HAM B 5055 T.C. BERKENBOS 2-4 / 4-8 / 56-62 Afgerond
zo 29/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5049 LOONSE T.C. B 0-6 / 1-12 / 25-76 Afgerond
zo 06/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5096 T.C. HAM B 4-2 / 9-5 / 76-57 Afgerond
zo 06/05/2018 5049 LOONSE T.C. B 5047 T.C. SMASH KERMT B 5-1 / 10-3 / 63-42 Afgerond
zo 06/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 4-2 / 9-4 / 70-58 Afgerond
zo 13/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT B 5055 T.C. BERKENBOS 1-5 / 2-10 / 28-61 Afgerond
zo 13/05/2018 5096 T.C. HAM B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 13/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5049 LOONSE T.C. B 1-5 / 2-10 / 40-65 Afgerond
zo 20/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5047 T.C. SMASH KERMT B 5-1 / 11-3 / 76-56 Afgerond
zo 20/05/2018 5049 LOONSE T.C. B 5096 T.C. HAM B 5-1 / 10-2 / 68-36 Afgerond
zo 20/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 1-5 / 4-10 / 48-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5006 T.C. NUCLEA 5069 T.C. AS B 4-2 / 10-6 / 79-65 Afgerond
zo 22/04/2018 5096 T.C. HAM C 5047 T.C. SMASH KERMT A 2-4 / 5-9 / 63-79 Afgerond
zo 22/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5085 T.C. KOERSEL 3-3 / 6-8 / 58-72 Afgerond
zo 29/04/2018 5006 T.C. NUCLEA 5096 T.C. HAM C 4-2 / 8-4 / 68-53 Afgerond
zo 29/04/2018 5069 T.C. AS B 5085 T.C. KOERSEL 2-4 / 4-9 / 45-63 Afgerond
zo 29/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT A 5041 NEERPELTSE T.C. 1-5 / 3-11 / 47-79 Afgerond
zo 06/05/2018 5096 T.C. HAM C 5069 T.C. AS B 2-4 / 6-8 / 67-62 Afgerond
zo 06/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5006 T.C. NUCLEA 5-1 / 10-3 / 70-54 Afgerond
zo 06/05/2018 5085 T.C. KOERSEL 5047 T.C. SMASH KERMT A 0-6 / 2-12 / 47-83 Afgerond
zo 13/05/2018 5006 T.C. NUCLEA 5085 T.C. KOERSEL 2-4 / 4-9 / 55-67 Afgerond
zo 13/05/2018 5069 T.C. AS B 5047 T.C. SMASH KERMT A 4-2 / 8-7 / 68-64 Afgerond
zo 13/05/2018 5096 T.C. HAM C 5041 NEERPELTSE T.C. 2-4 / 5-8 / 51-54 Afgerond
zo 20/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT A 5006 T.C. NUCLEA 4-2 / 8-4 / 55-57 Afgerond
zo 20/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5069 T.C. AS B 4-2 / 9-5 / 73-60 Afgerond
zo 20/05/2018 5085 T.C. KOERSEL 5096 T.C. HAM C 4-2 / 8-4 / 61-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5096 T.C. HAM A 5075 T.C. NETEVALLEI 4-2 / 9-6 / 81-57 Afgerond
zo 22/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5057 TC O - TC IRIS A 6-0 / 12-2 / 80-40 Afgerond
zo 22/04/2018 5034 T.C. BASVELD A 5097 T.C. DE BONEPUT A 2-4 / 6-8 / 59-59 Afgerond
zo 29/04/2018 5096 T.C. HAM A 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-3 / 6-8 / 66-71 Afgerond
zo 29/04/2018 5075 T.C. NETEVALLEI 5097 T.C. DE BONEPUT A 4-2 / 9-5 / 75-71 Afgerond
zo 29/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5034 T.C. BASVELD A 3-3 / 6-6 / 55-47 Afgerond
zo 06/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5075 T.C. NETEVALLEI 3-3 / 6-7 / 51-60 Afgerond
zo 06/05/2018 5034 T.C. BASVELD A 5096 T.C. HAM A 2-4 / 6-10 / 66-81 Afgerond
zo 06/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5057 TC O - TC IRIS A 2-4 / 6-8 / 62-68 Afgerond
zo 13/05/2018 5096 T.C. HAM A 5097 T.C. DE BONEPUT A 4-2 / 9-6 / 77-60 Afgerond
zo 13/05/2018 5075 T.C. NETEVALLEI 5057 TC O - TC IRIS A 5-1 / 10-3 / 78-48 Afgerond
zo 13/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5034 T.C. BASVELD A 6-0 / 12-1 / 76-36 Afgerond
zo 20/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5096 T.C. HAM A 0-6 / 2-12 / 45-80 Afgerond
zo 20/05/2018 5034 T.C. BASVELD A 5075 T.C. NETEVALLEI 3-3 / 6-7 / 57-62 Afgerond
zo 20/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5053 TENNISCLUB FIELD B 1-5 / 4-10 / 58-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON B 5-1 / 11-3 / 79-38 Afgerond
zo 22/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 4-2 / 8-6 / 70-70 Afgerond
zo 22/04/2018 5063 T.C. BEUKENHOF 5026 T.C. LUMMEN B 0-6 / 0-12 / 31-73 Afgerond
zo 29/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5057 TC O - TC IRIS B 4-2 / 9-4 / 78-53 Afgerond
zo 29/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5026 T.C. LUMMEN B 2-4 / 6-9 / 73-71 Afgerond
zo 29/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5063 T.C. BEUKENHOF 4-2 / 8-4 / 60-41 Afgerond
zo 06/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-5 / 2-10 / 49-73 Afgerond
zo 06/05/2018 5063 T.C. BEUKENHOF 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 0-6 / 0-12 / 20-73 Afgerond
zo 06/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 4-2 / 9-7 / 75-68 Afgerond
zo 13/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5026 T.C. LUMMEN B 6-0 / 12-0 / 73-26 Afgerond
zo 13/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 3-3 / 6-8 / 55-65 Afgerond
zo 13/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5063 T.C. BEUKENHOF 4-2 / 10-6 / 73-68 Afgerond
zo 20/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 1-5 / 2-10 / 37-69 Afgerond
zo 20/05/2018 5063 T.C. BEUKENHOF 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-5 / 3-11 / 41-73 Afgerond
zo 20/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5057 TC O - TC IRIS B 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5049 LOONSE T.C. C 5-1 / 10-3 / 72-49 Afgerond
zo 22/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5050 T.C. WIMBLEDON A 4-2 / 9-6 / 82-73 Afgerond
zo 29/04/2018 5049 LOONSE T.C. C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-3 / 7-8 / 80-79 Afgerond
zo 29/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5026 T.C. LUMMEN C 3-3 / 6-8 / 67-72 Afgerond
zo 06/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-4 / 6-8 / 67-63 Afgerond
zo 06/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5049 LOONSE T.C. C 6-0 / 12-1 / 77-37 Afgerond
zo 13/05/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 10-5 / 82-57 Afgerond
zo 13/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-5 / 2-10 / 31-64 Afgerond
zo 20/05/2018 5049 LOONSE T.C. C 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 6-0 / 12-0 / 73-21 Afgerond
zo 20/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5026 T.C. LUMMEN C 5-1 / 10-3 / 73-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5053 TENNISCLUB FIELD A 5-1 / 10-4 / 72-47 Afgerond
zo 22/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5087 T.C. BOCHOLT 3-3 / 7-7 / 78-67 Afgerond
zo 29/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-3 / 7-7 / 66-63 Afgerond
zo 29/04/2018 5001 KTC BERINGEN 5026 T.C. LUMMEN A 0-6 / 2-12 / 42-84 Afgerond
zo 06/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5001 KTC BERINGEN 3-3 / 6-6 / 56-48 Afgerond
zo 06/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-5 / 3-10 / 46-73 Afgerond
zo 13/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-3 / 7-6 / 60-41 Afgerond
zo 13/05/2018 5001 KTC BERINGEN 5087 T.C. BOCHOLT 2-4 / 4-10 / 50-77 Afgerond
zo 20/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5001 KTC BERINGEN 5-1 / 10-4 / 74-40 Afgerond
zo 20/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 8-7 / 79-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 4-2 / 8-7 / 62-67 Afgerond
zo 22/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT B 5044 T.C. ROOSENDAEL 4-2 / 9-5 / 74-51 Afgerond
zo 29/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5097 T.C. DE BONEPUT B 5-1 / 10-4 / 75-53 Afgerond
zo 29/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD C 4-2 / 8-4 / 55-44 Afgerond
zo 06/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 2-4 / 4-8 / 46-60 Afgerond
zo 06/05/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-5 / 2-10 / 34-65 Afgerond
zo 13/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5097 T.C. DE BONEPUT B 4-2 / 8-6 / 63-60 Afgerond
zo 13/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5044 T.C. ROOSENDAEL 5-1 / 10-2 / 64-29 Afgerond
zo 20/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-3 / 8-7 / 71-77 Afgerond
zo 20/05/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5053 TENNISCLUB FIELD C 5-1 / 11-2 / 70-33 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde