Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES 45
  • Afdeling: 2 (20 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 27/04/2018 5069 T.C. AS 5012 T.C. WINTERSLAG 3-3 / 8-7 / 77-79 Afgerond
vr 27/04/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 2-4 / 6-10 / 70-87 Afgerond
vr 04/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 3-3 / 6-6 / 52-47 Afgerond
vr 04/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5069 T.C. AS 2-4 / 6-8 / 62-70 Afgerond
vr 11/05/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 8-6 / 71-56 Afgerond
vr 11/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5012 T.C. WINTERSLAG 3-3 / 8-8 / 88-70 Afgerond
vr 18/05/2018 5069 T.C. AS 5072 T.C. DRIEHOEVEN B 5-1 / 10-2 / 67-34 Afgerond
vr 18/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 2-4 / 4-8 / 36-58 Afgerond
vr 25/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 10-4 / 79-58 Afgerond
vr 25/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5069 T.C. AS 5-1 / 10-3 / 72-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 27/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 3-3 / 6-6 / 50-53 Afgerond
vr 27/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5041 NEERPELTSE T.C. 0-6 / 1-12 / 33-78 Afgerond
vr 04/05/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 5087 T.C. BOCHOLT 5-1 / 10-2 / 66-27 Afgerond
vr 04/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5021 LOMMELSE T.C. B 4-2 / 9-6 / 71-68 Afgerond
vr 11/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5020 T.C. DE KREKEL PEER 0-6 / 1-12 / 23-78 Afgerond
vr 11/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 4-2 / 8-5 / 67-50 Afgerond
vr 18/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5087 T.C. BOCHOLT 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
vr 18/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5041 NEERPELTSE T.C. 2-4 / 4-8 / 44-54 Afgerond
vr 25/05/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 2-4 / 4-9 / 46-77 Afgerond
vr 25/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5021 LOMMELSE T.C. B 4-2 / 8-4 / 55-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 27/04/2018 5046 T.C. DE BORN 5050 T.C. WIMBLEDON 0-6 / 0-12 / 18-73 Afgerond
vr 27/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5007 K. TONGERSE T.C. 0-6 / 3-12 / 59-89 Afgerond
vr 04/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 6-0 / 12-1 / 79-30 Afgerond
vr 04/05/2018 5037 T.C. DE ALK B 5046 T.C. DE BORN 6-0 / 12-0 / 74-43 Afgerond
vr 11/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5037 T.C. DE ALK B 3-3 / 7-8 / 71-73 Afgerond
vr 11/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 2-4 / 6-8 / 70-62 Afgerond
vr 18/05/2018 5046 T.C. DE BORN 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 0-6 / 1-12 / 46-78 Afgerond
vr 18/05/2018 5037 T.C. DE ALK B 5007 K. TONGERSE T.C. 2-4 / 5-8 / 49-60 Afgerond
vr 25/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5037 T.C. DE ALK B 5-1 / 11-3 / 79-42 Afgerond
vr 25/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5046 T.C. DE BORN 5-1 / 11-2 / 76-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 27/04/2018 5033 RACING TIENEN T.C. 5039 RUNKSTER T.C. 3-3 / 7-7 / 75-64 Afgerond
vr 27/04/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5037 T.C. DE ALK A 6-0 / 12-0 / 74-25 Afgerond
vr 04/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5003 K.T.C. DIEST A 2-4 / 5-8 / 51-66 Afgerond
vr 04/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5033 RACING TIENEN T.C. 1-5 / 3-10 / 46-72 Afgerond
vr 11/05/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 6-0 / 12-1 / 78-38 Afgerond
vr 11/05/2018 5037 T.C. DE ALK A 5039 RUNKSTER T.C. 3-3 / 6-6 / 51-55 Afgerond
vr 18/05/2018 5033 RACING TIENEN T.C. 5003 K.T.C. DIEST A 3-3 / 6-8 / 65-69 Afgerond
vr 18/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5037 T.C. DE ALK A 4-2 / 9-5 / 77-61 Afgerond
vr 25/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 4-2 / 9-4 / 73-60 Afgerond
vr 25/05/2018 5037 T.C. DE ALK A 5033 RACING TIENEN T.C. 2-4 / 4-8 / 37-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 27/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5001 KTC BERINGEN 2-4 / 6-9 / 74-82 Afgerond
vr 27/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5026 T.C. LUMMEN 3-3 / 6-6 / 48-56 Afgerond
vr 27/04/2018 5052 T.C. ZELEM C 5076 T.C. BOEKT A 4-2 / 8-4 / 56-39 Afgerond
vr 04/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5085 T.C. KOERSEL B 5-1 / 11-2 / 78-43 Afgerond
vr 04/05/2018 5001 KTC BERINGEN 5076 T.C. BOEKT A 5-1 / 10-3 / 75-47 Afgerond
vr 04/05/2018 5026 T.C. LUMMEN 5052 T.C. ZELEM C 2-4 / 5-8 / 59-60 Afgerond
vr 11/05/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5001 KTC BERINGEN 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
vr 11/05/2018 5052 T.C. ZELEM C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-3 / 6-6 / 54-49 Afgerond
vr 11/05/2018 5076 T.C. BOEKT A 5026 T.C. LUMMEN 0-6 / 1-12 / 36-75 Afgerond
vr 18/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5076 T.C. BOEKT A 6-0 / 12-0 / 72-22 Afgerond
vr 18/05/2018 5001 KTC BERINGEN 5026 T.C. LUMMEN 3-3 / 8-7 / 78-61 Afgerond
vr 18/05/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5052 T.C. ZELEM C 3-3 / 6-8 / 63-73 Afgerond
vr 25/05/2018 5026 T.C. LUMMEN 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 4-2 / 9-4 / 69-55 Afgerond
vr 25/05/2018 5052 T.C. ZELEM C 5001 KTC BERINGEN 3-3 / 6-6 / 53-57 Afgerond
vr 25/05/2018 5076 T.C. BOEKT A 5085 T.C. KOERSEL B 4-2 / 8-4 / 62-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 27/04/2018 5076 T.C. BOEKT B 5003 K.T.C. DIEST B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 27/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5036 T.C. DE NETHE A 5-1 / 11-5 / 86-65 Afgerond
vr 27/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5052 T.C. ZELEM B 4-2 / 8-7 / 71-71 Afgerond
vr 04/05/2018 5076 T.C. BOEKT B 5048 G.T. TESSENDERLO 2-4 / 5-10 / 59-83 Afgerond
vr 04/05/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5052 T.C. ZELEM B 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
vr 04/05/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5021 LOMMELSE T.C. A 1-5 / 4-10 / 55-71 Afgerond
vr 11/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5003 K.T.C. DIEST B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 11/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5076 T.C. BOEKT B 3-3 / 6-6 / 45-56 Afgerond
vr 11/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5036 T.C. DE NETHE A 3-3 / 8-6 / 81-60 Afgerond
vr 18/05/2018 5076 T.C. BOEKT B 5052 T.C. ZELEM B 1-5 / 5-10 / 68-80 Afgerond
vr 18/05/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5036 T.C. DE NETHE A 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
vr 18/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5021 LOMMELSE T.C. A 4-2 / 9-5 / 75-53 Afgerond
vr 25/05/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5076 T.C. BOEKT B 4-2 / 8-6 / 65-63 Afgerond
vr 25/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5003 K.T.C. DIEST B 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
vr 25/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5048 G.T. TESSENDERLO 4-2 / 8-5 / 63-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 27/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 6-7 / 54-61 Afgerond
vr 27/04/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5053 TENNISCLUB FIELD 2-4 / 5-9 / 66-75 Afgerond
vr 27/04/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5006 T.C. NUCLEA 5-1 / 10-3 / 67-40 Afgerond
vr 04/05/2018 5052 T.C. ZELEM A 5058 T.C. BOLDERBERG 5-1 / 10-4 / 76-68 Afgerond
vr 04/05/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5006 T.C. NUCLEA 6-0 / 12-2 / 80-57 Afgerond
vr 04/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5085 T.C. KOERSEL A 4-2 / 9-5 / 69-54 Afgerond
vr 11/05/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5036 T.C. DE NETHE B 1-5 / 6-10 / 77-80 Afgerond
vr 11/05/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5052 T.C. ZELEM A 4-2 / 8-7 / 68-83 Afgerond
vr 11/05/2018 5006 T.C. NUCLEA 5053 TENNISCLUB FIELD 3-3 / 7-7 / 64-71 Afgerond
vr 18/05/2018 5052 T.C. ZELEM A 5006 T.C. NUCLEA 4-2 / 9-5 / 82-65 Afgerond
vr 18/05/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5053 TENNISCLUB FIELD 4-2 / 9-6 / 86-76 Afgerond
vr 18/05/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5085 T.C. KOERSEL A 4-2 / 8-4 / 58-45 Afgerond
vr 25/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5052 T.C. ZELEM A 2-4 / 4-10 / 56-78 Afgerond
vr 25/05/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5036 T.C. DE NETHE B 2-4 / 6-8 / 69-69 Afgerond
vr 25/05/2018 5006 T.C. NUCLEA 5058 T.C. BOLDERBERG 3-3 / 6-7 / 52-62 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde