Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0159 T.C. DE VALK 0050 T.C. DE RAKKET C 3-3 / 6-7 / 58-60 Afgerond
zo 22/04/2018 0017 HERENTALSE A 0135 T.C. STABROEK B 0-6 / 0-12 / 23-72 Afgerond
zo 22/04/2018 0051 T.C. SPORTIVA A 0100 VOSSELAARSE TC B 6-0 / 12-2 / 81-45 Afgerond
zo 29/04/2018 0159 T.C. DE VALK 0017 HERENTALSE A 6-0 / 12-3 / 83-47 Afgerond
zo 29/04/2018 0050 T.C. DE RAKKET C 0100 VOSSELAARSE TC B 5-1 / 11-3 / 81-44 Afgerond
zo 29/04/2018 0135 T.C. STABROEK B 0051 T.C. SPORTIVA A 4-2 / 9-5 / 76-72 Afgerond
zo 06/05/2018 0017 HERENTALSE A 0050 T.C. DE RAKKET C 2-4 / 5-8 / 54-66 Afgerond
zo 06/05/2018 0051 T.C. SPORTIVA A 0159 T.C. DE VALK 6-0 / 12-2 / 83-55 Afgerond
zo 06/05/2018 0100 VOSSELAARSE TC B 0135 T.C. STABROEK B 2-4 / 4-10 / 49-77 Afgerond
zo 13/05/2018 0159 T.C. DE VALK 0100 VOSSELAARSE TC B 2-4 / 6-8 / 63-65 Afgerond
zo 13/05/2018 0050 T.C. DE RAKKET C 0135 T.C. STABROEK B 0-6 / 4-12 / 69-89 Afgerond
zo 13/05/2018 0017 HERENTALSE A 0051 T.C. SPORTIVA A 0-6 / 1-12 / 36-73 Afgerond
zo 20/05/2018 0135 T.C. STABROEK B 0159 T.C. DE VALK 4-2 / 8-5 / 66-54 Afgerond
zo 20/05/2018 0051 T.C. SPORTIVA A 0050 T.C. DE RAKKET C 4-2 / 9-6 / 77-69 Afgerond
zo 20/05/2018 0100 VOSSELAARSE TC B 0017 HERENTALSE A 6-0 / 12-1 / 76-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0079 T.C. SAVANTI B 0046 T.C. TEN HOEVE B 3-3 / 7-7 / 53-65 Afgerond
zo 22/04/2018 0136 OUDE GOD SPORT 0155 T.C. RUGGEVELD B 6-0 / 12-1 / 76-21 Afgerond
zo 22/04/2018 0032 KTC DEN BREMT 0078 T.C. 'T SAS C 4-2 / 9-6 / 81-68 Afgerond
zo 29/04/2018 0079 T.C. SAVANTI B 0136 OUDE GOD SPORT 1-5 / 4-11 / 50-78 Afgerond
zo 29/04/2018 0046 T.C. TEN HOEVE B 0078 T.C. 'T SAS C 3-3 / 8-7 / 59-67 Afgerond
zo 29/04/2018 0155 T.C. RUGGEVELD B 0032 KTC DEN BREMT 1-5 / 3-10 / 52-72 Afgerond
zo 06/05/2018 0136 OUDE GOD SPORT 0046 T.C. TEN HOEVE B 6-0 / 12-1 / 82-38 Afgerond
zo 06/05/2018 0032 KTC DEN BREMT 0079 T.C. SAVANTI B 4-2 / 10-5 / 76-49 Afgerond
zo 06/05/2018 0078 T.C. 'T SAS C 0155 T.C. RUGGEVELD B 4-2 / 9-5 / 73-53 Afgerond
zo 13/05/2018 0079 T.C. SAVANTI B 0078 T.C. 'T SAS C 1-5 / 3-10 / 48-72 Afgerond
zo 13/05/2018 0046 T.C. TEN HOEVE B 0155 T.C. RUGGEVELD B 4-2 / 10-6 / 82-66 Afgerond
zo 13/05/2018 0136 OUDE GOD SPORT 0032 KTC DEN BREMT 5-1 / 10-4 / 79-48 Afgerond
zo 20/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD B 0079 T.C. SAVANTI B 5-1 / 10-5 / 77-56 Afgerond
zo 20/05/2018 0032 KTC DEN BREMT 0046 T.C. TEN HOEVE B 3-3 / 7-6 / 66-49 Afgerond
zo 20/05/2018 0078 T.C. 'T SAS C 0136 OUDE GOD SPORT 1-5 / 5-10 / 58-80 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0185 T.C. HEIVELD A 0082 T.C. DE BERGEN B 6-0 / 12-1 / 76-43 Afgerond
zo 22/04/2018 0084 T.C. MOLENBOS B 0062 T.C. WESTERLO A 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
zo 22/04/2018 0120 AZUA .C.C. B 0035 T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-7 / 46-54 Afgerond
zo 29/04/2018 0185 T.C. HEIVELD A 0084 T.C. MOLENBOS B 4-2 / 9-4 / 66-56 Afgerond
zo 29/04/2018 0082 T.C. DE BERGEN B 0035 T.C. DE DAGERAAD 2-4 / 6-8 / 64-63 Afgerond
zo 29/04/2018 0062 T.C. WESTERLO A 0120 AZUA .C.C. B 3-3 / 6-8 / 62-73 Afgerond
zo 06/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS B 0082 T.C. DE BERGEN B 6-0 / 12-3 / 80-57 Afgerond
zo 06/05/2018 0120 AZUA .C.C. B 0185 T.C. HEIVELD A 2-4 / 4-9 / 52-69 Afgerond
zo 06/05/2018 0035 T.C. DE DAGERAAD 0062 T.C. WESTERLO A 6-0 / 12-0 / 73-28 Afgerond
zo 13/05/2018 0185 T.C. HEIVELD A 0035 T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-6 / 52-51 Afgerond
zo 13/05/2018 0082 T.C. DE BERGEN B 0062 T.C. WESTERLO A 2-4 / 6-8 / 65-73 Afgerond
zo 13/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS B 0120 AZUA .C.C. B 4-2 / 9-5 / 75-54 Afgerond
zo 20/05/2018 0062 T.C. WESTERLO A 0185 T.C. HEIVELD A 3-3 / 7-7 / 60-62 Afgerond
zo 20/05/2018 0120 AZUA .C.C. B 0082 T.C. DE BERGEN B 3-3 / 8-6 / 70-58 Afgerond
zo 20/05/2018 0035 T.C. DE DAGERAAD 0084 T.C. MOLENBOS B 4-2 / 8-5 / 65-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0155 T.C. RUGGEVELD A 0050 T.C. DE RAKKET B 3-3 / 7-7 / 69-68 Afgerond
zo 22/04/2018 0078 T.C. 'T SAS A 0082 T.C. DE BERGEN A 4-2 / 8-4 / 65-48 Afgerond
zo 22/04/2018 0097 TC WINGFIELD B 0140 T.C. DUVELS 4-2 / 9-6 / 70-61 Afgerond
zo 29/04/2018 0155 T.C. RUGGEVELD A 0078 T.C. 'T SAS A 4-2 / 8-5 / 63-54 Afgerond
zo 29/04/2018 0050 T.C. DE RAKKET B 0140 T.C. DUVELS 1-5 / 3-10 / 54-70 Afgerond
zo 29/04/2018 0082 T.C. DE BERGEN A 0097 TC WINGFIELD B 2-4 / 5-8 / 50-65 Afgerond
zo 06/05/2018 0078 T.C. 'T SAS A 0050 T.C. DE RAKKET B 4-2 / 10-5 / 75-63 Afgerond
zo 06/05/2018 0097 TC WINGFIELD B 0155 T.C. RUGGEVELD A 2-4 / 4-8 / 45-65 Afgerond
zo 06/05/2018 0140 T.C. DUVELS 0082 T.C. DE BERGEN A 5-1 / 11-2 / 72-36 Afgerond
zo 13/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD A 0140 T.C. DUVELS 3-3 / 8-8 / 73-73 Afgerond
zo 13/05/2018 0050 T.C. DE RAKKET B 0082 T.C. DE BERGEN A 4-2 / 8-7 / 71-69 Afgerond
zo 13/05/2018 0078 T.C. 'T SAS A 0097 TC WINGFIELD B 5-1 / 10-3 / 77-45 Afgerond
zo 20/05/2018 0082 T.C. DE BERGEN A 0155 T.C. RUGGEVELD A 2-4 / 5-9 / 52-73 Afgerond
zo 20/05/2018 0097 TC WINGFIELD B 0050 T.C. DE RAKKET B 3-3 / 7-6 / 65-50 Afgerond
zo 20/05/2018 0140 T.C. DUVELS 0078 T.C. 'T SAS A 3-3 / 8-7 / 79-66 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0100 VOSSELAARSE TC C 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A 3-3 / 7-6 / 52-61 Afgerond
zo 22/04/2018 0087 I.S.C. T.C. 0110 TC OASE A 4-2 / 8-4 / 62-47 Afgerond
zo 22/04/2018 0084 T.C. MOLENBOS A 0146 DE KLINKAERT 5-1 / 10-3 / 71-44 Afgerond
zo 29/04/2018 0100 VOSSELAARSE TC C 0087 I.S.C. T.C. 5-1 / 11-3 / 78-61 Afgerond
zo 29/04/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A 0146 DE KLINKAERT 6-0 / 12-1 / 75-36 Afgerond
zo 29/04/2018 0110 TC OASE A 0084 T.C. MOLENBOS A 2-4 / 7-9 / 68-77 Afgerond
zo 06/05/2018 0087 I.S.C. T.C. 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A 2-4 / 4-8 / 42-58 Afgerond
zo 06/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS A 0100 VOSSELAARSE TC C 2-4 / 6-8 / 62-72 Afgerond
zo 06/05/2018 0146 DE KLINKAERT 0110 TC OASE A 2-4 / 4-8 / 42-56 Afgerond
zo 13/05/2018 0100 VOSSELAARSE TC C 0146 DE KLINKAERT 6-0 / 12-2 / 80-37 Afgerond
zo 13/05/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A 0110 TC OASE A 6-0 / 12-1 / 77-35 Afgerond
zo 13/05/2018 0087 I.S.C. T.C. 0084 T.C. MOLENBOS A 0-6 / 2-12 / 45-79 Afgerond
zo 20/05/2018 0110 TC OASE A 0100 VOSSELAARSE TC C 3-3 / 6-7 / 53-63 Afgerond
zo 20/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS A 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A 1-5 / 3-11 / 54-81 Afgerond
zo 20/05/2018 0146 DE KLINKAERT 0087 I.S.C. T.C. 4-2 / 10-4 / 79-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0097 TC WINGFIELD A 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 1-5 / 4-10 / 55-72 Afgerond
zo 22/04/2018 0152 TENNIS TER BREME 0048 T.C. DE HASSELT 6-0 / 12-1 / 79-30 Afgerond
zo 22/04/2018 0093 T.C. KIKSHAM 0069 HEISTSE T.C. 2-4 / 4-8 / 38-60 Afgerond
zo 29/04/2018 0097 TC WINGFIELD A 0152 TENNIS TER BREME 1-5 / 3-10 / 38-73 Afgerond
zo 29/04/2018 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0069 HEISTSE T.C. 5-1 / 10-3 / 71-47 Afgerond
zo 29/04/2018 0048 T.C. DE HASSELT 0093 T.C. KIKSHAM 4-2 / 10-5 / 81-61 Afgerond
zo 06/05/2018 0152 TENNIS TER BREME 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 5-1 / 10-3 / 65-40 Afgerond
zo 06/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM 0097 TC WINGFIELD A 3-3 / 7-6 / 57-58 Afgerond
zo 06/05/2018 0069 HEISTSE T.C. 0048 T.C. DE HASSELT 4-2 / 9-5 / 74-59 Afgerond
zo 13/05/2018 0097 TC WINGFIELD A 0069 HEISTSE T.C. 4-2 / 9-6 / 75-64 Afgerond
zo 13/05/2018 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0048 T.C. DE HASSELT 4-2 / 9-5 / 77-56 Afgerond
zo 13/05/2018 0152 TENNIS TER BREME 0093 T.C. KIKSHAM 6-0 / 12-0 / 72-21 Afgerond
zo 20/05/2018 0048 T.C. DE HASSELT 0097 TC WINGFIELD A 4-2 / 9-6 / 70-63 Afgerond
zo 20/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 4-2 / 8-5 / 59-61 Afgerond
zo 20/05/2018 0069 HEISTSE T.C. 0152 TENNIS TER BREME 1-5 / 3-10 / 39-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0078 T.C. 'T SAS B 0185 T.C. HEIVELD C 2-4 / 7-9 / 69-77 Afgerond
zo 22/04/2018 0214 TENNISCLUB T & T 0153 T.C. DE LANGENBERG 1-5 / 4-10 / 64-77 Afgerond
zo 22/04/2018 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0045 T.C. LINKEROEVER 3-3 / 8-7 / 61-61 Afgerond
zo 29/04/2018 0078 T.C. 'T SAS B 0214 TENNISCLUB T & T 2-4 / 6-8 / 60-61 Afgerond
zo 29/04/2018 0185 T.C. HEIVELD C 0045 T.C. LINKEROEVER 1-5 / 5-10 / 59-71 Afgerond
zo 29/04/2018 0153 T.C. DE LANGENBERG 0181 OLSE MERKSEM T.C. 4-2 / 9-5 / 74-59 Afgerond
zo 06/05/2018 0214 TENNISCLUB T & T 0185 T.C. HEIVELD C 6-0 / 12-0 / 74-39 Afgerond
zo 06/05/2018 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0078 T.C. 'T SAS B 5-1 / 10-4 / 74-50 Afgerond
zo 06/05/2018 0045 T.C. LINKEROEVER 0153 T.C. DE LANGENBERG 5-1 / 10-2 / 68-28 Afgerond
zo 13/05/2018 0078 T.C. 'T SAS B 0045 T.C. LINKEROEVER 5-1 / 11-3 / 77-52 Afgerond
zo 13/05/2018 0185 T.C. HEIVELD C 0153 T.C. DE LANGENBERG 0-6 / 0-12 / 47-75 Afgerond
zo 13/05/2018 0214 TENNISCLUB T & T 0181 OLSE MERKSEM T.C. 1-5 / 3-10 / 47-70 Afgerond
zo 20/05/2018 0153 T.C. DE LANGENBERG 0078 T.C. 'T SAS B 4-2 / 10-6 / 88-80 Afgerond
zo 20/05/2018 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0185 T.C. HEIVELD C 5-1 / 11-2 / 73-40 Afgerond
zo 20/05/2018 0045 T.C. LINKEROEVER 0214 TENNISCLUB T & T 5-1 / 10-3 / 68-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 2-4 / 4-8 / 46-53 Afgerond
zo 22/04/2018 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0006 K. BRANDT T.C. 3-3 / 6-6 / 47-51 Afgerond
zo 22/04/2018 0058 T.C. DEN OTTER 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0-6 / 1-12 / 26-77 Afgerond
zo 29/04/2018 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0006 K. BRANDT T.C. 2-4 / 4-9 / 39-60 Afgerond
zo 29/04/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 4-2 / 8-5 / 66-56 Afgerond
zo 29/04/2018 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0058 T.C. DEN OTTER 6-0 / 12-1 / 73-26 Afgerond
zo 06/05/2018 0006 K. BRANDT T.C. 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 2-4 / 5-9 / 50-71 Afgerond
zo 06/05/2018 0058 T.C. DEN OTTER 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 4-2 / 8-6 / 70-69 Afgerond
zo 06/05/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-3 / 8-6 / 74-68 Afgerond
zo 13/05/2018 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 4-2 / 8-6 / 67-67 Afgerond
zo 13/05/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-3 / 6-6 / 52-51 Afgerond
zo 13/05/2018 0006 K. BRANDT T.C. 0058 T.C. DEN OTTER 4-2 / 9-6 / 73-60 Afgerond
zo 20/05/2018 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 4-2 / 8-5 / 64-56 Afgerond
zo 20/05/2018 0058 T.C. DEN OTTER 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 1-5 / 2-11 / 40-80 Afgerond
zo 20/05/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0006 K. BRANDT T.C. 3-3 / 6-6 / 53-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0100 VOSSELAARSE TC A 0062 T.C. WESTERLO B 3-3 / 6-8 / 51-73 Afgerond
zo 22/04/2018 0050 T.C. DE RAKKET A 0017 HERENTALSE B 6-0 / 12-2 / 79-41 Afgerond
zo 22/04/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 4-2 / 9-5 / 74-57 Afgerond
zo 29/04/2018 0100 VOSSELAARSE TC A 0050 T.C. DE RAKKET A 6-0 / 12-0 / 73-22 Afgerond
zo 29/04/2018 0062 T.C. WESTERLO B 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 5-1 / 11-3 / 80-46 Afgerond
zo 29/04/2018 0017 HERENTALSE B 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B 5-1 / 10-3 / 66-40 Afgerond
zo 06/05/2018 0050 T.C. DE RAKKET A 0062 T.C. WESTERLO B 2-4 / 5-9 / 54-66 Afgerond
zo 06/05/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B 0100 VOSSELAARSE TC A 2-4 / 4-9 / 42-73 Afgerond
zo 06/05/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0017 HERENTALSE B 0-6 / 4-12 / 60-88 Afgerond
zo 13/05/2018 0100 VOSSELAARSE TC A 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 3-3 / 9-6 / 74-66 Afgerond
zo 13/05/2018 0062 T.C. WESTERLO B 0017 HERENTALSE B 6-0 / 12-2 / 82-37 Afgerond
zo 13/05/2018 0050 T.C. DE RAKKET A 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B 6-0 / 12-1 / 75-29 Afgerond
zo 20/05/2018 0017 HERENTALSE B 0100 VOSSELAARSE TC A 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
zo 20/05/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA B 0062 T.C. WESTERLO B 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 20/05/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0050 T.C. DE RAKKET A 2-4 / 6-9 / 60-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0185 T.C. HEIVELD B 0120 AZUA .C.C. A 2-4 / 5-9 / 58-71 Afgerond
zo 22/04/2018 0135 T.C. STABROEK A 0157 T.C. ROZENHOF A 2-4 / 5-8 / 65-60 Afgerond
zo 22/04/2018 0051 T.C. SPORTIVA B 0110 TC OASE B 2-4 / 6-8 / 62-67 Afgerond
zo 29/04/2018 0185 T.C. HEIVELD B 0135 T.C. STABROEK A 0-6 / 1-12 / 36-75 Afgerond
zo 29/04/2018 0120 AZUA .C.C. A 0110 TC OASE B 3-3 / 6-8 / 61-64 Afgerond
zo 29/04/2018 0157 T.C. ROZENHOF A 0051 T.C. SPORTIVA B 4-2 / 8-6 / 58-63 Afgerond
zo 06/05/2018 0135 T.C. STABROEK A 0120 AZUA .C.C. A 5-1 / 10-5 / 77-67 Afgerond
zo 06/05/2018 0051 T.C. SPORTIVA B 0185 T.C. HEIVELD B 5-1 / 10-2 / 70-39 Afgerond
zo 06/05/2018 0110 TC OASE B 0157 T.C. ROZENHOF A 4-2 / 8-6 / 67-56 Afgerond
zo 13/05/2018 0185 T.C. HEIVELD B 0110 TC OASE B 0-6 / 0-12 / 43-73 Afgerond
zo 13/05/2018 0120 AZUA .C.C. A 0157 T.C. ROZENHOF A 2-4 / 7-10 / 86-86 Afgerond
zo 13/05/2018 0135 T.C. STABROEK A 0051 T.C. SPORTIVA B 3-3 / 8-8 / 80-69 Afgerond
zo 20/05/2018 0157 T.C. ROZENHOF A 0185 T.C. HEIVELD B 5-1 / 10-2 / 67-42 Afgerond
zo 20/05/2018 0051 T.C. SPORTIVA B 0120 AZUA .C.C. A 5-1 / 10-5 / 84-69 Afgerond
zo 20/05/2018 0110 TC OASE B 0135 T.C. STABROEK A 4-2 / 9-5 / 76-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0014 PUTSE T.C. 0163 T.C. DE CHALET 3-3 / 7-7 / 64-72 Afgerond
zo 22/04/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0027 T.C. TER RIVIEREN 6-0 / 12-1 / 77-36 Afgerond
zo 22/04/2018 0046 T.C. TEN HOEVE C 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 3-3 / 7-8 / 65-76 Afgerond
zo 29/04/2018 0014 PUTSE T.C. 0206 TC DE VELDEN OEVEL 1-5 / 3-10 / 45-71 Afgerond
zo 29/04/2018 0163 T.C. DE CHALET 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 2-4 / 5-9 / 60-74 Afgerond
zo 29/04/2018 0027 T.C. TER RIVIEREN 0046 T.C. TEN HOEVE C 4-2 / 8-5 / 62-63 Afgerond
zo 06/05/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0163 T.C. DE CHALET 6-0 / 12-0 / 75-34 Afgerond
zo 06/05/2018 0046 T.C. TEN HOEVE C 0014 PUTSE T.C. 3-3 / 7-7 / 63-66 Afgerond
zo 06/05/2018 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0027 T.C. TER RIVIEREN 1-5 / 4-10 / 50-72 Afgerond
zo 13/05/2018 0014 PUTSE T.C. 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 4-2 / 9-7 / 82-73 Afgerond
zo 13/05/2018 0163 T.C. DE CHALET 0027 T.C. TER RIVIEREN 2-4 / 5-8 / 54-63 Afgerond
zo 13/05/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0046 T.C. TEN HOEVE C 6-0 / 12-0 / 75-39 Afgerond
zo 20/05/2018 0027 T.C. TER RIVIEREN 0014 PUTSE T.C. 5-1 / 11-3 / 75-46 Afgerond
zo 20/05/2018 0046 T.C. TEN HOEVE C 0163 T.C. DE CHALET 5-1 / 10-3 / 67-42 Afgerond
zo 20/05/2018 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0206 TC DE VELDEN OEVEL 4-2 / 8-6 / 73-69 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0046 T.C. TEN HOEVE A 0079 T.C. SAVANTI A 3-3 / 7-6 / 65-65 Afgerond
zo 22/04/2018 0157 T.C. ROZENHOF B 0070 T.C. TER LINDEN 6-0 / 12-1 / 79-36 Afgerond
zo 22/04/2018 0150 T.C. DE KIEVIT 0099 T.C. OLEN 1-5 / 2-10 / 33-69 Afgerond
zo 29/04/2018 0046 T.C. TEN HOEVE A 0157 T.C. ROZENHOF B 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
zo 29/04/2018 0079 T.C. SAVANTI A 0150 T.C. DE KIEVIT 3-3 / 6-6 / 49-52 Afgerond
zo 29/04/2018 0070 T.C. TER LINDEN 0099 T.C. OLEN 2-4 / 7-8 / 77-74 Afgerond
zo 06/05/2018 0157 T.C. ROZENHOF B 0079 T.C. SAVANTI A 4-2 / 9-4 / 69-49 Afgerond
zo 06/05/2018 0099 T.C. OLEN 0046 T.C. TEN HOEVE A 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
zo 06/05/2018 0150 T.C. DE KIEVIT 0070 T.C. TER LINDEN 3-3 / 6-6 / 46-53 Afgerond
zo 13/05/2018 0046 T.C. TEN HOEVE A 0150 T.C. DE KIEVIT 1-5 / 4-10 / 66-76 Afgerond
zo 13/05/2018 0079 T.C. SAVANTI A 0070 T.C. TER LINDEN 4-2 / 8-4 / 55-47 Afgerond
zo 13/05/2018 0157 T.C. ROZENHOF B 0099 T.C. OLEN 2-4 / 8-9 / 83-85 Afgerond
zo 20/05/2018 0070 T.C. TER LINDEN 0046 T.C. TEN HOEVE A 6-0 / 12-0 / 72-22 Afgerond
zo 20/05/2018 0099 T.C. OLEN 0079 T.C. SAVANTI A 3-3 / 8-7 / 76-77 Afgerond
zo 20/05/2018 0150 T.C. DE KIEVIT 0157 T.C. ROZENHOF B 2-4 / 4-8 / 48-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0155 T.C. RUGGEVELD C 0128 T.C. KROMVELD 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
zo 22/04/2018 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 2-4 / 4-10 / 54-74 Afgerond
zo 22/04/2018 0062 T.C. WESTERLO C 0171 T.C. RANST 4-2 / 9-6 / 75-62 Afgerond
zo 29/04/2018 0155 T.C. RUGGEVELD C 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 5-1 / 10-4 / 79-52 Afgerond
zo 29/04/2018 0128 T.C. KROMVELD 0171 T.C. RANST 3-3 / 7-6 / 55-61 Afgerond
zo 29/04/2018 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0062 T.C. WESTERLO C 4-2 / 9-5 / 72-51 Afgerond
zo 06/05/2018 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0128 T.C. KROMVELD 1-5 / 3-10 / 42-67 Afgerond
zo 06/05/2018 0062 T.C. WESTERLO C 0155 T.C. RUGGEVELD C 2-4 / 5-8 / 51-63 Afgerond
zo 06/05/2018 0171 T.C. RANST 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 1-5 / 5-10 / 59-77 Afgerond
zo 13/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD C 0171 T.C. RANST 5-1 / 11-4 / 86-57 Afgerond
zo 13/05/2018 0128 T.C. KROMVELD 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 3-3 / 7-7 / 71-68 Afgerond
zo 13/05/2018 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0062 T.C. WESTERLO C 6-0 / 12-0 / 73-27 Afgerond
zo 20/05/2018 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0155 T.C. RUGGEVELD C 4-2 / 10-5 / 75-64 Afgerond
zo 20/05/2018 0062 T.C. WESTERLO C 0128 T.C. KROMVELD 1-5 / 3-10 / 37-73 Afgerond
zo 20/05/2018 0171 T.C. RANST 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 2-4 / 5-9 / 62-79 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
0100 VOSSELAARSE TC A (I1) 0100 VOSSELAARSE TC A (I1)
0035 T.C. DE DAGERAAD (C2) 0035 T.C. DE DAGERAAD (C2)
0206 TC DE VELDEN OEVEL (K1) 0206 TC DE VELDEN OEVEL (K1)
0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA A (E1) (T) 3 6 54 0181 OLSE MERKSEM T.C. (G2) Afgerond (zo 27/05/2018)
0181 OLSE MERKSEM T.C. (G2) (U) 3 7 65
0110 TC OASE B (J1) (T) 4 10 83 0110 TC OASE B (J1) Afgerond (zo 27/05/2018)
0032 KTC DEN BREMT (B2) (U) 2 5 57
0155 T.C. RUGGEVELD A (D1) (T) 3 7 75 0213 ROMMERSHEIDE SPORT (F2) Afgerond (zo 27/05/2018)
0213 ROMMERSHEIDE SPORT (F2) (U) 3 8 82
0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS (M1) (T) 5 11 77 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS (M1) Afgerond (zo 27/05/2018)
0182 T.C. DE LUSTHOVEN (H2) (U) 1 4 40
0099 T.C. OLEN (L1) (T) 4 8 64 0099 T.C. OLEN (L1) Afgerond (zo 27/05/2018)
0051 T.C. SPORTIVA A (A2) (U) 2 6 56
0135 T.C. STABROEK B (A1) (T) 5 11 93 0135 T.C. STABROEK B (A1) Afgerond (zo 27/05/2018)
0157 T.C. ROZENHOF A (J2) (U) 1 5 72
0152 TENNIS TER BREME (F1) (T) 3 7 47 0152 TENNIS TER BREME (F1) Beëindigd na overwinning (zo 27/05/2018)
0155 T.C. RUGGEVELD C (M2) (U) 1 2 21
0024 KONINKLIJKE RUA T.C. (H1) (T) 4 8 52 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. (H1) Beëindigd na overwinning (zo 27/05/2018)
0078 T.C. 'T SAS A (D2) (U) 0 1 23
0153 T.C. DE LANGENBERG (G1) (T) 3 6 57 0153 T.C. DE LANGENBERG (G1) Afgerond (zo 27/05/2018)
0100 VOSSELAARSE TC C (E2) (U) 3 6 50
0185 T.C. HEIVELD A (C1) (T) 3 8 69 0185 T.C. HEIVELD A (C1) Afgerond (zo 27/05/2018)
0157 T.C. ROZENHOF B (L2) (U) 3 6 66
0027 T.C. TER RIVIEREN (K2)
0027 T.C. TER RIVIEREN (K2)
0136 OUDE GOD SPORT (B1)
0136 OUDE GOD SPORT (B1)
0062 T.C. WESTERLO B (I2)
0062 T.C. WESTERLO B (I2)