Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 6 (30 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0084 T.C. MOLENBOS 0013 K. MECHELSE T.H.C. 6-0 / 12-3 / 80-45 Afgerond
za 21/04/2018 0050 T.C. DE RAKKET A 0140 T.C. DUVELS A 2-4 / 4-8 / 47-63 Afgerond
za 21/04/2018 0048 T.C. DE HASSELT 0112 ESSENSE T.C. INTER B 1-5 / 2-11 / 40-69 Afgerond
za 28/04/2018 0084 T.C. MOLENBOS 0050 T.C. DE RAKKET A 6-0 / 12-0 / 74-32 Afgerond
za 28/04/2018 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0112 ESSENSE T.C. INTER B 2-4 / 4-10 / 52-67 Afgerond
za 28/04/2018 0140 T.C. DUVELS A 0048 T.C. DE HASSELT 6-0 / 12-6 / 92-76 Afgerond
za 05/05/2018 0050 T.C. DE RAKKET A 0013 K. MECHELSE T.H.C. 2-4 / 4-8 / 43-65 Afgerond
za 05/05/2018 0048 T.C. DE HASSELT 0084 T.C. MOLENBOS 2-4 / 4-9 / 48-72 Afgerond
za 05/05/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0140 T.C. DUVELS A 5-1 / 11-3 / 82-58 Afgerond
za 12/05/2018 0084 T.C. MOLENBOS 0112 ESSENSE T.C. INTER B 5-1 / 10-6 / 85-68 Afgerond
za 12/05/2018 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0140 T.C. DUVELS A 3-3 / 8-8 / 83-79 Afgerond
za 12/05/2018 0050 T.C. DE RAKKET A 0048 T.C. DE HASSELT 1-5 / 4-10 / 62-78 Afgerond
za 19/05/2018 0140 T.C. DUVELS A 0084 T.C. MOLENBOS 1-5 / 3-11 / 48-74 Afgerond
za 19/05/2018 0048 T.C. DE HASSELT 0013 K. MECHELSE T.H.C. 2-4 / 4-8 / 41-57 Afgerond
za 19/05/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0050 T.C. DE RAKKET A 6-0 / 12-1 / 79-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0078 T.C. 'T SAS B 0025 TURNHOUTSE T.V. B 5-1 / 10-3 / 73-52 Afgerond
za 21/04/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 0050 T.C. DE RAKKET B 0-6 / 1-12 / 36-76 Afgerond
za 21/04/2018 0097 TC WINGFIELD A 0120 AZUA .C.C. B 5-1 / 10-3 / 67-40 Afgerond
za 28/04/2018 0078 T.C. 'T SAS B 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 3-3 / 7-6 / 68-66 Afgerond
za 28/04/2018 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0120 AZUA .C.C. B 2-4 / 6-9 / 62-77 Afgerond
za 28/04/2018 0050 T.C. DE RAKKET B 0097 TC WINGFIELD A 5-1 / 10-2 / 66-40 Afgerond
za 05/05/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 0025 TURNHOUTSE T.V. B 4-2 / 9-4 / 60-37 Afgerond
za 05/05/2018 0097 TC WINGFIELD A 0078 T.C. 'T SAS B 2-4 / 5-8 / 59-65 Afgerond
za 05/05/2018 0120 AZUA .C.C. B 0050 T.C. DE RAKKET B 1-5 / 3-10 / 47-71 Afgerond
za 12/05/2018 0078 T.C. 'T SAS B 0120 AZUA .C.C. B 4-2 / 9-5 / 75-62 Afgerond
za 12/05/2018 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0050 T.C. DE RAKKET B 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
za 12/05/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 0097 TC WINGFIELD A 3-3 / 7-7 / 61-64 Afgerond
za 19/05/2018 0050 T.C. DE RAKKET B 0078 T.C. 'T SAS B 5-1 / 10-3 / 67-35 Afgerond
za 19/05/2018 0097 TC WINGFIELD A 0025 TURNHOUTSE T.V. B 6-0 / 12-1 / 74-35 Afgerond
za 19/05/2018 0120 AZUA .C.C. B 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 5-1 / 10-3 / 68-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0035 T.C. DE DAGERAAD 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 1-5 / 2-11 / 32-79 Afgerond
za 21/04/2018 0079 T.C. SAVANTI 0095 TC DE MEYL 2-4 / 6-8 / 54-64 Afgerond
za 21/04/2018 0185 T.C. HEIVELD A 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-5 / 3-11 / 57-81 Afgerond
za 28/04/2018 0035 T.C. DE DAGERAAD 0079 T.C. SAVANTI 2-4 / 5-8 / 45-63 Afgerond
za 28/04/2018 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 5-1 / 10-4 / 67-55 Afgerond
za 28/04/2018 0095 TC DE MEYL 0185 T.C. HEIVELD A 5-1 / 11-2 / 81-53 Afgerond
za 05/05/2018 0079 T.C. SAVANTI 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 4-10 / 41-75 Afgerond
za 05/05/2018 0185 T.C. HEIVELD A 0035 T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-6 / 57-53 Afgerond
za 05/05/2018 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0095 TC DE MEYL 4-2 / 8-4 / 62-57 Afgerond
za 12/05/2018 0035 T.C. DE DAGERAAD 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 1-5 / 3-11 / 47-81 Afgerond
za 12/05/2018 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0095 TC DE MEYL 4-2 / 8-4 / 54-48 Afgerond
za 12/05/2018 0079 T.C. SAVANTI 0185 T.C. HEIVELD A 4-2 / 8-5 / 64-50 Afgerond
za 19/05/2018 0095 TC DE MEYL 0035 T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 10-2 / 68-31 Afgerond
za 19/05/2018 0185 T.C. HEIVELD A 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 6-8 / 60-73 Afgerond
za 19/05/2018 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0079 T.C. SAVANTI 3-3 / 7-7 / 68-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0120 AZUA .C.C. A 0078 T.C. 'T SAS A 4-2 / 9-4 / 71-46 Afgerond
za 21/04/2018 0089 MERKSEMSE T.C. 0153 T.C. DE LANGENBERG 2-4 / 4-8 / 38-61 Afgerond
za 21/04/2018 0185 T.C. HEIVELD B 0155 T.C. RUGGEVELD 1-5 / 3-10 / 47-73 Afgerond
za 28/04/2018 0120 AZUA .C.C. A 0089 MERKSEMSE T.C. 4-2 / 10-6 / 80-67 Afgerond
za 28/04/2018 0078 T.C. 'T SAS A 0155 T.C. RUGGEVELD 1-5 / 3-10 / 48-67 Afgerond
za 28/04/2018 0153 T.C. DE LANGENBERG 0185 T.C. HEIVELD B 5-1 / 11-3 / 80-46 Afgerond
za 05/05/2018 0089 MERKSEMSE T.C. 0078 T.C. 'T SAS A 4-2 / 9-7 / 76-70 Afgerond
za 05/05/2018 0185 T.C. HEIVELD B 0120 AZUA .C.C. A 2-4 / 5-10 / 67-79 Afgerond
za 05/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD 0153 T.C. DE LANGENBERG 2-4 / 5-8 / 54-65 Afgerond
za 12/05/2018 0120 AZUA .C.C. A 0155 T.C. RUGGEVELD 2-4 / 4-9 / 51-77 Afgerond
za 12/05/2018 0078 T.C. 'T SAS A 0153 T.C. DE LANGENBERG 2-4 / 5-9 / 58-74 Afgerond
za 12/05/2018 0089 MERKSEMSE T.C. 0185 T.C. HEIVELD B 3-3 / 8-6 / 61-60 Afgerond
za 19/05/2018 0153 T.C. DE LANGENBERG 0120 AZUA .C.C. A 5-1 / 10-3 / 69-41 Afgerond
za 19/05/2018 0185 T.C. HEIVELD B 0078 T.C. 'T SAS A 2-4 / 4-8 / 50-58 Afgerond
za 19/05/2018 0155 T.C. RUGGEVELD 0089 MERKSEMSE T.C. 5-1 / 10-3 / 69-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0097 TC WINGFIELD B 3-3 / 7-9 / 71-81 Afgerond
za 21/04/2018 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0032 KTC DEN BREMT 5-1 / 11-3 / 81-49 Afgerond
za 21/04/2018 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0159 T.C. DE VALK B 4-2 / 8-6 / 72-58 Afgerond
za 28/04/2018 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0080 T.C. BLAUWE REGEN 1-5 / 2-10 / 35-61 Afgerond
za 28/04/2018 0097 TC WINGFIELD B 0159 T.C. DE VALK B 5-1 / 10-3 / 74-50 Afgerond
za 28/04/2018 0032 KTC DEN BREMT 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 1-5 / 4-11 / 57-87 Afgerond
za 05/05/2018 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0097 TC WINGFIELD B 3-3 / 6-6 / 55-39 Afgerond
za 05/05/2018 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 5-1 / 10-3 / 74-45 Afgerond
za 05/05/2018 0159 T.C. DE VALK B 0032 KTC DEN BREMT 3-3 / 7-6 / 62-64 Afgerond
za 12/05/2018 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0159 T.C. DE VALK B 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 12/05/2018 0097 TC WINGFIELD B 0032 KTC DEN BREMT 2-4 / 6-9 / 68-71 Afgerond
za 12/05/2018 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-3 / 6-6 / 47-50 Afgerond
za 19/05/2018 0032 KTC DEN BREMT 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 3-3 / 7-6 / 58-55 Afgerond
za 19/05/2018 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0097 TC WINGFIELD B 6-0 / 12-3 / 89-50 Afgerond
za 19/05/2018 0159 T.C. DE VALK B 0080 T.C. BLAUWE REGEN 2-4 / 4-8 / 35-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0209 TC 'T SPUI VZW 0140 T.C. DUVELS C 4-2 / 9-4 / 69-47 Afgerond
za 21/04/2018 0051 T.C. SPORTIVA B 0210 TC 'T LEER 3-3 / 6-7 / 53-65 Afgerond
za 21/04/2018 0166 T.C. LAAGLAND 0216 PLAY & SPORT 3-3 / 7-6 / 56-54 Afgerond
za 28/04/2018 0209 TC 'T SPUI VZW 0051 T.C. SPORTIVA B 2-4 / 4-8 / 50-63 Afgerond
za 28/04/2018 0140 T.C. DUVELS C 0216 PLAY & SPORT 1-5 / 3-10 / 35-70 Afgerond
za 28/04/2018 0210 TC 'T LEER 0166 T.C. LAAGLAND 4-2 / 9-4 / 66-37 Afgerond
za 05/05/2018 0051 T.C. SPORTIVA B 0140 T.C. DUVELS C 5-1 / 10-3 / 66-46 Afgerond
za 05/05/2018 0166 T.C. LAAGLAND 0209 TC 'T SPUI VZW 3-3 / 7-6 / 61-63 Afgerond
za 05/05/2018 0216 PLAY & SPORT 0210 TC 'T LEER 2-4 / 5-8 / 51-54 Afgerond
za 12/05/2018 0209 TC 'T SPUI VZW 0216 PLAY & SPORT 2-4 / 6-8 / 57-64 Afgerond
za 12/05/2018 0140 T.C. DUVELS C 0210 TC 'T LEER 1-5 / 4-10 / 54-75 Afgerond
za 12/05/2018 0051 T.C. SPORTIVA B 0166 T.C. LAAGLAND 5-1 / 11-2 / 75-30 Afgerond
za 19/05/2018 0210 TC 'T LEER 0209 TC 'T SPUI VZW 3-3 / 7-6 / 57-56 Afgerond
za 19/05/2018 0166 T.C. LAAGLAND 0140 T.C. DUVELS C 4-2 / 9-6 / 75-66 Afgerond
za 19/05/2018 0216 PLAY & SPORT 0051 T.C. SPORTIVA B 3-3 / 6-6 / 56-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0025 TURNHOUTSE T.V. A 1-5 / 4-11 / 63-82 Afgerond
za 21/04/2018 0017 HERENTALSE 0069 HEISTSE T.C. 1-5 / 4-10 / 61-78 Afgerond
za 21/04/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0159 T.C. DE VALK C 3-3 / 6-7 / 52-64 Afgerond
za 28/04/2018 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0017 HERENTALSE 2-4 / 4-9 / 49-66 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/04/2018 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0159 T.C. DE VALK C 3-3 / 9-6 / 85-65 Afgerond
za 28/04/2018 0069 HEISTSE T.C. 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 5-1 / 11-3 / 82-43 Afgerond
za 05/05/2018 0017 HERENTALSE 0025 TURNHOUTSE T.V. A 1-5 / 3-10 / 52-71 Afgerond
za 05/05/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 6-0 / 12-2 / 79-42 Afgerond
za 05/05/2018 0159 T.C. DE VALK C 0069 HEISTSE T.C. 4-2 / 9-4 / 67-55 Afgerond
za 12/05/2018 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0159 T.C. DE VALK C 3-3 / 6-6 / 40-51 Afgerond
za 12/05/2018 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0069 HEISTSE T.C. 2-4 / 4-8 / 43-65 Afgerond
za 12/05/2018 0017 HERENTALSE 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 2-4 / 5-9 / 55-70 Afgerond
za 19/05/2018 0069 HEISTSE T.C. 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 6-0 / 12-3 / 86-63 Afgerond
za 19/05/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0025 TURNHOUTSE T.V. A 2-4 / 5-8 / 54-66 Afgerond
za 19/05/2018 0159 T.C. DE VALK C 0017 HERENTALSE 4-2 / 8-5 / 63-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0120 AZUA .C.C. C 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-3 / 7-6 / 60-64 Afgerond
za 21/04/2018 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0163 T.C. DE CHALET 3-3 / 7-7 / 64-70 Afgerond
za 21/04/2018 0077 T.C. FOREST HILLS 0053 T.C. BORNEM 6-0 / 12-0 / 72-24 Afgerond
za 28/04/2018 0120 AZUA .C.C. C 0191 KALMTHOUTSE T.C. 5-1 / 10-3 / 73-47 Afgerond
za 28/04/2018 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0053 T.C. BORNEM 5-1 / 10-3 / 70-34 Afgerond
za 28/04/2018 0163 T.C. DE CHALET 0077 T.C. FOREST HILLS 3-3 / 7-6 / 63-57 Afgerond
za 05/05/2018 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 4-2 / 9-5 / 75-64 Afgerond
za 05/05/2018 0077 T.C. FOREST HILLS 0120 AZUA .C.C. C 2-4 / 5-9 / 45-71 Afgerond
za 05/05/2018 0053 T.C. BORNEM 0163 T.C. DE CHALET 0-6 / 2-12 / 48-79 Afgerond
za 12/05/2018 0120 AZUA .C.C. C 0053 T.C. BORNEM 6-0 / 12-1 / 75-33 Afgerond
za 12/05/2018 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0163 T.C. DE CHALET 3-3 / 9-8 / 89-93 Afgerond
za 12/05/2018 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0077 T.C. FOREST HILLS 4-2 / 9-5 / 70-57 Afgerond
za 19/05/2018 0163 T.C. DE CHALET 0120 AZUA .C.C. C 4-2 / 8-8 / 77-83 Afgerond
za 19/05/2018 0077 T.C. FOREST HILLS 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0-6 / 3-12 / 48-85 Afgerond
za 19/05/2018 0053 T.C. BORNEM 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0-6 / 2-12 / 43-84 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0056 T.C. EMBLEM 4-2 / 9-4 / 67-56 Afgerond
za 21/04/2018 0128 T.C. KROMVELD 0206 TC DE VELDEN OEVEL 1-5 / 3-11 / 52-80 Afgerond
za 21/04/2018 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 5-1 / 11-3 / 76-44 Afgerond
za 28/04/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0128 T.C. KROMVELD 5-1 / 10-2 / 67-18 Afgerond
za 28/04/2018 0056 T.C. EMBLEM 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 5-1 / 10-3 / 74-50 Afgerond
za 28/04/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 4-2 / 9-5 / 71-62 Afgerond
za 05/05/2018 0128 T.C. KROMVELD 0056 T.C. EMBLEM 2-4 / 5-9 / 53-73 Afgerond
za 05/05/2018 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0112 ESSENSE T.C. INTER A 1-5 / 3-10 / 42-66 Afgerond
za 05/05/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0206 TC DE VELDEN OEVEL 1-5 / 2-10 / 40-70 Afgerond
za 12/05/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 4-2 / 9-5 / 72-51 Afgerond
za 12/05/2018 0056 T.C. EMBLEM 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-4 / 5-10 / 61-80 Afgerond
za 12/05/2018 0128 T.C. KROMVELD 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 1-5 / 3-11 / 40-80 Afgerond
za 19/05/2018 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0112 ESSENSE T.C. INTER A 5-1 / 10-5 / 84-65 Afgerond
za 19/05/2018 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0056 T.C. EMBLEM 4-2 / 8-5 / 58-55 Afgerond
za 19/05/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0128 T.C. KROMVELD 4-2 / 9-4 / 66-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0159 T.C. DE VALK A 0087 I.S.C. T.C. 0-6 / 0-12 / 37-74 Afgerond
za 21/04/2018 0100 VOSSELAARSE TC 0136 OUDE GOD SPORT 3-3 / 6-8 / 60-71 Afgerond
za 21/04/2018 0093 T.C. KIKSHAM 0099 T.C. OLEN 5-1 / 11-4 / 79-45 Afgerond
za 28/04/2018 0159 T.C. DE VALK A 0100 VOSSELAARSE TC 2-4 / 4-9 / 35-68 Afgerond
za 28/04/2018 0087 I.S.C. T.C. 0099 T.C. OLEN 3-3 / 7-8 / 70-73 Afgerond
za 28/04/2018 0093 T.C. KIKSHAM 0136 OUDE GOD SPORT 4-2 / 10-6 / 84-64 Afgerond
za 05/05/2018 0100 VOSSELAARSE TC 0087 I.S.C. T.C. 1-5 / 3-10 / 44-75 Afgerond
za 05/05/2018 0093 T.C. KIKSHAM 0159 T.C. DE VALK A 5-1 / 10-3 / 71-43 Afgerond
za 05/05/2018 0099 T.C. OLEN 0136 OUDE GOD SPORT 3-3 / 6-8 / 61-69 Afgerond
za 12/05/2018 0159 T.C. DE VALK A 0099 T.C. OLEN 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
za 12/05/2018 0136 OUDE GOD SPORT 0087 I.S.C. T.C. 4-2 / 9-4 / 66-42 Afgerond
za 12/05/2018 0100 VOSSELAARSE TC 0093 T.C. KIKSHAM 3-3 / 6-7 / 52-58 Afgerond
za 19/05/2018 0136 OUDE GOD SPORT 0159 T.C. DE VALK A 5-1 / 11-3 / 74-34 Afgerond
za 19/05/2018 0087 I.S.C. T.C. 0093 T.C. KIKSHAM 3-3 / 6-7 / 65-63 Afgerond
za 19/05/2018 0099 T.C. OLEN 0100 VOSSELAARSE TC 3-3 / 6-7 / 54-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 0140 T.C. DUVELS B 0051 T.C. SPORTIVA A 5-1 / 11-4 / 80-59 Afgerond
za 21/04/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0067 T.C. KEERPUNT '65 1-5 / 2-11 / 36-76 Afgerond
za 28/04/2018 0051 T.C. SPORTIVA A 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 5-1 / 10-4 / 72-48 Afgerond
za 28/04/2018 0039 TC PEERDSBOS 0140 T.C. DUVELS B 1-5 / 3-11 / 46-74 Afgerond
za 05/05/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0039 TC PEERDSBOS 1-5 / 3-11 / 53-81 Afgerond
za 05/05/2018 0067 T.C. KEERPUNT '65 0051 T.C. SPORTIVA A 4-2 / 8-6 / 78-59 Afgerond
za 12/05/2018 0140 T.C. DUVELS B 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 5-1 / 10-3 / 74-48 Afgerond
za 12/05/2018 0039 TC PEERDSBOS 0067 T.C. KEERPUNT '65 2-4 / 4-9 / 47-71 Afgerond
za 19/05/2018 0051 T.C. SPORTIVA A 0039 TC PEERDSBOS 2-4 / 7-8 / 67-65 Afgerond
za 19/05/2018 0067 T.C. KEERPUNT '65 0140 T.C. DUVELS B 3-3 / 7-7 / 57-65 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde