Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5061 T.C. KAULILLE 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5-1 / 11-2 / 71-33 Afgerond
za 21/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5026 T.C. LUMMEN D 4-2 / 9-6 / 73-65 Afgerond
za 21/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5027 TC MAASEIK B 3-3 / 6-7 / 54-65 Afgerond
za 28/04/2018 5061 T.C. KAULILLE 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
za 28/04/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5027 TC MAASEIK B 5-1 / 10-4 / 78-60 Afgerond
za 28/04/2018 5026 T.C. LUMMEN D 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 4-2 / 9-5 / 70-43 Afgerond
za 05/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 4-2 / 9-5 / 78-61 Afgerond
za 05/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5061 T.C. KAULILLE 0-6 / 0-12 / 28-73 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK B 5026 T.C. LUMMEN D 2-4 / 4-8 / 50-62 Afgerond
za 12/05/2018 5061 T.C. KAULILLE 5027 TC MAASEIK B 5-1 / 10-2 / 64-34 Afgerond
za 12/05/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 5026 T.C. LUMMEN D 2-4 / 5-8 / 46-64 Afgerond
za 12/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 6-0 / 12-0 / 73-25 Afgerond
za 19/05/2018 5026 T.C. LUMMEN D 5061 T.C. KAULILLE 2-4 / 6-9 / 67-77 Afgerond
za 19/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW A 2-4 / 7-8 / 72-79 Afgerond
za 19/05/2018 5027 TC MAASEIK B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 0-6 / 2-12 / 38-80 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5026 T.C. LUMMEN B 4-2 / 8-6 / 63-57 Afgerond
za 21/04/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 1-5 / 3-10 / 59-74 Afgerond
za 21/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5038 T.C. LAAKDAL A 1-5 / 5-10 / 65-81 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5028 T.C. LANAKEN B 3-3 / 7-7 / 64-66 Afgerond
za 28/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5038 T.C. LAAKDAL A 1-5 / 3-10 / 38-69 Afgerond
za 28/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 6-0 / 12-1 / 78-52 Afgerond
za 05/05/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5026 T.C. LUMMEN B 4-2 / 10-5 / 75-56 Afgerond
za 05/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-5 / 3-10 / 46-68 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 0-6 / 2-12 / 45-79 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5038 T.C. LAAKDAL A 4-2 / 8-4 / 65-46 Afgerond
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 1-5 / 4-10 / 60-76 Afgerond
za 12/05/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-4 / 4-8 / 41-59 Afgerond
za 19/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 5048 G.T. TESSENDERLO A 4-2 / 9-5 / 64-58 Afgerond
za 19/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5026 T.C. LUMMEN B 4-2 / 9-5 / 70-54 Afgerond
za 19/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5028 T.C. LANAKEN B 4-2 / 8-5 / 71-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5047 T.C. SMASH KERMT 3-3 / 7-6 / 52-51 Afgerond
za 21/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5036 T.C. DE NETHE B 5-1 / 11-2 / 77-44 Afgerond
za 21/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5085 T.C. KOERSEL A 6-0 / 12-2 / 80-50 Afgerond
za 28/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 1-5 / 3-10 / 40-69 Afgerond
za 28/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5085 T.C. KOERSEL A 2-4 / 4-9 / 40-65 Afgerond
za 28/04/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 0-6 / 0-12 / 19-72 Afgerond
za 05/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5047 T.C. SMASH KERMT 5-1 / 11-3 / 80-49 Afgerond
za 05/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5023 TENNIS PAAL B 6-0 / 12-1 / 74-18 Afgerond
za 05/05/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5036 T.C. DE NETHE B 3-3 / 8-6 / 70-55 Afgerond
za 12/05/2018 5023 TENNIS PAAL B 5085 T.C. KOERSEL A 1-5 / 4-10 / 54-69 Afgerond
za 12/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5036 T.C. DE NETHE B 1-5 / 3-11 / 58-83 Afgerond
za 12/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 2-4 / 7-8 / 65-73 Afgerond
za 19/05/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5023 TENNIS PAAL B 4-2 / 8-5 / 57-53 Afgerond
za 19/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5047 T.C. SMASH KERMT 5-1 / 11-3 / 81-60 Afgerond
za 19/05/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 1-5 / 4-11 / 56-86 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5052 T.C. ZELEM B 1-5 / 5-10 / 62-83 Afgerond
za 21/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 2-4 / 5-8 / 52-64 Afgerond
za 28/04/2018 5052 T.C. ZELEM B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 9-4 / 68-51 Afgerond
za 28/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-6 / 1-12 / 35-74 Afgerond
za 05/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-4 / 5-8 / 58-65 Afgerond
za 05/05/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5052 T.C. ZELEM B 2-4 / 7-8 / 73-76 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 4-2 / 8-4 / 59-41 Afgerond
za 12/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 3-3 / 7-7 / 63-70 Afgerond
za 19/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5-1 / 11-3 / 85-59 Afgerond
za 19/05/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-3 / 8-9 / 77-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON C 5019 T.C. ZOLDER 3-3 / 7-7 / 61-63 Afgerond
za 21/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 8-5 / 72-52 Afgerond
za 28/04/2018 5019 T.C. ZOLDER 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 3-3 / 6-7 / 52-54 Afgerond
za 28/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5050 T.C. WIMBLEDON C 6-0 / 12-0 / 72-35 Afgerond
za 05/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5035 T.C. TENKIE HASSELT 4-2 / 10-5 / 86-78 Afgerond
za 05/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5019 T.C. ZOLDER 2-4 / 4-8 / 51-57 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 1-5 / 4-10 / 43-68 Afgerond
za 12/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-2 / 8-4 / 64-44 Afgerond
za 19/05/2018 5019 T.C. ZOLDER 5035 T.C. TENKIE HASSELT 4-2 / 8-4 / 56-41 Afgerond
za 19/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON C 4-2 / 9-5 / 70-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5027 TC MAASEIK A 1-5 / 3-11 / 44-76 Afgerond
za 21/04/2018 5069 T.C. AS A 5036 T.C. DE NETHE A 4-2 / 8-6 / 66-61 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5069 T.C. AS A 3-3 / 8-6 / 72-50 Afgerond
za 28/04/2018 5029 T.C. MOL A 5038 T.C. LAAKDAL C 4-2 / 10-6 / 86-72 Afgerond
za 05/05/2018 5069 T.C. AS A 5029 T.C. MOL A 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
za 05/05/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5027 TC MAASEIK A 5-1 / 10-2 / 69-40 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5069 T.C. AS A 1-5 / 3-10 / 50-72 Afgerond
za 12/05/2018 5029 T.C. MOL A 5036 T.C. DE NETHE A 0-6 / 0-12 / 31-74 Afgerond
za 19/05/2018 5027 TC MAASEIK A 5029 T.C. MOL A 4-2 / 9-5 / 74-57 Afgerond
za 19/05/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5038 T.C. LAAKDAL C 4-2 / 8-4 / 58-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK C 5021 LOMMELSE T.C. B 6-0 / 12-2 / 83-42 Afgerond
za 21/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5055 T.C. BERKENBOS B 1-5 / 3-10 / 53-74 Afgerond
za 28/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5057 TC O - TC IRIS A 3-3 / 7-8 / 65-75 Afgerond
za 28/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5027 TC MAASEIK C 5-1 / 10-4 / 74-44 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 7-8 / 72-75 Afgerond
za 05/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS B 5021 LOMMELSE T.C. B 0-6 / 1-12 / 46-80 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK C 5057 TC O - TC IRIS A 2-4 / 5-10 / 67-85 Afgerond
za 12/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5055 T.C. BERKENBOS B 4-2 / 8-4 / 59-46 Afgerond
za 19/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-4 / 4-10 / 45-73 Afgerond
za 19/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS B 5027 TC MAASEIK C 4-2 / 8-5 / 64-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5015 ACHEL T.C. 5-1 / 10-3 / 72-59 Afgerond
za 21/04/2018 5033 RACING TIENEN T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. 1-5 / 4-11 / 67-87 Afgerond
za 28/04/2018 5015 ACHEL T.C. 5033 RACING TIENEN T.C. 5-1 / 11-2 / 72-35 Afgerond
za 28/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5026 T.C. LUMMEN A 2-4 / 6-8 / 60-76 Afgerond
za 05/05/2018 5033 RACING TIENEN T.C. 5052 T.C. ZELEM A 1-5 / 3-11 / 49-81 Afgerond
za 05/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5015 ACHEL T.C. 0-6 / 2-12 / 42-83 Afgerond
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5033 RACING TIENEN T.C. 5-1 / 10-3 / 67-52 Afgerond
za 12/05/2018 5052 T.C. ZELEM A 5007 K. TONGERSE T.C. 6-0 / 12-0 / 72-26 Afgerond
za 19/05/2018 5015 ACHEL T.C. 5052 T.C. ZELEM A 3-3 / 7-9 / 73-86 Afgerond
za 19/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5026 T.C. LUMMEN A 2-4 / 6-8 / 60-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5050 T.C. WIMBLEDON B 4-2 / 8-5 / 65-55 Afgerond
za 21/04/2018 5069 T.C. AS B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 1-5 / 5-11 / 72-79 Afgerond
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5069 T.C. AS B 0-6 / 0-12 / 28-73 Afgerond
za 28/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5038 T.C. LAAKDAL B 3-3 / 6-8 / 65-71 Afgerond
za 05/05/2018 5069 T.C. AS B 5021 LOMMELSE T.C. A 6-0 / 12-1 / 76-32 Afgerond
za 05/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON B 5-1 / 10-2 / 66-36 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5069 T.C. AS B 1-5 / 3-11 / 48-76 Afgerond
za 12/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 0-6 / 1-12 / 39-78 Afgerond
za 19/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5021 LOMMELSE T.C. A 4-2 / 9-4 / 64-43 Afgerond
za 19/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5038 T.C. LAAKDAL B 6-0 / 12-2 / 82-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5069 T.C. AS C 1-5 / 3-10 / 49-72 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5029 T.C. MOL B 1-5 / 2-10 / 31-65 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS C 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-4 / 5-9 / 50-67 Afgerond
za 28/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 3-3 / 6-6 / 54-46 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5053 TENNISCLUB FIELD B 5-1 / 10-3 / 67-39 Afgerond
za 05/05/2018 5029 T.C. MOL B 5069 T.C. AS C 5-1 / 10-3 / 68-41 Afgerond
za 12/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-5 / 2-10 / 23-62 Afgerond
za 12/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5029 T.C. MOL B 0-6 / 0-12 / 23-72 Afgerond
za 19/05/2018 5069 T.C. AS C 5053 TENNISCLUB FIELD B 4-2 / 9-4 / 67-41 Afgerond
za 19/05/2018 5029 T.C. MOL B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5-1 / 11-2 / 76-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5046 T.C. DE BORN B 2-4 / 4-8 / 34-58 Afgerond
za 21/04/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 4-2 / 8-6 / 67-63 Afgerond
za 28/04/2018 5046 T.C. DE BORN B 5028 T.C. LANAKEN A 1-5 / 4-10 / 55-71 Afgerond
za 28/04/2018 5055 T.C. BERKENBOS A 5026 T.C. LUMMEN C 2-4 / 5-9 / 69-77 Afgerond
za 05/05/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5055 T.C. BERKENBOS A 6-0 / 12-1 / 74-40 Afgerond
za 05/05/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5046 T.C. DE BORN B 3-3 / 6-6 / 48-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5028 T.C. LANAKEN A 2-4 / 4-9 / 40-68 Afgerond
za 12/05/2018 5055 T.C. BERKENBOS A 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 3-3 / 6-8 / 59-71 Afgerond
za 19/05/2018 5046 T.C. DE BORN B 5055 T.C. BERKENBOS A 6-0 / 12-0 / 73-24 Afgerond
za 19/05/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW B 5026 T.C. LUMMEN C 3-3 / 8-7 / 74-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5046 T.C. DE BORN A 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-4 / 5-9 / 56-76 Afgerond
za 21/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5003 K.T.C. DIEST 5-1 / 10-3 / 68-39 Afgerond
za 28/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5085 T.C. KOERSEL B 2-4 / 5-8 / 53-63 Afgerond
za 28/04/2018 5096 T.C. HAM 5046 T.C. DE BORN A 5-1 / 10-2 / 64-27 Afgerond
za 05/05/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5096 T.C. HAM 3-3 / 8-6 / 63-53 Afgerond
za 05/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-5 / 2-11 / 39-76 Afgerond
za 12/05/2018 5046 T.C. DE BORN A 5085 T.C. KOERSEL B 3-3 / 8-8 / 87-80 Afgerond
za 12/05/2018 5096 T.C. HAM 5003 K.T.C. DIEST 5-1 / 11-3 / 83-49 Afgerond
za 19/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5096 T.C. HAM 4-2 / 8-7 / 70-74 Afgerond
za 19/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5046 T.C. DE BORN A 0-6 / 0-12 / 26-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5023 TENNIS PAAL A 5-1 / 10-2 / 68-31 Afgerond
za 21/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5097 T.C. DE BONEPUT 5-1 / 10-4 / 78-58 Afgerond
za 28/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5057 TC O - TC IRIS B 1-5 / 2-10 / 25-67 Afgerond
za 28/04/2018 5018 T.C. HAMONT 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-3 / 7-8 / 74-76 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5018 T.C. HAMONT 4-2 / 9-6 / 78-58 Afgerond
za 05/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5023 TENNIS PAAL A 5-1 / 10-2 / 66-29 Afgerond
za 12/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5057 TC O - TC IRIS B 2-4 / 6-8 / 64-66 Afgerond
za 12/05/2018 5018 T.C. HAMONT 5097 T.C. DE BONEPUT 2-4 / 6-8 / 68-76 Afgerond
za 19/05/2018 5023 TENNIS PAAL A 5018 T.C. HAMONT 0-6 / 1-12 / 30-78 Afgerond
za 19/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 1-5 / 3-11 / 37-78 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5052 T.C. ZELEM B (D1) 5052 T.C. ZELEM B (D1)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN (A2) 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN (A2)
5057 TC O - TC IRIS B (M1) 5057 TC O - TC IRIS B (M1)
5029 T.C. MOL B (J1) (T) 5 10 71 5029 T.C. MOL B (J1) Afgerond (za 26/05/2018)
5048 G.T. TESSENDERLO A (B2) (U) 1 3 34
5026 T.C. LUMMEN A (H1) (T) 1 3 44 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (C2) Afgerond (za 26/05/2018)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (C2) (U) 5 10 72
5069 T.C. AS A (F1) (T) 2 7 82 5055 T.C. BERKENBOS B (G2) Afgerond (za 26/05/2018)
5055 T.C. BERKENBOS B (G2) (U) 4 9 83
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (I1) (T) 3 8 68 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (I1) Afgerond (za 26/05/2018)
5046 T.C. DE BORN B (K2) (U) 3 6 55
5085 T.C. KOERSEL B (L1) (T) 1 3 41 5019 T.C. ZOLDER (E2) Afgerond (za 26/05/2018)
5019 T.C. ZOLDER (E2) (U) 5 10 72
5028 T.C. LANAKEN A (K1) (T) 6 12 83 5028 T.C. LANAKEN A (K1) Afgerond (za 26/05/2018)
5050 T.C. WIMBLEDON A (J2) (U) 0 3 48
5061 T.C. KAULILLE (A1) (T) 2 6 66 5048 G.T. TESSENDERLO B (D2) Afgerond (za 26/05/2018)
5048 G.T. TESSENDERLO B (D2) (U) 4 9 76
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS (G1) (T) 3 6 54 5053 TENNISCLUB FIELD A (L2) Afgerond (za 26/05/2018)
5053 TENNISCLUB FIELD A (L2) (U) 3 7 59
5008 K.T.C. MEULENBERG A (C1) (T) 5 11 78 5008 K.T.C. MEULENBERG A (C1) Afgerond (za 26/05/2018)
5069 T.C. AS B (I2) (U) 1 3 56
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C (B1) (T) 2 5 76 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (M2) Afgerond (za 26/05/2018)
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A (M2) (U) 4 9 84
5036 T.C. DE NETHE A (F2)
5036 T.C. DE NETHE A (F2)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN (E1)
5103 TENNISCENTRUM ALKEN (E1)
5052 T.C. ZELEM A (H2)
5052 T.C. ZELEM A (H2)