Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 3 (145 - 200)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5003 K.T.C. DIEST B 2-4 / 6-8 / 56-72 Afgerond
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 3-3 / 7-8 / 71-70 Afgerond
za 28/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 1-5 / 5-10 / 65-79 Afgerond
za 05/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5050 T.C. WIMBLEDON 3-3 / 7-8 / 61-69 Afgerond
za 05/05/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 4-2 / 8-6 / 70-51 Afgerond
za 05/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 2-4 / 6-8 / 63-63 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5003 K.T.C. DIEST B 1-5 / 5-10 / 65-76 Afgerond
za 12/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5026 T.C. LUMMEN B 5-1 / 10-3 / 71-56 Afgerond
za 12/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 4-2 / 9-5 / 68-57 Afgerond
za 19/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 3-3 / 8-8 / 82-79 Afgerond
za 19/05/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5-1 / 10-2 / 66-29 Afgerond
za 19/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-3 / 8-6 / 66-63 Afgerond
za 26/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5026 T.C. LUMMEN B 4-2 / 8-4 / 64-45 Afgerond
za 26/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5003 K.T.C. DIEST B 3-3 / 7-7 / 65-71 Afgerond
za 26/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5050 T.C. WIMBLEDON 4-2 / 9-5 / 75-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5026 T.C. LUMMEN A 2-4 / 4-8 / 48-59 Afgerond
za 28/04/2018 5001 KTC BERINGEN 5020 T.C. DE KREKEL PEER 1-5 / 2-10 / 36-69 Afgerond
za 05/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5001 KTC BERINGEN 5-1 / 10-3 / 72-44 Afgerond
za 05/05/2018 5034 T.C. BASVELD 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 1-5 / 3-11 / 44-78 Afgerond
za 12/05/2018 5001 KTC BERINGEN 5034 T.C. BASVELD 2-4 / 4-9 / 41-68 Afgerond
za 12/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5026 T.C. LUMMEN A 3-3 / 8-7 / 72-69 Afgerond
za 19/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5001 KTC BERINGEN 5-1 / 11-2 / 75-25 Afgerond
za 19/05/2018 5034 T.C. BASVELD 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-3 / 6-6 / 50-46 Afgerond
za 26/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5034 T.C. BASVELD 3-3 / 7-7 / 65-64 Afgerond
za 26/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 3-3 / 7-7 / 60-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/04/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 6-0 / 12-2 / 82-54 Afgerond
za 28/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 3-3 / 6-7 / 64-64 Afgerond
za 05/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5041 NEERPELTSE T.C. 4-2 / 9-7 / 77-64 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5003 K.T.C. DIEST A 0-6 / 0-12 / 20-73 Afgerond
za 12/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO 5-1 / 10-3 / 65-37 Afgerond
za 12/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 2-4 / 7-9 / 80-66 Afgerond
za 19/05/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5041 NEERPELTSE T.C. 3-3 / 8-6 / 69-54 Afgerond
za 19/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5021 LOMMELSE T.C. 1-5 / 4-11 / 51-82 Afgerond
za 26/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5048 G.T. TESSENDERLO 5-1 / 10-4 / 73-44 Afgerond
za 26/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5003 K.T.C. DIEST A 1-5 / 5-10 / 68-74 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde