Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2017
  • Periode: Zomer
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8157 T.C. ZAFFELARE A 0-3 / 1-6 / 22-40 Afgerond
za 22/04/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8136 T.C. TOPSPIN A 2-1 / 4-3 / 33-28 Afgerond
za 22/04/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8038 T.C. SPORTINA A 1-2 / 2-5 / 33-39 Afgerond
za 29/04/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 29/04/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8038 T.C. SPORTINA A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 29/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-1 / 4-4 / 41-38 Afgerond
za 06/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8157 T.C. ZAFFELARE A 1-2 / 4-4 / 34-36 Afgerond
za 06/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 06/05/2017 8038 T.C. SPORTINA A 8136 T.C. TOPSPIN A 1-2 / 3-4 / 30-32 Afgerond
za 13/05/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8038 T.C. SPORTINA A 0-3 / 1-6 / 17-42 Afgerond
za 13/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8136 T.C. TOPSPIN A 0-3 / 2-6 / 30-46 Afgerond
za 13/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-1 / 4-2 / 26-23 Afgerond
za 20/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 2-1 / 5-2 / 37-24 Afgerond
za 20/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-0 / 6-0 / 39-25 Afgerond
za 20/05/2017 8038 T.C. SPORTINA A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 2-1 / 4-4 / 33-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 22/04/2017 8010 GANTOISE A 8145 TS KENTA A 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 22/04/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8055 T.C. DE PINTE A 1-2 / 3-4 / 34-29 Afgerond
za 29/04/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8010 GANTOISE A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 29/04/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8055 T.C. DE PINTE A 2-1 / 4-3 / 30-28 Afgerond
za 29/04/2017 8145 TS KENTA A 8143 T.C. FOR EVER A 1-2 / 3-4 / 35-35 Afgerond
za 06/05/2017 8010 GANTOISE A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 0-3 / 1-6 / 18-38 Afgerond
za 06/05/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 06/05/2017 8055 T.C. DE PINTE A 8145 TS KENTA A 1-2 / 3-4 / 32-35 Afgerond
za 13/05/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8055 T.C. DE PINTE A 2-1 / 5-4 / 46-43 Afgerond
za 13/05/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8145 TS KENTA A 1-2 / 2-4 / 19-33 Afgerond
za 13/05/2017 8010 GANTOISE A 8143 T.C. FOR EVER A 1-2 / 2-4 / 18-34 Afgerond
za 20/05/2017 8145 TS KENTA A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 2-1 / 4-2 / 28-16 Afgerond
za 20/05/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 3-0 / 6-0 / 37-23 Afgerond
za 20/05/2017 8055 T.C. DE PINTE A 8010 GANTOISE A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8056 T.C. OUDENAARDE A 1-2 / 3-4 / 31-37 Afgerond
za 22/04/2017 8052 T.C. NOBEL A 8028 T.C. ORBIS A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 29/04/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 29/04/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 06/05/2017 8052 T.C. NOBEL A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 2-1 / 4-2 / 26-24 Afgerond
za 06/05/2017 8028 T.C. ORBIS A 8056 T.C. OUDENAARDE A 1-2 / 2-4 / 24-32 Afgerond
za 13/05/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 13/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8028 T.C. ORBIS A 3-0 / 6-1 / 41-17 Afgerond
za 20/05/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 20/05/2017 8028 T.C. ORBIS A 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde