Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2017
  • Periode: Zomer
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8066 T.C. TOBIAS B 1-2 / 2-4 / 13-16 Afgerond
wo 19/04/2017 8055 T.C. DE PINTE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-2 / 3-5 / 16-26 Afgerond
wo 19/04/2017 8148 TENNIS 2000 A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8055 T.C. DE PINTE A 1-2 / 3-4 / 16-22 Afgerond
wo 26/04/2017 8066 T.C. TOBIAS B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
wo 26/04/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8148 TENNIS 2000 A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 03/05/2017 8055 T.C. DE PINTE A 8066 T.C. TOBIAS B 1-2 / 3-4 / 22-19 Afgerond
wo 03/05/2017 8148 TENNIS 2000 A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 0-3 / 1-6 / 12-27 Afgerond
wo 03/05/2017 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-1 / 5-4 / 27-26 Afgerond
wo 17/05/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 1-2 / 3-4 / 21-21 Afgerond
wo 17/05/2017 8066 T.C. TOBIAS B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-2 / 2-4 / 10-21 Afgerond
wo 17/05/2017 8055 T.C. DE PINTE A 8148 TENNIS 2000 A 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 24/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 3-0 / 6-1 / 27-17 Afgerond
wo 24/05/2017 8148 TENNIS 2000 A 8066 T.C. TOBIAS B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8055 T.C. DE PINTE A 2-1 / 5-3 / 27-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8072 T.C. STEKENE B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 19/04/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8072 T.C. STEKENE A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 19/04/2017 8079 T.H.C. INDIANA C 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8072 T.C. STEKENE B 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 1-2 / 2-4 / 13-19 Afgerond
wo 26/04/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8072 T.C. STEKENE A 8079 T.H.C. INDIANA C 1-2 / 2-4 / 15-20 Afgerond
wo 03/05/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-1 / 4-4 / 27-25 Afgerond
wo 03/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA C 8072 T.C. STEKENE B 0-3 / 1-6 / 10-26 Afgerond
wo 03/05/2017 8093 T.C. RACSO A 8072 T.C. STEKENE A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 17/05/2017 8072 T.C. STEKENE B 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 1-6 / 14-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8072 T.C. STEKENE A 3-0 / 6-1 / 27-10 Afgerond
wo 17/05/2017 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8079 T.H.C. INDIANA C 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 24/05/2017 8072 T.C. STEKENE A 8072 T.C. STEKENE B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 24/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA C 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-3 / 1-6 / 13-25 Afgerond
wo 24/05/2017 8093 T.C. RACSO A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8117 T.C. PLAYERS A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 19/04/2017 8079 T.H.C. INDIANA B 8159 T.C. ELEVEN A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 19/04/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-1 / 26-9 Afgerond
wo 26/04/2017 8117 T.C. PLAYERS A 8079 T.H.C. INDIANA B 2-1 / 5-2 / 25-14 Afgerond
wo 26/04/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 8022 T.C. EEKLO A 2-1 / 4-2 / 18-10 Afgerond
wo 26/04/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 0-3 / 0-6 / 12-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 2-1 / 4-2 / 17-9 Afgerond
wo 03/05/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8117 T.C. PLAYERS A 2-1 / 5-2 / 24-12 Afgerond
wo 03/05/2017 8022 T.C. EEKLO A 8159 T.C. ELEVEN A 1-2 / 2-4 / 17-19 Afgerond
wo 17/05/2017 8117 T.C. PLAYERS A 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 17/05/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 8159 T.C. ELEVEN A 0-3 / 2-6 / 22-27 Afgerond
wo 17/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA B 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 0-3 / 1-6 / 10-27 Afgerond
wo 24/05/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8117 T.C. PLAYERS A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 2-1 / 5-2 / 25-11 Afgerond
wo 24/05/2017 8022 T.C. EEKLO A 8079 T.H.C. INDIANA B 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8028 T.C. ORBIS A 0-3 / 1-6 / 8-25 Afgerond
wo 19/04/2017 8105 TC VELINA A 8114 T.C. MADISON A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 19/04/2017 8045 T.C. BRAKEL A 8057 T.C. MERELBEKE B 1-2 / 3-4 / 22-21 Afgerond
wo 26/04/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8105 TC VELINA A 0-3 / 1-6 / 8-26 Afgerond
wo 26/04/2017 8028 T.C. ORBIS A 8057 T.C. MERELBEKE B 2-1 / 4-3 / 22-18 Afgerond
wo 26/04/2017 8114 T.C. MADISON A 8045 T.C. BRAKEL A 1-2 / 2-4 / 12-20 Afgerond
wo 03/05/2017 8105 TC VELINA A 8028 T.C. ORBIS A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 03/05/2017 8045 T.C. BRAKEL A 8143 T.C. FOR EVER A 2-1 / 4-3 / 23-19 Afgerond
wo 03/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE B 8114 T.C. MADISON A 2-1 / 4-2 / 17-8 Afgerond
wo 17/05/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8057 T.C. MERELBEKE B 2-1 / 4-3 / 22-21 Afgerond
wo 17/05/2017 8028 T.C. ORBIS A 8114 T.C. MADISON A 3-0 / 6-1 / 25-9 Afgerond
wo 17/05/2017 8105 TC VELINA A 8045 T.C. BRAKEL A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 24/05/2017 8114 T.C. MADISON A 8143 T.C. FOR EVER A 1-2 / 3-4 / 17-20 Afgerond
wo 24/05/2017 8045 T.C. BRAKEL A 8028 T.C. ORBIS A 1-2 / 2-4 / 10-20 Afgerond
wo 24/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE B 8105 TC VELINA A 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 0-3 / 1-6 / 9-27 Afgerond
wo 19/04/2017 8145 TS KENTA B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 1-6 / 12-26 Afgerond
wo 19/04/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 1-2 / 3-5 / 21-27 Afgerond
wo 26/04/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8145 TS KENTA B 1-2 / 2-4 / 10-19 Afgerond
wo 26/04/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 1-2 / 2-4 / 15-20 Afgerond
wo 26/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2-1 / 4-3 / 22-21 Afgerond
wo 03/05/2017 8145 TS KENTA B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
wo 03/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8118 T.C. LOVENDEGEM A 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 03/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 1-2 / 2-5 / 17-25 Afgerond
wo 17/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8145 TS KENTA B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8118 T.C. LOVENDEGEM A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 24/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 3-0 / 6-1 / 25-15 Afgerond
wo 24/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8145 TS KENTA B 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8056 T.C. OUDENAARDE B 8154 DE VALLEI A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 19/04/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 19/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8145 TS KENTA A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 26/04/2017 8056 T.C. OUDENAARDE B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 2-1 / 4-2 / 17-11 Afgerond
wo 26/04/2017 8154 DE VALLEI A 8145 TS KENTA A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 26/04/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 1-2 / 3-5 / 22-27 Afgerond
wo 03/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8154 DE VALLEI A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8056 T.C. OUDENAARDE B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 03/05/2017 8145 TS KENTA A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8056 T.C. OUDENAARDE B 8145 TS KENTA A 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 17/05/2017 8154 DE VALLEI A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 2-1 / 4-3 / 20-19 Afgerond
wo 17/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8056 T.C. OUDENAARDE B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 24/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8154 DE VALLEI A 3-0 / 6-0 / 24-12 Afgerond
wo 24/05/2017 8145 TS KENTA A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 2-1 / 4-4 / 23-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8154 DE VALLEI B 8157 T.C. ZAFFELARE B 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
wo 19/04/2017 8052 T.C. NOBEL A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 2-1 / 4-3 / 24-17 Afgerond
wo 26/04/2017 8157 T.C. ZAFFELARE B 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8154 DE VALLEI B 2-1 / 5-3 / 28-21 Afgerond
wo 03/05/2017 8052 T.C. NOBEL A 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-1 / 27-16 Afgerond
wo 03/05/2017 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8157 T.C. ZAFFELARE B 3-0 / 6-2 / 27-21 Afgerond
wo 17/05/2017 8154 DE VALLEI B 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 1-6 / 12-27 Afgerond
wo 17/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 1-2 / 3-4 / 21-19 Afgerond
wo 24/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE B 8136 T.C. TOPSPIN A 1-2 / 2-5 / 13-21 Afgerond
wo 24/05/2017 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8154 DE VALLEI B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8057 T.C. MERELBEKE C 2-1 / 5-3 / 29-20 Afgerond
wo 19/04/2017 8154 DE VALLEI C 8010 GANTOISE C 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
wo 26/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE C 8154 DE VALLEI C 3-0 / 6-1 / 27-7 Afgerond
wo 26/04/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8079 T.H.C. INDIANA A 1-2 / 2-4 / 13-18 Afgerond
wo 03/05/2017 8154 DE VALLEI C 8157 T.C. ZAFFELARE A 2-1 / 4-3 / 17-20 Afgerond
wo 03/05/2017 8010 GANTOISE C 8057 T.C. MERELBEKE C 3-0 / 6-3 / 30-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8154 DE VALLEI C 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 17/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8010 GANTOISE C 2-1 / 4-3 / 22-18 Afgerond
wo 24/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE C 8157 T.C. ZAFFELARE A 2-1 / 5-3 / 27-22 Afgerond
wo 24/05/2017 8010 GANTOISE C 8079 T.H.C. INDIANA A 1-2 / 3-5 / 19-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8010 GANTOISE B 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 19/04/2017 8066 T.C. TOBIAS A 8055 T.C. DE PINTE B 2-1 / 5-3 / 29-26 Afgerond
wo 26/04/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8066 T.C. TOBIAS A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 26/04/2017 8028 T.C. ORBIS B 8010 GANTOISE B 1-2 / 2-4 / 13-19 Afgerond
wo 03/05/2017 8066 T.C. TOBIAS A 8028 T.C. ORBIS B 1-2 / 4-4 / 24-22 Afgerond
wo 03/05/2017 8055 T.C. DE PINTE B 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8010 GANTOISE B 8066 T.C. TOBIAS A 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
wo 17/05/2017 8028 T.C. ORBIS B 8055 T.C. DE PINTE B 0-3 / 2-6 / 19-28 Afgerond
wo 24/05/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8028 T.C. ORBIS B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 24/05/2017 8055 T.C. DE PINTE B 8010 GANTOISE B 1-2 / 2-4 / 9-22 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde