Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 4 (40 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0146 DE KLINKAERT A 4-2 / 8-5 / 64-57 Afgerond
za 21/04/2018 0069 HEISTSE T.C. A 0058 T.C. DEN OTTER B 5-1 / 10-3 / 70-38 Afgerond
za 21/04/2018 0093 T.C. KIKSHAM 0176 T.C. RAFFIC II 2-4 / 5-9 / 54-65 Afgerond
za 28/04/2018 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0069 HEISTSE T.C. A 5-1 / 11-6 / 89-77 Afgerond
za 28/04/2018 0146 DE KLINKAERT A 0176 T.C. RAFFIC II 2-4 / 5-9 / 58-71 Afgerond
za 28/04/2018 0058 T.C. DEN OTTER B 0093 T.C. KIKSHAM 4-2 / 8-4 / 61-54 Afgerond
za 05/05/2018 0069 HEISTSE T.C. A 0146 DE KLINKAERT A 2-4 / 6-8 / 65-62 Afgerond
za 05/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 5-1 / 10-3 / 71-45 Afgerond
za 05/05/2018 0176 T.C. RAFFIC II 0058 T.C. DEN OTTER B 3-3 / 7-7 / 64-64 Afgerond
za 12/05/2018 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0176 T.C. RAFFIC II 2-4 / 4-8 / 42-56 Afgerond
za 12/05/2018 0146 DE KLINKAERT A 0058 T.C. DEN OTTER B 4-2 / 8-7 / 79-83 Afgerond
za 12/05/2018 0069 HEISTSE T.C. A 0093 T.C. KIKSHAM 3-3 / 7-7 / 71-67 Afgerond
za 19/05/2018 0058 T.C. DEN OTTER B 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 4-2 / 8-6 / 73-66 Afgerond
za 19/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM 0146 DE KLINKAERT A 2-4 / 5-9 / 56-73 Afgerond
za 19/05/2018 0176 T.C. RAFFIC II 0069 HEISTSE T.C. A 2-4 / 6-8 / 68-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0131 B.T.K. 0058 T.C. DEN OTTER A 3-3 / 8-7 / 73-72 Afgerond
za 21/04/2018 0136 OUDE GOD SPORT 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 5-1 / 11-3 / 73-39 Afgerond
za 21/04/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0070 T.C. TER LINDEN A 5-1 / 10-5 / 82-66 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/04/2018 0131 B.T.K. 0136 OUDE GOD SPORT 4-2 / 9-6 / 74-61 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/04/2018 0058 T.C. DEN OTTER A 0070 T.C. TER LINDEN A 6-0 / 12-1 / 74-38 Afgerond
za 28/04/2018 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 2-4 / 5-10 / 48-77 Afgerond
za 05/05/2018 0136 OUDE GOD SPORT 0058 T.C. DEN OTTER A 4-2 / 9-6 / 73-61 Afgerond
za 05/05/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0131 B.T.K. 2-4 / 6-8 / 65-67 Afgerond
za 05/05/2018 0070 T.C. TER LINDEN A 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 3-3 / 8-6 / 76-66 Afgerond
za 12/05/2018 0131 B.T.K. 0070 T.C. TER LINDEN A 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 12/05/2018 0058 T.C. DEN OTTER A 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 5-1 / 11-4 / 77-50 Afgerond
za 12/05/2018 0136 OUDE GOD SPORT 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 6-0 / 12-2 / 85-50 Afgerond
za 19/05/2018 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 0131 B.T.K. 0-6 / 0-12 / 29-72 Afgerond
za 19/05/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0058 T.C. DEN OTTER A 1-5 / 4-10 / 51-75 Afgerond
za 19/05/2018 0070 T.C. TER LINDEN A 0136 OUDE GOD SPORT 2-4 / 5-8 / 48-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0069 HEISTSE T.C. B 4-2 / 9-5 / 71-59 Afgerond
za 21/04/2018 0077 T.C. FOREST HILLS A 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-3 / 7-6 / 67-60 Afgerond
za 21/04/2018 0155 T.C. RUGGEVELD 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 1-5 / 3-11 / 57-76 Afgerond
za 28/04/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0077 T.C. FOREST HILLS A 3-3 / 6-7 / 56-64 Afgerond
za 28/04/2018 0069 HEISTSE T.C. B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 2-4 / 5-10 / 60-70 Afgerond
za 28/04/2018 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0155 T.C. RUGGEVELD 3-3 / 6-8 / 61-66 Afgerond
za 05/05/2018 0077 T.C. FOREST HILLS A 0069 HEISTSE T.C. B 5-1 / 11-4 / 82-54 Afgerond
za 05/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD 0206 TC DE VELDEN OEVEL 4-2 / 8-6 / 65-64 Afgerond
za 05/05/2018 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 4-2 / 9-5 / 66-58 Afgerond
za 12/05/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 4-2 / 9-6 / 79-59 Afgerond
za 12/05/2018 0069 HEISTSE T.C. B 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 2-4 / 6-10 / 55-83 Afgerond
za 12/05/2018 0077 T.C. FOREST HILLS A 0155 T.C. RUGGEVELD 4-2 / 8-5 / 63-51 Afgerond
za 19/05/2018 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-4 / 6-8 / 73-67 Afgerond
za 19/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD 0069 HEISTSE T.C. B 5-1 / 10-4 / 73-58 Afgerond
za 19/05/2018 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0077 T.C. FOREST HILLS A 4-2 / 8-5 / 69-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0031 K.T.C. SCHOTEN 0-6 / 1-12 / 38-76 Afgerond
za 21/04/2018 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0036 T.C. ZEVENBERGEN 3-3 / 8-7 / 67-65 Afgerond
za 21/04/2018 0120 AZUA .C.C. 0072 KASTELSE TENNISCLUB 1-5 / 4-10 / 49-73 Afgerond
za 28/04/2018 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0-6 / 1-12 / 24-75 Afgerond
za 28/04/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN 0072 KASTELSE TENNISCLUB 6-0 / 12-0 / 73-26 Afgerond
za 28/04/2018 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0120 AZUA .C.C. 5-1 / 10-6 / 89-83 Afgerond
za 05/05/2018 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0031 K.T.C. SCHOTEN 2-4 / 6-8 / 53-61 Afgerond
za 05/05/2018 0120 AZUA .C.C. 0013 K. MECHELSE T.H.C. 6-0 / 12-2 / 80-42 Afgerond
za 05/05/2018 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0036 T.C. ZEVENBERGEN 4-2 / 8-5 / 67-48 Afgerond
za 12/05/2018 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0-6 / 0-12 / 30-73 Afgerond
za 12/05/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN 0036 T.C. ZEVENBERGEN 4-2 / 8-5 / 58-43 Afgerond
za 12/05/2018 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0120 AZUA .C.C. 4-2 / 8-4 / 61-43 Afgerond
za 19/05/2018 0036 T.C. ZEVENBERGEN 0013 K. MECHELSE T.H.C. 6-0 / 12-2 / 84-38 Afgerond
za 19/05/2018 0120 AZUA .C.C. 0031 K.T.C. SCHOTEN 4-2 / 8-4 / 61-51 Afgerond
za 19/05/2018 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 5-1 / 10-3 / 69-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0014 PUTSE T.C. 4-2 / 8-6 / 63-54 Afgerond
za 21/04/2018 0185 T.C. HEIVELD 0006 K. BRANDT T.C. 5-1 / 10-2 / 70-30 Afgerond
za 21/04/2018 0039 TC PEERDSBOS 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 3-3 / 6-7 / 63-60 Afgerond
za 28/04/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0185 T.C. HEIVELD 2-4 / 6-9 / 82-84 Afgerond
za 28/04/2018 0014 PUTSE T.C. 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 1-5 / 5-10 / 74-79 Afgerond
za 28/04/2018 0006 K. BRANDT T.C. 0039 TC PEERDSBOS 1-5 / 4-11 / 58-84 Afgerond
za 05/05/2018 0185 T.C. HEIVELD 0014 PUTSE T.C. 3-3 / 7-8 / 68-68 Afgerond
za 05/05/2018 0039 TC PEERDSBOS 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 4-2 / 8-4 / 64-40 Afgerond
za 05/05/2018 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0006 K. BRANDT T.C. 3-3 / 7-6 / 57-56 Afgerond
za 12/05/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0-6 / 3-12 / 65-87 Afgerond
za 12/05/2018 0014 PUTSE T.C. 0006 K. BRANDT T.C. 5-1 / 10-2 / 64-29 Afgerond
za 12/05/2018 0185 T.C. HEIVELD 0039 TC PEERDSBOS 4-2 / 9-5 / 78-58 Afgerond
za 19/05/2018 0006 K. BRANDT T.C. 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 2-4 / 5-9 / 55-69 Afgerond
za 19/05/2018 0039 TC PEERDSBOS 0014 PUTSE T.C. 3-3 / 8-7 / 77-72 Afgerond
za 19/05/2018 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0185 T.C. HEIVELD 4-2 / 8-6 / 68-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0166 T.C. LAAGLAND 0-6 / 2-12 / 41-79 Afgerond
za 21/04/2018 0110 TC OASE 0191 KALMTHOUTSE T.C. 3-3 / 7-9 / 81-75 Afgerond
za 21/04/2018 0135 T.C. STABROEK 0097 TC WINGFIELD 4-2 / 10-4 / 81-49 Afgerond
za 28/04/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0110 TC OASE 2-4 / 6-8 / 72-71 Afgerond
za 28/04/2018 0166 T.C. LAAGLAND 0097 TC WINGFIELD 6-0 / 12-1 / 77-42 Afgerond
za 28/04/2018 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0135 T.C. STABROEK 2-4 / 7-9 / 76-83 Afgerond
za 05/05/2018 0110 TC OASE 0166 T.C. LAAGLAND 3-3 / 6-7 / 59-58 Afgerond
za 05/05/2018 0135 T.C. STABROEK 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 3-3 / 6-6 / 52-50 Afgerond
za 05/05/2018 0097 TC WINGFIELD 0191 KALMTHOUTSE T.C. 1-5 / 2-11 / 35-77 Afgerond
za 12/05/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0097 TC WINGFIELD 5-1 / 10-2 / 69-42 Afgerond
za 12/05/2018 0166 T.C. LAAGLAND 0191 KALMTHOUTSE T.C. 3-3 / 6-7 / 56-56 Afgerond
za 12/05/2018 0110 TC OASE 0135 T.C. STABROEK 3-3 / 8-8 / 75-76 Afgerond
za 19/05/2018 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 5-1 / 10-3 / 70-43 Afgerond
za 19/05/2018 0135 T.C. STABROEK 0166 T.C. LAAGLAND 3-3 / 6-6 / 54-55 Afgerond
za 19/05/2018 0097 TC WINGFIELD 0110 TC OASE 2-4 / 4-8 / 47-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0152 TENNIS TER BREME A 0032 KTC DEN BREMT 5-1 / 10-3 / 72-43 Afgerond
za 21/04/2018 0046 T.C. TEN HOEVE 0159 T.C. DE VALK 1-5 / 2-11 / 41-76 Afgerond
za 21/04/2018 0087 I.S.C. T.C. 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 2-4 / 4-9 / 55-66 Afgerond
za 28/04/2018 0152 TENNIS TER BREME A 0046 T.C. TEN HOEVE 2-4 / 7-8 / 70-67 Afgerond
za 28/04/2018 0032 KTC DEN BREMT 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 1-5 / 5-10 / 52-71 Afgerond
za 28/04/2018 0159 T.C. DE VALK 0087 I.S.C. T.C. 3-3 / 8-6 / 71-63 Afgerond
za 05/05/2018 0046 T.C. TEN HOEVE 0032 KTC DEN BREMT 4-2 / 9-4 / 73-55 Afgerond
za 05/05/2018 0087 I.S.C. T.C. 0152 TENNIS TER BREME A 3-3 / 7-7 / 60-66 Afgerond
za 05/05/2018 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0159 T.C. DE VALK 1-5 / 3-11 / 40-76 Afgerond
za 12/05/2018 0152 TENNIS TER BREME A 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 4-2 / 8-5 / 62-52 Afgerond
za 12/05/2018 0032 KTC DEN BREMT 0159 T.C. DE VALK 0-6 / 0-12 / 31-72 Afgerond
za 12/05/2018 0087 I.S.C. T.C. 0046 T.C. TEN HOEVE 0-6 / 1-12 / 42-78 Afgerond
za 19/05/2018 0159 T.C. DE VALK 0152 TENNIS TER BREME A 4-2 / 8-5 / 71-51 Afgerond
za 19/05/2018 0032 KTC DEN BREMT 0087 I.S.C. T.C. 4-2 / 10-4 / 73-46 Afgerond
za 19/05/2018 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0046 T.C. TEN HOEVE 3-3 / 7-7 / 64-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0119 TC KATTEGAT 0070 T.C. TER LINDEN B 5-1 / 11-2 / 70-40 Afgerond
za 21/04/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 0146 DE KLINKAERT B 4-2 / 10-5 / 89-68 Afgerond
za 21/04/2018 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0152 TENNIS TER BREME C 4-2 / 8-4 / 60-51 Afgerond
za 28/04/2018 0119 TC KATTEGAT 0158 T.C. VOORTKAPEL 4-2 / 8-6 / 72-71 Afgerond
za 28/04/2018 0070 T.C. TER LINDEN B 0152 TENNIS TER BREME C 1-5 / 2-11 / 40-71 Afgerond
za 28/04/2018 0146 DE KLINKAERT B 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 2-4 / 6-8 / 59-65 Afgerond
za 05/05/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 0070 T.C. TER LINDEN B 6-0 / 12-2 / 83-47 Afgerond
za 05/05/2018 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0119 TC KATTEGAT 3-3 / 7-8 / 68-80 Afgerond
za 05/05/2018 0152 TENNIS TER BREME C 0146 DE KLINKAERT B 1-5 / 2-11 / 39-75 Afgerond
za 12/05/2018 0119 TC KATTEGAT 0152 TENNIS TER BREME C 5-1 / 10-2 / 64-28 Afgerond
za 12/05/2018 0070 T.C. TER LINDEN B 0146 DE KLINKAERT B 0-6 / 1-12 / 33-76 Afgerond
za 12/05/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 5-1 / 11-3 / 74-56 Afgerond
za 19/05/2018 0146 DE KLINKAERT B 0119 TC KATTEGAT 1-5 / 5-10 / 53-82 Afgerond
za 19/05/2018 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0070 T.C. TER LINDEN B 6-0 / 12-0 / 73-22 Afgerond
za 19/05/2018 0152 TENNIS TER BREME C 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-3 / 6-6 / 50-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0152 TENNIS TER BREME B 0077 T.C. FOREST HILLS B 6-0 / 12-2 / 80-43 Afgerond
za 21/04/2018 0052 T.C. AVIA 0063 T.C. BORGERWEERT 3-3 / 7-9 / 65-82 Afgerond
za 21/04/2018 0209 TC 'T SPUI VZW 0102 T.C. BRABO 4-2 / 10-6 / 87-72 Afgerond
za 28/04/2018 0152 TENNIS TER BREME B 0052 T.C. AVIA 4-2 / 8-6 / 64-63 Afgerond
za 28/04/2018 0077 T.C. FOREST HILLS B 0102 T.C. BRABO 1-5 / 3-10 / 51-63 Afgerond
za 28/04/2018 0063 T.C. BORGERWEERT 0209 TC 'T SPUI VZW 1-5 / 5-11 / 67-82 Afgerond
za 05/05/2018 0052 T.C. AVIA 0077 T.C. FOREST HILLS B 6-0 / 12-0 / 76-42 Afgerond
za 05/05/2018 0209 TC 'T SPUI VZW 0152 TENNIS TER BREME B 5-1 / 11-4 / 85-57 Afgerond
za 05/05/2018 0102 T.C. BRABO 0063 T.C. BORGERWEERT 5-1 / 11-4 / 83-49 Afgerond
za 12/05/2018 0152 TENNIS TER BREME B 0102 T.C. BRABO 2-4 / 6-9 / 53-66 Afgerond
za 12/05/2018 0077 T.C. FOREST HILLS B 0063 T.C. BORGERWEERT 4-2 / 9-5 / 76-72 Afgerond
za 12/05/2018 0052 T.C. AVIA 0209 TC 'T SPUI VZW 1-5 / 3-11 / 48-81 Afgerond
za 19/05/2018 0063 T.C. BORGERWEERT 0152 TENNIS TER BREME B 5-1 / 10-3 / 67-41 Afgerond
za 19/05/2018 0077 T.C. FOREST HILLS B 0209 TC 'T SPUI VZW 1-5 / 3-10 / 43-71 Afgerond
za 19/05/2018 0102 T.C. BRABO 0052 T.C. AVIA 4-2 / 8-6 / 63-61 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde