Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 3 (20 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0171 T.C. RANST 0070 T.C. TER LINDEN B 6-0 / 12-0 / 72-10 Afgerond
zo 22/04/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN 0166 T.C. LAAGLAND A 4-2 / 9-4 / 64-51 Afgerond
zo 22/04/2018 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0063 T.C. BORGERWEERT 1-5 / 5-10 / 60-77 Afgerond
zo 29/04/2018 0171 T.C. RANST 0031 K.T.C. SCHOTEN 4-2 / 9-6 / 74-59 Afgerond
zo 29/04/2018 0070 T.C. TER LINDEN B 0063 T.C. BORGERWEERT 1-5 / 2-11 / 35-75 Afgerond
zo 29/04/2018 0166 T.C. LAAGLAND A 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 5-1 / 10-3 / 72-58 Afgerond
zo 06/05/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN 0070 T.C. TER LINDEN B 6-0 / 12-1 / 73-19 Afgerond
zo 06/05/2018 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0171 T.C. RANST 0-6 / 1-12 / 37-76 Afgerond
zo 06/05/2018 0063 T.C. BORGERWEERT 0166 T.C. LAAGLAND A 5-1 / 10-4 / 71-59 Afgerond
zo 13/05/2018 0171 T.C. RANST 0063 T.C. BORGERWEERT 2-4 / 6-8 / 64-70 Afgerond
zo 13/05/2018 0070 T.C. TER LINDEN B 0166 T.C. LAAGLAND A 0-6 / 0-12 / 16-72 Afgerond
zo 13/05/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 5-1 / 10-2 / 65-30 Afgerond
zo 20/05/2018 0166 T.C. LAAGLAND A 0171 T.C. RANST 1-5 / 4-11 / 62-81 Afgerond
zo 20/05/2018 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0070 T.C. TER LINDEN B 4-2 / 8-4 / 59-45 Afgerond
zo 20/05/2018 0063 T.C. BORGERWEERT 0031 K.T.C. SCHOTEN 3-3 / 7-7 / 67-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0183 OLYMPIA T.C. 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 0-6 / 1-12 / 34-76 Afgerond
zo 22/04/2018 0067 T.C. KEERPUNT '65 0152 TENNIS TER BREME A 2-4 / 6-9 / 62-80 Afgerond
zo 22/04/2018 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0140 T.C. DUVELS B 3-3 / 7-8 / 67-81 Afgerond
zo 29/04/2018 0183 OLYMPIA T.C. 0067 T.C. KEERPUNT '65 2-4 / 5-8 / 56-61 Afgerond
zo 29/04/2018 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 0140 T.C. DUVELS B 5-1 / 10-4 / 73-46 Afgerond
zo 29/04/2018 0152 TENNIS TER BREME A 0080 T.C. BLAUWE REGEN 3-3 / 8-6 / 65-58 Afgerond
zo 06/05/2018 0067 T.C. KEERPUNT '65 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 1-5 / 3-11 / 51-74 Afgerond
zo 06/05/2018 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0183 OLYMPIA T.C. 4-2 / 8-4 / 57-38 Afgerond
zo 06/05/2018 0140 T.C. DUVELS B 0152 TENNIS TER BREME A 1-5 / 2-10 / 41-62 Afgerond
zo 13/05/2018 0183 OLYMPIA T.C. 0140 T.C. DUVELS B 3-3 / 7-8 / 65-71 Afgerond
zo 13/05/2018 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 0152 TENNIS TER BREME A 4-2 / 8-5 / 64-52 Afgerond
zo 13/05/2018 0067 T.C. KEERPUNT '65 0080 T.C. BLAUWE REGEN 6-0 / 12-1 / 79-37 Afgerond
zo 20/05/2018 0152 TENNIS TER BREME A 0183 OLYMPIA T.C. 5-1 / 10-2 / 68-23 Afgerond
zo 20/05/2018 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 1-5 / 2-10 / 29-72 Afgerond
zo 20/05/2018 0140 T.C. DUVELS B 0067 T.C. KEERPUNT '65 0-6 / 1-12 / 30-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0200 T.C. DE MEREL 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0-6 / 0-12 / 31-72 Afgerond
zo 22/04/2018 0056 T.C. EMBLEM 0099 T.C. OLEN A 1-5 / 2-10 / 39-66 Afgerond
zo 22/04/2018 0185 T.C. HEIVELD B 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 4-2 / 8-6 / 63-61 Afgerond
zo 29/04/2018 0200 T.C. DE MEREL 0056 T.C. EMBLEM 1-5 / 4-10 / 45-73 Afgerond
zo 29/04/2018 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 5-1 / 10-3 / 70-38 Afgerond
zo 29/04/2018 0099 T.C. OLEN A 0185 T.C. HEIVELD B 6-0 / 12-0 / 74-25 Afgerond
zo 06/05/2018 0056 T.C. EMBLEM 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0-6 / 0-12 / 37-75 Afgerond
zo 06/05/2018 0185 T.C. HEIVELD B 0200 T.C. DE MEREL 3-3 / 8-7 / 86-76 Afgerond
zo 06/05/2018 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0099 T.C. OLEN A 1-5 / 4-10 / 55-80 Afgerond
zo 13/05/2018 0200 T.C. DE MEREL 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 1-5 / 4-11 / 51-85 Afgerond
zo 13/05/2018 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0099 T.C. OLEN A 0-6 / 2-12 / 51-80 Afgerond
zo 13/05/2018 0056 T.C. EMBLEM 0185 T.C. HEIVELD B 4-2 / 8-4 / 61-46 Afgerond
zo 20/05/2018 0099 T.C. OLEN A 0200 T.C. DE MEREL 6-0 / 12-1 / 76-30 Afgerond
zo 20/05/2018 0185 T.C. HEIVELD B 0181 OLSE MERKSEM T.C. 1-5 / 3-11 / 53-80 Afgerond
zo 20/05/2018 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0056 T.C. EMBLEM 4-2 / 8-5 / 62-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0058 T.C. DEN OTTER 0101 T.C. DE ZWALUW 6-0 / 12-0 / 72-28 Afgerond
zo 22/04/2018 0152 TENNIS TER BREME B 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 6-0 / 12-0 / 72-11 Afgerond
zo 22/04/2018 0039 TC PEERDSBOS B 0191 KALMTHOUTSE T.C. 4-2 / 8-6 / 65-62 Afgerond
zo 29/04/2018 0058 T.C. DEN OTTER 0152 TENNIS TER BREME B 2-4 / 4-9 / 44-66 Afgerond
zo 29/04/2018 0101 T.C. DE ZWALUW 0191 KALMTHOUTSE T.C. 3-3 / 7-7 / 60-71 Afgerond
zo 29/04/2018 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 0039 TC PEERDSBOS B 1-5 / 3-11 / 46-81 Afgerond
zo 06/05/2018 0152 TENNIS TER BREME B 0101 T.C. DE ZWALUW 5-1 / 11-2 / 74-37 Afgerond
zo 06/05/2018 0039 TC PEERDSBOS B 0058 T.C. DEN OTTER 4-2 / 8-5 / 62-52 Afgerond
zo 06/05/2018 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 3-3 / 8-6 / 79-50 Afgerond
zo 13/05/2018 0058 T.C. DEN OTTER 0191 KALMTHOUTSE T.C. 3-3 / 6-6 / 53-48 Afgerond
zo 13/05/2018 0101 T.C. DE ZWALUW 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 2-4 / 4-9 / 55-68 Afgerond
zo 13/05/2018 0152 TENNIS TER BREME B 0039 TC PEERDSBOS B 6-0 / 12-2 / 82-35 Afgerond
zo 20/05/2018 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB A 0058 T.C. DEN OTTER 4-2 / 9-6 / 73-58 Afgerond
zo 20/05/2018 0039 TC PEERDSBOS B 0101 T.C. DE ZWALUW 5-1 / 11-3 / 77-38 Afgerond
zo 20/05/2018 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0152 TENNIS TER BREME B 2-4 / 4-8 / 53-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0069 HEISTSE T.C. 1-5 / 2-10 / 48-73 Afgerond
zo 22/04/2018 0110 TC OASE C 0185 T.C. HEIVELD A 6-0 / 12-2 / 86-58 Afgerond
zo 22/04/2018 0039 TC PEERDSBOS A 0017 HERENTALSE 3-3 / 8-7 / 73-71 Afgerond
zo 29/04/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0110 TC OASE C 1-5 / 3-10 / 36-72 Afgerond
zo 29/04/2018 0069 HEISTSE T.C. 0017 HERENTALSE 3-3 / 7-7 / 66-60 Afgerond
zo 29/04/2018 0185 T.C. HEIVELD A 0039 TC PEERDSBOS A 4-2 / 8-6 / 71-58 Afgerond
zo 06/05/2018 0110 TC OASE C 0069 HEISTSE T.C. 5-1 / 10-3 / 77-45 Afgerond
zo 06/05/2018 0039 TC PEERDSBOS A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 5-1 / 10-4 / 77-52 Afgerond
zo 06/05/2018 0017 HERENTALSE 0185 T.C. HEIVELD A 2-4 / 6-9 / 70-74 Afgerond
zo 13/05/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0017 HERENTALSE 4-2 / 8-5 / 65-55 Afgerond
zo 13/05/2018 0069 HEISTSE T.C. 0185 T.C. HEIVELD A 4-2 / 8-4 / 59-41 Afgerond
zo 13/05/2018 0110 TC OASE C 0039 TC PEERDSBOS A 5-1 / 11-2 / 76-54 Afgerond
zo 20/05/2018 0185 T.C. HEIVELD A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 2-4 / 6-8 / 61-67 Afgerond
zo 20/05/2018 0039 TC PEERDSBOS A 0069 HEISTSE T.C. 2-4 / 4-9 / 44-66 Afgerond
zo 20/05/2018 0017 HERENTALSE 0110 TC OASE C 1-5 / 2-11 / 37-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 0193 T.C. KOOIKE 0-6 / 0-12 / 22-74 Afgerond
zo 22/04/2018 0082 T.C. DE BERGEN 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 2-4 / 5-8 / 49-62 Afgerond
zo 22/04/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0210 TC 'T LEER 1-5 / 4-10 / 55-77 Afgerond
zo 29/04/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 0082 T.C. DE BERGEN 1-5 / 4-11 / 59-87 Afgerond
zo 29/04/2018 0193 T.C. KOOIKE 0210 TC 'T LEER 1-5 / 3-11 / 54-75 Afgerond
zo 29/04/2018 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 4-2 / 9-5 / 69-57 Afgerond
zo 06/05/2018 0082 T.C. DE BERGEN 0193 T.C. KOOIKE 3-3 / 8-7 / 71-66 Afgerond
zo 06/05/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 3-3 / 7-7 / 64-61 Afgerond
zo 06/05/2018 0210 TC 'T LEER 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 4-2 / 9-5 / 72-44 Afgerond
zo 13/05/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 0210 TC 'T LEER 0-6 / 0-12 / 21-73 Afgerond
zo 13/05/2018 0193 T.C. KOOIKE 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 5-1 / 10-4 / 78-56 Afgerond
zo 13/05/2018 0082 T.C. DE BERGEN 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 4-2 / 8-5 / 65-55 Afgerond
zo 20/05/2018 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 4-2 / 9-4 / 67-48 Afgerond
zo 20/05/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0193 T.C. KOOIKE 1-5 / 5-10 / 52-81 Afgerond
zo 20/05/2018 0210 TC 'T LEER 0082 T.C. DE BERGEN 5-1 / 10-3 / 68-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0110 TC OASE B 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 3-3 / 7-7 / 59-58 Afgerond
zo 22/04/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0195 T.C. FORT IV 1-5 / 4-10 / 56-77 Afgerond
zo 22/04/2018 0093 T.C. KIKSHAM 0164 TC WUUSTWEZEL MOLENHEIDE 5-1 / 11-2 / 78-34 Afgerond
zo 29/04/2018 0110 TC OASE B 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 5-1 / 10-5 / 72-54 Afgerond
zo 29/04/2018 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 0164 TC WUUSTWEZEL MOLENHEIDE 6-0 / 12-1 / 75-28 Afgerond
zo 29/04/2018 0195 T.C. FORT IV 0093 T.C. KIKSHAM 1-5 / 4-10 / 53-77 Afgerond
zo 06/05/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 1-5 / 2-10 / 34-66 Afgerond
zo 06/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM 0110 TC OASE B 4-2 / 8-5 / 68-42 Afgerond
zo 06/05/2018 0164 TC WUUSTWEZEL MOLENHEIDE 0195 T.C. FORT IV 4-2 / 8-5 / 59-60 Afgerond
zo 13/05/2018 0110 TC OASE B 0164 TC WUUSTWEZEL MOLENHEIDE 4-2 / 8-5 / 62-58 Afgerond
zo 13/05/2018 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 0195 T.C. FORT IV 6-0 / 12-1 / 76-22 Afgerond
zo 13/05/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0093 T.C. KIKSHAM 0-6 / 2-12 / 42-85 Afgerond
zo 20/05/2018 0195 T.C. FORT IV 0110 TC OASE B 5-1 / 11-2 / 73-50 Afgerond
zo 20/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB B 1-5 / 3-11 / 54-77 Afgerond
zo 20/05/2018 0164 TC WUUSTWEZEL MOLENHEIDE 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 2-4 / 6-9 / 74-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0035 T.C. DE DAGERAAD 0039 TC PEERDSBOS C 2-4 / 6-8 / 52-59 Afgerond
zo 22/04/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0052 T.C. AVIA 6-0 / 12-2 / 80-42 Afgerond
zo 22/04/2018 0140 T.C. DUVELS C 0027 T.C. TER RIVIEREN 4-2 / 8-4 / 63-41 Afgerond
zo 29/04/2018 0035 T.C. DE DAGERAAD 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 1-5 / 2-10 / 25-65 Afgerond
zo 29/04/2018 0039 TC PEERDSBOS C 0027 T.C. TER RIVIEREN 6-0 / 12-1 / 75-18 Afgerond
zo 29/04/2018 0052 T.C. AVIA 0140 T.C. DUVELS C 4-2 / 8-5 / 63-63 Afgerond
zo 06/05/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0039 TC PEERDSBOS C 4-2 / 10-6 / 84-73 Afgerond
zo 06/05/2018 0140 T.C. DUVELS C 0035 T.C. DE DAGERAAD 2-4 / 5-8 / 53-65 Afgerond
zo 06/05/2018 0027 T.C. TER RIVIEREN 0052 T.C. AVIA 2-4 / 5-8 / 51-68 Afgerond
zo 13/05/2018 0035 T.C. DE DAGERAAD 0027 T.C. TER RIVIEREN 5-1 / 10-2 / 64-22 Afgerond
zo 13/05/2018 0039 TC PEERDSBOS C 0052 T.C. AVIA 5-1 / 11-3 / 76-49 Afgerond
zo 13/05/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0140 T.C. DUVELS C 5-1 / 11-3 / 83-48 Afgerond
zo 20/05/2018 0052 T.C. AVIA 0035 T.C. DE DAGERAAD 1-5 / 3-10 / 44-70 Afgerond
zo 20/05/2018 0140 T.C. DUVELS C 0039 TC PEERDSBOS C 1-5 / 2-11 / 36-74 Afgerond
zo 20/05/2018 0027 T.C. TER RIVIEREN 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0-6 / 0-12 / 25-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0070 T.C. TER LINDEN A 0150 T.C. DE KIEVIT 0-6 / 1-12 / 27-76 Afgerond
zo 22/04/2018 0045 T.C. LINKEROEVER 0061 S.V. AARTSELAAR T. 5-1 / 10-3 / 76-42 Afgerond
zo 22/04/2018 0050 T.C. DE RAKKET 0163 T.C. DE CHALET 4-2 / 9-4 / 74-44 Afgerond
zo 29/04/2018 0070 T.C. TER LINDEN A 0045 T.C. LINKEROEVER 2-4 / 5-8 / 58-70 Afgerond
zo 29/04/2018 0150 T.C. DE KIEVIT 0163 T.C. DE CHALET 4-2 / 8-5 / 69-42 Afgerond
zo 29/04/2018 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0050 T.C. DE RAKKET 3-3 / 7-7 / 60-55 Afgerond
zo 06/05/2018 0045 T.C. LINKEROEVER 0150 T.C. DE KIEVIT 4-2 / 8-5 / 58-49 Afgerond
zo 06/05/2018 0050 T.C. DE RAKKET 0070 T.C. TER LINDEN A 6-0 / 12-1 / 77-45 Afgerond
zo 06/05/2018 0163 T.C. DE CHALET 0061 S.V. AARTSELAAR T. 2-4 / 5-8 / 44-64 Afgerond
zo 13/05/2018 0070 T.C. TER LINDEN A 0163 T.C. DE CHALET 2-4 / 5-9 / 52-66 Afgerond
zo 13/05/2018 0150 T.C. DE KIEVIT 0061 S.V. AARTSELAAR T. 4-2 / 8-4 / 65-48 Afgerond
zo 13/05/2018 0045 T.C. LINKEROEVER 0050 T.C. DE RAKKET 6-0 / 12-1 / 77-30 Afgerond
zo 20/05/2018 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0070 T.C. TER LINDEN A 3-3 / 7-7 / 68-68 Afgerond
zo 20/05/2018 0050 T.C. DE RAKKET 0150 T.C. DE KIEVIT 2-4 / 6-9 / 57-76 Afgerond
zo 20/05/2018 0163 T.C. DE CHALET 0045 T.C. LINKEROEVER 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0110 TC OASE A 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 3-3 / 7-8 / 78-77 Afgerond
zo 22/04/2018 0120 AZUA .C.C. 0084 T.C. MOLENBOS B 4-2 / 9-5 / 68-45 Afgerond
zo 22/04/2018 0102 T.C. BRABO 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 1-5 / 2-10 / 28-66 Afgerond
zo 29/04/2018 0120 AZUA .C.C. 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 4-2 / 9-5 / 77-60 Afgerond
zo 29/04/2018 0102 T.C. BRABO 0110 TC OASE A 2-4 / 6-9 / 65-78 Afgerond
zo 29/04/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0084 T.C. MOLENBOS B 3-3 / 6-7 / 57-57 Afgerond
zo 06/05/2018 0110 TC OASE A 0120 AZUA .C.C. 3-3 / 8-7 / 80-65 Afgerond
zo 06/05/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 2-4 / 7-9 / 74-79 Afgerond
zo 06/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS B 0102 T.C. BRABO 3-3 / 7-8 / 66-71 Afgerond
zo 13/05/2018 0110 TC OASE A 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 2-4 / 5-9 / 55-74 Afgerond
zo 13/05/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0084 T.C. MOLENBOS B 6-0 / 12-1 / 79-32 Afgerond
zo 13/05/2018 0120 AZUA .C.C. 0102 T.C. BRABO 3-3 / 9-6 / 83-60 Afgerond
zo 20/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS B 0110 TC OASE A 2-4 / 4-8 / 42-57 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 20/05/2018 0102 T.C. BRABO 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 2-4 / 5-9 / 63-76 Afgerond
zo 20/05/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0120 AZUA .C.C. 3-3 / 6-7 / 57-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0062 T.C. WESTERLO 0099 T.C. OLEN B 4-2 / 8-4 / 58-36 Afgerond
zo 22/04/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 0060 T.C. DE POLLEPEL 3-3 / 7-6 / 54-47 Afgerond
zo 29/04/2018 0099 T.C. OLEN B 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-3 / 8-9 / 82-80 Afgerond
zo 29/04/2018 0140 T.C. DUVELS A 0062 T.C. WESTERLO 1-5 / 2-10 / 29-68 Afgerond
zo 06/05/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 0140 T.C. DUVELS A 4-2 / 8-4 / 55-42 Afgerond
zo 06/05/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL 0099 T.C. OLEN B 3-3 / 7-6 / 59-67 Afgerond
zo 13/05/2018 0062 T.C. WESTERLO 0158 T.C. VOORTKAPEL 6-0 / 12-1 / 76-31 Afgerond
zo 13/05/2018 0140 T.C. DUVELS A 0060 T.C. DE POLLEPEL 1-5 / 3-11 / 32-73 Afgerond
zo 20/05/2018 0099 T.C. OLEN B 0140 T.C. DUVELS A 4-2 / 8-5 / 66-51 Afgerond
zo 20/05/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL 0062 T.C. WESTERLO 1-5 / 3-10 / 43-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 22/04/2018 0176 T.C. RAFFIC II 0166 T.C. LAAGLAND B 2-4 / 4-8 / 42-56 Afgerond
zo 22/04/2018 0084 T.C. MOLENBOS A 0131 B.T.K. 2-4 / 5-10 / 69-85 Afgerond
zo 29/04/2018 0166 T.C. LAAGLAND B 0084 T.C. MOLENBOS A 5-1 / 10-2 / 65-29 Afgerond
zo 29/04/2018 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0176 T.C. RAFFIC II 1-5 / 2-10 / 25-68 Afgerond
zo 06/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS A 0013 K. MECHELSE T.H.C. 6-0 / 12-0 / 72-29 Afgerond
zo 06/05/2018 0131 B.T.K. 0166 T.C. LAAGLAND B 4-2 / 10-6 / 82-68 Afgerond
zo 13/05/2018 0176 T.C. RAFFIC II 0084 T.C. MOLENBOS A 3-3 / 7-7 / 64-68 Afgerond
zo 13/05/2018 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0131 B.T.K. 0-6 / 1-12 / 31-73 Afgerond
zo 20/05/2018 0166 T.C. LAAGLAND B 0013 K. MECHELSE T.H.C. 6-0 / 12-1 / 76-27 Afgerond
zo 20/05/2018 0131 B.T.K. 0176 T.C. RAFFIC II 1-5 / 4-10 / 51-77 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde