Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DUBBEL DAMES 50
  • Afdeling: 2 (20 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 19/04/2018 5069 T.C. AS 5072 T.C. DRIEHOEVEN 2-2 / 4-5 / 42-44 Afgerond
do 19/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-4 / 0-8 / 34-52 Afgerond
do 19/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5068 TENNIS CLUB DILSEN 4-0 / 8-0 / 49-21 Afgerond
do 26/04/2018 5069 T.C. AS 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 2-2 / 5-4 / 47-41 Afgerond
do 26/04/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5068 TENNIS CLUB DILSEN 4-0 / 8-2 / 61-51 Afgerond
do 26/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5012 T.C. WINTERSLAG B 2-2 / 5-5 / 48-48 Afgerond
do 03/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5072 T.C. DRIEHOEVEN 3-1 / 6-2 / 43-24 Afgerond
do 03/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5069 T.C. AS 4-0 / 8-1 / 54-34 Afgerond
do 03/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-4 / 1-8 / 27-54 Afgerond
do 10/05/2018 5069 T.C. AS 5068 TENNIS CLUB DILSEN 2-2 / 5-5 / 51-45 Afgerond
do 10/05/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 2-2 / 5-6 / 55-57 Afgerond
do 10/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5012 T.C. WINTERSLAG B 0-4 / 1-8 / 36-53 Afgerond
do 17/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5069 T.C. AS 0-4 / 2-8 / 46-59 Afgerond
do 17/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5072 T.C. DRIEHOEVEN 4-0 / 8-1 / 56-31 Afgerond
do 17/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 2-2 / 4-4 / 33-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 19/04/2018 5018 T.C. HAMONT 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 0-4 / 0-8 / 16-48 Afgerond
do 19/04/2018 5015 ACHEL T.C. 5087 T.C. BOCHOLT B 0-4 / 1-8 / 32-55 Afgerond
do 19/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5041 NEERPELTSE T.C. A 2-2 / 5-5 / 60-56 Afgerond
do 26/04/2018 5018 T.C. HAMONT 5015 ACHEL T.C. 3-1 / 6-3 / 48-42 Afgerond
do 26/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5041 NEERPELTSE T.C. A 2-2 / 4-5 / 34-44 Afgerond
do 26/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 0-4 / 0-8 / 13-49 Afgerond
do 03/05/2018 5015 ACHEL T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 1-3 / 3-7 / 38-54 Afgerond
do 03/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5018 T.C. HAMONT 4-0 / 8-0 / 49-17 Afgerond
do 03/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5087 T.C. BOCHOLT B 2-2 / 5-5 / 51-54 Afgerond
do 10/05/2018 5018 T.C. HAMONT 5041 NEERPELTSE T.C. A 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
do 10/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5087 T.C. BOCHOLT B 4-0 / 8-1 / 54-33 Afgerond
do 10/05/2018 5015 ACHEL T.C. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 1-3 / 2-7 / 25-51 Afgerond
do 17/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5018 T.C. HAMONT 3-1 / 7-3 / 55-41 Afgerond
do 17/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 2-2 / 6-5 / 60-54 Afgerond
do 17/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5015 ACHEL T.C. 4-0 / 8-0 / 48-10 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 19/04/2018 5042 STEVOORTSE TC. 5041 NEERPELTSE T.C. B 1-3 / 4-6 / 47-45 Afgerond
do 19/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5021 LOMMELSE T.C. A 3-1 / 7-3 / 57-46 Afgerond
do 19/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 2-2 / 5-5 / 49-54 Afgerond
do 26/04/2018 5042 STEVOORTSE TC. 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 4-0 / 8-1 / 54-33 Afgerond
do 26/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 0-4 / 1-8 / 42-55 Afgerond
do 26/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5087 T.C. BOCHOLT C 4-0 / 8-1 / 52-25 Afgerond
do 03/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5041 NEERPELTSE T.C. B 4-0 / 8-1 / 53-24 Afgerond
do 03/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5042 STEVOORTSE TC. 2-2 / 5-5 / 49-53 Afgerond
do 03/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 5021 LOMMELSE T.C. A 2-2 / 5-5 / 42-55 Afgerond
do 10/05/2018 5042 STEVOORTSE TC. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 4-0 / 8-0 / 50-25 Afgerond
do 10/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5021 LOMMELSE T.C. A 1-3 / 3-7 / 35-55 Afgerond
do 10/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5087 T.C. BOCHOLT C 3-1 / 7-2 / 52-31 Afgerond
do 17/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5042 STEVOORTSE TC. 2-2 / 4-4 / 37-37 Afgerond
do 17/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5041 NEERPELTSE T.C. B 3-1 / 6-4 / 51-51 Afgerond
do 17/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS D 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 0-4 / 1-8 / 34-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 19/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5073 T.R.C. KORTESSEM A 2-2 / 4-5 / 40-50 Afgerond
do 19/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-1 / 6-2 / 43-21 Afgerond
do 19/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5041 NEERPELTSE T.C. C 1-3 / 2-6 / 26-38 Afgerond
do 26/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5007 K. TONGERSE T.C. 2-2 / 5-4 / 47-49 Afgerond
do 26/04/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5041 NEERPELTSE T.C. C 2-2 / 4-5 / 45-50 Afgerond
do 26/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5050 T.C. WIMBLEDON 0-4 / 0-8 / 18-49 Afgerond
do 03/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5073 T.R.C. KORTESSEM A 1-3 / 3-7 / 38-59 Afgerond
do 03/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5021 LOMMELSE T.C. B 4-0 / 8-0 / 48-19 Afgerond
do 03/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. C 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 4-0 / 8-0 / 48-18 Afgerond
do 10/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5041 NEERPELTSE T.C. C 1-3 / 3-6 / 36-53 Afgerond
do 10/05/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM A 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 4-0 / 8-0 / 48-8 Afgerond
do 10/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 0-4 / 2-8 / 46-55 Afgerond
do 17/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5021 LOMMELSE T.C. B 1-3 / 3-6 / 36-48 Afgerond
do 17/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5073 T.R.C. KORTESSEM A 1-3 / 2-6 / 29-45 Afgerond
do 17/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. C 5007 K. TONGERSE T.C. 3-1 / 6-3 / 46-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 19/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5006 T.C. NUCLEA A 0-4 / 0-8 / 16-49 Afgerond
do 19/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. D 5053 TENNISCLUB FIELD A 3-1 / 6-2 / 43-24 Afgerond
do 19/04/2018 5029 T.C. MOL B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 4-0 / 8-4 / 68-61 Afgerond
do 26/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5041 NEERPELTSE T.C. D 0-4 / 0-8 / 23-49 Afgerond
do 26/04/2018 5006 T.C. NUCLEA A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 4-0 / 8-1 / 57-33 Afgerond
do 26/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5029 T.C. MOL B 3-1 / 6-2 / 46-31 Afgerond
do 03/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. D 5006 T.C. NUCLEA A 0-4 / 0-8 / 16-49 Afgerond
do 03/05/2018 5029 T.C. MOL B 5024 T.C. HEUSDEN A 3-1 / 6-3 / 48-45 Afgerond
do 03/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5053 TENNISCLUB FIELD A 3-1 / 6-2 / 42-29 Afgerond
do 10/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 3-1 / 6-4 / 51-53 Afgerond
do 10/05/2018 5006 T.C. NUCLEA A 5053 TENNISCLUB FIELD A 4-0 / 8-0 / 48-9 Afgerond
do 10/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. D 5029 T.C. MOL B 2-2 / 4-4 / 37-33 Afgerond
do 17/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5024 T.C. HEUSDEN A 2-2 / 5-5 / 49-53 Afgerond
do 17/05/2018 5029 T.C. MOL B 5006 T.C. NUCLEA A 0-4 / 0-8 / 20-49 Afgerond
do 17/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5041 NEERPELTSE T.C. D 1-3 / 3-7 / 42-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 19/04/2018 5029 T.C. MOL A 5085 T.C. KOERSEL 3-1 / 6-4 / 51-48 Afgerond
do 19/04/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM C 5041 NEERPELTSE T.C. E 0-4 / 2-8 / 44-61 Afgerond
do 19/04/2018 5006 T.C. NUCLEA B 5078 T.C. EVERSEL 1-3 / 2-7 / 27-54 Afgerond
do 26/04/2018 5029 T.C. MOL A 5073 T.R.C. KORTESSEM C 3-1 / 6-2 / 38-28 Afgerond
do 26/04/2018 5085 T.C. KOERSEL 5078 T.C. EVERSEL 2-2 / 4-4 / 35-36 Afgerond
do 26/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. E 5006 T.C. NUCLEA B 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
do 03/05/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM C 5085 T.C. KOERSEL 4-0 / 8-0 / 49-23 Afgerond
do 03/05/2018 5006 T.C. NUCLEA B 5029 T.C. MOL A 0-4 / 0-8 / 10-49 Afgerond
do 03/05/2018 5078 T.C. EVERSEL 5041 NEERPELTSE T.C. E 1-3 / 3-7 / 40-52 Afgerond
do 10/05/2018 5029 T.C. MOL A 5078 T.C. EVERSEL 2-2 / 4-4 / 30-32 Afgerond
do 10/05/2018 5085 T.C. KOERSEL 5041 NEERPELTSE T.C. E 1-3 / 2-6 / 22-44 Afgerond
do 10/05/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM C 5006 T.C. NUCLEA B 4-0 / 8-0 / 48-23 Afgerond
do 17/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. E 5029 T.C. MOL A 4-0 / 8-1 / 53-24 Afgerond
do 17/05/2018 5006 T.C. NUCLEA B 5085 T.C. KOERSEL 0-4 / 0-8 / 16-49 Afgerond
do 17/05/2018 5078 T.C. EVERSEL 5073 T.R.C. KORTESSEM C 0-4 / 1-8 / 28-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
do 19/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-1 / 6-2 / 46-35 Afgerond
do 19/04/2018 5034 T.C. BASVELD 5024 T.C. HEUSDEN B 4-0 / 8-1 / 53-33 Afgerond
do 19/04/2018 5036 T.C. DE NETHE 5073 T.R.C. KORTESSEM B 3-1 / 7-3 / 55-49 Afgerond
do 26/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5034 T.C. BASVELD 3-1 / 7-3 / 60-48 Afgerond
do 26/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5073 T.R.C. KORTESSEM B 3-1 / 7-2 / 54-28 Afgerond
do 26/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5036 T.C. DE NETHE 1-3 / 3-7 / 44-61 Afgerond
do 03/05/2018 5034 T.C. BASVELD 5053 TENNISCLUB FIELD B 1-3 / 3-6 / 46-45 Afgerond
do 03/05/2018 5036 T.C. DE NETHE 5008 K.T.C. MEULENBERG A 0-4 / 3-8 / 45-56 Afgerond
do 03/05/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM B 5024 T.C. HEUSDEN B 4-0 / 8-2 / 54-41 Afgerond
do 10/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5073 T.R.C. KORTESSEM B 4-0 / 8-1 / 52-27 Afgerond
do 10/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5024 T.C. HEUSDEN B 2-2 / 5-4 / 48-42 Afgerond
do 10/05/2018 5034 T.C. BASVELD 5036 T.C. DE NETHE 3-1 / 7-3 / 54-42 Afgerond
do 17/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-3 / 2-7 / 21-48 Afgerond
do 17/05/2018 5036 T.C. DE NETHE 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-2 / 5-5 / 53-52 Afgerond
do 17/05/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM B 5034 T.C. BASVELD 1-3 / 2-6 / 28-47 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde