Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: RENT A CAR JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2017
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8140 T.C. BECKHAND 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-0 / 6-1 / 42-27 Afgerond
za 22/04/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 22/04/2017 8093 T.C. RACSO A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP C 3-0 / 6-1 / 39-13 Afgerond
za 29/04/2017 8140 T.C. BECKHAND 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 29/04/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP C 3-0 / 6-1 / 42-25 Afgerond
za 29/04/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 06/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 06/05/2017 8093 T.C. RACSO A 8140 T.C. BECKHAND 2-1 / 4-2 / 36-26 Afgerond
za 06/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP C 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-0 / 6-1 / 39-16 Afgerond
za 13/05/2017 8140 T.C. BECKHAND 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP C 3-0 / 6-2 / 46-34 Afgerond
za 13/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8118 T.C. LOVENDEGEM 2-1 / 5-4 / 45-37 Afgerond
za 13/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE A 8093 T.C. RACSO A 2-1 / 4-2 / 31-22 Afgerond
za 20/05/2017 8118 T.C. LOVENDEGEM 8140 T.C. BECKHAND 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 20/05/2017 8093 T.C. RACSO A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-0 / 6-2 / 49-28 Afgerond
za 20/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP C 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8028 T.C. ORBIS 8126 T.C. HOF TER BURST A 3-0 / 6-1 / 37-17 Afgerond
za 22/04/2017 8148 TENNIS 2000 B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 0-3 / 2-6 / 31-47 Afgerond
za 22/04/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 29/04/2017 8028 T.C. ORBIS 8148 TENNIS 2000 B 0-3 / 1-6 / 21-40 Afgerond
za 29/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 2-1 / 4-2 / 27-16 Afgerond
za 29/04/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 06/05/2017 8148 TENNIS 2000 B 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-1 / 5-2 / 39-27 Afgerond
za 06/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8028 T.C. ORBIS 2-1 / 4-2 / 31-23 Afgerond
za 06/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 1-2 / 2-4 / 22-28 Afgerond
za 13/05/2017 8028 T.C. ORBIS 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 1-2 / 2-4 / 20-30 Afgerond
za 13/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST A 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 1-2 / 2-5 / 25-40 Afgerond
za 13/05/2017 8148 TENNIS 2000 B 8121 T.C. ZOTTEGEM B 1-2 / 3-4 / 28-30 Afgerond
za 20/05/2017 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8028 T.C. ORBIS 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
za 20/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-3 / 1-6 / 29-44 Afgerond
za 20/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8148 TENNIS 2000 B 1-2 / 2-5 / 26-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8079 T.H.C. INDIANA B 8159 T.C. ELEVEN B 2-1 / 5-3 / 42-34 Afgerond
za 22/04/2017 8148 TENNIS 2000 A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 2-1 / 4-2 / 28-13 Afgerond
za 22/04/2017 8052 T.C. NOBEL A 8089 T.C. RESSCHEBEKE 2-1 / 5-2 / 37-18 Afgerond
za 29/04/2017 8079 T.H.C. INDIANA B 8148 TENNIS 2000 A 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 29/04/2017 8159 T.C. ELEVEN B 8089 T.C. RESSCHEBEKE 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
za 29/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8052 T.C. NOBEL A 2-1 / 4-2 / 29-20 Afgerond
za 06/05/2017 8148 TENNIS 2000 A 8159 T.C. ELEVEN B 1-2 / 2-4 / 18-26 Afgerond
za 06/05/2017 8052 T.C. NOBEL A 8079 T.H.C. INDIANA B 2-1 / 4-4 / 30-42 Afgerond
za 06/05/2017 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
za 13/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA B 8089 T.C. RESSCHEBEKE 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 13/05/2017 8159 T.C. ELEVEN B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 1-2 / 2-5 / 31-38 Afgerond
za 13/05/2017 8148 TENNIS 2000 A 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 1-6 / 27-38 Afgerond
za 20/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8079 T.H.C. INDIANA B 3-0 / 6-0 / 39-25 Afgerond
za 20/05/2017 8052 T.C. NOBEL A 8159 T.C. ELEVEN B 1-2 / 2-4 / 26-29 Afgerond
za 20/05/2017 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8148 TENNIS 2000 A 2-1 / 4-2 / 30-23 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 22/04/2017 8145 TS KENTA 8045 T.C. BRAKEL 1-2 / 3-4 / 29-32 Afgerond
za 22/04/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8113 T.C. OOSTAKKER 2-1 / 4-2 / 25-21 Afgerond
za 29/04/2017 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8145 TS KENTA 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 29/04/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8113 T.C. OOSTAKKER 2-1 / 4-3 / 31-31 Afgerond
za 29/04/2017 8045 T.C. BRAKEL 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 06/05/2017 8145 TS KENTA 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 06/05/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 06/05/2017 8113 T.C. OOSTAKKER 8045 T.C. BRAKEL 2-1 / 4-2 / 26-20 Afgerond
za 13/05/2017 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8113 T.C. OOSTAKKER 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 13/05/2017 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8045 T.C. BRAKEL 2-1 / 4-2 / 34-17 Afgerond
za 13/05/2017 8145 TS KENTA 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 20/05/2017 8045 T.C. BRAKEL 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 20/05/2017 8056 T.C. OUDENAARDE A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 20/05/2017 8113 T.C. OOSTAKKER 8145 TS KENTA 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 1-2 / 4-4 / 34-34 Afgerond
za 22/04/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8172 VZW TC STERRENBOS 2-1 / 5-2 / 35-18 Afgerond
za 22/04/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8057 T.C. MERELBEKE B 1-2 / 2-4 / 22-33 Afgerond
za 29/04/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 3-0 / 6-0 / 37-17 Afgerond
za 29/04/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8057 T.C. MERELBEKE B 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 29/04/2017 8172 VZW TC STERRENBOS 8076 T.C. 'T LOBBEKE 3-0 / 6-1 / 43-22 Afgerond
za 06/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 1-2 / 3-4 / 27-30 Afgerond
za 06/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 06/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE B 8172 VZW TC STERRENBOS 3-0 / 6-1 / 40-24 Afgerond
za 13/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8057 T.C. MERELBEKE B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 13/05/2017 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8172 VZW TC STERRENBOS 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 13/05/2017 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8076 T.C. 'T LOBBEKE 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 20/05/2017 8172 VZW TC STERRENBOS 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 20/05/2017 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 20/05/2017 8057 T.C. MERELBEKE B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 0-3 / 2-6 / 35-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8107 T.C. DEN BRUEL 1-2 / 3-4 / 29-35 Afgerond
za 22/04/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 22/04/2017 8136 T.C. TOPSPIN 8106 T.C. SOKS 2-1 / 4-2 / 26-26 Afgerond
za 29/04/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8079 T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-1 / 39-28 Afgerond
za 29/04/2017 8107 T.C. DEN BRUEL 8106 T.C. SOKS 3-0 / 6-1 / 42-25 Afgerond
za 29/04/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8136 T.C. TOPSPIN 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 06/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8107 T.C. DEN BRUEL 1-2 / 4-4 / 42-37 Afgerond
za 06/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN 8159 T.C. ELEVEN A 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 06/05/2017 8106 T.C. SOKS 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 13/05/2017 8159 T.C. ELEVEN A 8106 T.C. SOKS 3-0 / 6-1 / 41-20 Afgerond
za 13/05/2017 8107 T.C. DEN BRUEL 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 0-3 / 0-6 / 15-38 Afgerond
za 13/05/2017 8079 T.H.C. INDIANA A 8136 T.C. TOPSPIN 2-1 / 5-4 / 42-44 Afgerond
za 20/05/2017 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8159 T.C. ELEVEN A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 20/05/2017 8136 T.C. TOPSPIN 8107 T.C. DEN BRUEL 0-3 / 1-6 / 21-41 Afgerond
za 20/05/2017 8106 T.C. SOKS 8079 T.H.C. INDIANA A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8056 T.C. OUDENAARDE B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 1-2 / 3-4 / 35-35 Afgerond
za 22/04/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8072 T.C. STEKENE 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 29/04/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 29/04/2017 8065 T.C. WACHTEBEKE 8056 T.C. OUDENAARDE B 2-1 / 5-2 / 38-22 Afgerond
za 06/05/2017 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8065 T.C. WACHTEBEKE 3-0 / 6-1 / 39-27 Afgerond
za 06/05/2017 8072 T.C. STEKENE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 1-2 / 2-4 / 16-29 Afgerond
za 13/05/2017 8056 T.C. OUDENAARDE B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 0-3 / 0-6 / 22-39 Afgerond
za 13/05/2017 8065 T.C. WACHTEBEKE 8072 T.C. STEKENE 2-1 / 4-2 / 25-20 Afgerond
za 20/05/2017 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8065 T.C. WACHTEBEKE 2-1 / 4-2 / 27-12 Afgerond
za 20/05/2017 8072 T.C. STEKENE 8056 T.C. OUDENAARDE B 3-0 / 6-1 / 40-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8105 TC VELINA 8055 T.C. DE PINTE 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 22/04/2017 8114 T.C. MADISON 8157 T.C. ZAFFELARE 1-2 / 2-4 / 16-29 Afgerond
za 29/04/2017 8055 T.C. DE PINTE 8114 T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 29/04/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW 8105 TC VELINA 2-1 / 5-3 / 44-33 Afgerond
za 06/05/2017 8114 T.C. MADISON 8082 T.C. DENDERLEEUW 1-2 / 2-5 / 28-38 Afgerond
za 06/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE 8055 T.C. DE PINTE 2-1 / 5-3 / 41-33 Afgerond
za 13/05/2017 8105 TC VELINA 8114 T.C. MADISON 2-1 / 4-2 / 33-28 Afgerond
za 13/05/2017 8082 T.C. DENDERLEEUW 8157 T.C. ZAFFELARE 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 20/05/2017 8055 T.C. DE PINTE 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 20/05/2017 8157 T.C. ZAFFELARE 8105 TC VELINA 3-0 / 6-1 / 41-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8052 T.C. NOBEL B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 22/04/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8010 GANTOISE 2-1 / 5-2 / 41-25 Afgerond
za 29/04/2017 8052 T.C. NOBEL B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 29/04/2017 8117 T.C. PLAYERS 8121 T.C. ZOTTEGEM C 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 06/05/2017 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8117 T.C. PLAYERS 3-0 / 6-0 / 37-8 Afgerond
za 06/05/2017 8010 GANTOISE 8052 T.C. NOBEL B 1-2 / 3-5 / 37-38 Afgerond
za 13/05/2017 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 13/05/2017 8117 T.C. PLAYERS 8010 GANTOISE 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 20/05/2017 8052 T.C. NOBEL B 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 1-6 / 14-40 Afgerond
za 20/05/2017 8010 GANTOISE 8121 T.C. ZOTTEGEM C 0-3 / 1-6 / 28-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 22/04/2017 8143 T.C. FOR EVER B 8093 T.C. RACSO B 1-2 / 3-4 / 30-28 Afgerond
za 22/04/2017 8126 T.C. HOF TER BURST B 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 1-2 / 2-4 / 24-32 Afgerond
za 29/04/2017 8093 T.C. RACSO B 8126 T.C. HOF TER BURST B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 29/04/2017 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8143 T.C. FOR EVER B 2-1 / 4-2 / 29-17 Afgerond
za 06/05/2017 8126 T.C. HOF TER BURST B 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-0 / 6-2 / 41-29 Afgerond
za 06/05/2017 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8093 T.C. RACSO B 3-0 / 6-1 / 43-24 Afgerond
za 13/05/2017 8143 T.C. FOR EVER B 8126 T.C. HOF TER BURST B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 13/05/2017 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 0-3 / 1-6 / 18-40 Afgerond
za 20/05/2017 8093 T.C. RACSO B 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-2 / 2-4 / 21-33 Afgerond
za 20/05/2017 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8143 T.C. FOR EVER B 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde