Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN
  • Afdeling: 6 (95 - 140)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 3-6 / 7-14 / 70-107 Afgerond
zo 29/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 4-5 / 9-10 / 85-88 Afgerond
zo 06/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 7-2 / 14-6 / 105-68 Afgerond
zo 06/05/2018 5018 T.C. HAMONT A 5039 RUNKSTER T.C. 3-6 / 8-13 / 89-98 Afgerond
zo 13/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5018 T.C. HAMONT A 3-6 / 8-12 / 95-107 Afgerond
zo 13/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 0-9 / 2-18 / 51-118 Afgerond
zo 20/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-5 / 8-11 / 87-98 Afgerond
zo 20/05/2018 5018 T.C. HAMONT A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 6-3 / 14-6 / 101-71 Afgerond
zo 27/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5018 T.C. HAMONT A 5-4 / 11-10 / 97-95 Afgerond
zo 27/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5039 RUNKSTER T.C. 8-1 / 17-3 / 113-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/04/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5018 T.C. HAMONT B 5-4 / 11-9 / 101-94 Afgerond
zo 29/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5041 NEERPELTSE T.C. 7-2 / 14-7 / 108-84 Afgerond
zo 06/05/2018 5018 T.C. HAMONT B 5087 T.C. BOCHOLT B 4-5 / 10-11 / 88-101 Afgerond
zo 06/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5036 T.C. DE NETHE B 8-1 / 16-3 / 101-53 Afgerond
zo 13/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 2-7 / 6-16 / 87-125 Afgerond
zo 13/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5018 T.C. HAMONT B 7-2 / 14-7 / 101-92 Afgerond
zo 20/05/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5087 T.C. BOCHOLT B 4-5 / 9-11 / 85-92 Afgerond
zo 20/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5041 NEERPELTSE T.C. 7-2 / 14-4 / 96-49 Afgerond
zo 27/05/2018 5018 T.C. HAMONT B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 4-5 / 11-11 / 95-102 Afgerond
zo 27/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5036 T.C. DE NETHE B 5-4 / 12-10 / 105-99 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/04/2018 5096 T.C. HAM 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 6-3 / 14-8 / 113-75 Afgerond
zo 29/04/2018 5052 T.C. ZELEM 5038 T.C. LAAKDAL 5-4 / 12-9 / 101-92 Afgerond
zo 06/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5052 T.C. ZELEM 1-8 / 5-17 / 76-124 Afgerond
zo 06/05/2018 5027 TC MAASEIK 5096 T.C. HAM 3-6 / 9-12 / 93-101 Afgerond
zo 13/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5027 TC MAASEIK 3-6 / 9-13 / 96-103 Afgerond
zo 13/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 8-1 / 16-2 / 102-56 Afgerond
zo 20/05/2018 5096 T.C. HAM 5052 T.C. ZELEM 6-3 / 12-8 / 101-95 Afgerond
zo 20/05/2018 5027 TC MAASEIK 5038 T.C. LAAKDAL 6-3 / 12-6 / 90-81 Afgerond
zo 27/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5027 TC MAASEIK 4-5 / 9-12 / 76-95 Afgerond
zo 27/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5096 T.C. HAM 3-6 / 9-13 / 98-111 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 29/04/2018 5046 T.C. DE BORN 5036 T.C. DE NETHE A 5-4 / 12-9 / 106-95 Afgerond
zo 29/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5087 T.C. BOCHOLT A 3-6 / 7-12 / 72-103 Afgerond
zo 06/05/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 6-3 / 13-8 / 109-91 Afgerond
zo 06/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5046 T.C. DE BORN 3-6 / 8-13 / 84-101 Afgerond
zo 13/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD 3-6 / 7-12 / 91-95 Afgerond
zo 13/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5036 T.C. DE NETHE A 6-3 / 14-7 / 109-72 Afgerond
zo 20/05/2018 5046 T.C. DE BORN 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5-4 / 10-9 / 92-75 Afgerond
zo 20/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5087 T.C. BOCHOLT A 2-7 / 7-15 / 81-111 Afgerond
zo 27/05/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5053 TENNISCLUB FIELD 6-3 / 12-10 / 112-97 Afgerond
zo 27/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5046 T.C. DE BORN 3-6 / 9-14 / 96-123 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde