Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 3 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5069 T.C. AS C 4-2 / 9-5 / 69-49 Afgerond
vr 13/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5057 TC O - TC IRIS A 2-4 / 5-10 / 53-77 Afgerond
vr 13/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5027 TC MAASEIK C 0-6 / 3-12 / 65-83 Afgerond
vr 20/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 4-2 / 8-4 / 57-33 Afgerond
vr 20/04/2018 5069 T.C. AS C 5027 TC MAASEIK C 3-3 / 7-6 / 57-57 Afgerond
vr 20/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 4-2 / 9-4 / 72-46 Afgerond
vr 27/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5069 T.C. AS C 1-5 / 2-10 / 39-63 Afgerond
vr 27/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5065 T.C. TENNISDEL GENK 6-0 / 12-1 / 78-38 Afgerond
vr 27/04/2018 5027 TC MAASEIK C 5057 TC O - TC IRIS A 1-5 / 4-11 / 60-83 Afgerond
vr 04/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5027 TC MAASEIK C 0-6 / 3-12 / 49-81 Afgerond
vr 04/05/2018 5069 T.C. AS C 5057 TC O - TC IRIS A 1-5 / 2-10 / 22-66 Afgerond
vr 04/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 1-5 / 2-11 / 36-74 Afgerond
vr 11/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5065 T.C. TENNISDEL GENK 1-5 / 2-10 / 44-70 Afgerond
vr 11/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5069 T.C. AS C 5-1 / 10-2 / 70-22 Afgerond
vr 11/05/2018 5027 TC MAASEIK C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI C 5-1 / 10-3 / 75-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5028 T.C. LANAKEN 5012 T.C. WINTERSLAG A 4-2 / 8-5 / 67-56 Afgerond
vr 13/04/2018 5069 T.C. AS D 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 2-4 / 4-8 / 48-68 Afgerond
vr 13/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 6-0 / 12-2 / 83-44 Afgerond
vr 20/04/2018 5028 T.C. LANAKEN 5069 T.C. AS D 5-1 / 11-2 / 72-25 Afgerond
vr 20/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 6-0 / 12-2 / 81-44 Afgerond
vr 20/04/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5057 TC O - TC IRIS B 3-3 / 7-6 / 55-54 Afgerond
vr 27/04/2018 5069 T.C. AS D 5012 T.C. WINTERSLAG A 2-4 / 4-8 / 38-59 Afgerond
vr 27/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5028 T.C. LANAKEN 0-6 / 0-12 / 32-73 Afgerond
vr 27/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 3-3 / 7-6 / 64-52 Afgerond
vr 04/05/2018 5028 T.C. LANAKEN 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 6-0 / 12-0 / 73-16 Afgerond
vr 04/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 4-2 / 10-4 / 81-40 Afgerond
vr 04/05/2018 5069 T.C. AS D 5057 TC O - TC IRIS B 1-5 / 2-11 / 31-72 Afgerond
vr 11/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5028 T.C. LANAKEN 1-5 / 2-10 / 30-68 Afgerond
vr 11/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5012 T.C. WINTERSLAG A 4-2 / 9-4 / 70-49 Afgerond
vr 11/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5069 T.C. AS D 2-4 / 5-8 / 51-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5069 T.C. AS E 5-1 / 10-3 / 67-37 Afgerond
vr 13/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5-1 / 10-3 / 66-39 Afgerond
vr 20/04/2018 5069 T.C. AS E 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 3-3 / 6-6 / 49-49 Afgerond
vr 20/04/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5057 TC O - TC IRIS C 4-2 / 9-6 / 67-68 Afgerond
vr 27/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 3-3 / 6-6 / 49-47 Afgerond
vr 27/04/2018 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5069 T.C. AS E 2-4 / 5-10 / 60-74 Afgerond
vr 04/05/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 3-3 / 7-7 / 74-74 Afgerond
vr 04/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5-1 / 10-2 / 64-32 Afgerond
vr 11/05/2018 5069 T.C. AS E 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 1-5 / 5-11 / 69-93 Afgerond
vr 11/05/2018 5083 OPOETERSE TENNISCLUB 5057 TC O - TC IRIS C 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5069 T.C. AS B 5057 TC O - TC IRIS E 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
vr 13/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 5-1 / 10-2 / 65-27 Afgerond
vr 20/04/2018 5057 TC O - TC IRIS E 5027 TC MAASEIK B 0-6 / 1-12 / 28-75 Afgerond
vr 20/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5069 T.C. AS B 4-2 / 9-8 / 91-77 Afgerond
vr 27/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5012 T.C. WINTERSLAG B 1-5 / 3-10 / 38-71 Afgerond
vr 27/04/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 5057 TC O - TC IRIS E 3-3 / 7-6 / 58-50 Afgerond
vr 04/05/2018 5069 T.C. AS B 5027 TC MAASEIK B 5-1 / 10-4 / 76-52 Afgerond
vr 04/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 6-0 / 12-0 / 72-5 Afgerond
vr 11/05/2018 5057 TC O - TC IRIS E 5012 T.C. WINTERSLAG B 0-6 / 1-12 / 28-75 Afgerond
vr 11/05/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 5069 T.C. AS B 0-6 / 0-12 / 15-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5057 TC O - TC IRIS D 5069 T.C. AS A 3-3 / 6-6 / 43-47 Afgerond
vr 13/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 1-5 / 2-11 / 36-70 Afgerond
vr 20/04/2018 5069 T.C. AS A 5012 T.C. WINTERSLAG C 5-1 / 10-2 / 64-37 Afgerond
vr 20/04/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 5057 TC O - TC IRIS D 4-2 / 9-4 / 64-46 Afgerond
vr 27/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG C 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 3-3 / 7-7 / 63-59 Afgerond
vr 27/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5069 T.C. AS A 5-1 / 10-3 / 66-45 Afgerond
vr 04/05/2018 5057 TC O - TC IRIS D 5012 T.C. WINTERSLAG C 2-4 / 6-8 / 55-71 Afgerond
vr 04/05/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 1-5 / 2-10 / 33-69 Afgerond
vr 11/05/2018 5069 T.C. AS A 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 4-2 / 8-5 / 59-40 Afgerond
vr 11/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5057 TC O - TC IRIS D 5-1 / 10-3 / 72-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5027 TC MAASEIK G 5087 T.C. BOCHOLT A 1-5 / 3-10 / 53-76 Afgerond
vr 13/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 3-3 / 8-7 / 75-58 Afgerond
vr 13/04/2018 5051 T.C. OP DE WAAL 5069 T.C. AS F 3-3 / 8-7 / 77-75 Afgerond
vr 20/04/2018 5027 TC MAASEIK G 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 3-3 / 7-6 / 56-57 Afgerond
vr 20/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5069 T.C. AS F 4-2 / 8-6 / 71-46 Afgerond
vr 20/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5051 T.C. OP DE WAAL 0-6 / 2-12 / 47-81 Afgerond
vr 27/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 5087 T.C. BOCHOLT A 0-6 / 0-12 / 15-72 Afgerond
vr 27/04/2018 5051 T.C. OP DE WAAL 5027 TC MAASEIK G 5-1 / 11-2 / 77-38 Afgerond
vr 27/04/2018 5069 T.C. AS F 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 4-2 / 9-4 / 68-41 Afgerond
vr 04/05/2018 5027 TC MAASEIK G 5069 T.C. AS F 4-2 / 9-4 / 65-48 Afgerond
vr 04/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 6-0 / 12-0 / 72-14 Afgerond
vr 04/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 5051 T.C. OP DE WAAL 1-5 / 2-11 / 36-72 Afgerond
vr 11/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5027 TC MAASEIK G 1-5 / 2-10 / 25-67 Afgerond
vr 11/05/2018 5051 T.C. OP DE WAAL 5087 T.C. BOCHOLT A 0-6 / 0-12 / 25-74 Afgerond
vr 11/05/2018 5069 T.C. AS F 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 5-1 / 10-3 / 70-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5027 TC MAASEIK D 4-2 / 8-4 / 59-41 Afgerond
vr 13/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 1-5 / 2-11 / 34-78 Afgerond
vr 20/04/2018 5027 TC MAASEIK D 5087 T.C. BOCHOLT B 5-1 / 10-4 / 72-43 Afgerond
vr 20/04/2018 5061 T.C. KAULILLE 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5-1 / 10-2 / 71-38 Afgerond
vr 27/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5061 T.C. KAULILLE 3-3 / 7-8 / 56-73 Afgerond
vr 27/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5027 TC MAASEIK D 5-1 / 11-2 / 69-34 Afgerond
vr 04/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5087 T.C. BOCHOLT B 5-1 / 10-3 / 68-37 Afgerond
vr 04/05/2018 5061 T.C. KAULILLE 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-6 / 2-12 / 39-78 Afgerond
vr 11/05/2018 5027 TC MAASEIK D 5061 T.C. KAULILLE 1-5 / 3-10 / 51-66 Afgerond
vr 11/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 6-0 / 12-0 / 72-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER F 4-2 / 8-5 / 58-51 Afgerond
vr 13/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5087 T.C. BOCHOLT D 1-5 / 2-10 / 34-66 Afgerond
vr 20/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER F 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 0-6 / 0-12 / 21-72 Afgerond
vr 20/04/2018 5027 TC MAASEIK H 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 1-5 / 2-10 / 37-67 Afgerond
vr 27/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5027 TC MAASEIK H 5-1 / 10-4 / 74-46 Afgerond
vr 27/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT D 5020 T.C. DE KREKEL PEER F 4-2 / 9-4 / 69-37 Afgerond
vr 04/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-4 / 5-9 / 55-75 Afgerond
vr 04/05/2018 5027 TC MAASEIK H 5087 T.C. BOCHOLT D 2-4 / 4-8 / 33-57 Afgerond
vr 11/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER F 5027 TC MAASEIK H 3-3 / 8-7 / 65-64 Afgerond
vr 11/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT D 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 3-3 / 6-7 / 59-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5087 T.C. BOCHOLT C 4-2 / 9-4 / 74-48 Afgerond
vr 13/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5-1 / 10-2 / 63-35 Afgerond
vr 20/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-6 / 3-12 / 49-85 Afgerond
vr 20/04/2018 5069 T.C. AS G 5027 TC MAASEIK A 0-6 / 0-12 / 23-73 Afgerond
vr 27/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5069 T.C. AS G 6-0 / 12-0 / 73-21 Afgerond
vr 27/04/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5087 T.C. BOCHOLT C 5-1 / 10-2 / 66-38 Afgerond
vr 04/05/2018 5027 TC MAASEIK A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 4-2 / 9-5 / 73-60 Afgerond
vr 04/05/2018 5069 T.C. AS G 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 0-6 / 1-12 / 35-76 Afgerond
vr 11/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5069 T.C. AS G 5-1 / 10-3 / 69-31 Afgerond
vr 11/05/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5027 TC MAASEIK A 1-5 / 3-10 / 53-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5027 TC MAASEIK F 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 0-6 / 0-12 / 19-73 Afgerond
vr 13/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5017 KON. METALLIC T.C. B 2-4 / 5-8 / 57-62 Afgerond
vr 13/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5021 LOMMELSE T.C. B 4-2 / 8-4 / 59-49 Afgerond
vr 20/04/2018 5027 TC MAASEIK F 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 1-5 / 2-10 / 34-68 Afgerond
vr 20/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5021 LOMMELSE T.C. B 5-1 / 10-3 / 68-43 Afgerond
vr 20/04/2018 5017 KON. METALLIC T.C. B 5041 NEERPELTSE T.C. B 1-5 / 2-11 / 35-71 Afgerond
vr 27/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 0-6 / 1-12 / 29-79 Afgerond
vr 27/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5027 TC MAASEIK F 5-1 / 10-2 / 67-28 Afgerond
vr 27/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5017 KON. METALLIC T.C. B 5-1 / 10-2 / 70-40 Afgerond
vr 04/05/2018 5027 TC MAASEIK F 5021 LOMMELSE T.C. B 0-6 / 1-12 / 40-79 Afgerond
vr 04/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5017 KON. METALLIC T.C. B 5-1 / 10-2 / 67-24 Afgerond
vr 04/05/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5041 NEERPELTSE T.C. B 0-6 / 2-12 / 36-79 Afgerond
vr 11/05/2018 5017 KON. METALLIC T.C. B 5027 TC MAASEIK F 3-3 / 8-8 / 81-69 Afgerond
vr 11/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 1-5 / 3-10 / 41-69 Afgerond
vr 11/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 4-2 / 8-4 / 60-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5018 T.C. HAMONT 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 2-4 / 6-8 / 58-59 Afgerond
vr 13/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. E 5017 KON. METALLIC T.C. A 3-3 / 8-7 / 79-64 Afgerond
vr 20/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5021 LOMMELSE T.C. E 2-4 / 5-8 / 41-56 Afgerond
vr 20/04/2018 5015 ACHEL T.C. 5018 T.C. HAMONT 4-2 / 9-6 / 72-63 Afgerond
vr 27/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. E 5015 ACHEL T.C. 4-2 / 10-4 / 85-58 Afgerond
vr 27/04/2018 5017 KON. METALLIC T.C. A 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 6-0 / 12-0 / 73-26 Afgerond
vr 04/05/2018 5018 T.C. HAMONT 5021 LOMMELSE T.C. E 0-6 / 1-12 / 37-80 Afgerond
vr 04/05/2018 5015 ACHEL T.C. 5017 KON. METALLIC T.C. A 3-3 / 6-8 / 66-74 Afgerond
vr 11/05/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5015 ACHEL T.C. 1-5 / 4-10 / 66-79 Afgerond
vr 11/05/2018 5017 KON. METALLIC T.C. A 5018 T.C. HAMONT 4-2 / 8-4 / 58-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 6-0 / 12-0 / 72-16 Afgerond
vr 13/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5041 NEERPELTSE T.C. A 4-2 / 9-4 / 70-53 Afgerond
vr 20/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 0-6 / 2-12 / 34-82 Afgerond
vr 20/04/2018 5027 TC MAASEIK E 5021 LOMMELSE T.C. A 2-4 / 6-9 / 67-64 Afgerond
vr 27/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5027 TC MAASEIK E 2-4 / 6-8 / 59-62 Afgerond
vr 27/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 3-3 / 7-6 / 58-60 Afgerond
vr 04/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 4-2 / 10-6 / 85-76 Afgerond
vr 04/05/2018 5027 TC MAASEIK E 5041 NEERPELTSE T.C. A 4-2 / 9-5 / 76-56 Afgerond
vr 11/05/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL C 5027 TC MAASEIK E 1-5 / 2-11 / 36-74 Afgerond
vr 11/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. A 1-5 / 2-10 / 25-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5-1 / 10-2 / 66-24 Afgerond
vr 13/04/2018 5037 T.C. DE ALK A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 6-0 / 12-1 / 76-29 Afgerond
vr 13/04/2018 5049 LOONSE T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON C 5-1 / 10-3 / 67-38 Afgerond
vr 20/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT B 5037 T.C. DE ALK A 4-2 / 10-6 / 81-76 Afgerond
vr 20/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5050 T.C. WIMBLEDON C 5-1 / 11-2 / 74-37 Afgerond
vr 20/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5049 LOONSE T.C. A 2-4 / 7-8 / 66-64 Afgerond
vr 27/04/2018 5037 T.C. DE ALK A 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5-1 / 10-3 / 71-39 Afgerond
vr 27/04/2018 5049 LOONSE T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT B 0-6 / 1-12 / 41-74 Afgerond
vr 27/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 1-5 / 2-10 / 41-69 Afgerond
vr 04/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT B 5050 T.C. WIMBLEDON C 5-1 / 10-2 / 71-35 Afgerond
vr 04/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-3 / 7-6 / 58-50 Afgerond
vr 04/05/2018 5037 T.C. DE ALK A 5049 LOONSE T.C. A 6-0 / 12-1 / 77-29 Afgerond
vr 11/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5047 T.C. SMASH KERMT B 1-5 / 3-10 / 47-70 Afgerond
vr 11/05/2018 5049 LOONSE T.C. A 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5-1 / 10-4 / 73-61 Afgerond
vr 11/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON C 5037 T.C. DE ALK A 0-6 / 1-12 / 31-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. B 5049 LOONSE T.C. B 5-1 / 11-3 / 78-50 Afgerond
vr 13/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-4 / 4-10 / 41-74 Afgerond
vr 13/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5047 T.C. SMASH KERMT D 4-2 / 9-6 / 81-74 Afgerond
vr 20/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
vr 20/04/2018 5049 LOONSE T.C. B 5047 T.C. SMASH KERMT D 4-2 / 8-4 / 56-38 Afgerond
vr 20/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5007 K. TONGERSE T.C. 6-0 / 12-1 / 77-35 Afgerond
vr 27/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5049 LOONSE T.C. B 0-6 / 0-12 / 22-72 Afgerond
vr 27/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5039 RUNKSTER T.C. B 2-4 / 4-8 / 47-61 Afgerond
vr 27/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT D 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-6 / 0-12 / 23-73 Afgerond
vr 04/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. B 5047 T.C. SMASH KERMT D 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
vr 04/05/2018 5049 LOONSE T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-4 / 4-8 / 39-63 Afgerond
vr 04/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5007 K. TONGERSE T.C. 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
vr 11/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5039 RUNKSTER T.C. B 3-3 / 7-6 / 60-54 Afgerond
vr 11/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5049 LOONSE T.C. B 2-4 / 5-8 / 53-62 Afgerond
vr 11/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT D 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5-1 / 11-3 / 82-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-3 / 6-6 / 52-48 Afgerond
vr 13/04/2018 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5039 RUNKSTER T.C. A 0-6 / 2-12 / 43-84 Afgerond
vr 13/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5046 T.C. DE BORN B 3-3 / 7-6 / 69-58 Afgerond
vr 20/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 6-0 / 12-1 / 78-25 Afgerond
vr 20/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5046 T.C. DE BORN B 2-4 / 5-10 / 50-84 Afgerond
vr 20/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON B 2-4 / 6-9 / 58-71 Afgerond
vr 27/04/2018 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-3 / 7-6 / 53-43 Afgerond
vr 27/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5-1 / 11-4 / 80-44 Afgerond
vr 27/04/2018 5046 T.C. DE BORN B 5039 RUNKSTER T.C. A 1-5 / 3-10 / 39-73 Afgerond
vr 04/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5046 T.C. DE BORN B 3-3 / 6-8 / 64-78 Afgerond
vr 04/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5039 RUNKSTER T.C. A 2-4 / 4-9 / 39-67 Afgerond
vr 04/05/2018 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-6 / 1-12 / 28-75 Afgerond
vr 11/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. A 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5-1 / 10-3 / 72-52 Afgerond
vr 11/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-3 / 6-6 / 56-55 Afgerond
vr 11/05/2018 5046 T.C. DE BORN B 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 6-0 / 12-0 / 74-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
vr 13/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT H 5047 T.C. SMASH KERMT C 5-1 / 11-3 / 81-52 Afgerond
vr 13/04/2018 5037 T.C. DE ALK B 5031 LANDEN T.C. 4-2 / 8-7 / 62-68 Afgerond
vr 20/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5035 T.C. TENKIE HASSELT H 0-6 / 1-12 / 28-76 Afgerond
vr 20/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5031 LANDEN T.C. 2-4 / 5-8 / 50-61 Afgerond
vr 20/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT C 5037 T.C. DE ALK B 2-4 / 4-10 / 42-82 Afgerond
vr 27/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT H 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 2-4 / 6-8 / 63-68 Afgerond
vr 27/04/2018 5037 T.C. DE ALK B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5-1 / 10-2 / 67-22 Afgerond
vr 27/04/2018 5031 LANDEN T.C. 5047 T.C. SMASH KERMT C 4-2 / 10-4 / 70-45 Afgerond
vr 04/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5031 LANDEN T.C. 0-6 / 0-12 / 12-72 Afgerond
vr 04/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5047 T.C. SMASH KERMT C 4-2 / 9-5 / 77-45 Afgerond
vr 04/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT H 5037 T.C. DE ALK B 0-6 / 1-12 / 41-80 Afgerond
vr 11/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 6-0 / 12-1 / 76-32 Afgerond
vr 11/05/2018 5037 T.C. DE ALK B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 4-2 / 9-4 / 69-55 Afgerond
vr 11/05/2018 5031 LANDEN T.C. 5035 T.C. TENKIE HASSELT H 5-1 / 10-3 / 70-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-6 / 0-12 / 21-73 Afgerond
vr 13/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT A 5046 T.C. DE BORN A 4-2 / 8-4 / 57-44 Afgerond
vr 13/04/2018 5063 T.C. BEUKENHOF 5050 T.C. WIMBLEDON D 6-0 / 12-1 / 77-27 Afgerond
vr 20/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5047 T.C. SMASH KERMT A 1-5 / 2-10 / 32-71 Afgerond
vr 20/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON D 5-1 / 10-2 / 67-32 Afgerond
vr 20/04/2018 5046 T.C. DE BORN A 5063 T.C. BEUKENHOF 1-5 / 3-10 / 44-72 Afgerond
vr 27/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 2-4 / 6-8 / 57-60 Afgerond
vr 27/04/2018 5063 T.C. BEUKENHOF 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 6-0 / 12-1 / 76-18 Afgerond
vr 27/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON D 5046 T.C. DE BORN A 4-2 / 8-6 / 66-63 Afgerond
vr 04/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5050 T.C. WIMBLEDON D 5-1 / 10-4 / 73-48 Afgerond
vr 04/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5046 T.C. DE BORN A 2-4 / 5-9 / 53-60 Afgerond
vr 04/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT A 5063 T.C. BEUKENHOF 2-4 / 4-8 / 39-54 Afgerond
vr 11/05/2018 5046 T.C. DE BORN A 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 2-4 / 4-9 / 45-64 Afgerond
vr 11/05/2018 5063 T.C. BEUKENHOF 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5-1 / 10-3 / 69-44 Afgerond
vr 11/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON D 5047 T.C. SMASH KERMT A 0-6 / 2-12 / 46-83 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5034 T.C. BASVELD A 5023 TENNIS PAAL D 4-2 / 8-5 / 61-46 Afgerond
vr 13/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS C 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 7-6 / 57-61 Afgerond
vr 13/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5-1 / 10-2 / 67-31 Afgerond
vr 20/04/2018 5034 T.C. BASVELD A 5055 T.C. BERKENBOS C 4-2 / 8-4 / 58-51 Afgerond
vr 20/04/2018 5023 TENNIS PAAL D 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 3-3 / 7-6 / 55-53 Afgerond
vr 20/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5085 T.C. KOERSEL B 1-5 / 2-11 / 36-73 Afgerond
vr 27/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS C 5023 TENNIS PAAL D 3-3 / 6-6 / 50-44 Afgerond
vr 27/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5034 T.C. BASVELD A 4-2 / 9-4 / 72-52 Afgerond
vr 27/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 6-6 / 49-61 Afgerond
vr 04/05/2018 5034 T.C. BASVELD A 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 6-0 / 12-0 / 72-27 Afgerond
vr 04/05/2018 5023 TENNIS PAAL D 5026 T.C. LUMMEN B 3-3 / 6-7 / 53-57 Afgerond
vr 04/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS C 5085 T.C. KOERSEL B 1-5 / 4-10 / 68-79 Afgerond
vr 11/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5034 T.C. BASVELD A 3-3 / 6-8 / 62-74 Afgerond
vr 11/05/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5023 TENNIS PAAL D 3-3 / 6-6 / 50-41 Afgerond
vr 11/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5055 T.C. BERKENBOS C 2-4 / 4-8 / 45-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5034 T.C. BASVELD C 3-3 / 6-7 / 62-63 Afgerond
vr 13/04/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5024 T.C. HEUSDEN D 3-3 / 6-7 / 50-65 Afgerond
vr 13/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 1-5 / 2-11 / 31-75 Afgerond
vr 20/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5085 T.C. KOERSEL C 5-1 / 10-3 / 68-50 Afgerond
vr 20/04/2018 5034 T.C. BASVELD C 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 1-5 / 3-10 / 48-74 Afgerond
vr 20/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN D 5055 T.C. BERKENBOS A 6-0 / 12-0 / 73-18 Afgerond
vr 27/04/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5034 T.C. BASVELD C 4-2 / 8-6 / 63-65 Afgerond
vr 27/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS A 5023 TENNIS PAAL B 0-6 / 0-12 / 23-73 Afgerond
vr 27/04/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5024 T.C. HEUSDEN D 2-4 / 4-9 / 57-67 Afgerond
vr 04/05/2018 5023 TENNIS PAAL B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 3-3 / 6-8 / 55-62 Afgerond
vr 04/05/2018 5034 T.C. BASVELD C 5024 T.C. HEUSDEN D 1-5 / 4-10 / 53-80 Afgerond
vr 04/05/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5055 T.C. BERKENBOS A 6-0 / 12-1 / 80-27 Afgerond
vr 11/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN D 5023 TENNIS PAAL B 3-3 / 7-6 / 58-51 Afgerond
vr 11/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS A 5034 T.C. BASVELD C 1-5 / 3-10 / 33-71 Afgerond
vr 11/05/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5085 T.C. KOERSEL C 5-1 / 10-4 / 73-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT G 5024 T.C. HEUSDEN C 4-2 / 8-6 / 73-69 Afgerond
vr 13/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5026 T.C. LUMMEN A 4-2 / 10-5 / 85-68 Afgerond
vr 13/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5023 TENNIS PAAL C 5-1 / 11-4 / 86-60 Afgerond
vr 20/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT G 5008 K.T.C. MEULENBERG 1-5 / 3-10 / 49-70 Afgerond
vr 20/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN C 5023 TENNIS PAAL C 2-4 / 5-8 / 43-64 Afgerond
vr 20/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5052 T.C. ZELEM A 3-3 / 8-6 / 68-62 Afgerond
vr 27/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5024 T.C. HEUSDEN C 6-0 / 12-1 / 79-24 Afgerond
vr 27/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5035 T.C. TENKIE HASSELT G 2-4 / 7-8 / 72-69 Afgerond
vr 27/04/2018 5023 TENNIS PAAL C 5026 T.C. LUMMEN A 2-4 / 5-9 / 44-67 Afgerond
vr 04/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT G 5023 TENNIS PAAL C 4-2 / 8-6 / 68-67 Afgerond
vr 04/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN C 5026 T.C. LUMMEN A 2-4 / 4-8 / 42-57 Afgerond
vr 04/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5052 T.C. ZELEM A 5-1 / 10-2 / 71-39 Afgerond
vr 11/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5035 T.C. TENKIE HASSELT G 4-2 / 8-5 / 64-57 Afgerond
vr 11/05/2018 5052 T.C. ZELEM A 5024 T.C. HEUSDEN C 3-3 / 7-7 / 64-66 Afgerond
vr 11/05/2018 5023 TENNIS PAAL C 5008 K.T.C. MEULENBERG 2-4 / 5-9 / 47-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 6-0 / 12-0 / 73-22 Afgerond
vr 13/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5085 T.C. KOERSEL A 2-4 / 4-9 / 48-62 Afgerond
vr 13/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS B 5052 T.C. ZELEM B 2-4 / 4-9 / 47-69 Afgerond
vr 20/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5034 T.C. BASVELD B 6-0 / 12-0 / 72-19 Afgerond
vr 20/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5052 T.C. ZELEM B 1-5 / 2-10 / 37-62 Afgerond
vr 20/04/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5055 T.C. BERKENBOS B 5-1 / 10-2 / 68-42 Afgerond
vr 27/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 4-2 / 8-5 / 58-52 Afgerond
vr 27/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS B 5024 T.C. HEUSDEN A 2-4 / 4-9 / 45-67 Afgerond
vr 27/04/2018 5052 T.C. ZELEM B 5085 T.C. KOERSEL A 2-4 / 4-9 / 48-68 Afgerond
vr 04/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5052 T.C. ZELEM B 5-1 / 10-2 / 70-39 Afgerond
vr 04/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 5085 T.C. KOERSEL A 0-6 / 2-12 / 48-78 Afgerond
vr 04/05/2018 5034 T.C. BASVELD B 5055 T.C. BERKENBOS B 1-5 / 3-10 / 45-69 Afgerond
vr 11/05/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5024 T.C. HEUSDEN A 1-5 / 2-11 / 43-74 Afgerond
vr 11/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS B 5035 T.C. TENKIE HASSELT E 6-0 / 12-0 / 73-31 Afgerond
vr 11/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5034 T.C. BASVELD B 3-3 / 7-6 / 59-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5085 T.C. KOERSEL D 6-0 / 12-2 / 79-44 Afgerond
vr 13/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT F 5003 K.T.C. DIEST 6-0 / 12-0 / 72-8 Afgerond
vr 13/04/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5024 T.C. HEUSDEN B 6-0 / 12-1 / 75-43 Afgerond
vr 20/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5035 T.C. TENKIE HASSELT F 3-3 / 7-6 / 56-56 Afgerond
vr 20/04/2018 5085 T.C. KOERSEL D 5024 T.C. HEUSDEN B 3-3 / 8-7 / 68-65 Afgerond
vr 20/04/2018 5003 K.T.C. DIEST 5026 T.C. LUMMEN C 1-5 / 2-11 / 31-74 Afgerond
vr 27/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT F 5085 T.C. KOERSEL D 4-2 / 9-5 / 71-56 Afgerond
vr 27/04/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5023 TENNIS PAAL A 2-4 / 4-8 / 35-57 Afgerond
vr 27/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5003 K.T.C. DIEST 5-1 / 11-4 / 86-54 Afgerond
vr 04/05/2018 5023 TENNIS PAAL A 5024 T.C. HEUSDEN B 6-0 / 12-1 / 80-40 Afgerond
vr 04/05/2018 5085 T.C. KOERSEL D 5003 K.T.C. DIEST 5-1 / 10-3 / 72-32 Afgerond
vr 04/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT F 5026 T.C. LUMMEN C 3-3 / 8-7 / 69-63 Afgerond
vr 11/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5023 TENNIS PAAL A 0-6 / 0-12 / 31-75 Afgerond
vr 11/05/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5085 T.C. KOERSEL D 4-2 / 9-4 / 68-41 Afgerond
vr 11/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5035 T.C. TENKIE HASSELT F 0-6 / 1-12 / 37-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5096 T.C. HAM 3-3 / 6-6 / 51-50 Afgerond
vr 13/04/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5038 T.C. LAAKDAL C 3-3 / 6-6 / 61-53 Afgerond
vr 20/04/2018 5096 T.C. HAM 5036 T.C. DE NETHE C 5-1 / 10-4 / 75-53 Afgerond
vr 20/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. C 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-3 / 8-7 / 81-69 Afgerond
vr 27/04/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5021 LOMMELSE T.C. C 5-1 / 10-2 / 61-31 Afgerond
vr 27/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5096 T.C. HAM 0-6 / 0-12 / 34-74 Afgerond
vr 04/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5036 T.C. DE NETHE C 3-3 / 6-7 / 57-60 Afgerond
vr 04/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. C 5038 T.C. LAAKDAL C 0-6 / 3-12 / 60-87 Afgerond
vr 11/05/2018 5096 T.C. HAM 5021 LOMMELSE T.C. C 5-1 / 11-2 / 71-28 Afgerond
vr 11/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-6 / 0-12 / 26-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5058 T.C. BOLDERBERG A 5038 T.C. LAAKDAL E 4-2 / 9-5 / 66-50 Afgerond
vr 13/04/2018 5036 T.C. DE NETHE D 5053 TENNISCLUB FIELD D 4-2 / 8-5 / 69-60 Afgerond
vr 20/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL E 5036 T.C. DE NETHE D 1-5 / 4-10 / 44-75 Afgerond
vr 20/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO E 5058 T.C. BOLDERBERG A 0-6 / 2-12 / 39-77 Afgerond
vr 27/04/2018 5036 T.C. DE NETHE D 5048 G.T. TESSENDERLO E 4-2 / 8-4 / 50-37 Afgerond
vr 27/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD D 5038 T.C. LAAKDAL E 4-2 / 9-5 / 68-53 Afgerond
vr 04/05/2018 5058 T.C. BOLDERBERG A 5036 T.C. DE NETHE D 2-4 / 6-8 / 59-64 Afgerond
vr 04/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO E 5053 TENNISCLUB FIELD D 1-5 / 2-10 / 38-69 Afgerond
vr 11/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL E 5048 G.T. TESSENDERLO E 3-3 / 6-6 / 51-48 Afgerond
vr 11/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD D 5058 T.C. BOLDERBERG A 0-6 / 0-12 / 35-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5036 T.C. DE NETHE B 5-1 / 10-3 / 63-31 Afgerond
vr 13/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5076 T.C. BOEKT 5-1 / 10-3 / 66-36 Afgerond
vr 20/04/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5038 T.C. LAAKDAL B 0-6 / 0-12 / 32-73 Afgerond
vr 20/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-4 / 4-9 / 60-68 Afgerond
vr 27/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5053 TENNISCLUB FIELD C 4-2 / 8-4 / 59-49 Afgerond
vr 27/04/2018 5076 T.C. BOEKT 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 6-6 / 50-48 Afgerond
vr 04/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5038 T.C. LAAKDAL B 3-3 / 6-6 / 57-49 Afgerond
vr 04/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5076 T.C. BOEKT 5-1 / 10-2 / 65-23 Afgerond
vr 11/05/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5053 TENNISCLUB FIELD C 2-4 / 4-8 / 38-55 Afgerond
vr 11/05/2018 5076 T.C. BOEKT 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-5 / 2-11 / 41-77 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5036 T.C. DE NETHE E 0-6 / 1-12 / 32-78 Afgerond
vr 13/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5058 T.C. BOLDERBERG B 4-2 / 8-6 / 64-68 Afgerond
vr 20/04/2018 5036 T.C. DE NETHE E 5038 T.C. LAAKDAL A 5-1 / 10-2 / 63-36 Afgerond
vr 20/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5048 G.T. TESSENDERLO C 3-3 / 6-7 / 56-51 Afgerond
vr 27/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 5-10 / 56-83 Afgerond
vr 27/04/2018 5058 T.C. BOLDERBERG B 5036 T.C. DE NETHE E 0-6 / 0-12 / 23-72 Afgerond
vr 04/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5038 T.C. LAAKDAL A 2-4 / 4-10 / 48-75 Afgerond
vr 04/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5058 T.C. BOLDERBERG B 4-2 / 8-6 / 65-59 Afgerond
vr 11/05/2018 5036 T.C. DE NETHE E 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 5-10 / 75-83 Afgerond
vr 11/05/2018 5058 T.C. BOLDERBERG B 5048 G.T. TESSENDERLO C 3-3 / 6-7 / 54-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL D 5048 G.T. TESSENDERLO D 4-2 / 8-5 / 57-53 Afgerond
vr 13/04/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-3 / 6-8 / 66-69 Afgerond
vr 20/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO D 5036 T.C. DE NETHE A 2-4 / 4-8 / 43-60 Afgerond
vr 20/04/2018 5029 T.C. MOL 5038 T.C. LAAKDAL D 2-4 / 7-9 / 78-83 Afgerond
vr 27/04/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5029 T.C. MOL 3-3 / 7-6 / 56-52 Afgerond
vr 27/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5048 G.T. TESSENDERLO D 5-1 / 11-3 / 76-43 Afgerond
vr 04/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL D 5036 T.C. DE NETHE A 3-3 / 7-7 / 71-71 Afgerond
vr 04/05/2018 5029 T.C. MOL 5053 TENNISCLUB FIELD B 4-2 / 8-4 / 66-42 Afgerond
vr 11/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO D 5029 T.C. MOL 0-6 / 3-12 / 48-87 Afgerond
vr 11/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5038 T.C. LAAKDAL D 1-5 / 3-11 / 48-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 13/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-3 / 7-7 / 64-69 Afgerond
vr 13/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL D 5021 LOMMELSE T.C. D 3-3 / 7-6 / 60-56 Afgerond
vr 20/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5077 TC HECHTEL-EKSEL D 2-4 / 5-8 / 54-60 Afgerond
vr 20/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-3 / 7-7 / 65-54 Afgerond
vr 27/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL D 5053 TENNISCLUB FIELD A 3-3 / 7-6 / 66-62 Afgerond
vr 27/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. D 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 4-2 / 9-4 / 68-46 Afgerond
vr 04/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5077 TC HECHTEL-EKSEL D 1-5 / 3-10 / 44-68 Afgerond
vr 04/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5021 LOMMELSE T.C. D 2-4 / 4-9 / 57-64 Afgerond
vr 11/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-4 / 6-9 / 70-78 Afgerond
vr 11/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. D 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5-1 / 10-4 / 75-50 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5021 LOMMELSE T.C. A (L1) 5021 LOMMELSE T.C. A (L1)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (H2) 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (H2)
5028 T.C. LANAKEN (B1) 5028 T.C. LANAKEN (B1)
5039 RUNKSTER T.C. A (O2) 5039 RUNKSTER T.C. A (O2)
5050 T.C. WIMBLEDON A (N1) (T) 4 8 53 5050 T.C. WIMBLEDON A (N1) Beëindigd na overwinning (vr 18/05/2018)
5048 G.T. TESSENDERLO B (W2) (U) 0 1 20
5038 T.C. LAAKDAL D (AA1) (T) 4 9 61 5038 T.C. LAAKDAL D (AA1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5017 KON. METALLIC T.C. A (K2) (U) 2 5 59
5021 LOMMELSE T.C. D (AB1) (T) 1 5 71 5038 T.C. LAAKDAL B (Y2) Afgerond (vr 18/05/2018)
5038 T.C. LAAKDAL B (Y2) (U) 5 10 82
5057 TC O - TC IRIS A (A1) (T) 5 11 79 5057 TC O - TC IRIS A (A1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5061 T.C. KAULILLE (G2) (U) 1 2 43
5085 T.C. KOERSEL B (R1) (T) 3 6 53 5035 T.C. TENKIE HASSELT F (V2) Afgerond (vr 18/05/2018)
5035 T.C. TENKIE HASSELT F (V2) (U) 3 8 71
5024 T.C. HEUSDEN A (U1) (T) 3 7 66 5024 T.C. HEUSDEN A (U1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. (Q2) (U) 3 7 60
5068 TENNIS CLUB DILSEN B (C1) (T) 2 5 58 5069 T.C. AS B (D2) Afgerond (vr 18/05/2018)
5069 T.C. AS B (D2) (U) 4 9 78
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (J1) (T) 4 8 66 5020 T.C. DE KREKEL PEER B (J1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (I2) (U) 2 6 55
5037 T.C. DE ALK B (P1) (T) 0 3 55 5037 T.C. DE ALK A (M2) Afgerond (vr 18/05/2018)
5037 T.C. DE ALK A (M2) (U) 6 12 85
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (Z1) (T) 4 8 50 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (Z1) Beëindigd na overwinning (vr 18/05/2018)
5051 T.C. OP DE WAAL (F2) (U) 0 1 24
5008 K.T.C. MEULENBERG (T1) (T) 6 12 76 5008 K.T.C. MEULENBERG (T1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5069 T.C. AS A (E2) (U) 0 1 14
5036 T.C. DE NETHE D (X1) (T) 2 5 48 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW (S2) Afgerond (vr 18/05/2018)
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW (S2) (U) 4 9 61
5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (E1) (T) 3 7 62 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (E1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5034 T.C. BASVELD A (R2) (U) 3 7 61
5047 T.C. SMASH KERMT B (M1) (T) 4 9 77 5047 T.C. SMASH KERMT B (M1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5041 NEERPELTSE T.C. B (J2) (U) 2 5 59
5050 T.C. WIMBLEDON B (O1) (T) 3 7 66 5050 T.C. WIMBLEDON B (O1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5036 T.C. DE NETHE A (AA2) (U) 3 6 49
5048 G.T. TESSENDERLO A (Y1) (T) 3 8 78 5048 G.T. TESSENDERLO A (Y1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5031 LANDEN T.C. (P2) (U) 3 7 76
5027 TC MAASEIK A (I1) (T) 4 8 69 5027 TC MAASEIK A (I1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5039 RUNKSTER T.C. B (N2) (U) 2 6 57
5023 TENNIS PAAL A (V1) (T) 4 8 52 5023 TENNIS PAAL A (V1) Beëindigd na overwinning (vr 18/05/2018)
5027 TC MAASEIK E (L2) (U) 0 1 17
5096 T.C. HAM (W1) (T) 4 9 69 5096 T.C. HAM (W1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5085 T.C. KOERSEL A (U2) (U) 2 4 39
5087 T.C. BOCHOLT A (F1) (T) 5 10 77 5087 T.C. BOCHOLT A (F1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5027 TC MAASEIK C (A2) (U) 1 4 64
5024 T.C. HEUSDEN D (S1) (T) 3 7 65 5024 T.C. HEUSDEN D (S1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5026 T.C. LUMMEN A (T2) (U) 3 6 58
5021 LOMMELSE T.C. E (K1) (T) 4 9 73 5021 LOMMELSE T.C. E (K1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5077 TC HECHTEL-EKSEL D (AB2) (U) 2 6 64
5012 T.C. WINTERSLAG B (D1) (T) 4 8 69 5012 T.C. WINTERSLAG B (D1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (C2) (U) 2 5 45
5063 T.C. BEUKENHOF (Q1) (T) 5 10 63 5063 T.C. BEUKENHOF (Q1) Afgerond (vr 18/05/2018)
5058 T.C. BOLDERBERG A (X2) (U) 1 2 33
5087 T.C. BOCHOLT D (H1)
5087 T.C. BOCHOLT D (H1)
5057 TC O - TC IRIS B (B2)
5057 TC O - TC IRIS B (B2)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (G1)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (G1)
5036 T.C. DE NETHE E (Z2)
5036 T.C. DE NETHE E (Z2)
5021 LOMMELSE T.C. A (L1) (T) 3 6 49 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (H2) Afgerond (vr 25/05/2018)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (H2) (U) 3 6 50
5028 T.C. LANAKEN (B1) (T) 4 8 65 5028 T.C. LANAKEN (B1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5039 RUNKSTER T.C. A (O2) (U) 2 5 52
5050 T.C. WIMBLEDON A (T) 4 10 78 5050 T.C. WIMBLEDON A Afgerond (vr 25/05/2018)
5038 T.C. LAAKDAL D (U) 2 5 63
5038 T.C. LAAKDAL B (T) 2 5 58 5057 TC O - TC IRIS A Afgerond (vr 25/05/2018)
5057 TC O - TC IRIS A (U) 4 10 79
5035 T.C. TENKIE HASSELT F (T) 2 6 58 5024 T.C. HEUSDEN A Afgerond (vr 25/05/2018)
5024 T.C. HEUSDEN A (U) 4 9 72
5069 T.C. AS B (T) 2 5 59 5020 T.C. DE KREKEL PEER B Afgerond (vr 25/05/2018)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (U) 4 9 74
5037 T.C. DE ALK A (T) 4 8 54 5037 T.C. DE ALK A Beëindigd na overwinning (vr 25/05/2018)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (U) 0 2 29
5008 K.T.C. MEULENBERG (U) 4 9 75 5008 K.T.C. MEULENBERG Afgerond (vr 25/05/2018)
5030 T.C. HALEN DE ZWALUW (T) 2 5 57
5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (T) 3 7 64 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B Afgerond (vr 25/05/2018)
5047 T.C. SMASH KERMT B (U) 3 6 49
5050 T.C. WIMBLEDON B (T) 0 1 32 5048 G.T. TESSENDERLO A Beëindigd na overwinning (vr 25/05/2018)
5048 G.T. TESSENDERLO A (U) 4 8 55
5027 TC MAASEIK A (T) 3 7 62 5023 TENNIS PAAL A Afgerond (vr 25/05/2018)
5023 TENNIS PAAL A (U) 3 8 72
5096 T.C. HAM (T) 4 9 72 5096 T.C. HAM Afgerond (vr 25/05/2018)
5087 T.C. BOCHOLT A (U) 2 5 61
5024 T.C. HEUSDEN D (T) 4 8 51 5024 T.C. HEUSDEN D Beëindigd na overwinning (vr 25/05/2018)
5021 LOMMELSE T.C. E (U) 0 2 40
5012 T.C. WINTERSLAG B (T) 3 7 59 5063 T.C. BEUKENHOF Afgerond (vr 25/05/2018)
5063 T.C. BEUKENHOF (U) 3 7 63
5087 T.C. BOCHOLT D (H1) (T) 2 6 60 5057 TC O - TC IRIS B (B2) Afgerond (vr 25/05/2018)
5057 TC O - TC IRIS B (B2) (U) 4 9 76
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (G1) (T) 3 7 69 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (G1) Afgerond (vr 25/05/2018)
5036 T.C. DE NETHE E (Z2) (U) 3 7 62