Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES 25
  • Afdeling: 4 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5036 T.C. DE NETHE A 2-4 / 4-9 / 44-65 Afgerond
za 21/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5087 T.C. BOCHOLT B 0-6 / 3-12 / 53-86 Afgerond
za 21/04/2018 5018 T.C. HAMONT 5057 TC O - TC IRIS B 0-6 / 1-12 / 25-75 Afgerond
za 28/04/2018 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-4 / 6-8 / 64-67 Afgerond
za 28/04/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5057 TC O - TC IRIS B 4-2 / 8-6 / 64-57 Afgerond
za 28/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5018 T.C. HAMONT 5-1 / 10-3 / 69-41 Afgerond
za 05/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5036 T.C. DE NETHE A 0-6 / 2-12 / 54-82 Afgerond
za 05/05/2018 5018 T.C. HAMONT 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 1-5 / 4-10 / 39-67 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5087 T.C. BOCHOLT B 6-0 / 12-1 / 76-30 Afgerond
za 12/05/2018 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 5057 TC O - TC IRIS B 3-3 / 6-9 / 49-77 Afgerond
za 12/05/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5087 T.C. BOCHOLT B 3-3 / 8-6 / 70-58 Afgerond
za 12/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5018 T.C. HAMONT 2-4 / 6-9 / 60-66 Afgerond
za 19/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5011 K. HASSELTSE YACHTING CL. 4-2 / 8-5 / 65-44 Afgerond
za 19/05/2018 5018 T.C. HAMONT 5036 T.C. DE NETHE A 0-6 / 0-12 / 16-72 Afgerond
za 19/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 4-2 / 8-5 / 62-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5024 T.C. HEUSDEN 0-6 / 1-12 / 15-75 Afgerond
za 21/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5-1 / 11-3 / 81-51 Afgerond
za 21/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-6 / 0-12 / 26-73 Afgerond
za 28/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5055 T.C. BERKENBOS B 0-6 / 1-12 / 35-77 Afgerond
za 28/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-3 / 8-6 / 68-57 Afgerond
za 28/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 2-4 / 4-10 / 56-74 Afgerond
za 05/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS B 5024 T.C. HEUSDEN 1-5 / 2-11 / 36-73 Afgerond
za 05/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5-1 / 10-3 / 65-32 Afgerond
za 05/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 6-0 / 12-0 / 77-38 Afgerond
za 12/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-6 / 0-12 / 27-74 Afgerond
za 12/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 6-0 / 12-0 / 74-16 Afgerond
za 12/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 4-2 / 8-6 / 67-61 Afgerond
za 19/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-4 / 4-8 / 49-63 Afgerond
za 19/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5024 T.C. HEUSDEN 1-5 / 3-10 / 42-66 Afgerond
za 19/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5055 T.C. BERKENBOS B 4-2 / 9-6 / 75-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5072 T.C. DRIEHOEVEN 3-3 / 7-8 / 65-78 Afgerond
za 21/04/2018 5061 T.C. KAULILLE 5015 ACHEL T.C. 6-0 / 12-0 / 72-21 Afgerond
za 21/04/2018 5026 T.C. LUMMEN 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 9-4 / 62-45 Afgerond
za 28/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5061 T.C. KAULILLE 4-2 / 8-4 / 61-29 Afgerond
za 28/04/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 4-2 / 8-4 / 58-51 Afgerond
za 28/04/2018 5015 ACHEL T.C. 5026 T.C. LUMMEN 0-6 / 2-12 / 31-81 Afgerond
za 05/05/2018 5061 T.C. KAULILLE 5072 T.C. DRIEHOEVEN 1-5 / 4-10 / 56-70 Afgerond
za 05/05/2018 5026 T.C. LUMMEN 5087 T.C. BOCHOLT A 2-4 / 4-9 / 47-65 Afgerond
za 05/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5015 ACHEL T.C. 5-1 / 10-2 / 63-26 Afgerond
za 12/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5-1 / 10-2 / 68-38 Afgerond
za 12/05/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5015 ACHEL T.C. 6-0 / 12-0 / 73-21 Afgerond
za 12/05/2018 5061 T.C. KAULILLE 5026 T.C. LUMMEN 2-4 / 7-8 / 77-71 Afgerond
za 19/05/2018 5015 ACHEL T.C. 5087 T.C. BOCHOLT A 0-6 / 0-12 / 31-73 Afgerond
za 19/05/2018 5026 T.C. LUMMEN 5072 T.C. DRIEHOEVEN 4-2 / 8-4 / 60-48 Afgerond
za 19/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5061 T.C. KAULILLE 3-3 / 6-8 / 63-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5055 T.C. BERKENBOS A 1-5 / 2-11 / 49-78 Afgerond
za 21/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 0-6 / 0-12 / 35-74 Afgerond
za 21/04/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5023 TENNIS PAAL 2-4 / 4-9 / 49-64 Afgerond
za 28/04/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5021 LOMMELSE T.C. B 2-4 / 4-9 / 47-70 Afgerond
za 28/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS A 5023 TENNIS PAAL 4-2 / 8-5 / 64-60 Afgerond
za 28/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 3-3 / 8-6 / 69-52 Afgerond
za 05/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5055 T.C. BERKENBOS A 2-4 / 4-8 / 37-57 Afgerond
za 05/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5036 T.C. DE NETHE C 5-1 / 10-2 / 64-40 Afgerond
za 05/05/2018 5023 TENNIS PAAL 5008 K.T.C. MEULENBERG A 0-6 / 4-12 / 69-91 Afgerond
za 12/05/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5023 TENNIS PAAL 1-5 / 3-10 / 43-70 Afgerond
za 12/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-3 / 8-8 / 72-68 Afgerond
za 12/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 2-4 / 6-9 / 61-77 Afgerond
za 19/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5036 T.C. DE NETHE C 5-1 / 10-2 / 66-28 Afgerond
za 19/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5055 T.C. BERKENBOS A 1-5 / 3-10 / 38-70 Afgerond
za 19/05/2018 5023 TENNIS PAAL 5021 LOMMELSE T.C. B 5-1 / 10-3 / 75-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 6-0 / 12-0 / 72-9 Afgerond
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5057 TC O - TC IRIS D 2-4 / 4-8 / 42-57 Afgerond
za 21/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 2-4 / 5-8 / 49-61 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-3 / 7-8 / 70-71 Afgerond
za 28/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 1-5 / 2-11 / 30-74 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS D 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5-1 / 11-3 / 81-54 Afgerond
za 05/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 6-0 / 12-0 / 72-16 Afgerond
za 05/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5027 TC MAASEIK B 1-5 / 2-11 / 47-76 Afgerond
za 05/05/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5057 TC O - TC IRIS D 3-3 / 7-7 / 63-49 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK B 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 4-2 / 8-4 / 52-44 Afgerond
za 12/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5057 TC O - TC IRIS D 1-5 / 2-11 / 41-78 Afgerond
za 12/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 4-2 / 9-5 / 73-51 Afgerond
za 19/05/2018 5057 TC O - TC IRIS D 5027 TC MAASEIK B 0-6 / 1-12 / 36-79 Afgerond
za 19/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 4-2 / 8-4 / 58-46 Afgerond
za 19/05/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 B 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-4 / 6-10 / 75-85 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5046 T.C. DE BORN A 5001 KTC BERINGEN A 5-1 / 10-2 / 68-35 Afgerond
za 21/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5048 G.T. TESSENDERLO 0-6 / 2-12 / 30-83 Afgerond
za 21/04/2018 5076 T.C. BOEKT 5058 T.C. BOLDERBERG 2-4 / 6-10 / 67-82 Afgerond
za 28/04/2018 5046 T.C. DE BORN A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 4-2 / 9-4 / 70-41 Afgerond
za 28/04/2018 5001 KTC BERINGEN A 5058 T.C. BOLDERBERG 1-5 / 3-10 / 34-72 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5076 T.C. BOEKT 5-1 / 10-5 / 75-53 Afgerond
za 05/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5001 KTC BERINGEN A 3-3 / 6-7 / 49-56 Afgerond
za 05/05/2018 5076 T.C. BOEKT 5046 T.C. DE BORN A 2-4 / 4-8 / 39-55 Afgerond
za 05/05/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5048 G.T. TESSENDERLO 5-1 / 10-2 / 66-30 Afgerond
za 12/05/2018 5046 T.C. DE BORN A 5058 T.C. BOLDERBERG 3-3 / 6-6 / 53-55 Afgerond
za 12/05/2018 5001 KTC BERINGEN A 5048 G.T. TESSENDERLO 1-5 / 5-10 / 70-79 Afgerond
za 12/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5076 T.C. BOEKT 2-4 / 4-8 / 41-62 Afgerond
za 19/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5046 T.C. DE BORN A 0-6 / 4-12 / 66-87 Afgerond
za 19/05/2018 5076 T.C. BOEKT 5001 KTC BERINGEN A 2-4 / 7-8 / 71-65 Afgerond
za 19/05/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5-1 / 10-2 / 68-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5042 STEVOORTSE TC. 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5-1 / 11-3 / 76-50 Afgerond
za 21/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5096 T.C. HAM A 4-2 / 9-5 / 66-45 Afgerond
za 21/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5038 T.C. LAAKDAL 4-2 / 8-5 / 67-54 Afgerond
za 28/04/2018 5042 STEVOORTSE TC. 5097 T.C. DE BONEPUT 4-2 / 10-4 / 74-52 Afgerond
za 28/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5038 T.C. LAAKDAL 6-0 / 12-2 / 80-34 Afgerond
za 28/04/2018 5096 T.C. HAM A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 4-2 / 8-6 / 69-59 Afgerond
za 05/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-3 / 7-7 / 59-72 Afgerond
za 05/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5042 STEVOORTSE TC. 0-6 / 2-12 / 51-79 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5096 T.C. HAM A 4-2 / 9-5 / 68-43 Afgerond
za 12/05/2018 5042 STEVOORTSE TC. 5038 T.C. LAAKDAL 5-1 / 11-2 / 72-28 Afgerond
za 12/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5096 T.C. HAM A 5-1 / 10-3 / 70-43 Afgerond
za 12/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 6-0 / 12-0 / 74-39 Afgerond
za 19/05/2018 5096 T.C. HAM A 5042 STEVOORTSE TC. 1-5 / 3-10 / 32-69 Afgerond
za 19/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 2-4 / 5-9 / 51-74 Afgerond
za 19/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5097 T.C. DE BONEPUT 3-3 / 6-8 / 65-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5085 T.C. KOERSEL B 4-2 / 8-4 / 56-44 Afgerond
za 21/04/2018 5028 T.C. LANAKEN 5027 TC MAASEIK A 4-2 / 9-4 / 65-49 Afgerond
za 21/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG C 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 4-2 / 9-6 / 83-66 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5028 T.C. LANAKEN 3-3 / 6-7 / 58-59 Afgerond
za 28/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 3-3 / 7-7 / 54-56 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5012 T.C. WINTERSLAG C 4-2 / 9-8 / 75-81 Afgerond
za 05/05/2018 5028 T.C. LANAKEN 5085 T.C. KOERSEL B 4-2 / 10-4 / 76-40 Afgerond
za 05/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG C 5057 TC O - TC IRIS C 6-0 / 12-0 / 72-18 Afgerond
za 05/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5027 TC MAASEIK A 5-1 / 10-3 / 72-40 Afgerond
za 12/05/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 0-6 / 0-12 / 31-72 Afgerond
za 12/05/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5027 TC MAASEIK A 1-5 / 3-11 / 35-69 Afgerond
za 12/05/2018 5028 T.C. LANAKEN 5012 T.C. WINTERSLAG C 3-3 / 6-6 / 55-51 Afgerond
za 19/05/2018 5027 TC MAASEIK A 5057 TC O - TC IRIS C 4-2 / 9-6 / 82-67 Afgerond
za 19/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG C 5085 T.C. KOERSEL B 5-1 / 10-3 / 70-35 Afgerond
za 19/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5028 T.C. LANAKEN 3-3 / 7-8 / 70-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5069 T.C. AS A 3-3 / 8-6 / 80-62 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 0-6 / 1-12 / 37-78 Afgerond
za 21/04/2018 5052 T.C. ZELEM B 5029 T.C. MOL A 1-5 / 2-11 / 51-73 Afgerond
za 28/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5050 T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-4 / 66-41 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS A 5029 T.C. MOL A 4-2 / 8-5 / 65-41 Afgerond
za 28/04/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 5052 T.C. ZELEM B 4-2 / 9-4 / 73-55 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5069 T.C. AS A 2-4 / 4-8 / 38-48 Afgerond
za 05/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 2-4 / 4-9 / 42-69 Afgerond
za 05/05/2018 5029 T.C. MOL A 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 3-3 / 6-8 / 59-65 Afgerond
za 12/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5029 T.C. MOL A 3-3 / 9-7 / 77-69 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS A 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 4-2 / 8-4 / 58-35 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5052 T.C. ZELEM B 3-3 / 8-9 / 79-83 Afgerond
za 19/05/2018 5105 TENNISCLUB LEOPOLD 2014 A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 1-5 / 3-11 / 51-76 Afgerond
za 19/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5069 T.C. AS A 3-3 / 7-7 / 66-72 Afgerond
za 19/05/2018 5029 T.C. MOL A 5050 T.C. WIMBLEDON 5-1 / 11-2 / 72-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5096 T.C. HAM C 5053 TENNISCLUB FIELD C 4-2 / 8-4 / 59-37 Afgerond
za 21/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5069 T.C. AS B 3-3 / 7-7 / 62-62 Afgerond
za 21/04/2018 5046 T.C. DE BORN B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 1-5 / 2-10 / 22-65 Afgerond
za 28/04/2018 5096 T.C. HAM C 5012 T.C. WINTERSLAG A 5-1 / 11-2 / 72-41 Afgerond
za 28/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 1-5 / 3-11 / 41-79 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS B 5046 T.C. DE BORN B 5-1 / 11-2 / 71-27 Afgerond
za 05/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5053 TENNISCLUB FIELD C 4-2 / 9-5 / 80-65 Afgerond
za 05/05/2018 5046 T.C. DE BORN B 5096 T.C. HAM C 0-6 / 1-12 / 34-75 Afgerond
za 05/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5069 T.C. AS B 4-2 / 9-5 / 72-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/05/2018 5096 T.C. HAM C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 1-5 / 6-10 / 66-86 Afgerond
za 12/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5069 T.C. AS B 4-2 / 8-7 / 66-61 Afgerond
za 12/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5046 T.C. DE BORN B 5-1 / 11-5 / 89-56 Afgerond
za 19/05/2018 5069 T.C. AS B 5096 T.C. HAM C 2-4 / 4-9 / 45-68 Afgerond
za 19/05/2018 5046 T.C. DE BORN B 5053 TENNISCLUB FIELD C 3-3 / 6-7 / 44-67 Afgerond
za 19/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5012 T.C. WINTERSLAG A 6-0 / 12-2 / 82-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5012 T.C. WINTERSLAG B 0-6 / 2-12 / 37-83 Afgerond
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK C 5085 T.C. KOERSEL A 1-5 / 3-10 / 43-72 Afgerond
za 21/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT B 5-1 / 10-3 / 70-42 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5027 TC MAASEIK C 4-2 / 10-6 / 86-72 Afgerond
za 28/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5047 T.C. SMASH KERMT B 5-1 / 11-3 / 82-57 Afgerond
za 28/04/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 1-5 / 4-10 / 54-73 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK C 5012 T.C. WINTERSLAG B 2-4 / 5-9 / 54-82 Afgerond
za 05/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5057 TC O - TC IRIS A 4-2 / 9-4 / 68-38 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT B 5085 T.C. KOERSEL A 3-3 / 6-7 / 52-61 Afgerond
za 12/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5047 T.C. SMASH KERMT B 3-3 / 7-6 / 65-60 Afgerond
za 12/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5085 T.C. KOERSEL A 1-5 / 5-10 / 59-74 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 1-5 / 3-11 / 54-85 Afgerond
za 19/05/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5057 TC O - TC IRIS A 4-2 / 8-4 / 60-45 Afgerond
za 19/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5012 T.C. WINTERSLAG B 2-4 / 5-9 / 51-70 Afgerond
za 19/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT B 5027 TC MAASEIK C 3-3 / 7-8 / 63-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5036 T.C. DE NETHE D 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5-1 / 11-3 / 76-44 Afgerond
za 21/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT A 5001 KTC BERINGEN B 4-2 / 8-6 / 66-67 Afgerond
za 21/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 4-2 / 8-6 / 72-73 Afgerond
za 28/04/2018 5036 T.C. DE NETHE D 5047 T.C. SMASH KERMT A 5-1 / 10-5 / 79-64 Afgerond
za 28/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 2-4 / 6-9 / 65-82 Afgerond
za 28/04/2018 5001 KTC BERINGEN B 5021 LOMMELSE T.C. A 3-3 / 7-6 / 74-60 Afgerond
za 05/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5-1 / 10-4 / 75-57 Afgerond
za 05/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5036 T.C. DE NETHE D 4-2 / 8-6 / 75-70 Afgerond
za 05/05/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5001 KTC BERINGEN B 3-3 / 7-8 / 71-75 Afgerond
za 12/05/2018 5036 T.C. DE NETHE D 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 3-3 / 8-7 / 76-70 Afgerond
za 12/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5001 KTC BERINGEN B 1-5 / 4-10 / 43-75 Afgerond
za 12/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT A 5021 LOMMELSE T.C. A 1-5 / 5-10 / 55-73 Afgerond
za 19/05/2018 5001 KTC BERINGEN B 5036 T.C. DE NETHE D 5-1 / 10-5 / 76-60 Afgerond
za 19/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-3 / 8-6 / 71-66 Afgerond
za 19/05/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. 5047 T.C. SMASH KERMT A 4-2 / 8-4 / 57-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 0-6 / 3-12 / 60-89 Afgerond
za 21/04/2018 5096 T.C. HAM D 5085 T.C. KOERSEL C 1-5 / 2-11 / 47-75 Afgerond
za 28/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5096 T.C. HAM D 4-2 / 9-5 / 74-57 Afgerond
za 28/04/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 6-6 / 61-59 Afgerond
za 05/05/2018 5096 T.C. HAM D 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 0-6 / 1-12 / 27-76 Afgerond
za 05/05/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 6-0 / 12-3 / 82-58 Afgerond
za 12/05/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5096 T.C. HAM D 3-3 / 6-6 / 50-52 Afgerond
za 12/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 5085 T.C. KOERSEL C 2-4 / 4-9 / 55-64 Afgerond
za 19/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5068 TENNIS CLUB DILSEN B 4-2 / 9-7 / 78-75 Afgerond
za 19/05/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5036 T.C. DE NETHE B 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 2-4 / 5-8 / 42-66 Afgerond
za 21/04/2018 5096 T.C. HAM B 5039 RUNKSTER T.C. 4-2 / 8-6 / 67-55 Afgerond
za 28/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 5096 T.C. HAM B 5-1 / 10-3 / 69-45 Afgerond
za 28/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 4-2 / 8-5 / 62-51 Afgerond
za 05/05/2018 5096 T.C. HAM B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 4-2 / 9-4 / 68-44 Afgerond
za 05/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 1-5 / 3-11 / 53-75 Afgerond
za 12/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5096 T.C. HAM B 3-3 / 6-6 / 51-43 Afgerond
za 12/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5039 RUNKSTER T.C. 5-1 / 11-3 / 73-42 Afgerond
za 19/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 6-0 / 12-2 / 81-49 Afgerond
za 19/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 2-4 / 5-8 / 57-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5041 NEERPELTSE T.C. 4-2 / 9-5 / 75-57 Afgerond
za 21/04/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM 5003 K.T.C. DIEST 5-1 / 11-4 / 80-49 Afgerond
za 28/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5073 T.R.C. KORTESSEM 4-2 / 8-6 / 68-58 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD A 6-0 / 12-1 / 75-45 Afgerond
za 05/05/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM 5007 K. TONGERSE T.C. 0-6 / 2-12 / 50-77 Afgerond
za 05/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5041 NEERPELTSE T.C. 2-4 / 5-10 / 60-75 Afgerond
za 12/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5073 T.R.C. KORTESSEM 4-2 / 8-7 / 72-57 Afgerond
za 12/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5003 K.T.C. DIEST 6-0 / 12-0 / 73-14 Afgerond
za 19/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. 3-3 / 8-7 / 76-64 Afgerond
za 19/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-5 / 2-10 / 19-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5036 T.C. DE NETHE E 5057 TC O - TC IRIS E 4-2 / 8-5 / 59-47 Afgerond
za 21/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL D 5029 T.C. MOL B 1-5 / 4-11 / 61-89 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS E 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL D 4-2 / 8-4 / 55-42 Afgerond
za 28/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5036 T.C. DE NETHE E 2-4 / 5-8 / 52-62 Afgerond
za 05/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL D 5052 T.C. ZELEM A 2-4 / 5-9 / 46-75 Afgerond
za 05/05/2018 5029 T.C. MOL B 5057 TC O - TC IRIS E 1-5 / 2-11 / 41-73 Afgerond
za 12/05/2018 5036 T.C. DE NETHE E 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL D 4-2 / 9-5 / 76-56 Afgerond
za 12/05/2018 5052 T.C. ZELEM A 5029 T.C. MOL B 5-1 / 10-2 / 66-26 Afgerond
za 19/05/2018 5057 TC O - TC IRIS E 5052 T.C. ZELEM A 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
za 19/05/2018 5029 T.C. MOL B 5036 T.C. DE NETHE E 1-5 / 2-10 / 34-64 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5021 LOMMELSE T.C. A (L1) (T) 3 6 62 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (K2) Afgerond (za 26/05/2018)
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (K2) (U) 3 7 58
5007 K. TONGERSE T.C. (O1) (T) 5 11 73 5007 K. TONGERSE T.C. (O1) Afgerond (za 26/05/2018)
5046 T.C. DE BORN A (F2) (U) 1 3 48
5042 STEVOORTSE TC. (G1) (T) 3 8 59 5042 STEVOORTSE TC. (G1) Afgerond (za 26/05/2018)
5026 T.C. LUMMEN (C2) (U) 3 6 53
5085 T.C. KOERSEL C (M1) (T) 0 2 54 5096 T.C. HAM B (N2) Afgerond (za 26/05/2018)
5096 T.C. HAM B (N2) (U) 6 12 81
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (I1) (T) 4 8 71 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (I1) Afgerond (za 26/05/2018)
5057 TC O - TC IRIS E (P2) (U) 2 6 60
5024 T.C. HEUSDEN (B1) (T) 5 10 69 5024 T.C. HEUSDEN (B1) Afgerond (za 26/05/2018)
5096 T.C. HAM C (J2) (U) 1 3 41
5027 TC MAASEIK B (E1) (T) 3 7 61 5027 TC MAASEIK B (E1) Afgerond (za 26/05/2018)
5012 T.C. WINTERSLAG C (H2) (U) 3 7 56
5055 T.C. BERKENBOS A (D1) (T) 4 8 51 5055 T.C. BERKENBOS A (D1) Beëindigd na overwinning (za 26/05/2018)
5057 TC O - TC IRIS B (A2) (U) 0 1 23
5012 T.C. WINTERSLAG B (K1) (T) 5 10 75 5012 T.C. WINTERSLAG B (K1) Afgerond (za 26/05/2018)
5069 T.C. AS A (I2) (U) 1 4 54
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C (N1) (T) 4 9 69 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C (N1) Afgerond (za 26/05/2018)
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (M2) (U) 2 5 57
5036 T.C. DE NETHE E (P1) (T) 1 4 53 5008 K.T.C. MEULENBERG A (D2) Afgerond (za 26/05/2018)
5008 K.T.C. MEULENBERG A (D2) (U) 5 10 73
5087 T.C. BOCHOLT A (C1) (T) 4 9 73 5087 T.C. BOCHOLT A (C1) Afgerond (za 26/05/2018)
5053 TENNISCLUB FIELD A (O2) (U) 2 4 54
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B (J1) (T) 4 10 75 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B (J1) Afgerond (za 26/05/2018)
5001 KTC BERINGEN B (L2) (U) 2 4 61
5028 T.C. LANAKEN (H1) (T) 2 4 49 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (B2) Afgerond (za 26/05/2018)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (B2) (U) 4 8 64
5036 T.C. DE NETHE A (A1) (T) 3 8 80 5036 T.C. DE NETHE A (A1) Afgerond (za 26/05/2018)
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B (G2) (U) 3 7 68
5058 T.C. BOLDERBERG (F1) (T) 4 10 77 5058 T.C. BOLDERBERG (F1) Afgerond (za 26/05/2018)
5057 TC O - TC IRIS D (E2) (U) 2 5 48