Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2017
  • Periode: Zomer
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8055 T.C. DE PINTE A 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 19-36 Afgerond
za 22/04/2017 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8010 GANTOISE A 2-1 / 4-3 / 33-33 Afgerond
za 22/04/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 0-3 / 2-6 / 26-42 Afgerond
za 29/04/2017 8055 T.C. DE PINTE A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 1-2 / 2-4 / 18-29 Afgerond
za 29/04/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 2-1 / 4-2 / 28-23 Afgerond
za 29/04/2017 8010 GANTOISE A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 06/05/2017 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8056 T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 06/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8055 T.C. DE PINTE A 1-2 / 2-4 / 19-27 Afgerond
za 06/05/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8010 GANTOISE A 1-2 / 2-5 / 24-39 Afgerond
za 13/05/2017 8055 T.C. DE PINTE A 8082 T.C. DENDERLEEUW A 1-2 / 4-5 / 38-48 Afgerond
za 13/05/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8010 GANTOISE A 1-2 / 2-4 / 14-31 Afgerond
za 13/05/2017 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 3-0 / 6-2 / 47-27 Afgerond
za 20/05/2017 8010 GANTOISE A 8055 T.C. DE PINTE A 1-2 / 2-4 / 26-30 Afgerond
za 20/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 20/05/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8148 TENNIS 2000 A 8145 TS KENTA A 1-2 / 2-5 / 20-37 Afgerond
za 22/04/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 22/04/2017 8114 T.C. MADISON A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 29/04/2017 8148 TENNIS 2000 A 8118 T.C. LOVENDEGEM A 2-1 / 5-2 / 35-22 Afgerond
za 29/04/2017 8145 TS KENTA A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 1-2 / 2-5 / 22-32 Afgerond
za 29/04/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8114 T.C. MADISON A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 06/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8145 TS KENTA A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 06/05/2017 8114 T.C. MADISON A 8148 TENNIS 2000 A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 06/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 13/05/2017 8148 TENNIS 2000 A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 13/05/2017 8145 TS KENTA A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-0 / 6-0 / 37-18 Afgerond
za 13/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8114 T.C. MADISON A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 20/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8148 TENNIS 2000 A 1-2 / 4-4 / 39-43 Afgerond
za 20/05/2017 8114 T.C. MADISON A 8145 TS KENTA A 2-1 / 4-3 / 29-35 Afgerond
za 20/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8118 T.C. LOVENDEGEM A 3-0 / 6-0 / 38-12 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8072 T.C. STEKENE A 8154 DE VALLEI A 0-3 / 1-6 / 14-38 Afgerond
za 22/04/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 0-3 / 2-6 / 32-43 Afgerond
za 22/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 29/04/2017 8072 T.C. STEKENE A 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 29/04/2017 8154 DE VALLEI A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 29/04/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
za 06/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8154 DE VALLEI A 0-3 / 0-6 / 6-37 Afgerond
za 06/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8072 T.C. STEKENE A 2-1 / 5-2 / 38-19 Afgerond
za 06/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 1-2 / 2-5 / 16-33 Afgerond
za 13/05/2017 8072 T.C. STEKENE A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 2-1 / 4-3 / 38-30 Afgerond
za 13/05/2017 8154 DE VALLEI A 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 3-0 / 6-1 / 40-13 Afgerond
za 13/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE A 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 20/05/2017 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8072 T.C. STEKENE A 1-2 / 2-5 / 23-36 Afgerond
za 20/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8154 DE VALLEI A 1-2 / 2-5 / 28-38 Afgerond
za 20/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8061 T.C. PAVINOM A 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 22/04/2017 8172 VZW TC STERRENBOS A 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 22/04/2017 8159 T.C. ELEVEN B 8140 T.C. BECKHAND A 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 29/04/2017 8061 T.C. PAVINOM A 8172 VZW TC STERRENBOS A 3-0 / 6-0 / 37-7 Afgerond
za 29/04/2017 8093 T.C. RACSO A 8140 T.C. BECKHAND A 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 29/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8159 T.C. ELEVEN B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 06/05/2017 8172 VZW TC STERRENBOS A 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 06/05/2017 8159 T.C. ELEVEN B 8061 T.C. PAVINOM A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 06/05/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 13/05/2017 8061 T.C. PAVINOM A 8140 T.C. BECKHAND A 2-1 / 5-2 / 37-22 Afgerond
za 13/05/2017 8093 T.C. RACSO A 8057 T.C. MERELBEKE A 2-1 / 5-2 / 40-22 Afgerond
za 13/05/2017 8172 VZW TC STERRENBOS A 8159 T.C. ELEVEN B 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 20/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8061 T.C. PAVINOM A 1-2 / 3-4 / 34-37 Afgerond
za 20/05/2017 8159 T.C. ELEVEN B 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
za 20/05/2017 8140 T.C. BECKHAND A 8172 VZW TC STERRENBOS A 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8010 GANTOISE B 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 3-0 / 6-0 / 37-9 Afgerond
za 22/04/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B 8105 TC VELINA A 1-2 / 2-4 / 15-30 Afgerond
za 22/04/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 1-2 / 2-4 / 18-26 Afgerond
za 29/04/2017 8010 GANTOISE B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B 2-1 / 4-2 / 29-16 Afgerond
za 29/04/2017 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 29/04/2017 8105 TC VELINA A 8079 T.H.C. INDIANA A 1-2 / 2-4 / 13-25 Afgerond
za 06/05/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 2-1 / 5-3 / 38-33 Afgerond
za 06/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8010 GANTOISE B 2-1 / 4-2 / 31-16 Afgerond
za 06/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8105 TC VELINA A 2-1 / 4-2 / 30-21 Afgerond
za 13/05/2017 8010 GANTOISE B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
za 13/05/2017 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 8105 TC VELINA A 1-2 / 2-4 / 23-32 Afgerond
za 13/05/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B 8079 T.H.C. INDIANA A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 20/05/2017 8105 TC VELINA A 8010 GANTOISE B 3-0 / 6-2 / 44-34 Afgerond
za 20/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8026 VZW ZELZAATSE TENNIS CLUB A 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 20/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM B 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8072 T.C. STEKENE B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 22/04/2017 8052 T.C. NOBEL A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-2 / 3-4 / 29-35 Afgerond
za 22/04/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8143 T.C. FOR EVER A 0-3 / 1-6 / 15-39 Afgerond
za 29/04/2017 8072 T.C. STEKENE B 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 1-6 / 17-37 Afgerond
za 29/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8143 T.C. FOR EVER A 1-2 / 2-4 / 16-28 Afgerond
za 29/04/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 2-1 / 4-2 / 26-20 Afgerond
za 06/05/2017 8052 T.C. NOBEL A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 2-1 / 5-2 / 33-14 Afgerond
za 06/05/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8072 T.C. STEKENE B 1-2 / 3-4 / 30-31 Afgerond
za 06/05/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-2 / 2-4 / 21-33 Afgerond
za 13/05/2017 8072 T.C. STEKENE B 8143 T.C. FOR EVER A 1-2 / 3-4 / 33-36 Afgerond
za 13/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-3 / 2-6 / 26-44 Afgerond
za 13/05/2017 8052 T.C. NOBEL A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 20/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8072 T.C. STEKENE B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 20/05/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-0 / 6-1 / 43-24 Afgerond
za 20/05/2017 8143 T.C. FOR EVER A 8052 T.C. NOBEL A 2-1 / 4-3 / 33-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8148 TENNIS 2000 B 1-2 / 2-5 / 24-38 Afgerond
za 22/04/2017 8143 T.C. FOR EVER B 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 3-0 / 6-3 / 43-41 Afgerond
za 29/04/2017 8148 TENNIS 2000 B 8143 T.C. FOR EVER B 2-1 / 5-3 / 47-37 Afgerond
za 29/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 06/05/2017 8143 T.C. FOR EVER B 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-1 / 41-14 Afgerond
za 06/05/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8148 TENNIS 2000 B 1-2 / 3-4 / 36-42 Afgerond
za 13/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8143 T.C. FOR EVER B 1-2 / 3-4 / 24-37 Afgerond
za 13/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN A 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 0-3 / 1-6 / 17-40 Afgerond
za 20/05/2017 8148 TENNIS 2000 B 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 20/05/2017 8174 HAAGSE TENNISHOEK A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 2-1 / 4-2 / 28-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 8159 T.C. ELEVEN A 1-2 / 2-4 / 23-26 Afgerond
za 22/04/2017 8093 T.C. RACSO B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 1-2 / 2-4 / 20-29 Afgerond
za 29/04/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8093 T.C. RACSO B 1-2 / 3-4 / 33-34 Afgerond
za 29/04/2017 8038 T.C. SPORTINA A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 06/05/2017 8093 T.C. RACSO B 8038 T.C. SPORTINA A 1-2 / 2-4 / 20-29 Afgerond
za 06/05/2017 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8159 T.C. ELEVEN A 3-0 / 6-2 / 42-29 Afgerond
za 13/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 8093 T.C. RACSO B 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 13/05/2017 8038 T.C. SPORTINA A 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 2-1 / 4-2 / 29-17 Afgerond
za 20/05/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8038 T.C. SPORTINA A 0-3 / 1-6 / 21-42 Afgerond
za 20/05/2017 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 3-0 / 6-1 / 40-20 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde