Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2017
  • Periode: Zomer
  • Categorie: MEISJES U11
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN B 8145 TS KENTA B 2-1 / 4-2 / 18-15 Afgerond
wo 19/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE B 8079 T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 19/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN B 8057 T.C. MERELBEKE B 2-1 / 4-2 / 19-14 Afgerond
wo 26/04/2017 8145 TS KENTA B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 3-0 / 6-1 / 24-8 Afgerond
wo 26/04/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8136 T.C. TOPSPIN A 0-3 / 0-6 / 0-24 Niet aangevangen
wo 03/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE B 8145 TS KENTA B 1-2 / 2-4 / 16-19 Afgerond
wo 03/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8079 T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 17/05/2017 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 17/05/2017 8145 TS KENTA B 8079 T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 17/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE B 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 24/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN B 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8145 TS KENTA B 0-3 / 1-6 / 8-27 Afgerond
wo 24/05/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8057 T.C. MERELBEKE B 0-3 / 1-6 / 7-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8148 TENNIS 2000 A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 19/04/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8117 T.C. PLAYERS A 1-2 / 3-5 / 18-27 Afgerond
wo 19/04/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8118 T.C. LOVENDEGEM A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 1-2 / 2-4 / 13-19 Afgerond
wo 26/04/2017 8148 TENNIS 2000 A 8118 T.C. LOVENDEGEM A 1-2 / 2-4 / 14-21 Afgerond
wo 26/04/2017 8117 T.C. PLAYERS A 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 03/05/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8148 TENNIS 2000 A 2-1 / 4-2 / 19-11 Afgerond
wo 03/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 1-2 / 2-5 / 12-22 Afgerond
wo 03/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8117 T.C. PLAYERS A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8118 T.C. LOVENDEGEM A 3-0 / 6-1 / 24-13 Afgerond
wo 17/05/2017 8148 TENNIS 2000 A 8117 T.C. PLAYERS A 1-2 / 2-4 / 13-19 Afgerond
wo 17/05/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 24/05/2017 8117 T.C. PLAYERS A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 3-0 / 6-1 / 25-14 Afgerond
wo 24/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8148 TENNIS 2000 A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 1-2 / 2-5 / 14-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 19/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8093 T.C. RACSO A 1-2 / 3-5 / 20-26 Afgerond
wo 26/04/2017 8052 T.C. NOBEL A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 26/04/2017 8045 T.C. BRAKEL A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 2-1 / 4-2 / 17-14 Afgerond
wo 03/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8045 T.C. BRAKEL A 2-1 / 4-2 / 16-11 Afgerond
wo 03/05/2017 8093 T.C. RACSO A 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8045 T.C. BRAKEL A 8093 T.C. RACSO A 1-2 / 2-5 / 17-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8052 T.C. NOBEL A 8045 T.C. BRAKEL A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 24/05/2017 8093 T.C. RACSO A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8022 T.C. EEKLO A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 19/04/2017 8052 T.C. NOBEL B 8145 TS KENTA A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 26/04/2017 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8052 T.C. NOBEL B 2-1 / 4-2 / 19-14 Afgerond
wo 26/04/2017 8154 DE VALLEI A 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 03/05/2017 8052 T.C. NOBEL B 8154 DE VALLEI A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8145 TS KENTA A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8022 T.C. EEKLO A 8052 T.C. NOBEL B 1-2 / 4-4 / 23-26 Afgerond
wo 17/05/2017 8154 DE VALLEI A 8145 TS KENTA A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 24/05/2017 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8154 DE VALLEI A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8145 TS KENTA A 8022 T.C. EEKLO A 2-1 / 4-4 / 23-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 2-1 / 5-3 / 26-26 Afgerond
wo 19/04/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8143 T.C. FOR EVER A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 26/04/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 26/04/2017 8107 T.C. DEN BRUEL A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8107 T.C. DEN BRUEL A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 03/05/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 1-2 / 3-4 / 15-23 Afgerond
wo 17/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 17/05/2017 8107 T.C. DEN BRUEL A 8143 T.C. FOR EVER A 1-2 / 3-4 / 19-23 Afgerond
wo 24/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8107 T.C. DEN BRUEL A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 24/05/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 19/04/2017 8022 T.C. EEKLO B 8126 T.C. HOF TER BURST A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 19/04/2017 8072 T.C. STEKENE A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 2-1 / 4-2 / 16-13 Afgerond
wo 26/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8072 T.C. STEKENE A 2-1 / 4-2 / 16-15 Afgerond
wo 26/04/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8022 T.C. EEKLO B 2-1 / 4-3 / 22-22 Afgerond
wo 03/05/2017 8072 T.C. STEKENE A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 03/05/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-1 / 4-3 / 20-19 Afgerond
wo 17/05/2017 8022 T.C. EEKLO B 8072 T.C. STEKENE A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 17/05/2017 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 24/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 24/05/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8022 T.C. EEKLO B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde