Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 7 (20 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5046 T.C. DE BORN A 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5003 K.T.C. DIEST 4-2 / 9-4 / 66-47 Afgerond
za 28/04/2018 5046 T.C. DE BORN A 5077 TC HECHTEL-EKSEL 0-6 / 0-12 / 14-73 Afgerond
za 28/04/2018 5078 T.C. EVERSEL 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-5 / 4-10 / 58-79 Afgerond
za 05/05/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5078 T.C. EVERSEL 4-2 / 8-5 / 59-52 Afgerond
za 05/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5046 T.C. DE BORN A 3-3 / 7-8 / 66-74 Afgerond
za 12/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5-1 / 11-2 / 78-39 Afgerond
za 12/05/2018 5078 T.C. EVERSEL 5003 K.T.C. DIEST 4-2 / 9-5 / 64-51 Afgerond
za 19/05/2018 5046 T.C. DE BORN A 5078 T.C. EVERSEL 0-6 / 1-12 / 27-78 Afgerond
za 19/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5-1 / 10-3 / 71-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5096 T.C. HAM A 4-2 / 8-5 / 66-52 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5031 LANDEN T.C. 6-0 / 12-1 / 77-25 Afgerond
za 28/04/2018 5096 T.C. HAM A 5048 G.T. TESSENDERLO 4-2 / 8-6 / 64-56 Afgerond
za 28/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5038 T.C. LAAKDAL B 4-2 / 10-5 / 80-67 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 8-5 / 69-63 Afgerond
za 05/05/2018 5031 LANDEN T.C. 5096 T.C. HAM A 3-3 / 7-7 / 52-62 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5048 G.T. TESSENDERLO 1-5 / 3-10 / 43-68 Afgerond
za 12/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5031 LANDEN T.C. 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
za 19/05/2018 5096 T.C. HAM A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-4 / 4-9 / 43-73 Afgerond
za 19/05/2018 5031 LANDEN T.C. 5038 T.C. LAAKDAL B 4-2 / 9-5 / 74-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5021 LOMMELSE T.C. B 6-0 / 12-0 / 73-28 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5068 TENNIS CLUB DILSEN 6-0 / 12-1 / 76-35 Afgerond
za 28/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON 2-4 / 5-9 / 51-75 Afgerond
za 28/04/2018 5085 T.C. KOERSEL 5034 T.C. BASVELD B 1-5 / 3-10 / 44-70 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5085 T.C. KOERSEL 5-1 / 10-3 / 68-35 Afgerond
za 05/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5021 LOMMELSE T.C. B 3-3 / 7-6 / 45-51 Afgerond
za 12/05/2018 5034 T.C. BASVELD B 5050 T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-5 / 70-59 Afgerond
za 12/05/2018 5085 T.C. KOERSEL 5068 TENNIS CLUB DILSEN 6-0 / 12-1 / 73-33 Afgerond
za 19/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5085 T.C. KOERSEL 2-4 / 5-9 / 57-74 Afgerond
za 19/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5034 T.C. BASVELD B 0-6 / 0-12 / 16-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5053 TENNISCLUB FIELD B 0-6 / 0-12 / 17-72 Afgerond
za 21/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5-1 / 11-3 / 76-52 Afgerond
za 28/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 2-4 / 6-9 / 65-75 Afgerond
za 28/04/2018 5049 LOONSE T.C. 5023 TENNIS PAAL A 4-2 / 8-4 / 54-38 Afgerond
za 05/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5049 LOONSE T.C. 4-2 / 8-4 / 62-41 Afgerond
za 05/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5053 TENNISCLUB FIELD B 4-2 / 8-4 / 59-40 Afgerond
za 12/05/2018 5023 TENNIS PAAL A 5035 T.C. TENKIE HASSELT 0-6 / 0-12 / 9-72 Afgerond
za 12/05/2018 5049 LOONSE T.C. 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-3 / 6-7 / 52-73 Afgerond
za 19/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5049 LOONSE T.C. 3-3 / 7-7 / 61-65 Afgerond
za 19/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5023 TENNIS PAAL A 5-1 / 10-2 / 66-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5046 T.C. DE BORN B 4-2 / 8-5 / 62-54 Afgerond
za 21/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT 6-0 / 12-1 / 78-37 Afgerond
za 28/04/2018 5046 T.C. DE BORN B 5041 NEERPELTSE T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 28/04/2018 5083 OPOETERSE TENNISCLUB B 5026 T.C. LUMMEN B 5-1 / 11-4 / 86-51 Afgerond
za 05/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5083 OPOETERSE TENNISCLUB B 1-5 / 4-10 / 47-72 Afgerond
za 05/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5046 T.C. DE BORN B 4-2 / 8-4 / 65-54 Afgerond
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5041 NEERPELTSE T.C. A 2-4 / 4-8 / 41-56 Afgerond
za 12/05/2018 5083 OPOETERSE TENNISCLUB B 5047 T.C. SMASH KERMT 6-0 / 12-0 / 73-23 Afgerond
za 19/05/2018 5046 T.C. DE BORN B 5083 OPOETERSE TENNISCLUB B 1-5 / 2-11 / 35-70 Afgerond
za 19/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5026 T.C. LUMMEN B 5-1 / 10-4 / 76-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5012 T.C. WINTERSLAG 4-2 / 8-4 / 62-49 Afgerond
za 21/04/2018 5083 OPOETERSE TENNISCLUB A 5036 T.C. DE NETHE 5-1 / 10-3 / 68-38 Afgerond
za 28/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5083 OPOETERSE TENNISCLUB A 1-5 / 5-11 / 61-87 Afgerond
za 28/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 2-4 / 4-9 / 46-62 Afgerond
za 05/05/2018 5083 OPOETERSE TENNISCLUB A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 6-0 / 12-0 / 72-9 Afgerond
za 05/05/2018 5036 T.C. DE NETHE 5012 T.C. WINTERSLAG 3-3 / 6-6 / 51-44 Afgerond
za 12/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5083 OPOETERSE TENNISCLUB A 2-4 / 4-10 / 37-69 Afgerond
za 12/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5036 T.C. DE NETHE 0-6 / 0-12 / 7-72 Afgerond
za 19/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 6-0 / 12-0 / 74-29 Afgerond
za 19/05/2018 5036 T.C. DE NETHE 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-3 / 6-7 / 47-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 1-5 / 3-10 / 52-73 Afgerond
za 21/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5061 T.C. KAULILLE B 1-5 / 3-10 / 42-71 Afgerond
za 28/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5087 T.C. BOCHOLT A 4-2 / 9-4 / 60-39 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-3 / 7-6 / 56-51 Afgerond
za 05/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5038 T.C. LAAKDAL A 0-6 / 1-12 / 31-77 Afgerond
za 05/05/2018 5061 T.C. KAULILLE B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 4-2 / 8-6 / 70-60 Afgerond
za 12/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5087 T.C. BOCHOLT A 4-2 / 8-4 / 64-40 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5061 T.C. KAULILLE B 5-1 / 11-5 / 80-64 Afgerond
za 19/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5038 T.C. LAAKDAL A 2-4 / 5-8 / 49-59 Afgerond
za 19/05/2018 5061 T.C. KAULILLE B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5-1 / 10-2 / 64-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5061 T.C. KAULILLE A 4-2 / 9-6 / 79-61 Afgerond
za 21/04/2018 5018 T.C. HAMONT B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 6-0 / 12-1 / 76-25 Afgerond
za 28/04/2018 5061 T.C. KAULILLE A 5018 T.C. HAMONT B 1-5 / 3-10 / 38-69 Afgerond
za 28/04/2018 5017 KON. METALLIC T.C. 5023 TENNIS PAAL B 1-5 / 4-11 / 56-86 Afgerond
za 05/05/2018 5018 T.C. HAMONT B 5017 KON. METALLIC T.C. 5-1 / 10-3 / 72-40 Afgerond
za 05/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5061 T.C. KAULILLE A 1-5 / 2-10 / 34-69 Afgerond
za 12/05/2018 5023 TENNIS PAAL B 5018 T.C. HAMONT B 2-4 / 4-8 / 48-66 Afgerond
za 12/05/2018 5017 KON. METALLIC T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
za 19/05/2018 5061 T.C. KAULILLE A 5017 KON. METALLIC T.C. 4-2 / 8-5 / 68-59 Afgerond
za 19/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5023 TENNIS PAAL B 2-4 / 4-9 / 39-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5034 T.C. BASVELD A 3-3 / 6-6 / 60-50 Afgerond
za 21/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5057 TC O - TC IRIS B 3-3 / 7-6 / 61-62 Afgerond
za 28/04/2018 5034 T.C. BASVELD A 5041 NEERPELTSE T.C. B 5-1 / 10-3 / 73-38 Afgerond
za 28/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5024 T.C. HEUSDEN B 0-6 / 0-12 / 25-74 Afgerond
za 05/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 3-3 / 6-7 / 50-62 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5034 T.C. BASVELD A 2-4 / 5-8 / 47-60 Afgerond
za 12/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5041 NEERPELTSE T.C. B 5-1 / 10-2 / 66-37 Afgerond
za 12/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5057 TC O - TC IRIS B 2-4 / 4-9 / 40-66 Afgerond
za 19/05/2018 5034 T.C. BASVELD A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 4-2 / 8-5 / 66-43 Afgerond
za 19/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5024 T.C. HEUSDEN B 1-5 / 2-10 / 31-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. C 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 1-5 / 3-10 / 48-72 Afgerond
za 21/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 1-5 / 2-10 / 34-64 Afgerond
za 28/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5087 T.C. BOCHOLT C 6-0 / 12-0 / 74-27 Afgerond
za 28/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5041 NEERPELTSE T.C. C 1-5 / 4-10 / 70-81 Afgerond
za 05/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 4-2 / 8-5 / 59-47 Afgerond
za 05/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 1-5 / 3-10 / 37-70 Afgerond
za 12/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. C 5087 T.C. BOCHOLT C 5-1 / 10-2 / 66-29 Afgerond
za 12/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 1-5 / 2-10 / 27-62 Afgerond
za 19/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 6-0 / 12-1 / 78-50 Afgerond
za 19/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5041 NEERPELTSE T.C. C 4-2 / 8-4 / 61-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5023 TENNIS PAAL C 5007 K. TONGERSE T.C. B 3-3 / 6-7 / 56-57 Afgerond
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 6-0 / 12-0 / 73-26 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-4 / 5-10 / 63-72 Afgerond
za 28/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5023 TENNIS PAAL C 6-0 / 12-0 / 72-15 Afgerond
za 05/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 5-9 / 56-74 Afgerond
za 05/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. B 3-3 / 6-6 / 45-50 Afgerond
za 12/05/2018 5023 TENNIS PAAL C 5053 TENNISCLUB FIELD A 0-6 / 0-12 / 27-74 Afgerond
za 12/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 6-0 / 12-0 / 72-12 Afgerond
za 19/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-4 / 4-9 / 45-74 Afgerond
za 19/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5023 TENNIS PAAL C 5-1 / 10-3 / 74-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5018 T.C. HAMONT A 4-2 / 9-4 / 68-47 Afgerond
za 21/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5096 T.C. HAM B 3-3 / 6-6 / 52-45 Afgerond
za 28/04/2018 5018 T.C. HAMONT A 5057 TC O - TC IRIS A 3-3 / 6-7 / 59-69 Afgerond
za 28/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 2-4 / 5-8 / 55-62 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5021 LOMMELSE T.C. A 3-3 / 8-6 / 67-50 Afgerond
za 05/05/2018 5096 T.C. HAM B 5018 T.C. HAMONT A 3-3 / 7-7 / 67-57 Afgerond
za 12/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5057 TC O - TC IRIS A 1-5 / 3-10 / 47-73 Afgerond
za 12/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5096 T.C. HAM B 2-4 / 6-9 / 57-76 Afgerond
za 19/05/2018 5018 T.C. HAMONT A 5021 LOMMELSE T.C. A 3-3 / 7-7 / 61-68 Afgerond
za 19/05/2018 5096 T.C. HAM B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5-1 / 11-3 / 74-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 6-6 / 53-52 Afgerond
za 21/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 1-5 / 2-10 / 33-67 Afgerond
za 28/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5024 T.C. HEUSDEN A 5-1 / 11-3 / 82-44 Afgerond
za 28/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5007 K. TONGERSE T.C. A 4-2 / 9-5 / 77-60 Afgerond
za 05/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG 0-6 / 3-12 / 50-86 Afgerond
za 05/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5026 T.C. LUMMEN A 5-1 / 11-4 / 81-64 Afgerond
za 12/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5024 T.C. HEUSDEN A 4-2 / 9-4 / 70-44 Afgerond
za 12/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 4-2 / 9-6 / 71-55 Afgerond
za 19/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-3 / 6-7 / 59-60 Afgerond
za 19/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5007 K. TONGERSE T.C. A 4-2 / 8-6 / 64-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5061 T.C. KAULILLE C 4-2 / 8-4 / 48-40 Afgerond
za 21/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5041 NEERPELTSE T.C. D 5-1 / 10-4 / 72-56 Afgerond
za 28/04/2018 5061 T.C. KAULILLE C 5087 T.C. BOCHOLT B 0-6 / 2-12 / 26-82 Afgerond
za 28/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 4-2 / 9-5 / 69-46 Afgerond
za 05/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 3-3 / 7-6 / 55-52 Afgerond
za 05/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. D 5061 T.C. KAULILLE C 6-0 / 12-0 / 73-11 Afgerond
za 12/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5087 T.C. BOCHOLT B 1-5 / 2-11 / 32-72 Afgerond
za 12/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. D 1-5 / 6-11 / 75-87 Afgerond
za 19/05/2018 5061 T.C. KAULILLE C 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 1-5 / 3-10 / 43-73 Afgerond
za 19/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. D 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 6-0 / 12-1 / 75-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5028 T.C. LANAKEN 3-3 / 7-6 / 58-55 Afgerond
za 21/04/2018 5051 T.C. OP DE WAAL 5039 RUNKSTER T.C. 1-5 / 2-10 / 43-66 Afgerond
za 28/04/2018 5028 T.C. LANAKEN 5051 T.C. OP DE WAAL 4-2 / 9-5 / 69-52 Afgerond
za 28/04/2018 5052 T.C. ZELEM 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 3-3 / 8-6 / 70-60 Afgerond
za 05/05/2018 5051 T.C. OP DE WAAL 5052 T.C. ZELEM 0-6 / 1-12 / 35-79 Afgerond
za 05/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5028 T.C. LANAKEN 4-2 / 8-4 / 52-38 Afgerond
za 12/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5051 T.C. OP DE WAAL 4-2 / 9-4 / 70-37 Afgerond
za 12/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5039 RUNKSTER T.C. 3-3 / 6-6 / 54-52 Afgerond
za 19/05/2018 5028 T.C. LANAKEN 5052 T.C. ZELEM 1-5 / 3-10 / 42-66 Afgerond
za 19/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5-1 / 10-2 / 67-29 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5034 T.C. BASVELD B (C1) 5034 T.C. BASVELD B (C1)
5048 G.T. TESSENDERLO (B1) (T) 4 8 61 5048 G.T. TESSENDERLO (B1) Afgerond (za 26/05/2018)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B (F2) (U) 2 4 47
5087 T.C. BOCHOLT B (N1) (T) 4 9 81 5087 T.C. BOCHOLT B (N1) Afgerond (za 26/05/2018)
5052 T.C. ZELEM (O2) (U) 2 6 52
5038 T.C. LAAKDAL A (G1) (T) 3 7 65 5038 T.C. LAAKDAL A (G1) Afgerond (za 26/05/2018)
5041 NEERPELTSE T.C. A (E2) (U) 3 7 63
5096 T.C. HAM B (L1) (T) 3 7 59 5096 T.C. HAM B (L1) Afgerond (za 26/05/2018)
5023 TENNIS PAAL B (H2) (U) 3 6 57
5035 T.C. TENKIE HASSELT (D1) (T) 5 11 77 5035 T.C. TENKIE HASSELT (D1) Afgerond (za 26/05/2018)
5034 T.C. BASVELD A (I2) (U) 1 3 48
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (A1) (T) 3 6 56 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (A1) Afgerond (za 26/05/2018)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C (J2) (U) 3 6 47
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (K1) (T) 6 12 83 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (K1) Afgerond (za 26/05/2018)
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG (M2) (U) 0 2 46
5083 OPOETERSE TENNISCLUB A (F1) (T) 4 9 69 5083 OPOETERSE TENNISCLUB A (F1) Afgerond (za 26/05/2018)
5077 TC HECHTEL-EKSEL (A2) (U) 2 5 52
5024 T.C. HEUSDEN B (I1) (T) 6 12 78 5024 T.C. HEUSDEN B (I1) Afgerond (za 26/05/2018)
5050 T.C. WIMBLEDON (C2) (U) 0 1 39
5008 K.T.C. MEULENBERG (M1) (T) 3 7 54 5008 K.T.C. MEULENBERG (M1) Afgerond (za 26/05/2018)
5057 TC O - TC IRIS A (L2) (U) 3 6 62
5020 T.C. DE KREKEL PEER C (J1) (T) 4 8 73 5020 T.C. DE KREKEL PEER C (J1) Afgerond (za 26/05/2018)
5041 NEERPELTSE T.C. D (N2) (U) 2 5 51
5039 RUNKSTER T.C. (O1) (T) 3 7 58 5039 RUNKSTER T.C. (O1) Afgerond (za 26/05/2018)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT (B2) (U) 3 6 62
5018 T.C. HAMONT B (H1) (T) 4 8 63 5018 T.C. HAMONT B (H1) Afgerond (za 26/05/2018)
5061 T.C. KAULILLE B (G2) (U) 2 4 48
5083 OPOETERSE TENNISCLUB B (E1) (T) 5 10 71 5083 OPOETERSE TENNISCLUB B (E1) Afgerond (za 26/05/2018)
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL (D2) (U) 1 3 42
5053 TENNISCLUB FIELD A (K2)
5053 TENNISCLUB FIELD A (K2)